ТВ Програма

ТВ програма

ТВ Европа

  • Сега
    Новини, спорт и времето
  • 07:00
    Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Темите - публицистика
  • 09:30
    кратки новини
  • 09:40
    Темите - продължение
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Бизнес дейли
  • 10:30
    Новини
  • 10:40
    Бизнес дейли- продължение
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Дойче велле представя
  • 11:30
    Новини, спорт и времето
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    кратки новини
  • 12:45
    Телепазар
  • 12:55
    Прогноза за времето
  • 13:00
    Новини
  • 13:25
    Прогноза за времето
  • 13:30
    кратки новини
  • 13:45
    Телестар
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    Телепазар
  • 14:30
    кратки новини
  • 14:45
    Топ шоп
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    Телепазар
  • 15:30
    кратки новини
  • 15:45
    Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Бизнес дейли
  • 17:00
    Новини
  • 17:15
    Бизнес дейли-продължение
  • 17:30
    кратки новини
  • 17:35
    Темите - публицистика
  • 18:00
    кратки новини
  • 18:10
    Темите - публицистика
  • 18:30
    Новини
  • 19:15
    Бизнес дейли
  • 19:30
    кратки новини
  • 19:40
    Бизнес дейли
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Темите - публицистика
  • 20:30
    кратки новини
  • 20:40
    Темите - публицистика
  • 21:00
    Новини
  • 21:20
    Спорт
  • 21:30
    кратки новини
  • 21:40
    Ауто фест - предаване за автомобили
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Дойче велле представя
  • 23:00
    05.00 Нощен информационен блок

Сериали

AXN 06:30
Транспорт от бъдещето; сезон 1, епизод 7, документален, САЩ, 2019
EPIC Drama 06:40
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 5, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2011
bTV Comedy 07:00
"Столичани в повече" /п./ - сериал
bTV Lady 07:00
"Завинаги" - сериал
e-kids 07:00
Клуб Уинкс - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

History Channel 06:35
Спецове в заложната къща: Великобритания: Купа от череп
History HD 06:35
Спецове в заложната къща: Великобритания: Купа от череп
Eurosport 07:00
Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап
Eurosport 2 07:00
Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, финал
Eurosport HD 07:00
Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап

Всички предавания

Филми

AXN 06:30
Транспорт от бъдещето; сезон 1, епизод 7, документален, САЩ, 2019
TV1 06:30
"Петолиния" - музикален микс
Diema Family 06:40
"Прости ми" - сериен филм /п/
Vivacom Arena 06:42
Щъркелчето Ричард Анимация, Приключенски, Комедия 2017
Cinemax 07:00
"Щастлив край", комедийна драма, Дания, 2018; реж. Хела Джуф, с Бирте Нойман, Курт Равн, Шарлот Сийлинг, Мариане Хьосбро, Тами Йост, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}