ТВ Програма

ТВ програма

Travel TV

  • Сега
    Богинята майка Рила, част 1
  • 15:30
    Песента на Монголия
  • 16:00
    Професия турист
  • 16:30
    Виж България - Мистичният храм в Добърско
  • 17:00
    Магичният свят на Сардиния
  • 17:30
    Община Дупница - Неочакваното откритие
  • 18:00
    Праистория из Тракия
  • 18:30
    Образи от България - Враца
  • 19:00
    Легендите оживяват - с. Сенник, с.3 еп.1
  • 19:30
    Зелен свят - Няма риба
  • 20:00
    10-те най-малки града в България
  • 20:30
    Картините говорят повече от думи
  • 21:00
    Костинброд - Гостоприемен и незабравим
  • 21:30
    На възрастта на императорският дворец
  • 22:00
    Неизвървените пътеки на Пирин
  • 22:30
    Балкан фолк - Избрани видеоклипове
  • 23:00
    Война на похабяването - с.2, еп.1
  • 23:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 00:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.3
  • 00:30
    Професия турист
  • 01:00
    WWF - Водна детелина във Витоша
  • 01:30
    Поети в кадър - еп.5
  • 02:00
    Община Берковица - част 2
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Костинброд - Гостоприемен и незабравим
  • 03:30
    Бавария - Да намериш партньори и приятели
  • 04:00
    По-полезен начин за спокоен сън
  • 04:30
    Професия турист

Сериали

Viasat Nature 15:00
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 13
bTV 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.20
bTV Action 15:00
"Кости" - сериал, с.9, еп.3
bTV Comedy 15:00
"Новите съседи" /п./- комедиен сериал
bTV HD 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.20

Всички предавания

Спорт

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:25
Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (жени), директно
VTV 15:30
Спорт
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 15:00
"Сладък живот", комедийна драма, Италия, 1960; реж. Федерико Фелини, с Марчело Мастрояни, Анита Екберг, Анук Еме, Ивон Фюрно, Магали Ноел, [12+]
bTV Cinema 15:00
"Обратна тяга" -  екшън, драма, трилър (САЩ, 1991), режисьор - Рон Хауърд, актьори - Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт де Ниро, Джак Макгий, Доналд Съдърланд,  Скот Глен, Дженифър Джейсън Лий и др.
Kino Nova 15:00
"Карибски пирати: Проклятието на черната перла" - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Джефри Ръш, Кийра Найтли, Орландо Блум, Джак Дейвънпорт и др., /п/
Telekabel 15:00
Детски свят - Покахонтас - анимация
TVT 15:00
Поднебесната империя на траките (образователен филм за културно-исторически туризъм)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
Eurosport HD 15:45
Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
BNT HD 15:30
Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/

Всички предавания



{START_COUNTER}