ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    Олимпийски игри Токио 2020: Плуване /финали/ пряко предаване
  • 06:15
    Ламята детски игрален филм /България, 1974г./, режисьор Тодор Динов, в ролите: Никола Тодев, Георги Парцалев, Петър Слабаков, Васил Михайлов, Домна Ганева и др.
  • 07:30
    Да говориш, свирейки с уста детски тв филм /Испания, 2007г./
  • 07:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • Сега
    "Домашен арест" /п./ - сериал, с.3 еп.2
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.24
  • 06:30
    "Казанова - изкуството да съблазняваш" - документален филм (Германия, 2013)
  • 07:30
    "Приятели" - сериал, с.7 еп.10
Пълна програма
  • Сега
    "Домашен арест" - с уч. на Джейми Лий Къртис, Кевин Полак, Дженифър Лав Хюит, Кристофър МакДоналд, Хърбърт Ръсел, Рей Уолстън и др. /п/
  • 06:00
    "Дъщеря ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
Пълна програма
  • Сега
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 06:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 07:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 08:00
    Операция "История" - предаване с Росен Петров /п./
Пълна програма
  • Сега
    Коментари на седмицата
  • 06:30
    Цитати на седмицата /п./
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 07:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • Сега
    Морски детективи; сезон 13, епизод 18, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 06:15
    Лоши момичета; сезон 1, епизод 11, екшън, комедия, САЩ, 2019
  • 07:00
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 07:35
    Провокатор; сезон 1, епизод 2, драма, Русия, 2019
Пълна програма
  • Сега
    Разкритите престъпления: Алигатори-бодигардове
  • 05:55
    Разкритите престъпления: Кикотещите се плъхове
  • 06:15
    Как живеят ветеринарите: Епизод 8
  • 07:00
    Как живеят ветеринарите: Забавления с ветеринарите
Пълна програма
  • Сега
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 06:00
    Новини
  • 06:20
    "Часът на пенсионера"
  • 07:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • Сега
    На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/избрано/п/
  • 06:00
    Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/избрано/п/
  • 06:30
    Религията днес /избрано/п/
  • 07:30
    Варна - 100 години курортен град: "№1 Туризмът" За легендите, гроздето и виното във Варна /БНТ 2 Варна/избрано/п/
Пълна програма
  • Сега
    Mighty Mike - Season 1: Mike Crooner
  • 05:50
    Mighty Mike - Season 1: Duchess
  • 06:00
    Taffy - Season 1: The Switch
  • 06:05
    Taffy - Season 1: Cute or Boot
Пълна програма
  • Сега
    "Твърде лично" - сериал, с.2 еп.13
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс: Роботи под прикритие" - сериал, с.4 еп.25, 26
  • 07:00
    Анимационен блок: "Джи Ай Джо: Сигма 6" - сериал, еп.1, 2
  • 08:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.3 еп.14 - 16
Пълна програма
  • Сега
    "Незабравимо лято" - романтичен, комедия, семеен (тв филм, САЩ, 2018), режисьор Мартин Ууд, в ролите: Катрин Бел, Камерън Матисън, Саманта Макгиливрей, Пол О`Брайън, Карън Панг и др.
  • 06:00
    "Убийства край езерото" - трилър (САЩ, 2019), режисьор Тим Крус, в ролите: Ники Уелън, Ана Хъчисън, Алекзандриа ДеБери, Рики Гарсиа, Кара Ройстър и др.
  • 07:45
    "Незабравимо лято" - романтичен, комедия, семеен (тв филм, САЩ, 2018), режисьор Мартин Ууд, в ролите: Катрин Бел, Камерън Матисън, Саманта Макгиливрей, Пол О`Брайън, Карън Панг и др.
  • 09:30
    "Даяна" - биографичен, драма (Великобритания, Франция, Швеция, Белгия, 2013), режисьор Оливер Хиршбигел, в ролите: Наоми Уотс, Навийн Андрюз, Кас Анвар, Джералдин Джеймс, Майкъл Бърн, Дъглас Ходж и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Дивата Нина" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Дивата Нина" - сериал, еп.52
  • 07:00
    "На гости на третата планета" /п./ - сериал
  • 08:00
    "Бруклин 99" - сериал, с.3 еп.5 - 8
Пълна програма
  • Сега
    "Бедната Силвана" - сериал
  • 06:00
    "Сладко и пикантно" - кулинарно предаване, еп.1
  • 06:30
    "Коледни звънчета" - семеен, романтичен (САЩ, 2016), режисьор Марита Грабяк, в ролите: Ерин Кахил, Дейвид Алпей, Дакота Гъпи, Джена Романин и др.
