ТВ Програма

ТВ програма

Viasat Nature/History HD

  • 05:30
    Загадки в музея (12)
  • 06:15
    Забранена история (6)
  • 06:59
    END
  • 07:15
    Бебета в зоопарка (1)
  • 07:40
    Бебета в зоопарка (2)
  • 08:10
    Животни, които са променили историята (3)
  • 09:05
    Животински лудории (11)
  • 09:30
    Животински лудории (12)
  • 10:00
    Гепардите от дълбините на океана
  • 10:55
    Тайният живот на езерата (4)
  • 11:50
    Планетата Европа (1)
  • 12:40
    Спешна медицинска помощ за животни (1)
  • 13:05
    Спешна медицинска помощ за животни (2)
  • 13:30
    Дивата природа на Нова Зеландия (1)
  • 14:25
    Зоопаркът - Дъблин (5)
  • 14:50
    Зоопаркът - Дъблин (6)
  • 15:15
    Ветеринарна клиника за дребни животни (11)
  • 15:40
    Ветеринарна клиника за дребни животни (12)
  • 16:05
    Ветеринарна клиника за дребни животни (13)
  • 16:30
    Ветеринарна клиника за дребни животни (14)
  • 16:55
    Ветеринарна клиника за дребни животни (15)
  • 17:20
    Ветеринарна клиника за дребни животни (1)
  • 17:45
    Ветеринарна клиника за дребни животни (2)
  • 18:10
    Ветеринарна клиника за дребни животни (3)
  • 18:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (4)
  • 19:00
    Майстори на шпионажа (1)
  • 19:50
    Майстори на шпионажа (2)
  • 20:40
    Майстори на шпионажа (3)
  • 21:25
    Търсачи на Библията (2)
  • 22:20
    Как климатът определя облика на историята (2)
  • 23:20
    Майстори на шпионажа (4)
  • 00:10
    Викингите (1)
  • 01:00
    Черни операции от далечното минало (3)
  • 01:55
    Инквизиция (1)
  • 02:40
    Загадки в музея (5)
  • 04:25
    Военновременна ферма (6)

Сериали

AXN 04:00
От здрач до зори; сезон 1, епизод 10, ужаси, екшън, САЩ, 2014
bTV Comedy 04:00
"Майк и Моли" /п./ - сериал
Fox Channel 04:00
Как се запознах с майка ви - трети сезон, еп. 10
AXN White 04:05
Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 11, екшън, семеен, Италия, 2015
Fox Crime 04:05
Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Eurosport 04:00
Ски-скокове: Световна купа Планица
Eurosport 2 04:00
Колоездене: Обиколка на Каталуня (шести етап)
Eurosport 2 No Bundesliga 04:00
Колоездене: Обиколка на Каталуня (шести етап)
Eurosport HD 04:00
Ски-скокове: Световна купа Планица
Mtel Sport 1 04:00
Футбол: Байерн ТВ

Всички предавания

Филми

AXN 04:00
От здрач до зори; сезон 1, епизод 10, ужаси, екшън, САЩ, 2014
Vivacom Arena 04:00
Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
BiT 04:00
Кино Европа: "Монахинята", драма, Франция, Германия, Белгия, 2012г., Режисьор: Гийом Никлу, В ролите: Полин Етиен, Изабел Юпер, Луиз Бургоан, Мартина Гедек, Жил Коен и др.
MGM 04:00
"Дилемата на Джони" - комедия с Антъни Майкъл Хол, Робърт Дауни мл., Ума Търман.
Skat+ 04:00
"Славянският Олимп" - документален филм /повторение/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}