ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    100% будни
  • 11:00
    Култура.БГ
Пълна програма
  • Сега
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Златимир Йочев
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:35
    "Комиците и приятели" /п./ - комедийно шоу
Пълна програма
  • Сега
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Една жена" - сериен филм
Пълна програма
  • Сега
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 07:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Мария Константинова и Мирослав Димитров
  • 09:00
    Страната на изобретателите - филм
  • 09:30
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • Сега
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п/
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Роселина Петкова и Христо Николов /п/
  • 08:00
    Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
  • 09:00
    Цитати на деня
Пълна програма
  • Сега
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 7, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2020
  • 07:15
    Профилиране; сезон 8, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2018
  • 08:25
    Профилиране; сезон 8, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2018
  • 09:40
    Профилиране; сезон 8, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2018
Пълна програма
  • Сега
    Питбули и бивши затворници: Да намериш герой
  • 07:00
    Моята котка от Ада: Котешка битка в Бруклин
  • 07:50
    Моята котка от Ада: Котка ала Джекил и Хайд
  • 08:40
    Тексаски закони: Епизод 9
Пълна програма
  • Сега
    "Часът на пенсионера"
  • 07:00
    Новини
  • 07:30
    Документален филм
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:20
    Music Arena
Пълна програма
  • Сега
    България в 60 минути с Мариана Векилска
  • 07:30
    Страшни смешки, смешни страшки за герои с опашки /3 епизод/п/
  • 07:40
    Огледалната стая детска образователна поредица
  • 08:10
    Български уроци - аз уча български
Пълна програма
  • Сега
    Страхотният Майк
  • 06:45
    Страхотният Майк
  • 06:50
    Лампът
  • 07:00
    Тафи
Пълна програма
  • Сега
    Анимационен блок: "Приключенията на котарака в чизми" - сериал, с.2 еп.7 - 10
  • 08:00
    "Опасни улици" - сериал, с.2 еп.2
  • 09:00
    "Стоте" - сериал, с.6 еп.1
  • 10:00
    "Стрелата" - сериал, с.8 еп.5
Пълна програма
  • Сега
    "Случаите на Поаро" /п./ - сериал, с.11 еп.2
  • 08:00
    "Най-мрачният час" - биографичен, военен, драма, исторически (Великобритания, САЩ, 2017), режисьор Джо Райт, в ролите: Гари Олдман, Джон Хърт, Лили Джеймс, Бен Менделсон, Кристин Скот Томас, Стивън Дилейн и др.
  • 10:30
    "Случаите на Поаро" - сериал, с.11 еп.3
  • 12:30
    "Нокаут или Всичко, което тя написа" - драма, спортен, романтичен (България, САЩ, 2018), режисьор Ники Илиев, в ролите: Гари Дурдан, Саня Борисова-Илиева, Орлин Павлов, Башар Рахал, Диана Любенова, Ники Илиев, Александър Кадиев и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Изгубеняци" - сериал, с.3 еп.1, 2
  • 07:00
    "Тролчета - купонът продължава" - сериал, анимация
  • 07:30
    "Да живее крал Джулиън!" - сериал, анимация, с.3 еп.25, 26
  • 08:30
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
