ТВ Програма

ТВ програма

Vivacom Arena

  • 06:00
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
  • 14:00
    Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри
  • 16:00
    Мухоловка - Комедия, Криминален, 2011, Режисьор: Роб Минков, В ролите: Джефри Тамбор, Патрик Демпси, Ашли Джъд, Тим Блейк Нелсън, Къртис Армстронг, Ейдриан Мартинез, Мехи Файфър
  • 18:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
  • 00:00
    Целуни момичетата - Криминален, Драма, Мистерия, 1997, Режисьор: Гари Фледър, В ролите: Морган Фрийман, Ашли Джъд, Кари Елуис
  • 02:00
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
  • 04:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес

Сериали

Fox Crime 00:45
Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 9
Fox Channel 00:50
Кости - шести сезон, еп. 22
Fox Life 00:50
Малки сладки лъжкини - първи сезон, еп. 20
AXN White 01:05
Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2015
01:30
Риби и такъми - четвърти сезон - 17 еп.

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 01:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи, повторение
Mtel Sport 1 01:00
Футбол: Руска Премиер лига 23 кръг
Film Plus HD 01:30
Тенис: Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт - полуфинали (WTA Premier - повторение)
Eurosport 02:00
Колоездене: Обиколка на Йоркшър (втори етап)
Eurosport HD 02:00
Колоездене: Обиколка на Йоркшър (втори етап)

Всички предавания

Филми

БНТ 00:55
Шерлок 3 сериен игрален филм /2 епизод/п/
HBO HD 01:00
"Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
HBO 01:00
"Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
TVPlus 01:00
"Историята на разкоша: Древна Гърция - "Нищо излишно"" - 1 еп., документален филм
Cinemax 2 01:00
"Хилядоглавото чудовище", трилър - драма, Мексико, 2015; реж. Родриго Пла, с Яна Ралуи, Себастиан Агире Боеда, Уго Алборес, Нора Уерта, Даниел Хименес Качо, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}