  • 08:20
    "Успех" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Невероятният свят на Гъмбол: Неудобните
  • 05:55
    Бен 10: Бърза подялба
  • 06:05
    Бен 10: Бунт за наградата
  • 06:15
    Бен 10: Чупакабра
Пълна програма
  • Сега
    "Недостойна за любов", комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Сузи Юнеси, с Шарлийн Дегузман, Джон Хоукс, Мелиса Лео, Пол Джеймс, Елън Гиър, [15+]
  • 07:00
    "Всички страхове", екшън - трилър, САЩ, 2002; реж. Фил Олдън Робинсън, с Бен Афлек, Морган Фрийман, Джеймс Кромуел, Лив Шрайбър, Бриджит Мойнахан, [15+]
  • 09:05
    "Еверест (2015)", драма, Великобритания, 2015; реж. Балтазар Кормакър, с Джейсън Кларк, Джейк Джилънхол, Джош Бролин, Джон Хоукс, Робин Райт, [12+]
  • 11:10
    "Небесни дни", романтична драма, САЩ, 1978; реж. Терънс Малик, с Ричард Гиър, Брук Адамс, Сам Шепърд, Линда Манц, Робърт Уилки, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Нашите майки", драма, Гватемала, 2019; реж. Сезар Диас, с Армандо Еспития, Ема Диб, Аурелия Каал, Хулио Серано Ечеверия, Виктор Морейра, [15+]
  • 07:00
    "Антигона (2019)", драма, Канада, 2019; реж. Софи Дераспе, с Нахема Ричи, Нур Белхирия, Равед Ел-Зийн, Рашида Усаада, Антоан Десрошер, [12+]
  • 08:50
    "Бял, бял ден", драма, Исландия, 2019; реж. Хлинур Палмасон, с Ингвар Сигурдсон, Ида Мекин Хлинсдотир, Хилмир Снер Гуднасон, Сара Дьог Асгейрсдотир, Бьорн Инги Хилмарсон, [15+]
  • 10:40
    "Семейна романтика ООД", драма, САЩ, 2019; реж. Вернер Херцог, с Юичи Иши, Махиро Танимото, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Don Lemon Tonight
  • 06:00
    CNN Newsroom with John Vause
  • 06:45
    World Sport
  • 07:00
    CNN Newsroom with John Vause
Пълна програма
  • Сега
    "Да се омъжиш за господин Дарси" - романтичен филм с уч. на Синди Бъзби, Райън Пиви, Франсис Фишър, Лини Евънс и др. /п/
  • 06:00
    "Слънчеви момичета" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Остани с мен" - сериен филм, 2 епизода
  • 10:00
    "Намери ме" - сериен филм, 2 епизода
Пълна програма
  • Сега
    "Професионална борба: "Разбиване", епизод 83 /п/
  • 06:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм /п/
  • 07:00
    "Щурите съседи" - сериал, сезон 6
  • 08:45
    "Морски тюлени" - сериал, сезон 1, 2 епизода
Пълна програма
  • Сега
    Да продадеш колата си: Морган
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Порше Бокстер
  • 07:00
    Как се прави...: Нокторезачки, стик за голф, леден сайдер, водни ски
  • 07:30
    Как се прави...: Естествени струни, абсент, катарами, ключалки
Пълна програма
  • Сега
    Как се прави...: Епизод 9
  • 05:48
    Как се прави...: Епизод 10
  • 06:12
    Как се прави...: Бараки, индустриални вентилатори, оризова хартия, стени за катерене
  • 06:36
    Как се прави...: Бетонни стени, 3D принтери, Телескопични кранове и керосинови лампи
Пълна програма
  • Сега
    Сейди Спаркс
  • 06:00
    Финиъс и Фърб
  • 06:10
    Светът на наследниците
  • 06:15
    Доктори на Супергерои
Пълна програма
  • Сега
    "Знаеш ли как?"
  • 05:55
    "За ума"
  • 06:00
    "Знаеш ли как?"
  • 06:25
    "За ума"
Пълна програма
  • Сега
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 08:00
    Лексиконче с песнички - детско музикално предаване
  • 09:00
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 09:30
    Супер самолети - анимационен сериал
Пълна програма
  • Сега
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 07:00
    Ekids - Анимация
  • 08:00
    Заедно българи - с проф. Александър Томов
  • 09:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
Пълна програма
  • Сега
    Олимпийски игри: Плуване, девети ден, директно
  • 06:15
    Олимпийски игри: Тенис, мач за бронза, мъже, директно
  • 09:30
    Олимпийски игри: Тенис, мач за бронза, жени, директно
  • 11:30
    Олимпийски игри: Тенис, финал, жени, директно
Пълна програма
  • Сега
    Олимпийски игри: БМХ колоездене, фрийстайл, финали, директно
  • 06:20
    Олимпийски игри: Баскетбол, Иран - Франция, мъже
  • 07:40
    Олимпийски игри: Баскетбол, Нигерия - Италия, мъже, директно
  • 09:40
    Олимпийски игри: Плажен волейбол, групова фаза, директно
Пълна програма
  • Сега
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 3
  • 06:30
    Треска за нефрит, сезон 6, еп. 3
  • 07:00
    Ледени викинги, сезон 1, еп. 1
  • 07:45
    Ледени викинги, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • Сега
    Nitro Circus: Crazy Train
  • 06:00