Пълна програма
  • Сега
    "Свободен дух" - сериал
  • 07:00
    "Почукай на вратата ми" - сериал
  • 08:00
    "Обещание" - сериал, с.2 еп.28
  • 09:00
    "Малки убийства" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Бакуган
  • 07:50
    Шантави рисунки-мисунки
  • 08:00
    Шантави рисунки-мисунки
  • 08:15
    Шантави рисунки-мисунки
Пълна програма
  • Сега
    "14 дни, 12 нощи", драма, Канада, 2019; реж. Жан-Филип Дювал, с Ан Дорвал, Леана Чи, Франсоа Папино, Лорънс Барет, [12+]
  • 07:00
    "Летяща риба", драма, Нидерландия, 2020; реж. Ехе Шанга, с Тиара Ричардс, Еверън Джаксън Хуи, Феликс Де Рой, Ванеса Абад, Берт Аенгененд, [12+]
  • 08:30
    "Зимнич", късометражна драма, Румъния, 2020; реж. Богдан Наумовичи , с Михай Калин, Дан Астилян, Гаврил Патру, Даниел Станчу, Дана Тапалага , [12+]
  • 09:00
    "Аве, Цезаре!", комедия, САЩ, 2016; реж. Джоел Коен, Итън Коен, с Джош Бролин, Джордж Клуни, Олдън Ерънрайх, Ралф Файнс, Скарлет Йохансон, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Ермолка", късометражна драма, Германия, 2019; реж. Лукас Натрат , с Рикардо Кампионе, Сами Абдел Фатах, Доминик Гансер, Зоран Пингел, Такеши Мацуяма, [12+]
  • 07:00
    "Раздели и любовни признания", драма, САЩ, 2019; реж. Дрейк Доремъс, с Шейлийн Удли, Джейми Дорнан, Себастиан Стан, Матю Грей Гъблър, Линдзи Слоун, [15+]
  • 08:55
    "Ex Machina: Бог от машината", психотрилър - фентъзи, Великобритания, 2015; реж. Алекс Гарланд, с Домнал Глийсън, Алисия Викандер, Оскар Айзък, Соноя Мизуно, Кори Джонсън, [15+]
  • 10:45
    "В сватбено настроение", романтична комедийна драма, Израел, 2020; реж. Талия Леви, с Авигейл Харари, Ран Данкър, Орли Силберзац, Елиша Банай, Ана Дубровицки, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    CNN Newsroom with John Vause
  • 06:45
    World Sport
  • 07:00
    CNN Newsroom with John Vause
  • 08:45
    World Sport
Пълна програма
  • Сега
    "Не ме оставяй" - сериен филм /п/
  • 07:15
    "Изпитанията на живота" - сериал /п/
  • 08:50
    "Пътешествие до Верона" - романтичен филм с уч. на Вероника Ферес, Хайнер Лаутербах, Паулина Рюмелайн, Катарина Мюлер-Елмау и др. /п/
  • 10:30
    "Нашата история" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • Сега
    "Престъпни намерения" - сериал, сезон 7 /п/
  • 06:45
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12 /п/
  • 07:45
    "Снайперисти" - сериал, сезон 1 /п/
  • 08:45
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19, 2 епизода /п/
Пълна програма
  • Сега
    Да продадеш колата си: Епизод 8
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Епизод 10
  • 08:00
    Да продадеш колата си: Фолксваген Карман Гиа
  • 09:00
    Как се прави...: Сгъваем каяк/ Пината/Боклукчийски камион/ Спирачни дискове
Пълна програма
  • Сега
    Как се прави...: Кожени скулптури, електрически котлони
  • 07:00
    Как се прави...: Епизод 23
  • 07:24
    Как се прави...: Епизод 24
  • 07:48
    Как се прави...: Епизод 25
Пълна програма
  • Сега
    Мегачудесата на Калинката и Черния котарак
  • 06:50
    Момче, Момиче и т.н.
  • 07:00
    Момче, Момиче и т.н.
  • 07:20
    Момче, Момиче и т.н.
Пълна програма
  • Сега
    "Знаеш ли как?"
