ТВ Програма

ТВ програма

Travel Channel SD

  • 05:00
    Екстремни яхти (Series 2): Звездни крайцери (Episode 3)
  • 06:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Олд Таун, Флорида (Episode 8)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 92): Преместване в Дъблин (Episode 10)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 92): Трима в Тасмания (Episode 11)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 92): Приключения на Каймановите острови (Episode 12)
  • 08:30
    Търсене на дом по света (Series 99): Епизод 11 (Episode 11)
  • 09:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 8): Окинава (Episode 3)
  • 10:00
    Преобразяване на RV каравани (Series 1): Сълзи в караваната (Episode 5)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 92): Преместване в Дъблин (Episode 10)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 92): Трима в Тасмания (Episode 11)
  • 12:00
    Търсене на дом по света (Series 92): Приключения на Каймановите острови (Episode 12)
  • 12:30
    Търсене на дом по света (Series 99): Епизод 11 (Episode 11)
  • 13:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 5): Осло (Episode 5)
  • 13:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 5): Хелзинки (Episode 6)
  • 14:00
    Спасители на имущество (Series 7): Опожарена къща в Лексингтън (Episode 10)
  • 14:30
    Спасители на имущество (Series 7): Къща в Крисчънсбърг (Episode 11)
  • 15:00
    Най-изключителните басейни (Series 1): Извън полезрението (Episode 9)
  • 15:30
    Най-изключителните басейни (Series 1): Крайбрежно великолепие (Episode 10)
  • 16:00
    Строителство със стара дървесина (Series 1): Превръщане на контейнер за транспортиране в преносима къща от стара дървесина (Episode 6)
  • 17:00
    Загадки в музея (Series 12): Еднорогът Ланселот, човек на Сухия режим, Драконовият остров и кървав дъжд (Episode 9)
  • 18:00
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 2): Едно старо пиано вдъхновява тематичен дом по кънтри мелодия (Episode 2)
  • 19:00
    Търсене на дом по света (Series 92): Завръщане в Дъблин (Episode 13)
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 93): Модерен или мексикански стил в Сан Мигел (Episode 1)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Към Барселона (Episode 2)
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 99): Епизод 12 (Episode 12)
  • 21:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 12): Южна Африка — от Куруман до Лорисфонтейн (Episode 3)
  • 22:00
    Легендарни места (Series 1): Ангели или демони? (Episode 13)
  • 22:30
    Легендарни места (Series 1): Огънят на боговете (Episode 14)
  • 23:00
    Изгубени легенди с Меган Фокс (Series 1): Троянската война - истина или легенда? (Episode 3)
  • 00:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 5): Осака (Episode 17)
  • 00:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 5): Ханой (Episode 18)
  • 01:00
    Загадки в музея (Series 12): Еднорогът Ланселот, човек на Сухия режим, Драконовият остров и кървав дъжд (Episode 9)
  • 02:00
    Спасители на имущество (Series 7): Опожарена къща в Лексингтън (Episode 10)
  • 02:30
    Спасители на имущество (Series 7): Къща в Крисчънсбърг (Episode 11)
  • 03:00
    Най-изключителните басейни (Series 1): Извън полезрението (Episode 9)
  • 03:30
    Най-изключителните басейни (Series 1): Крайбрежно великолепие (Episode 10)
  • 04:00
    Строителство със стара дървесина (Series 1): Превръщане на контейнер за транспортиране в преносима къща от стара дървесина (Episode 6)

Сериали

Viasat History 16:00
Американски принцеси за милиони долари, сезон 2, еп. 4
Nova TV 16:00
"Като две капки вода" - забавно предаване, 6 сезон
Diema Family 16:00
"Добрата вещица" - сериал, сезон 1
e-kids 16:00
Ърки Пърки - анимационен сериал
Viasat Explorer 16:00
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 9

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 16:00
Футбол: Тотнъм Хотспър - Саутхямптън, мач от английската Висша лига /п/
Diema Sport 16:00
Футбол: Левски - Ружомберок, мач реванш от първия квалификационен кръг на Лига Европа /п/
MAX Sport 3 16:00
Футбол: Италианска Серия А Болоня - Милан
MAX Sport 4 16:00
Футбол: Испанска Ла Лига Селта - Севиля
Nova Sport 16:00
Футбол: Мидълзбро - Норич Сити, мач от Чемпиъншип /п/

Всички предавания

Филми

Telekabel 16:00
Детски свят: Франклин
HBO 16:00
"Грешен шрифт", комедийна драма, Хърватия, 2018; реж. Невио Марасович, с Янко Попович Воларич, Златко Бурич, Наташа Янич, Милош Тимотийевич, Алма Прица, [15+]
HBO HD 16:00
"Грешен шрифт", комедийна драма, Хърватия, 2018; реж. Невио Марасович, с Янко Попович Воларич, Златко Бурич, Наташа Янич, Милош Тимотийевич, Алма Прица, [15+]
TVT 16:00
Потопът в Черно море (образователен филм за семеен туризъм)
BNT2 16:00
Черно-бяло кино: "Големанов" /120 години от рождението на актьора Никола Попов/ игрален филм /1958 г./, режисьор Кирил Илинчев, в ролите: Никола Попов, Андрей Чапразов, Пенка Икономова, Пенка Василева, Виолета Бахчеванова и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}