    Nomads Seeking Adventure
  • 06:30
    Nomads Seeking Adventure
  • 07:00
    Action Sports World
Пълна програма
  • Сега
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:30
    Телепазар
  • 10:45
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • Сега
    Поднови или продай: Ванкувър
  • 06:00
    Грил тур с Примож
  • 06:25
    Грил тур с Примож
  • 06:50
    Без пукната пара
Пълна програма
  • Сега
    Убийства в Рая, еп. 3
  • 06:00
    Алис Ньовер, еп. 1
  • 06:50
    Мистериите на доктор Блейк, еп. 2
  • 08:10
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    "Интериор (2019)", драма, Полша, 2019; реж. Марек Лечки, с Магдалена Поплавска, Пьотр Журовски, Хелена Норович, Илона Островска, Лех Мацкевич, [15+]
  • 07:00
    "У дома", анимация, САЩ, 2015; реж. Тим Джонсън, [0+]
  • 08:35
    "Магьосникът на лъжите", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Бари Левинсън, с Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Алесандро Нивола, Кристен Конъли, [12+]
  • 10:50
    "Бандитките на Оушън", екшън - крими - комедия, САЩ, 2018; реж. Гари Рос, със Сандра Бълок, Кейт Бланшет, Ан Хатауей, Риана, Хелена Бонъм Картър, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Загадки в музея, сезон 12, еп. 3
  • 06:10
    Загадки в музея, сезон 12, еп. 4
  • 07:00
    Загадки в музея, сезон 12, еп. 5
  • 07:50
    Топ 10 военни истории, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • Сега
    Извънземни от древността: Те дойдоха от морето
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: От заложната къща с любов
  • 07:00
    Hадпревара за находки: Твърде много готвачи в склада
  • 07:25
    Hадпревара за находки: Перис винаги ще го има
Пълна програма
  • Сега
    КОНЕТЕ
  • 06:40
    МОЕТО ХОБИ
  • 08:00
    Риболовен филм
  • 09:20
    В кухнята на баба - тв поредица, 38 еп.
Пълна програма
  • Сега
    "Анжделина Балерина"
  • 05:56
    "Строубъри Шорткейк"
  • 07:00
    "Инуи"
  • 07:14
    "Любопитният Джордж"
Пълна програма
  • Сега
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • Сега
    "Злодеи на магистралата" - екшън, 2004, С Джим Кавизел, Рона Митра и др.
  • 06:55
    "В близък план"
  • 07:00
    "В близък план"
  • 07:10
    "Школата Цайлифо" - игрален филм, Китай / Хонг-Конг , със Саммо Хунг Кам-Бо и Юан Ва.
Пълна програма
  • Сега
    MTV Rewind: 2020
  • 06:00
    Hot Right Now!
  • 08:00
    Rock Solid Playlist
  • 10:00
    Shawn Mendes: MTV Essentials
Пълна програма
  • Сега
    Най-страховитите животни на планетата, сезон 3, еп. 2
  • 06:15
    Болница за слонове, сезон 1, еп. 1
  • 07:00
    Болница за слонове, сезон 1, еп. 2
  • 07:50
    Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Уличен Гений
  • 06:00
    Brain Games
  • 06:20
    Теория на глупостта
  • 06:45
    Теория на глупостта
Пълна програма
  • Сега
    Човек срещу природа
  • 06:00
    Владенията на прерийните кучета
  • 06:25
    Владенията на прерийните кучета
  • 06:45
    Екстремни животински бебета
Пълна програма
  • Сега
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Футбол: Борнемут - Брентфорд Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    Баскетбол: Автодор - Жельона гура ВТБ лига /п/
  • 14:00
    Футбол: Уотфорд - Милуол Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • Сега
    "Модна присъда"
  • 07:45
    "Поле на чудесата"
  • 08:00
    "Интелигентни и умни мъже и жени"
  • 08:45
    "Слово на пастора"
Пълна програма
  • Сега
    "Плейлист" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Златните хитове на Пайнер" - вечни хитове
  • 06:40
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • Сега
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • Сега
    "Плейлист" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Златните хитове на Пайнер" - вечни хитове
  • 06:40
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • Сега
    Дивата муха - екстремни спортове
  • 06:00
    Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
  • 08:00
    Съвършенството - най-великите моменти в спорта
  • 10:00
    Обратно на очакванията - предаване за най-неочакваните обрати в спорта
Пълна програма
  • Сега
    "Здравословно" с водещ Христо Деянов / повторение /
  • 06:30
    Всички на мегдана - поздравителен концерт / повторение/
  • 07:30
    Новини
  • 07:40
    "Дискусионно студио" /повторение/
Пълна програма
  • Сега
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 06:00
    Фолклорна трапеза
  • 07:00
    Детски свят
