ТВ Програма

ТВ програма

Travel Channel SD

  • 05:00
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 2): Изключителна плевня срещу мансарда за живот и работа (Episode 6)
  • 06:00
    Загадки в музея (Series 12): Експедиция до Северния полюс, айсбергски флот и леденият човек от Минесота (Episode 13)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 87): Дългият, напоен с вино път до Амбъргрис Кей (Episode 13)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 90): Преместване в Кайзерслаутерн, Германия (Episode 1)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 88): По-прост живот в Малага (Episode 2)
  • 08:30
    Търсене на дом по света (Series 88): Ценови шок в Стокхолм (Episode 3)
  • 09:00
    Търсене на дом по света (Series 88): Преследвани от ураган на остров Голям Кайман (Episode 4)
  • 09:30
    Търсене на дом по света (Series 88): Мечта за живот край пристанището в района на Докландс в Мелбърн, Австралия (Episode 5)
  • 10:00
    Търсене на дом по света (Series 88): Ваканционен дом край езерото Лаго ди Комо (Episode 6)
  • 10:30
    Търсене на дом по света (Series 88): От "Голямата ябълка" Ню Йорк до Италия (Episode 7)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 88): В Нова Зеландия (Episode 8)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 88): Завръщане в Шотландия (Episode 9)
  • 12:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 12): Южна Африка — от Куруман до Лорисфонтейн (Episode 3)
  • 13:00
    Легендарни места (Series 1): Ангели или демони? (Episode 13)
  • 13:30
    Легендарни места (Series 1): Огънят на боговете (Episode 14)
  • 14:00
    Изгубени легенди с Меган Фокс (Series 1): Троянската война - истина или легенда? (Episode 3)
  • 15:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 12): Подземната железница (Episode 7)
  • 16:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Савана (Episode 8)
  • 17:00
    Златна мина в задния двор (Series 1): Фантастична къща за отдих сред клоните на дърветата (Episode 7)
  • 17:30
    Златна мина в задния двор (Series 1): Мечтана каравана Еърстрийм за една сгодена двойка (Episode 8)
  • 18:00
    Невъзможен хотел (Series 7): Западнал хотел на брега на красиво езеро (Episode 8)
  • 19:00
    Отвличането на бебето Линдберг: Загадки в музея
  • 20:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Рай в Озарк
  • 21:00
    Строителство в Аляска (Series 9): Всичко може да се обърка (Episode 2)
  • 22:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Уиндзор, Северна Каролина (Episode 9)
  • 23:00
    Кралете на басейните (Series 5): Високи залози (Episode 1)
  • 23:30
    Кралете на басейните (Series 5): Време е за Тики (Episode 10)
  • 00:00
    Изключителни ваканционни домове (Series 1): Маями, Барбадос, Хамптънс и Лагуна Бийч (Episode 1)
  • 00:30
    Изключителни ваканционни домове (Series 1): Италия, Вашингтон, Гренада и Обединеното кралство (Episode 2)
  • 01:00
    Спасители на имущество (Series 7): Магазин за хранителни стоки Park-N-Shop (Episode 12)
  • 01:30
    Спасители на имущество (Series 7): Аптекарски шкаф в Бърлингтън (Episode 13)
  • 02:00
    Ловец на легенди (Series 1): Изгубеният кораб в пустинята (Episode 1)
  • 03:00
    Строителство със стара дървесина (Series 1): Превръщане на помещение за опушване на риба в модерен пансион във Флорида (Episode 7)
  • 04:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Рай в Озарк

Сериали

bTV Cinema 10:30
"Седем часа разлика" - сериал, с.3 еп.22
Bulgaria ON AIR 10:30
Изгряващо слънце - сериал, семеен
RTL 10:30
"Всичко, което се брои" - сериал
Viasat Nature 10:35
Животински Ютюб, сезон 1, еп. 1
PRO 7 10:35
"Нови в квартала" - комедиен сериал

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 10:30
Тенис: Кики Бертенс - Анджелик Кербер (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - III четвъртфинал, повторение)
National Geographic Wild 10:40
Екстремни животински бебета, еп. 1
Diema Sport 2 10:40
Студио "Формула 1" /п/
Film Plus 11:00
Тенис: Катерина Козлова - Каролина Плишкова (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
Ring.BG 11:00
Футбол, Купа на африканските нации: шести 1/8-финал

Всички предавания

Филми

TV1 10:30
"Петолиния" - музикален микс
БНТ 10:45
Капри тв филм /23 епизод/п/
MGM 10:55
"Ченге и половина" - игрален филм с Бърт Рейнолдс, Норман Д. Голден II.
Vivacom Arena 10:58
12A Комедия, Драма 2017
Diema Family 11:00
"Завинаги свързани" - сериен филм /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}