ТВ Програма

ТВ програма

TVPlus

  • Сега
    Новини
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
  • 18:00
    "България - вчера, днес и утре" - документална поредица
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 23:00
    "Думи от дома" - II част, документална поредица
  • 23:30
    "Ловци на мигове: Владислав Терзийски" - 4 еп., документална поредица за фотография
  • 00:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
  • 01:00
    "Посредници между Земята и небето" - 12 еп., поредица за иконопис и православна култура
  • 01:30
    "Златна мисия" - 25 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Непознатото лице на...Стефан Иванов" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си йогин?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "България вчера, днес и утре" - документална поредица
  • 03:30
    "Български надежди" - 36 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Симеон Шошов" - 34 еп., предаване за изкуство
  • 04:30
    "Неразказани истории с ... Калин Терзийски" - документална поредица

Сериали

Viasat Nature 08:10
Неопитоменият Шамуари, сезон 1, еп. 9
Diema Family 08:10
"Откраднат живот: Чуждо тяло" - сериен филм, сезон 5 /п/
Utilisima 08:10
Бойният клуб на Джейми и Джими - шести сезон, еп. 5
e-kids 08:15
Кученце в джобче - анимационен сериал
Viasat Explorer 08:30
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 8

Всички предавания

Спорт

BNT 3 08:30
Планинско колоездене: Roc d'Azur репортаж
Eurosport 2 08:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Стокхолм, градско състезание
ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Eurosport 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап
Eurosport HD 09:30
Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап

Всички предавания

Филми

Diema Family 08:10
"Откраднат живот: Чуждо тяло" - сериен филм, сезон 5 /п/
MGM 08:20
"Риба, наречена Уанда" - комедия / криминален с Джон Клийз, Джейми Лий Къртис.
Planeta Folk 08:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Kino Nova 08:30
"Вълшебна Коледа" - романтичен филм с уч. на Ники Уелън, Джош Кели, Никол Галисия, Майкъл Когната, Робърт Пайн, Бет Бродерик, Линдзи Хартли и др. /п/
HBO HD 08:35
"Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}