  • 08:00
    На Фокус - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • Сега
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • Сега
    Бутик за булки с извивки: Клеър Ем
  • 06:30
    Бейкдаун с Бъди: Торти-омбре
  • 07:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 5
  • 09:00
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът за красота "Groovy Girls"
Пълна програма
  • Сега
    Магията на Китай - Чаят
  • 06:00
    Пътеводител на пътешественика - Палестина
  • 06:30
    Изкуство и култура - Цветовете на земята
  • 07:00
    Искам да съм там: Разлог - Триединството на планините
Пълна програма
  • Сега
    Досиетата "Холцер" (Series 1): Погребан жив (Episode 6)
  • 06:00
    Извънземна магистрала (Series 1): Убийство в прерията (Episode 3)
  • 07:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 8): Холивуд (Episode 5)
  • 07:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 8): Санта Моника (Episode 6)
Пълна програма
  • Сега
    Досиетата "Холцер" (Series 1): Погребан жив (Episode 6)
  • 06:00
    Извънземна магистрала (Series 1): Убийство в прерията (Episode 3)
  • 07:00
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 8): Холивуд (Episode 5)
  • 07:30
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 8): Санта Моника (Episode 6)
Пълна програма
  • Сега
    Стоманени магнолии, САЩ, комедия/драма, 1989
  • 06:30
    Правилата не важат, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2016
  • 08:35
    Горещо кънтри, САЩ, Драма/мюзикъл, 2010
  • 10:50
    Новинарят, САЩ, комедия, 2004
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: Киан Ванг - Петра Мартич (Parma Open, Парма; WTA 250 - II четвъртфинал, повторение)
  • 08:00
    "Ловци на мигове: Васил Попов" - 11 еп., документална поредица за фотография
  • 08:30
    "Работно време: Танцьорка" - забавно-информационно предаване
  • 09:00
    "Приказки за Майорка" - документален филм
Пълна програма
  • Сега
    Кухнята на Джейми - Австралия
  • 06:10
    Вкусът на Италия с Ниша Катона
  • 06:35
    Вкусът на Италия с Ниша Катона
  • 07:00
    Печивата на Марта Стюарт
Пълна програма
  • Сега
    VH1 Shuffle
  • 07:00
    Hits Don't Lie!
  • 10:00
    50 Greatest 00s Hits
  • 14:00
    Songs Of The Century!
Пълна програма
  • Сега
    Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 06:48
    Снежната кралица Анимация, Приключенски, Семеен 2012
  • 08:01
    Овца или вълк Анимация, Приключенски, Комедия 2016
  • 09:30
    Епоха на животните Анимация, Комедия, Семеен 2010
Пълна програма
  • Сега
    Война на световете
  • 06:00
    Светкавицата
  • 06:45
    Кръв и съкровища
  • 07:35
    Кръв и съкровища
Пълна програма
  • Сега
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    RUSSIA'S FAVOURITE
  • 06:30
    RUSSIA'S FAVOURITE
Пълна програма
  • Сега
    Non-Stop Hits
  • 09:00
    Today's Top Hits
  • 10:00
    Totally 10s!
  • 14:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • Сега
    "Нещо ме убива" - 8 еп.
  • 06:10
    "Лов на неизрядни платци" - 11 и 12 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 241-244 еп.
  • 08:40
    "Дог и Бет: на лов" - 1 еп.
Пълна програма
  • Сега
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
  • 11:00
    кратки новини
Пълна програма
  • Сега
    Камский спиннинг
  • 06:05
    Плaнета рыбака
  • 06:30
    Сезон охоты
  • 07:00
    Морская охота
Пълна програма
  • Сега
    "Перфектният човек" - трилър с уч. на Сана Латан, Майкъл Ийли, Морис Честнът, Чарлз Дътън, Тес Харпър и др.
  • 06:40
    "Уил и Грейс" - сериен филм, сезон 2
  • 07:50
    "Сватба в Рим" - романтичен филм с уч. на Матиас Зера, Харалд Краснитцер, Рики Тогнази и др.
  • 09:40
    "Влюбих се по Коледа" - романтичен филм с уч. на Брук Д'Орси, Даниел Лисинг, Мери-Маргарет Хюмс, Дейвид Кийли и др.
Пълна програма
  • Сега
    Chopped: Holly Jolly Grandmas
  • 06:20
    Chopped: Tea Eggs And Sympathy
  • 07:00
    Bizarre Foods: Delicious Destinations: Nova Scotia
  • 07:20
    Bizarre Foods: Delicious Destinations: Quebec City
Пълна програма
  • Сега
    44 котки
  • 06:00
    Загадките на Блу
  • 06:20
    Кафенето на Масленка
  • 06:35
    Барбароните
Пълна програма
  • Сега
    Олимпийски игри: Плуване, девети ден, директно
  • 06:15
    Олимпийски игри: Тенис, мач за бронза, мъже, директно
  • 09:30
    Олимпийски игри: Тенис, мач за бронза, жени, директно
  • 11:30
    Олимпийски игри: Тенис, финал, жени, директно
Пълна програма
  • Сега
