ТВ Програма

ТВ програма

Viasat Nature/History HD

  • 05:40
    Дните, които написаха историята (Series 1): 1431 г.: Падането на Ангкор (Episode 5)
  • 06:10
    Загадки в музея (Series 9): Стилната престъпница, смъртоносна замяна, бягство от джунглата (Episode 11)
  • 07:00
    Животни, които са променили историята (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 07:55
    Супер-ветеринар (Series 5): Алби, Флора и Паркър (Episode 9)
  • 08:45
    Кучетата и техният таен живот (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 09:35
    В прегръдка с дивите животни (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 10:25
    Опасна Земя (Series 1): Убийствени вулкани (Episode 1)
  • 11:15
    Дневници на лошото време (Series 1): Торнадо 2 (Episode 4)
  • 12:05
    Планета Европа и отвъд (Series 2): Седмият континент - Антарктида (Episode 3)
  • 13:00
    Бебета в зоопарка (Series 7): 706 (Episode 6)
  • 13:30
    Тайният живот на зоопарка (Series 2): 204 (Episode 4)
  • 14:25
    Невероятни паркове (Series 4): Денали: Кучешки впрягове (Episode 23)
  • 14:45
    Невероятни паркове (Series 4): Невада: Най-самотният път в Америка (Episode 24)
  • 15:10
    Живот: Първи стъпки (Series 1): Големи числа (Episode 3)
  • 16:05
    Кучешкият топ 100: Любимци на нацията (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 16:35
    Кучешкият топ 100: Любимци на нацията (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 17:05
    Речни Чудовища (Series 6): Унищожителят от джунглата (Episode 4)
  • 18:00
    Могъщите реки (Series 1): Ганг (Episode 1)
  • 19:00
    Прокълнати династии (Series 1): Проклятието на семейство Анели (Episode 13)
  • 19:25
    Прокълнати династии (Series 1): Семейство Кенеди (Episode 1)
  • 19:50
    Тридесетгодишната война - Желязната ера (Series 1): Мир (1646 - 1649) (Episode 6)
  • 20:45
    Историята на Европа (Series 1): Светлина и мрак (Episode 3)
  • 21:40
    Париж - Берлин: очертания и сенки от историята (Series 1): Надпревара по пътя към модерността (Episode 2)
  • 22:40
    Жената в железния ковчег
  • 23:40
    История на оръжията (Series 1): Силата на разрушението (Episode 6)
  • 00:30
    Изтребление - унищожението на евреите в Европа (Series 1): За да помним (Episode 8)
  • 01:30
    Машини за убиване (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 02:25
    Конспирация (Series 1): 110 (Episode 10)
  • 03:15
    Кралски братовчеди на война (Series 1): Разделеният дом (Episode 1)
  • 04:20
    Машините на войната (Series 1): Ловкост (Episode 5)

Сериали

EPIC Drama 04:15
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 7, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN Black 04:20
Тоталкар; сезон 3, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
AXN 04:25
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2016
Viasat Explorer 04:25
Каубои в студени води, сезон 4, еп. 7
SAT 1 04:25
"Престъпни намерения" - криминален сериал

Всички предавания

Спорт

AXN Black 04:20
Тоталкар; сезон 3, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Film Plus HD 04:30
Тенис: Анастасия Потапова - Маркета Вондрусова (Hungarian Ladies Open, Будапеща; WTA International - II полуфинал, повторение)
Eurosport 04:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже
Eurosport HD 04:30
Ски алпийски дисциплини: Световна купа в Солдеу, слалом, мъже
MAX Sport 4 04:30
Футбол: Барса ТВ "Стоичков - великият номер 8 на Барса" , документален филм

Всички предавания

Филми

Cinemax 04:15
"Редът в "Рок Стеди"", драма, САЩ, 2018; реж. Тревър Стивънс, с Хестън Хорвин, Даймънд Уайт, Логан Хъфман, Айзък Алисма, Лари Милър, [18+]
БНТ 04:20
Брат за брата 2 тв филм /10 епизод/п/(14)
AXN 04:25
Определен да оцелее; сезон 1, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2016
MAX Sport 4 04:30
Футбол: Барса ТВ "Стоичков - великият номер 8 на Барса" , документален филм
TVPlus 04:30
"От улицата: Изборът на края" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}