ТВ Програма

ТВ програма

Travel Channel SD

  • 05:10
    Загадки в музея (Series 15): Загадъчният въздушен мехур и други истории (Episode 13)
  • 05:55
    Най-изключителните басейни (Series 1): Най-невероятните басейни на планетата (Episode 5)
  • 06:20
    Най-изключителните басейни (Series 1): ВИП (Episode 6)
  • 06:40
    Търсене на дом по света (Series 92): Приключения на Каймановите острови (Episode 12)
  • 07:00
    Търсене на дом по света (Series 99): Страх от вредители в Брисбън (Episode 1)
  • 07:30
    Търсене на дом по света (Series 99): Семеен живот в Залцбург (Episode 2)
  • 08:00
    Търсене на дом по света (Series 99): Втора спалня в Мелбърн (Episode 3)
  • 08:30
    Търсене на дом по света (Series 102): Любовта е във въздуха в Грьонинген (Episode 3)
  • 09:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): Пътуване по Път 66 (Route 66) (Episode 5)
  • 10:00
    Най-изключителните басейни (Series 1): Мокри и диви (Episode 7)
  • 10:30
    Най-изключителните басейни (Series 1): Ваканция за двама (Episode 8)
  • 11:00
    Търсене на дом по света (Series 99): Страх от вредители в Брисбън (Episode 1)
  • 11:30
    Търсене на дом по света (Series 99): Семеен живот в Залцбург (Episode 2)
  • 12:00
    Търсене на дом по света (Series 99): Втора спалня в Мелбърн (Episode 3)
  • 12:30
    Търсене на дом по света (Series 102): Любовта е във въздуха в Грьонинген (Episode 3)
  • 13:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 4): Единбург (Episode 19)
  • 13:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 4): Копенхаген (Episode 20)
  • 14:00
    Изгубени легенди с Меган Фокс (Series 1): Изгубената цивилизация на Америка (Episode 4)
  • 15:00
    Загадки в хотела (Series 1): Космическа надпревара (Episode 6)
  • 16:00
    Мисия разсекретена (Series 1): Палача от Ню Орлийнс (Episode 5)
  • 17:00
    Най-изключителните басейни (Series 1): Сензационни плисъци (Episode 3)
  • 17:30
    Най-изключителните басейни (Series 1): Ексцентрични басейни в задния двор (Episode 4)
  • 18:00
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 4): Вагон от индустриален влак и къща, която не може да бъде преместена (Episode 7)
  • 19:00
    Търсене на дом по света (Series 99): Конфликт на братовчедки в Малага (Episode 4)
  • 19:30
    Търсене на дом по света (Series 99): История за две различни къщи (Episode 5)
  • 20:00
    Търсене на дом по света (Series 99): Къща във Велико Търново, България (Episode 6)
  • 20:30
    Търсене на дом по света (Series 102): Всичко на масата в Девън (Episode 4)
  • 21:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 10): Прекосяване на пустошта с Дениъл Бун (Episode 6)
  • 22:00
    Страхотни места за преяждане (Series 1): Храна в пъб, печено месо в яма, пайове! (Episode 3)
  • 23:00
    Купувачи на лодки (Series 1): Нова лодка на езерото Норман (Episode 9)
  • 23:30
    Купувачи на лодки (Series 1): Разходка с лодка назад във времето (Episode 10)
  • 00:00
    Забравени в гаража (Series 1): Съри (Episode 3)
  • 00:30
    Забравени в гаража (Series 1): Корнуол (Episode 4)
  • 01:00
    Най-изключителните басейни (Series 1): Сензационни плисъци (Episode 3)
  • 01:30
    Най-изключителните басейни (Series 1): Ексцентрични басейни в задния двор (Episode 4)
  • 02:00
    Изгубени легенди с Меган Фокс (Series 1): Изгубената цивилизация на Америка (Episode 4)
  • 03:00
    Ловци на духове по света (Series 2): Легендата за "Роуз Хол" (Episode 13)
  • 03:45
    Мисия разсекретена (Series 1): Палача от Ню Орлийнс (Episode 5)
  • 04:25
    Препродаване и преместване в Тексас (Series 4): Вагон от индустриален влак и къща, която не може да бъде преместена (Episode 7)

Сериали

Viasat Explorer 11:55
Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 2
Viasat Nature 11:55
Дивата Австралия, сезон 2, еп. 3
e-kids 11:55
Кученце в джобче - анимационен сериал
Fox Crime 11:55
Тандем - първи сезон, еп. 6
AXN White 12:00
Забравена; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 12:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 23-и епизод /п/
Nova Sport 12:05
Хокей на лед: Динамо Москва - СКА, мач от Континенталната хокейна лига /п/
Film Plus HD 12:05
Футбол: Гранада - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
НТВ Сериал 12:10
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 (С 1 ПО 806 СЕРИИ) серия 319

Всички предавания

Филми

MGM 11:55
"Елена от Троя, втора част" - игрален филм, САЩ, с Емилия Фокс, Стелан Скарсгард.
AXN White 12:00
Забравена; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2017
HBO 12:05
"Деца шпиони 2: Островът на изгубените мечти", приключенска комедия, САЩ, 2002; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Алекса Вега, Дарил Сабара, Стив Бушеми, [0+]
HBO HD 12:05
"Деца шпиони 2: Островът на изгубените мечти", приключенска комедия, САЩ, 2002; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Алекса Вега, Дарил Сабара, Стив Бушеми, [0+]
HBO 2 12:10
"Цар Лъв", анимация, САЩ, 1994; реж. Роджър Олърс, Роб Минкоф, [0+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}