    "Интериор (2019)", драма, Полша, 2019; реж. Марек Лечки, с Магдалена Поплавска, Пьотр Журовски, Хелена Норович, Илона Островска, Лех Мацкевич, [15+]
  • 07:00
    "У дома", анимация, САЩ, 2015; реж. Тим Джонсън, [0+]
  • 08:35
    "Магьосникът на лъжите", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Бари Левинсън, с Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Алесандро Нивола, Кристен Конъли, [12+]
  • 10:50
    "Бандитките на Оушън", екшън - крими - комедия, САЩ, 2018; реж. Гари Рос, със Сандра Бълок, Кейт Бланшет, Ан Хатауей, Риана, Хелена Бонъм Картър, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • Сега
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 05:55
    Minnie's Bow-Toons
  • 06:00
    Gigantosaurus
  • 06:30
    Gigantosaurus
Пълна програма
  • Сега
    44 котки
  • 06:00
    Загадките на Блу
  • 06:20
    Кафенето на Масленка
  • 06:35
    Барбароните
Пълна програма
  • Сега
    Убиха ме: Перфектната буря
  • 06:00
    Убиха ме: Последна доставка
  • 06:30
    Убиха ме: Написано с кръв
  • 07:00
    За кого съм се оженил?: Истински кошмар
Пълна програма
  • Сега
    Fight Stars: Badou Jack
  • 05:50
    The Road to Tokyo: BMX, Swimming
  • 06:15
    The Burning Issue: Olympics
  • 06:45
    The Road to Tokyo: Olympic Couples
Пълна програма
  • Сега
    Nick's Wild Ride
  • 06:00
    Carter's W.A.R
  • 06:45
    Carter's W.A.R
  • 07:30
    Jim Shockey's Hunting Adventures
Пълна програма
  • Сега
    Извънземни от древността: Те дойдоха от морето
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: От заложната къща с любов
  • 07:00
    Hадпревара за находки: Твърде много готвачи в склада
  • 07:25
    Hадпревара за находки: Перис винаги ще го има
Пълна програма
  • Сега
    Теория на глупостта
  • 06:05
    Разследване на самолетни катастрофи
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи
  • 08:00
    Летището в Дубай
Пълна програма
  • Сега
    "Домашен арест" /п./ - сериал, с.3 еп.2
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.24
  • 06:30
    "Казанова - изкуството да съблазняваш" - документален филм (Германия, 2013)
  • 07:30
    "Приятели" - сериал, с.7 еп.10
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Специален отряд; сезон 3, епизод 17, екшън, приключенски, САЩ, 2019
  • 11:05
    Специален отряд; сезон 3, епизод 18, екшън, приключенски, САЩ, 2019
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Определен да оцелее; сезон 1, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 12:55
    Телешоп
Пълна програма
  • Сега
    Първите 48 часа: Измамата, Незаконно оръжие
  • 06:05
    Часовете преди убийство: Няма сън за грешниците
  • 07:00
    Какво е нужно за убийство: Хищника от Пъкипсий
  • 07:25
    Какво е нужно за убийство: Какво се случи с Джана
Пълна програма
  • Сега
    Змия
  • 07:25
    Сидни Уайт
  • 09:30
    Фризьори
  • 11:20
    Вечната музика
Пълна програма
  • Сега
    "Давай поженимся!" (16+)
  • 06:00
    Телеканал "Доброе утро. Суббота"
  • 09:15
    Новости (с субтитрами)
  • 09:45
    "На дачу!" с Наташей Барбье (6+)
Пълна програма
  • Сега
    Альпинист
  • 06:00
    Утро России. Суббота
  • 09:00
    Вести. Местное время
  • 09:15
    Местное время. Суббота
Пълна програма
  • Сега
    SpongeBob SquarePants
  • 06:00
    SpongeBob SquarePants
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: Барбора Крейчикова - Ига Швьонтек (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA 1000 - повторение)
  • 06:00
    Тенис: Анджелик Кербер - Симона Халеп (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA 1000 - повторение)
  • 07:15
    Тенис: Кристина Младенович - Шуай Жанг (Viking Open Nottingham, Нотингам; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
  • 09:50
    Тенис: Катерина Синякова - Кори Гоф (Parma Open, Парма; WTA 250 - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • Сега
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • Сега
    На концерт: Групата на Хосе-Мария Джанели
  • 06:00
    Непал: Напуканият покрив на света
  • 07:00
    Не си забравяйте паспорта
  • 08:00
    Около света в 80 острова
Пълна програма
  • Сега
    Fighting Rookies 2014
  • 06:30
    Fighting Rookies 2014
  • 07:20
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 07:30
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
Пълна програма
  • Сега
    Camp Woodward 8
  • 06:00
    Montreal Skate District
  • 06:30
    Montreal Skate District
  • 07:00
    Joy of Bike
Пълна програма
  • Сега
