ТВ Програма

ТВ програма

Viasat Nature/History HD

  • Сега
    Планета Европа и отвъд (Series 2): Седмият континент - Антарктида (Episode 3)
  • 14:40
    Дивата Швейцария (Series 1): Вода и лед (Episode 3)
  • 15:35
    Най-добрият приятел на кучето (Series 2): Роуз и Байнди, Шива и Кейко (Episode 11)
  • 16:00
    Най-добрият приятел на кучето (Series 2): Роуз и Бискит, Джун и Уофълс (Episode 12)
  • 16:25
    Великото преселение (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 17:10
    Великото преселение (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 18:00
    Дивата Норвегия
  • 19:00
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят (Series 1): Десантът в Нормандия (Episode 6)
  • 19:50
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят (Series 1): Арденската офанзива (Episode 7)
  • 20:45
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят (Series 1): Бомбардировките на Дрезден (Episode 8)
  • 21:35
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят (Series 1): Освобождението на Бухенвалд (Episode 9)
  • 22:30
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят (Series 1): Хирошима (Episode 10)
  • 23:20
    Митични зверове (Series 1): Заплахата на драконите (Episode 1)
  • 00:10
    Митични зверове (Series 1): Чудовища от дълбините (Episode 2)
  • 00:55
    Втората световна война в цветове (Series 1): Великобритания на мушка (Episode 3)
  • 01:50
    Втората световна война в цветове (Series 1): Хитлер удря на изток (Episode 4)
  • 02:45
    Машините на войната (Series 1): Ловкост (Episode 5)
  • 03:35
    Машините на войната (Series 1): Масово унищожение (Episode 6)
  • 04:30
    Останки от войните (Series 1): Вими Ридж (Episode 4)

Сериали

Fox Channel 13:55
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 8
bTV Comedy 14:00
Премиера: "Полицаят от Рубльовка" - сериал, еп.4
e-kids 14:00
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
Film Plus HD 14:00
Футбол: Атлетико /М/ - Селта /Виго/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
AXN Black 14:05
Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 11, криминален, САЩ, 2015

Всички предавания

Спорт

Travel Channel SD 14:00
Екстремни RV каравани (Series 4): По-големи и по-лоши (Episode 2)
Travel Channel HD 14:00
Екстремни RV каравани (Series 4): По-големи и по-лоши (Episode 2)
Diema Sport 2 14:00
Футбол: Уест Бромич Албиън - Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип, директно
Film Plus HD 14:00
Футбол: Атлетико /М/ - Селта /Виго/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
AXN Black 14:15
Тоталкар; сезон 1, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016

Всички предавания

Филми

TVT 14:00
Старопланински събор "Балкан фолк `2017", Велико Търново (образователен документален филм)
БНТ 14:00
България, това съм аз документален филм /България, 1999г./, режисьор Светослав Овчаров
Diema Family 14:00
"Ти и аз" - романтичен филм с уч. на Щефан Мур, Барбара Фоке, Яна Клинге, Джасмин Лорд, Мерибет Пол и др.
HBO 2 14:05
"Играта на играчките 3", анимация, САЩ, 2010; реж. Лий Ънкрич, [0+]
AXN White 14:05
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2015

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}