ТВ Програма

ТВ програма

VOX

  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Първи срещи: Една маса за двама" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "В устата на лъва" - шоу за осъществители на идеи
  • 23:45
    "Интервю за работа" - доку-поредица
  • 01:10
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал

Сериали

AXN 05:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2015
RTVi 05:00
Сериал: "Бандитският Петербург"
bTV 05:00
"Приятели"/п./- сериал
bTV Comedy 05:00
"Приятели" - сериал
bTV HD 05:00
"Приятели"/п./- сериал

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Mtel Sport 2 05:00
Хокей на лед: NHL
Eurosport 06:00
Колоездене: Обиколка на Турция, шести етап
Eurosport HD 06:00
Колоездене: Обиколка на Турция, шести етап
Film Plus HD 06:10
Тенис: Томас Фабиано - Ришар Гаске (Grand Prix Hassan II, Маракеш; ATP WORLD TOUR 250 - повторение)

Всички предавания

Филми

AXN 05:00
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2015
Vivacom Arena 05:06
Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
TLC 05:12
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът "Близалки и бонбони"
HBO 2 05:15
"Спасяването на "Уолстрийт"", политическа драма, САЩ, 2011; реж. Къртис Хенсън, с Уилям Хърт, Едуард Аснър, Били Кръдъп, Пол Джиамати, Тофър Грейс, [12+]
Nova TV 05:20
"Костюмари" - сериен филм, 6 сезон /п/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 19:00
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
Eurosport 09:30
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
Eurosport HD 09:30
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 19:00
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
Eurosport 09:30
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден
Eurosport HD 09:30
Лека атлетика: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, пети ден

Всички предавания



{START_COUNTER}