  • 06:55
    "За ума"
  • 07:00
    "Доказано от опит"
  • 07:10
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • Сега
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:50
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 08:20
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 08:50
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • Сега
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 11:00
    EuroTV Shop
  • 11:30
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • Сега
    Колоездене: Тур дьо Франс, етап 18, повторение
  • 07:30
    Снукър: Шампионат на играчите, финал, повторение
  • 09:30
    Голф, PGA тур: "Дискавъри голф", повторение
  • 10:00
    Колоездене: "Колоездачно шоу"
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: Ролан Гарос, мъже, финал, повторение
  • 07:30
    Колоездене: Тур дьо Франс, осми етап, повторение
  • 09:00
    Колоездене: Тур дьо Франс, девети етап, повторение
  • 10:00
    Снукър: Шампионат на играчите, финал, повторение
Пълна програма
  • Сега
    Тежкотоварно спасяване: 401, сезон 4, еп. 7
  • 07:05
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 2
  • 08:00
    Пропадащи строежи, сезон 1, еп. 5
  • 09:05
    Тираджии в пустошта, сезон 4, еп. 6
Пълна програма
  • Сега
    Nomads Seeking Adventure
  • 07:00
    Extreme Fighting Championship
  • 08:00
    Fighting Fit
  • 09:00
    Dumball: Idiots In India
Пълна програма
  • Сега
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:30
    Телепазар
  • 10:45
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • Сега
    Бъди мъж, еп. 8
  • 06:50
    Лекарите от Чикаго, еп. 20
  • 07:45
    Добрият доктор, еп. 16
  • 08:40
    Клуб "Самотни родители", еп. 2
Пълна програма
  • Сега
    Синя кръв, еп. 3
  • 06:45
    Синя кръв, еп. 4
  • 07:40
    Менталист: Крадецът на мисли, еп. 10
  • 08:35
    От местопрестъплението, еп. 22
Пълна програма
  • Сега
    "В кадър ХІХ, 25 еп.", документален, Франция, 2022, [12+]
  • 07:00
    "В "Мидълтън" ", романтика, САЩ, 2013; реж. Адам Роджърс, с Анди Гарсия, Вера Фармига, Таиса Фармига, Спенсър Лофранко, Никълъс Браун, [15+]
  • 08:40
    "Angry Birds: Филмът", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Фъргал Райли, Клей Кейтис, [7+]
  • 10:15
    "Младият Шелдън V, 17 еп.", комедия, САЩ, 2021; с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Изгубената египетска пирамида
  • 07:00
    Забранена история, сезон 6, еп. 10
  • 07:50
    Кацането на Луната: Най-голямата измама?
  • 08:55
    Тайните на бермудския триъгълник, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • Сега
    Спецове в заложната къща: Загадъчният сейф
  • 07:00
    Изковани в огъня: Грамадният Магуро Бочо
  • 07:55
    Изковани в огъня: Зъбите на Тега
  • 08:50
    Спецове в заложната къща: Повече пари - повече проблеми
Пълна програма
  • Сега
    МОЕТО ХОБИ
  • 08:00
    ЗА РИБА - тв поредица, седми сезон, 28 еп.
  • 09:20
    Моето хоби: Моделите
  • 10:40
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 26 еп.
Пълна програма
  • Сега
    "Кейт и Мим Мим"
  • 06:50
    "Дино отряд"
  • 07:00
    "Дейзи и Оли"
  • 07:16
    "Тризнаците"
Пълна програма
  • Сега
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • Сега
    "Еквилибриум" - фантастика, САЩ, 2002, с Емили Уотсън, Крисчън Бейл, Доминик Пърсел, Ангъс Макфаджън, Тей Дигс, Уилям Фиктнър, Шон Бийн, Шон Пъртуи.
  • 07:00
    "Звездите отблизо" II
  • 07:25
    "Близки срещи от третия вид" - фантастика, САЩ, 1977, Реж. Стивън Спилбърг, С Ричард Драйфус, Франсоа Трюфо и др.
  • 09:35
    "Евтиното е скъпо" - комедия, САЩ, 1986, с Том Ханкс, Шели Лонг и др.
Пълна програма
  • Сега
    Hot Right Now!
  • 08:00
    Rock Solid Playlist
  • 10:00
    MTV World Stage: Rita Ora...
  • 10:25
    Zara Larsson: Late Night Concert
Пълна програма
  • Сега
    Еволюция, сезон 1, еп. 2
  • 07:00
    Еволюция, сезон 1, еп. 3
  • 07:55
    Завръщането на мечките
  • 08:50
    Уелс: Дивата земя, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Теория на глупостта
  • 06:45
    Теория на глупостта
  • 07:05
    Сервиз SOS
  • 08:00
    Сервиз SOS
Пълна програма
  • Сега
    Каубой с хеликоптер
  • 06:45
    Дивият тигър на Русия
  • 07:30
    Живот сред големите котки
  • 08:15
    "Ягуари срещу крокодили
Пълна програма
  • Сега
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Футбол: Тампайнс Роувърс - Макасар Купа на Азиатската футболна конфедерация (2022) /п/
  • 12:00
    Футбол: Кая Илоило - Бали Юнайтед Купа на Азиатската футболна конфедерация (2022) директно
  • 14:00
    "Пета четвърт" обзорно предаване за испански баскетбол (2021-22) /п/
Пълна програма
  • Сега
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:25
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    "Живей здравословно!"