    Mysteries at the Museum (Series 10): Death of Michael Rockefeller (Episode 8)
  • 06:05
    First Civilisations (Series 1): Trade (Episode 4)
  • 07:05
    Paul O'Grady: For the Love of Dogs (Series 4): 404 (Episode 4)
  • 07:30
    The Supervet (Series 2): 201 (Episode 1)
Пълна програма
  • Сега
    "Съботно настроение" - музикално развлекателен блок
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Паневритмия"
  • 07:40
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • Сега
    E.J. Strickland Quintet - Jazz en Tete
  • 06:10
    Jose James - Jazz a Vienne
  • 07:10
    Keziah Jones - Jazz a Vienne
  • 08:22
    InterMezzo
Пълна програма
  • Сега
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Словачко - Локомотив Пловдив Лига на конференциите, втори квалификационен кръг, реванш (2021-22) /п/
  • 10:00
    Футбол: Апоел Беер Шева - Арда Лига на конференциите, втори квалификационен кръг, реванш (2021-22) /п/
  • 12:00
    Футбол: Лудогорец - Мура Шампионска лига, втори квалификационен кръг, реванш (2021-22) /п/
Пълна програма
  • Сега
    Програмна пауза
  • 08:00
    "Легендите на бокса" 30 епизод класически боксови мачове /п/
  • 09:00
    "НБА Екшън" 34 епизод предаване за баскетбол от НБА (2020-21) /п/
  • 10:00
    Футбол: Лестър Сити - Челси 18 кръг Висша лига /п/
Пълна програма
  • Сега
    Убиха ме: Перфектната буря
  • 06:00
    Убиха ме: Последна доставка
  • 06:30
    Убиха ме: Написано с кръв
  • 07:00
    За кого съм се оженил?: Истински кошмар
Пълна програма
  • Сега
    "Водещият 2: Легендата продължава", комедия, САЩ, 2013; реж. Адам МакКей , с Уил Феръл, Стийв Карел, Пол Ръд, Дейвид Кохнър, Кристина Апългейт, [15+]
  • 07:00
    "Хобит: Битката на петте армии", фентъзи, Нова Зеландия, 2014; реж. Питър Джаксън, с Мартин Фрийман, Иън МакКелен, Ричард Армитидж, Кен Стот, Греъм МакТавиш, [12+]
  • 09:25
    "В кадър ХVІІІ, 31 еп. ", документален, Франция, 2021, [12+]
  • 09:55
    "Шрек", анимация, САЩ, 2001; реж. Андрю Адамсън, Вики Дженсън , [7+]
Пълна програма
  • Сега
    "Скокът", документален, Литва, 2020; реж. Гиедре Жицките, [12+]
  • 07:00
    "Хубав ден в квартала", биографична драма, САЩ, 2019; реж. Мариел Хелър, с Том Ханкс, Матю Рис, Крис Купър, Сюзън Келечи Уотсън, Мериан Планкет, [12+]
  • 08:45
    "Тайфата на Моника: Връзки", семейна комедия, Бразилия, 2019; реж. Даниъл Резенде, с Джулия Бените, Кевин Вечиато, Лора Раусео, Габриел Морейра, Родриго Санторо, [7+]
  • 10:20
    "Мъже, жени и деца", комедия, САЩ, 2014; реж. Джейсън Райтмън, с Адам Сандлър, Дженифър Гарнър, Розмари Дюит, Джуди Гриър, Дийн Норис, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    Етнографски музей - Берковица (Места на паметта)
  • 05:54
    Музей на солта - Поморие (Места на паметта)
  • 06:00
    Храм Свето Успение Богородично в Пловдив, 1 част (Религия и обичаи)
  • 06:30
    Храм Свето Успение Богородично в Пловдив, 2 част (Религия и обичаи)
Пълна програма
  • Сега
    Рибки Гупи
  • 06:00
    Пламъчко и Машините
  • 06:20
    Пламъчко и Машините
  • 06:40
    Пес Парул
Пълна програма
  • Сега
    Ендевър, сезон 3, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2015
  • 07:05
    Криминалните случаи на г-ца Марпъл, сезон 2, еп. 2, Великобритания, 2006
  • 08:40
    Криминалните случаи на г-ца Марпъл, сезон 2, еп. 3, Великобритания, 2006
  • 10:15
    Мис Скарлет и херцогът, сезон 1, еп. 5, САЩ, 2020
Пълна програма
  • Сега
    На война комедия, драма, военен Франция 2008 126 минути
  • 06:00
    Лиза и саблезъбият тигър Семеен Австрия 1996 84 минути
  • 07:25
    Даниел и суперкучетата Семеен Канада 2004 104 минути
  • 09:10
    Томи Хитреца и пътешественикът върху марката Семеен Канада 1993 101 минути
Пълна програма
  • Сега
    Вечните моменти на Мария Ларсон Изкуство Швеция 2008
  • 06:25
    Хайди Семеен, Детски Германия, Швейцария 2015
  • 08:15
    Писмо до краля Приключенски Холандия 2008
  • 10:05
    Машинист Семеен САЩ 2008
Пълна програма
  • Сега
    Недоразумение Драма, Трилър САЩ 2008
  • 06:30
    Тяло за двама Комедия Франция 2008
  • 07:55
    Пиколо, саксо и компания Анимация Франция 2006
  • 09:15
    Бах и Ботин Семеен Франция 1986
Пълна програма
  • Сега
    Live Recap Crankworx Summer Series 2020
  • 08:35
    EDGEsport Stories 2021
  • 09:40
    FIM X-Trial World Championship 2020
  • 10:50
    Epic Trails S1
Пълна програма
  • Сега
    Олимпийски игри Токио 2020: Лека атлетика пряко предаване
  • 06:00
