ТВ Програма

ТВ програма

Travel TV

  • 05:00
    Рила
  • 05:30
    Крайбрежният регион южно от река Яндзъ
  • 06:00
    Турция - приказка без край
  • 06:30
    Изкуството е вечно
  • 07:00
    Искам да съм там - Витоша, Зимна приказка
  • 07:30
    Импресия Ирландия
  • 08:00
    Война на похабяването - с.1, еп.5
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    "Рали Дакар"
  • 09:30
    Генерал Тошево към бялата лястовица
  • 10:00
    WWF - Клек във Витоша
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Синор
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Мъдростта на историята, част 2
  • 12:30
    Виж България - Панагюрище, Съкровището на България
  • 13:00
    Археологически резерват Мадара
  • 13:30
    Мото тур Мароко 2010- еп.1
  • 14:00
    10 забележителни факта за Дан Колов
  • 14:30
    WWF - Крайречни гори в Персина
  • 15:00
    Водопадите
  • 15:30
    Магията на Китай - Черните елфи
  • 16:00
    Виж България - Пловдив, музеят на Европа
  • 16:30
    Виж България - Поморие, полуостров на насладата
  • 17:00
    Хаммет
  • 17:30
    Картаген
  • 18:00
    Ивановски скални църкви
  • 18:30
    Образи от България - Гоце Делчев
  • 19:00
    Легендите оживяват - Хисаря с.2 еп.7
  • 19:30
    WWF - Местни видове в Русенски Лом
  • 20:00
    69 години от подвига на кап. Димитър Списаревски
  • 20:30
    Светлин Стоев, художникът - войвода
  • 21:00
    Мездра - Живот от милиони години
  • 21:30
    Община Дупница - Порта към светове
  • 22:00
    Водопадите в България - Стара планина, част 1
  • 22:30
    Азбегури
  • 23:00
    Война на похабяването - с.2, еп.19
  • 23:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 00:00
    JAM - еп.7
  • 00:30
    Професия турист
  • 01:00
    WWF - Есетрите - Запази дунавското богатство
  • 01:30
    Двигатели на съвременното изкуство
  • 02:00
    На гости в селски дом
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Димитровград - Осъществената мечта
  • 03:30
    Виж България - Дупница, градът на фармацията
  • 04:00
    Произведено в Япония, Нови епизоди
  • 04:30
    Професия турист

Сериали

AXN 02:05
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2016
Fox Channel 02:05
Американски татко - трети сезон, еп. 3
AXN Black 02:15
Спартак: Войната на обречените; сезон 4, епизод 4, екшън, приключенски, САЩ, 2013
bTV Cinema 02:15
"Революция Z" - сериал, еп. 23,24
bTV Lady 02:20
"Изборът на Лара" - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 02:30
Колоездене, "Вуелта": Вила Реал - Сагунт (шести етап)
Eurosport 2 No Bundesliga 02:30
Колоездене, "Вуелта": Вила Реал - Сагунт (шести етап)
Mtel Sport 1 02:30
Тенис: "ATP WT Uncovered"
Sky Sports 02:30
Футбол Мундиал
Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Верона - Наполи

Всички предавания

Филми

AXN 02:05
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2016
RTR 02:10
Игрален филм: "Здрав брак"
AXN Black 02:15
Спартак: Войната на обречените; сезон 4, епизод 4, екшън, приключенски, САЩ, 2013
HBO 02:25
"Спасителен отряд", екшън - драма, САЩ, 2006; реж. Андрю Дейвис, с Кевин Костнър, Аштън Къчър, Села Уорд, Кланси Браун, Мелиса Сейджмилър, [12+]
HBO HD 02:25
"Спасителен отряд", екшън - драма, САЩ, 2006; реж. Андрю Дейвис, с Кевин Костнър, Аштън Къчър, Села Уорд, Кланси Браун, Мелиса Сейджмилър, [12+]

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 17:00
"Олимпийски истории"
Eurosport 2 No Bundesliga 17:00
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}