Пълна програма
  • Сега
    "Show Time" - музикална програма
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 07:40
    "Лято с хитове 2022" - музикална програма
Пълна програма
  • Сега
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 07:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • Сега
    "Show Time" - музикална програма
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 07:40
    "Лято с хитове 2022" - музикална програма
Пълна програма
  • Сега
    Лигата на специалните - предаване за известни личности от света на спорта
  • 08:00
    Национални икони - предаване за известни личности от света на спорта
  • 10:00
    Европейско първенство по вдигане на тежести
  • 12:00
    Европейско първенство по вдигане на тежести
Пълна програма
  • Сега
    Документален филм на Скат /повторение /
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Час по България - "Словото на Хайтов" /архив от 2007г/
  • 09:00
    Ранни вести
Пълна програма
  • Сега
    Фолклорна трапеза
  • 07:30
    Детски свят
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Детски свят
Пълна програма
  • Сега
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • Сега
    Кралят на тортите: Гигантски зъб и маскарад за 16-ти рожден ден
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Не на всяка цена
  • 08:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Полин
  • 09:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Бети Джо
Пълна програма
  • Сега
    Изкуство и култура - Изкуството е вечно
  • 07:00
    Искам да съм там - Приказка за нашия дом
  • 07:30
    Импресии - Вода в Рила
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.9
Пълна програма
  • Сега
    Експедиция в непознатото (Series 3): Италианските варварски придобивки (Episode 15)
  • 07:00
    Тайните на паметниците (Series 3): Черна магия и ракети (Episode 11)
  • 08:00
    Тайните на паметниците (Series 3): Бедствието, което спаси Лондон (Episode 12)
  • 09:00
    В търсене на чудовища (Series 1): Виещото същество от Озарк (Episode 9)
Пълна програма
  • Сега
    Експедиция в непознатото (Series 3): Италианските варварски придобивки (Episode 15)
  • 07:00
    Тайните на паметниците (Series 3): Черна магия и ракети (Episode 11)
  • 08:00
    Тайните на паметниците (Series 3): Бедствието, което спаси Лондон (Episode 12)
  • 09:00
    В търсене на чудовища (Series 1): Виещото същество от Озарк (Episode 9)
Пълна програма
  • Сега
    Шампионите, САЩ, комедия, 2000
  • 07:00
    Бъди до мен, САЩ, приключенски/драма, 1986
  • 08:50
    Малкият Ники (2000 г.), САЩ, комедия/фентъзи/романтика, 2000
  • 10:40
    Норбит (2007), САЩ, 2007
Пълна програма
  • Сега
    "Авто-мото хоби" - 14 еп., предаване за автомобили
  • 07:00
    "Видимо и Невидимо - Диалози за вярата с архиепископ Христо Писаров" - предаване за вярата
  • 07:30
    "Крепост Лютица - археологически открития 2020 г." - II част, документален филм
  • 08:00
    "Кулинар" - 15 еп., кулинарно предаване
Пълна програма
  • Сега
    Братя пекари, еп. 6
  • 06:45
    Кулинарно приключение с Къртис Стоун, еп. 2
  • 07:10
    Корнуол с Рик Стайн, еп. 5
  • 07:40
    Корнуол с Рик Стайн, еп. 6
Пълна програма
  • Сега
    Non-Stop Nostalgia
  • 07:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 11:00
    Class Of 2003!
  • 12:00
    We Love The 00s!
Пълна програма
  • Сега
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 08:01
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
  • 09:30
    Фантастичното пътешествие до Оз Анимация, Приключенски, Семеен 2017
  • 10:58
    12A Комедия, Драма 2017
Пълна програма
  • Сега
    Луцифер, еп. 10
  • 07:10
    Луцифер, еп. 11
  • 08:00
    Кости, еп. 19
  • 08:55
    Кости, еп. 20
Пълна програма
  • Сега
    TOP MODELS
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    FITNESS
  • 07:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • Сега
    Non-Stop Hits
  • 09:00
    Today's Top Hits
  • 10:00
    Totally 10s!
