ТВ Програма

ТВ програма

Travel Channel SD

  • 05:00
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 2): Една безценна къща и превръщането на силоз в апартамент (Episode 3)
  • 06:00
    Загадки в музея (Series 12): Големият лов на змии, Свенгали от Минеаполис и плуване с акули (Episode 10)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Довиждане, Сиануквил (Episode 3)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 93): Нов дом в шумния Пном Пен (Episode 4)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Учител в Пном Пен (Episode 5)
  • 08:30
    Търсене на дом по света (Series 99): Епизод 13 (Episode 13)
  • 09:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 8): Бронкс (Episode 6)
  • 10:00
    Преобразяване на RV каравани (Series 1): Караваната е цяло имение (Episode 7)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Довиждане, Сиануквил (Episode 3)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 93): Нов дом в шумния Пном Пен (Episode 4)
  • 12:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Учител в Пном Пен (Episode 5)
  • 12:30
    Търсене на дом по света (Series 99): Епизод 13 (Episode 13)
  • 13:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 5): Берлин (Episode 9)
  • 13:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 5): Прага (Episode 10)
  • 14:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 12): Подземната железница (Episode 7)
  • 15:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Савана (Episode 8)
  • 16:00
    Златна мина в задния двор (Series 1): Фантастична къща за отдих сред клоните на дърветата (Episode 7)
  • 16:30
    Златна мина в задния двор (Series 1): Мечтана каравана Еърстрийм за една сгодена двойка (Episode 8)
  • 17:00
    Загадки в музея (Series 12): Победителите, голямата конспирация и операция Бейбилифт (Babylift) (Episode 11)
  • 18:00
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 2): Камуфлажна къща от контейнер срещу малка викторианска къщичка за игра (Episode 4)
  • 19:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Голямо семейство в Пенанг (Episode 6)
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 93): Как да отвориш бизнес в Пенанг (Episode 7)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 93): Живот в баланс в Пърт (Episode 8)
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 100): Живот като в приказките в Залцбург (Episode 1)
  • 21:00
    Невъзможен хотел (Series 7): Западнал хотел на брега на красиво езеро (Episode 8)
  • 22:00
    Загадки в музея (Series 15): Катастрофалната сватба на Кенеди (Episode 11)
  • 23:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Рай в Озарк
  • 00:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 5): Венеция (Episode 21)
  • 00:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 5): Милано (Episode 22)
  • 01:00
    Загадки в музея (Series 12): Победителите, голямата конспирация и операция Бейбилифт (Babylift) (Episode 11)
  • 02:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 12): Подземната железница (Episode 7)
  • 03:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Савана (Episode 8)
  • 04:00
    Златна мина в задния двор (Series 1): Фантастична къща за отдих сред клоните на дърветата (Episode 7)
  • 04:30
    Златна мина в задния двор (Series 1): Мечтана каравана Еърстрийм за една сгодена двойка (Episode 8)

Сериали

Viasat History 10:25
101 герои на 20-ти век, сезон 1, еп. 1
bTV Cinema 10:30
"Седем часа разлика" - сериал, с.3 еп.22
Bulgaria ON AIR 10:30
Изгряващо слънце - сериал, семеен
RTL 10:30
"Всичко, което се брои" - сериал
Viasat Nature 10:35
Животински Ютюб, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 10:30
Тенис: Кики Бертенс - Анджелик Кербер (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
National Geographic Wild 10:40
Екстремни животински бебета, еп. 1
Diema Sport 2 10:40
Студио "Формула 1" /п/
Film Plus 11:00
Тенис: Катерина Козлова - Каролина Плишкова (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
Ring.BG 11:00
Футбол, Купа на африканските нации: шести 1/8-финал

Всички предавания

Филми

TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс
БНТ 10:45
Капри тв филм /23 епизод/п/
MGM 10:55
"Ченге и половина" - игрален филм с Бърт Рейнолдс, Норман Д. Голден II.
Vivacom Arena 10:58
12A Комедия, Драма 2017
Diema Family 11:00
"Завинаги свързани" - сериен филм /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}