ТВ Програма

ТВ програма

VTV

  • Сега
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
  • 08:30
    Спорт
  • 09:00
    "ТВ меню"
  • 09:30
    "Тяло и душа" - документална поредица
  • 10:00
    Eкология
  • 10:30
    Сериен филм /п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Палми в снега" - драма/ романтичен, Испания, режисьор Фернандо Гонсалес Молина;участват: Марио Касас, Адриана Угарте, Макарена Гарсия, Ален Ернандес, Берта Васкес и др./п/
  • 14:00
    Eкология
  • 14:30
    История/п/
  • 15:00
    "ТВ меню"/п/
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Документален филм
  • 18:00
    "Безценна перла" - тв сериал, Бразилия, реж. Амора Маутнер, Паоло Силвестрини, участват: Бруно Галясо, Бианка Бин, Мел Мая, Домингос Монтанер, Наталия Дил и др., 52 еп.
  • 19:00
    "Футболни герои" - документална поредица
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 20:00
    Екология
  • 20:30
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 21:00
    "Тихият залив" -криминална комедия, Франция, режисьор: Брюно Дюмон; с участието на: Жюлиет Бинош, Фабрис Лукини, Валерия Бруни Тедески и др.
  • 23:00
    Документален филм /п/
  • 00:00
    Eкология
  • 01:00
    Документална поредица/п/
  • 02:00
    Eкология /п/
  • 03:00
    Документален филм /п/
  • 04:00
    Документална поредица /п/

Сериали

Viasat Nature 06:00
Животински лудории, сезон 1, еп. 3
National Geographic 06:00
Свободен живот - втори сезон, еп. 1
Viasat History 06:00
Жени воини, сезон 1, еп. 3
bTV Cinema 06:00
"Революция Z" - сериал, с.1, еп.6
bTV Comedy 06:00
"Кое е това момиче" - сериал, с.3

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:00
Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап
Eurosport HD 06:00
Колоездене: Обиколка на Романдия, първи етап
Mtel Sport 1 06:00
Футбол: Руска Премиер лига
BiT 06:30
BIT СПОРТ, (п)
SAT 1 06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 05:50
Най-смешните домашни видеоклипове на Америка Комедия, Семеен САЩ 2004
TV1000 05:55
Бръсначът, САЩ, драма, 1996
Diema Family 06:00
"Моята карма" - сериен филм
bTV 06:00
"Легендата за Кора" - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк " - анимация

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 10:30
"Олимпийски истории"
Eurosport HD 10:30
"Олимпийски истории"

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 10:30
"Олимпийски истории"
Eurosport HD 10:30
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}