  • 13:00
    Halsey: Greatest Hits
Пълна програма
  • Сега
    "Признания: Да "трупаш" животни" - 14 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 257 и 258 еп.
  • 07:50
    "Призрачни досиета" - 16 еп.
  • 08:40
    "Дог и Бет: на лов" - 6 еп.
Пълна програма
  • Сега
    ЕURONEWS PRIME TIME
  • 06:57
    ВРЕМЕТО
  • 07:00
    Добро утро, Европа
  • 09:30
    ХЕДЛАЙНС НОВИНИ
Пълна програма
  • Сега
    Зов предков
  • 07:00
    Рыбалка сегодня XL
  • 07:25
    Охота в Восточной Пруссии
  • 07:55
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • Сега
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5 /п/
  • 07:00
    "Любов в сърцето" - романтичен филм с уч. на Джен Лили, Кристофър Ръсел, Джил Морисън, Робърт Уиздъм и др. /п/
  • 09:00
    "Звездата" - анимационен филм
  • 11:00
    "Водопадите на любовта" - романтичен филм с уч. на Синди Бъзби, Кристофър Ръсел, Миранда Фригън, Касиди Нюджънт и др. /п/
Пълна програма
  • Сега
    Надпревара в супермаркета (Series 10): Финалът на суперзвездите (Episode 12)
  • 07:00
    Пребори Боби Флей (Series 16): Битки край грила (Episode 6)
  • 07:20
    Пребори Боби Флей (Series 16): Окото на тигъра (Episode 7)
  • 07:45
    Режи! (Series 27): Парти след събитието (Episode 5)
Пълна програма
  • Сега
    Смърфовете
  • 06:45
    Алвин и Катеричоците
  • 07:00
    Кръстници вълшебници
  • 07:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • Сега
    Колоездене: Тур дьо Франс, етап 18, повторение
  • 07:30
    Снукър: Шампионат на играчите, финал, повторение
  • 09:30
    Голф, PGA тур: "Дискавъри голф", повторение
  • 10:00
    Колоездене: "Колоездачно шоу"
Пълна програма
  • Сега
    "В кадър ХІХ, 25 еп.", документален, Франция, 2022, [12+]
  • 07:00
    "В "Мидълтън" ", романтика, САЩ, 2013; реж. Адам Роджърс, с Анди Гарсия, Вера Фармига, Таиса Фармига, Спенсър Лофранко, Никълъс Браун, [15+]
  • 08:40
    "Angry Birds: Филмът", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Фъргал Райли, Клей Кейтис, [7+]
  • 10:15
    "Младият Шелдън V, 17 еп.", комедия, САЩ, 2021; с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • Сега
    Henry Hugglemonster
  • 07:00
    Gigantosaurus
  • 07:30
    Gigantosaurus
  • 08:00
    Bluey
Пълна програма
  • Сега
    Смърфовете
  • 06:45
    Алвин и Катеричоците
  • 07:00
    Кръстници вълшебници
  • 07:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • Сега
    Американско чудовище: Двойна игра
  • 07:00
    Фатално признание: разследване на Кийт Морисън
  • 09:00
    Убийство у дома: Посред нищото
  • 10:00
    В града витае убийство: Скъпо мое дневниче
Пълна програма
  • Сега
    National Icons: Iniesta vs Isco
  • 06:45
    Clubland: Valencia
  • 07:10
    Top 11: Spain
  • 07:40
    Clubland: Athletic Bilbao
Пълна програма
  • Сега
    Спецове в заложната къща: Загадъчният сейф
  • 07:00
    Изковани в огъня: Грамадният Магуро Бочо
  • 07:55
    Изковани в огъня: Зъбите на Тега
  • 08:50
    Спецове в заложната къща: Повече пари - повече проблеми
Пълна програма
  • Сега
    Сервиз SOS
  • 07:00
    Сервиз SOS
  • 08:00
    Мегапроизводство
  • 09:00
    Мегапреобразяване
Пълна програма
  • Сега
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Златимир Йочев
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:35
    "Комиците и приятели" /п./ - комедийно шоу
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Светът на невероятния Спайдърмен; сезон 1, епизод 1, САЩ, 2014
  • 10:30
    Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Доктор на мафията; сезон 1, епизод 10, драма, САЩ, 2012
  • 12:55
    Телешоп
Пълна програма
  • Сега
    Часовете преди убийство: Опасен флирт
  • 07:00
    Първите 48 часа: Жестоко лято
  • 08:00
    Първите 48 часа: Детска игра; Лоши намерения
  • 08:55
    Ловец на убийства: Твърде млад, за да умре
Пълна програма
  • Сега
    Любовта е сега
  • 07:55
    Син под чехъл
  • 09:45
    Срещу дивата природа: Голямото приключение на слона
  • 11:35
    Зад кулисите
Пълна програма
  • Сега
    SpongeBob SquarePants
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • Сега
    Агрокоментар
  • 06:50
    Агротема
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • Сега
    Мистерията на тъмната материя
  • 07:00
    Гуано: Мръсната работа в рая на птиците
  • 08:00
    Да споделим Земята
  • 09:00
    Дива култура
Пълна програма
  • Сега
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 07:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 07:15
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 07:35
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
Пълна програма
  • Сега
    Life is Just a Ride
  • 07:00
    Pro Wakeboard Tour 2022
  • 07:30
    Firsthand
  • 08:00
    Catch Up with Blair Conklin
Пълна програма
  • Сега
    Aussie Snake Wranglers (Series 1): Too Close For Comfort (Episode 1)
  • 07:00
    Aussie Snake Wranglers (Series 1): Triple Threat (Episode 2)
  • 07:25
    Work On The Wild Side (Series 1): 107 (Episode 7)
  • 08:10
    The Pacific (Series 1): The High Seas (Episode 1)
Пълна програма
  • Сега
    "Пътят към щастието" - йога
  • 06:45
    "21 тайни за медитация с Константин Драгов"
  • 07:15
    "Събуди се с усмивка"
  • 08:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • Сега
    Adam Baldych, Helge Lien Trio - EFG London Jazz Festival
  • 07:19
    InterMezzo
  • 10:00
    Fractus V by Sidi Larbi Cherkaoui
  • 11:20
    Jakub Jozef Orli?ski and Il Pomo d'Oro: Heinichen, Corelli, Vivaldi, Zelenka
Пълна програма
  • Сега
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: ЦСКА - Сепси Международен приятелски мач /п/
  • 10:00
    Сезонът на Черно море 2021-22 предаване за български футбол /п/
  • 11:00
    "Домът на футбола - най-доброто" 49 епизод предаване за български футбол (2021-22) /п/
Пълна програма
  • Сега
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Саутхямптън - Лестър Сити Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Левски - Локомотив София Приятелски мач /п/
  • 12:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Брентфорд Висша лига /п/
Пълна програма
  • Сега
    Американско чудовище: Двойна игра
  • 07:00
    Фатално признание: разследване на Кийт Морисън
  • 09:00
    Убийство у дома: Посред нищото
  • 10:00
    В града витае убийство: Скъпо мое дневниче
Пълна програма
  • Сега
    "Майшабел", драма, Испания, 2021; реж. Исиар Боляин, с Бланка Портильо, Луис Тосар, Мария Сересуела, Урко Орсабал, [15+]
  • 07:00
    "Хобит: Битката на петте армии", фентъзи, Нова Зеландия, 2014; реж. Питър Джаксън, с Мартин Фрийман, Иън МакКелен, Ричард Армитидж, Кен Стот, Греъм МакТавиш, [12+]
  • 09:25
    "В кадър ХІХ, 25 еп.", документален, Франция, 2022, [12+]
  • 09:55
    "Роди се звезда", музикална драма, САЩ, 2018; реж. Брадли Купър, с Брадли Купър, Лейди Гага, Андрю Дайс Клей, Дейв Чапел, Сам Елиът, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Мер от Ийсттаун І, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2021; реж. Крейг Зобъл, с Кейт Уинслет, Джулиан Никълсън, Джийн Смарт, Ангури Райс, Евън Питърсън, [15+]