    Олимпийски игри Токио 2020: Волейбол /мъже/: Руски олимпийски комитет - Франция
  • 08:15
    Олимпийски игри Токио 2020: Лека атлетика
  • 10:20
    Олимпийски игри Токио 2020: Волейбол /жени/: Сърбия - Бразилия пряко предаване
Пълна програма
  • Сега
    България от край до край /4 сезон, 2 епизод/
  • 06:00
    Иде нашенската музика /избрано/п/
  • 07:00
    Новото познание /избрано/
  • 07:30
    В близък план /избрано/п/
Пълна програма
  • Сега
    Нидерландска Ередивизи: Зволе - Аякс 26 кръг
  • 06:00
    Нидерландска Ередивизи: Аякс - Грьонинген 25 кръг
  • 08:00
    Световен рали шампионат: Естония 7 кръг SS1 Tartu
  • 09:00
    Световен рали шампионат: Естония 7 кръг SS5 Kambja 1
Пълна програма
  • Сега
    Класика от UFC: "Champs Only" "Champs Only"
  • 06:00
    ATP 250: Атланта Втори четвъртфинал
  • 08:00
    Голф: ISPS HANDA World Invitational presented by Modest Европейски тур
  • 12:00
    Спидуей 2021г.: Първо състезание за Голямата награда на Вроцлав, Полша Първо състезание за Голямата награда на Вроцлав, Полша
Пълна програма
  • Сега
    Серия А: Обзор 24 кръг
  • 06:00
    Серия А: Наполи - Беневенто
  • 08:00
    Серия А: Специя - Парма
  • 10:00
    Барса ТВ: "Добре дошъл, Коутиньо" Документален филм
Пълна програма
  • Сега
    Ла Лига: Леванте - Атлетик Билбао
  • 06:00
    Копа Либертадорес: Атлетико Минейро - Бока Хуниорс Втори осминафинал
  • 08:00
    Ла Лига: Кадис - Бетис
  • 10:00
    "Пред Банята" - спортно шоу "Пред Банята" - спортно шоу
Пълна програма
  • Сега
    "Нашпотребнадзор"
  • 06:10
    Владимир Фекленко, Светлана Брюханова, Алексей Моисеев, Александр Воеводин В Детективном Сериале "Мухтар. Новый След". "Синим Пламенем", "Конфеты С Секретом"
  • 08:00
    "Сегодня"
  • 08:20
    "Их Нравы"
Пълна програма
  • Сега
    Fallen Empire - Part 2
  • 07:00
    The Informant - Episode 1
  • 08:20
    The Informant - Episode 2
  • 09:45
    The Informant - Episode 3
Пълна програма
  • Сега
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 197=зРЕБЕНОК НА ДВОИХ
  • 06:20
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 167=зСУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ
  • 07:20
    ДНК 164=з
  • 08:10
    Я РАБОТАЮ В СУДЕ 7=зЗНАКОМСТВО
Пълна програма
  • Сега
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 507=зОТ ГРЕХА ПОДАЛЬШЕ
  • 06:30
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 508=зПРОВИДЕЦ ИЗ АКВАРИУМА
  • 07:20
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 509=зНАГРАДА ДЛЯ ГЕРОЯ
  • 08:05
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 510=зЭТО ВАМ НЕ ИГРУШКИ
Пълна програма
  • Сега
    ИХ НРАВЫ 261=зВЕНЕСУЭЛА. НОРВЕГИЯ. ИЗРАИЛЬ
  • 06:00
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 268=зЩИТ И МЕЧ
  • 06:50
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 269=зМАНСАРДА В ПОЛОСКУ
  • 07:35
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 239=зКЛЕТКИ И СОВЫ
Пълна програма
  • Сега
    Музикална програма
  • 07:00
    Mate kitchen weekend (П)
  • 08:00
    Tonight with Шкумбата (П)
  • 09:00
    Вечерното шоу на Слави Трифонов (П)
Пълна програма
  • Сега
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:00
    Санджей и Крейг
  • 06:20
    Санджей и Крейг
  • 06:45
    Пингвините от Мадагаскар
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: Лорън Дейвис - Шуай Жанг (Viking Open Nottingham, Нотингам; WTA 250 - II полуфинал, повторение)
  • 07:20
    Тенис: Анджелик Кербер - Аманда Анисимова (Bad Homburg Open presented by Engel and Volkers, Бад Хомбург; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
  • 09:00
    Тенис: Livesport Prague Open 2021, Прага (WTA 250 - четвъртфинали, повторение)
  • 12:00
    Тенис: Елизе Мертенс - Симона Халеп (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA 1000 - повторение)
Пълна програма
  • Сега
    ... So 80s!
  • 07:00
    Non-Stop 80s Hits!
  • 11:00
    Gold! Greatest Hits Of The 80s
  • 15:00
    I Want My MTV 80s!
Пълна програма
  • Сега
    Ultimate 90s Playlist!
  • 06:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 09:00
    Sing It Back! 90s Karaoke...
  • 13:00
    Saved By The 90s!
Пълна програма
  • Сега
    Big Weekend Tunes!
  • 06:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 11:00
    Reload! Club Classics
  • 12:00
    David Guetta's Biggest Collabs 01 101 Superstar DJ David Guetta talks us through the biggest collabs he has ever made! Including massive tunes from Guetta with the likes of Sia, Jason Derulo, Martin Garrix and many more!
