ТВ Програма

ТВ програма

Travel Channel SD

  • 05:00
    Изключителни ваканционни домове (Series 1): Маями, Барбадос, Хамптънс и Лагуна Бийч (Episode 1)
  • 05:30
    Изключителни ваканционни домове (Series 1): Италия, Вашингтон, Гренада и Обединеното кралство (Episode 2)
  • 06:00
    Строителство в Аляска (Series 9): Всичко може да се обърка (Episode 2)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 88): Заселване край река Рейн (Episode 10)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 90): В търсене на жилище в Лунд, Швеция (Episode 2)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 88): Дом за олимпийските игри в Рио (Episode 12)
  • 08:30
    Търсене на дом по света (Series 88): Отглеждане на бебе в Амстердам (Episode 13)
  • 09:00
    Търсене на дом по света (Series 89): Преместване в Сидни (Episode 1)
  • 09:30
    Търсене на дом по света (Series 89): Когато сте във Франция (Episode 2)
  • 10:00
    Търсене на дом по света (Series 89): Готови за отплаване в град Хорн, Нидерландия (Episode 3)
  • 10:30
    Търсене на дом по света (Series 89): Дом в Амстердам, Нидерландия (Episode 4)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 89): Преместване в Сидни (Episode 1)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 89): На различни мнения по отношение на дизайна в Дъблин (Episode 6)
  • 12:00
    Спасители на имущество (Series 7): Магазин за хранителни стоки Park-N-Shop (Episode 12)
  • 12:30
    Спасители на имущество (Series 7): Аптекарски шкаф в Бърлингтън (Episode 13)
  • 13:00
    Тайните на Студената война: Загадки в музея
  • 14:00
    Строителство със стара дървесина (Series 1): Превръщане на помещение за опушване на риба в модерен пансион във Флорида (Episode 7)
  • 15:00
    Строителство в Аляска (Series 9): Всичко може да се обърка (Episode 2)
  • 16:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата (Series 2): Уиндзор, Северна Каролина (Episode 9)
  • 17:00
    Кралете на басейните (Series 5): Високи залози (Episode 1)
  • 17:30
    Кралете на басейните (Series 5): Време е за Тики (Episode 10)
  • 18:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 12): Южна Африка — от Куруман до Лорисфонтейн (Episode 3)
  • 19:00
    Легендарни места (Series 1): Ангели или демони? (Episode 13)
  • 19:30
    Легендарни места (Series 1): Огънят на боговете (Episode 14)
  • 20:00
    Изгубени легенди с Меган Фокс (Series 1): Троянската война - истина или легенда? (Episode 3)
  • 21:00
    Невъзможен хотел (Series 7): Западнал хотел на брега на красиво езеро (Episode 8)
  • 22:00
    Загадки в музея (Series 15): Катастрофалната сватба на Кенеди (Episode 11)
  • 23:00
    Строителство извън електрическата мрежа: Рай в Озарк
  • 00:00
    Изключителни ваканционни домове (Series 1): Гренадини, Италия, Флорида Кийс и Хамптънс (Episode 3)
  • 00:30
    Изключителни ваканционни домове (Series 1): Тайланд, Лагуна Бийч, Вашингтон и Обединеното кралство (Episode 4)
  • 01:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 12): Подземната железница (Episode 7)
  • 02:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Савана (Episode 8)
  • 03:00
    Златна мина в задния двор (Series 1): Фантастична къща за отдих сред клоните на дърветата (Episode 7)
  • 03:30
    Златна мина в задния двор (Series 1): Мечтана каравана Еърстрийм за една сгодена двойка (Episode 8)
  • 04:00
    Невъзможен хотел (Series 7): Западнал хотел на брега на красиво езеро (Episode 8)

Сериали

Viasat Explorer 09:25
Речни Чудовища, сезон 9, еп. 1
EPIC Drama 09:25
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
RTL 09:30
"Добри времена, лоши времена" - сериал
Fox Life 09:35
Американска съпруга - втори сезон, еп. 20
Viasat Nature 09:40
Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 09:30
Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Великобритания /п/
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Франция, десети етап
Film Plus HD 09:30
Тенис: Андреа Петкович - Анжелик Кербер (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - повторение)
MAX Sport 1 09:35
Волейбол: Лига на нациите - мъже Полша - България

Всички предавания

Филми

Diema Family 09:30
"Назови ме по име" - сериен филм /п/
Bulgaria ON AIR 09:30
По следите на храната - филм
Vivacom Arena 09:35
Ронал Варварина Анимация, Приключенски, Комедия 2011
Planeta Folk 09:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
MGM 09:55
"Програмата" - екшън / драма с Джеймс Каан, Холи Бери.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}