  • 07:00
    "Отново в играта (2020)", комедия, САЩ, 2020; реж. Джейми Бабит, с Дрю Баримор, Майкъл Зигън, Ти Джей Милър, Холанд Тейлър, Ели Кемпър, [12+]
  • 08:45
    "Изобретението на Хюго", фантастична драма, САЩ, 2011; реж. Мартин Скорсезе, с Бен Кингсли, Саша Барон Коен, Ейса Бътърфийлд, Клои Грейс Мориц, Рей Уинстоун, [12+]
  • 10:50
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Валенса - игр. филм /Полша/
  • 21:00
    Концертът - игр. филм /копродукция/
Пълна програма
  • Сега
    Пес патрул
  • 07:05
    Пес патрул
  • 07:25
    Пес патрул
  • 07:45
    Пес патрул
Пълна програма
  • Сега
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 14, еп. 9, Великобритания, криминален/мистерии, 2020
  • 07:10
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 07:55
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 08:45
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Пълна програма
  • Сега
    Малиново вълшебство Комедия, Драма, Семеен САЩ 2010
  • 07:35
    Ваканция със Силвестър Семеен Австрия 1986
  • 09:10
    Джобното ножче Семеен Холандия 1991
  • 10:40
    Лиза и саблезъбият тигър Семеен Австрия 1992
Пълна програма
  • Сега
    Полеке семеен Холандия 2003
  • 07:40
    Хайди Семеен, Детски Германия, Швейцария 2015
  • 09:30
    Сафари в Африка Документален Белгия, Франция 2013
  • 10:55
    Преди да кажеш "Да" Комедия, Драма САЩ 2009
Пълна програма
  • Сега
    Танц на луната семеен Канада, Чехия 1998
  • 07:35
    Луд за връзване Комедия САЩ 2008
  • 08:55
    Синя птица Семеен Холандия 2004
  • 10:15
    Кречетало Комедия САЩ 2009
Пълна програма
  • Сега
    Goodwood Festival
  • 07:00
    UCI Asian Tour
  • 08:15
    British Talent Cup
  • 09:10
    AMA EnduroCross
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Полуфинална среща от европейското първенство за юноши до 19 г.
  • 08:00
    Пътят към Катар 2022 магазинно предаване /17 епизод/
  • 08:30
    Електрическа Одисея магазинно предаване за шампионата за електромобили "Екстрийм Е" /7 епизод/
  • 09:00
    Световно първенство по плувни спортове: плуване /финали/
Пълна програма
  • Сега
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    100% будни
  • 11:00
    Култура.БГ
Пълна програма
  • Сега
    ПРЯКО, Мейджър Лийг Сокър: Ню Йорк Ред Булс - Атланта Юнайтед Ню Йорк Ред Булс - Атланта Юнайтед
  • 08:00
    "Брейкпойнт" Тенис токшоу повторение
  • 09:00
    ATP 500: Лондон Матео Беретини - Филип Крайнович, финал повторение
  • 10:30
    ATP 250: Майорка Финал повторение
Пълна програма
  • Сега
    Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Тенеси Обзор на състезанието в Тенеси
  • 07:30
    Голф: Kaskada Golf Challenge Обзор на турнира
  • 08:00
    Национална баскетболна лига: Рилски Спортист - Балкан Втора финална среща
  • 10:30
    NHL: Колорадо Авеланш - Тампа Бей Лайтнинг Втора финална среща за Купа Стенли
Пълна програма
  • Сега
    Копа Либертадорес: Серо Портеньо - Палмейрас Осминафинал повторение
  • 08:00
    Мейджър Лийг Сокър: Чикаго Файър - Филаделфия Юниън Чикаго Файър - Филаделфия Юниън повторение
  • 10:00
    Волейбол - Лига на Нациите: Италия - Полшя жени повторение
  • 12:00
    Копа Либертадорес: Серо Портеньо - Палмейрас Осминафинал повторение
Пълна програма
  • Сега
    Алсвенскан: Сундсвал - Юргорден повторение
  • 08:00