Пълна програма
  • Сега
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 06:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 06:15
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 07:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
Пълна програма
  • Сега
    "Story" - музикална история
  • 06:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 06:30
    "This Is Bulgaria" - музикална импресия
  • 06:40
    "Magic" - музикална магия
Пълна програма
  • Сега
    Москито военна драма Португалия, Бразилия 2020
  • 06:00
    "Любовна терапия, 01:30 ч. (+12)
  • 08:00
    Испанска афера - 2, 01:39 ч. роматничен, комедия Испания 2015
  • 10:00
    Ченгета - 1, 2 1 3, 4 криминален сериал Нидерландия 2015
Пълна програма
  • Сега
    Пресечна точка /п/
  • 06:00
    Пулс /п/
  • 06:30
    Денят на живо /п/
  • 07:00
    Ничия земя /п/
Пълна програма
  • Сега
    Ловците на Африка 2
  • 06:30
    Сетивата при животните 1
  • 06:55
    Сетивата при животните 1
  • 07:20
    Сетивата при животните 1
Пълна програма
  • Сега
    Духлес Драма, Комедия Русия 2012
  • 06:00
    Белоруската гара
  • 08:00
    Сибирският бръснар
  • 12:00
    Панорама Уди Алан: ВИКИ, КРИСТИНА, БАРСЕЛОНА
Пълна програма
  • Сега
    Nite Sides
  • 06:00
    Bounce & Fun
  • 07:00
    Morning Spin
  • 08:00
    Morning Spin
Пълна програма
  • Сега
    SHIFTING GEARS
  • 06:00
    WORLD OF WATERSPORTS, EP 35
  • 07:00
    WORLD OF WATERSPORTS, EP 36
  • 07:30
    AUTOSPEED 2019, EP 18
Пълна програма
  • Сега
    Pearl Jam - iConcerts Hits
  • 06:06
    Coldplay - Live at La Cigale 2012
  • 07:05
    Cake - Sesiones - Alejandro Franco
  • 07:53
    Kasabian - iConcerts Hits
Пълна програма
  • Сега
    Romeo et Juliette by Gounod at the Gran Teatre del Liceu
  • 06:00
    InterMezzo
  • 07:00
    Martha Argerich, Maxim Vengerov, Mischa Maisky: Beethoven, Saint-Saens
  • 08:15
    Rene Jacobs conducts Beethoven's Missa solemnis
Пълна програма
  • Сега
    Къщи за ремонт на езерния бряг (Series 1): Малка къща в Дийп Крийк (Episode 5)
  • 05:50
    Кралете на басейните (Series 8): Аквапарк в задния двор (Episode 3)
  • 06:15
    Кралете на басейните (Series 8): Грозният басейн става елегантен (Episode 4)
  • 06:35
    Живот на остров (Series 12): У дома на остров Абсекон (Episode 2)
Пълна програма
  • Сега
    MCLINTOCK! USA 1963
  • 05:55
    END OF PROGRAM
  • 06:00
    SIVIL Turkey 2014
  • 07:20
    NAZARIN Mexico 1959
Пълна програма
  • Сега
    Esports - Hearthstone
  • 07:05
    Stream Nation - Spyro
  • 09:00
    Stream Nation - Guacamelee! 2
  • 10:45
    Stream Nation - Journey to the Savage Planet
Пълна програма
  • Сега
    М\ф "Чудеса света"
  • 05:50
    М\ф "Книга-путешествие"
  • 05:55
    Музыкальные клипы
  • 07:00
    Новости
Пълна програма
  • Сега
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Падерборн - Нюрнберг Втора Бундеслига (2021-22) /п/
  • 10:00
    "Формула 1 Екстра: Унгария" предаване за Формула 1 (2020) /п/
  • 11:00
    Формула 1: Първа тренировка Голяма награда на Унгария (2021) /п/
Пълна програма

Сериали

bTV 06:00
"Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.24
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Роботи под прикритие" - сериал, с.4 еп.25, 26
bTV Comedy 06:00
"Дивата Нина" - сериал, еп.52
bTV HD 06:00
"Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.24
Viasat History 06:10
Загадки в музея, сезон 12, еп. 4

Всички предавания

Спорт

BNT 3 06:00
Олимпийски игри Токио 2020: Волейбол /мъже/: Руски олимпийски комитет - Франция
Film Plus 06:00
Тенис: Анджелик Кербер - Симона Халеп (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA 1000 - повторение)
MAX Sport 3 06:00
Серия А: Наполи - Беневенто
Eurosport 06:15
Олимпийски игри: Тенис, мач за бронза, мъже, директно
Eurosport HD 06:15
Олимпийски игри: Тенис, мач за бронза, мъже, директно

Всички предавания

Филми

bTV 06:00
"Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.24
bTV Cinema 06:00
"Убийства край езерото" - трилър (САЩ, 2019), режисьор Тим Крус, в ролите: Ники Уелън, Ана Хъчисън, Алекзандриа ДеБери, Рики Гарсиа, Кара Ройстър и др.
bTV HD 06:00
"Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.24
Diema Family 06:00
"Слънчеви момичета" - сериен филм /п/
Nova TV 06:00
"Дъщеря ми" - сериен филм /п/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}