    "Талантите на Ла Лига" Атлетико Мадрид - Валенсия повторение
  • 08:30
    "Талантите на Ла Лига" Севиля - Далас повторение
  • 09:00
    "Талантите на Ла Лига" Бетис - Интер Маями повторение
Пълна програма
  • Сега
    Love is imperfect
  • 07:00
    Malevolent
  • 08:20
    Buried
  • 09:45
    Murders in Vienna: The Vienna Connection
Пълна програма
  • Сега
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 25
  • 07:20
    ДНК 178
  • 08:10
    КРЕМЛЕВСКИЕ ДЕТИ 14
  • 08:55
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 331
Пълна програма
  • Сега
    МОРСКИЕ ДЬЯВОЛЫ-5 серия 9
  • 06:55
    МОРСКИЕ ДЬЯВОЛЫ-5 серия 10
  • 07:45
    ВРАЧЕБНАЯ ТАЙНА серия 65
  • 08:30
    ВРАЧЕБНАЯ ТАЙНА серия 66
Пълна програма
  • Сега
    ЧУДО ТЕХНИКИ - 179
  • 07:20
    ЧУДО ТЕХНИКИ - 180
  • 07:55
    ЧУДО ТЕХНИКИ - 181
  • 08:35
    ДОКТОР СВЕТ - 24
Пълна програма
  • Сега
    Музикална програма
  • 07:00
    Крум Савов LIVE - токшоу (П)
  • 08:00
    Студио Хъ (П)
  • 09:00
    Заседание на Народното събрание
Пълна програма
  • Сега
    Алвин и Катеричоците
  • 06:55
    Алвин и Катеричоците
  • 07:10
    Смърфовете
  • 07:35
    Смърфовете
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: Ана Бондар - Вероника Кудерметова (TEB BNP Paribas Tennis Championship Istanbul, Истанбул; WTA 250 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 07:00
    Тенис: Юлия Путинцева - Айла Томлянович (TEB BNP Paribas Tennis Championship Istanbul, Истанбул; WTA 250 - I четвъртфинал, повторение)
  • 10:00
    Тенис: Анастасия Потапова - Сара Сорибес Тормо (TEB BNP Paribas Tennis Championship Istanbul, Истанбул; WTA 250 - II четвъртфинал, повторение)
  • 11:30
    Тенис: Белинда Бенчич - Паула Бадоса (Credit One Charleston Open, Чарлстън; WTA 500 - I четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • Сега
    ... So 80s!
  • 07:00
    Non-Stop 80s Hits!
  • 11:00
    Gold! Greatest Hits Of The 80s
  • 15:00
    I Want My MTV 80s!
Пълна програма
  • Сега
    Ultimate 90s Playlist!
  • 09:00
    Mmm Bop! Perfect 90s Pop
  • 13:00
    Saved By The 90s!
  • 16:00
    Girl Power Hour!
Пълна програма
  • Сега
    Non-Stop Bangerz!
  • 10:00
    Reload! Club Classics
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Ultimate Rap & RnB
Пълна програма
  • Сега
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 07:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 09:00
    Децата на България /музикално-развлекателен блок с детско и младежко творчество/
Пълна програма
  • Сега
    "Magic" - музикална магия
  • 07:00
    "Showtime" - най-доброто през годините
  • 07:30
    "Ballads" - музика за настроение
  • 08:00
    "Showtime" - музикална мозайка
Пълна програма
  • Сега
    Албатрос драма Англия 2011
  • 08:00
    Мариус драма Франция 2013
  • 10:00
    Пътешествието на Фани драма Франция 2016
  • 12:00
    Монахинята драма Франция 2013
Пълна програма
  • Сега
    "Ничия земя" - /п/
  • 07:30
    "Да хванеш гората" - док.поредица /п/
  • 08:00
    "Твоят ден" - сутрешен блок на NOVA NEWS
  • 11:00
    Новините на NOVA NEWS
Пълна програма
  • Сега
    Спасители на диви животни в града 1
  • 07:00
    Дълбоки корени 1
  • 07:50
    Дълбоки корени 1
  • 08:40
    Арабски горещини 1
Пълна програма
  • Сега
    Окончателен доклад драма Унгария 2020
  • 08:00
    Ликвидация 13, 14 комедия, драма Русия 2007
  • 10:00
    Кой знае? уестърн Италия 1967
  • 12:00
    Любовникът романтична драма Франция-Англия 1992
Пълна програма
  • Сега
    Nite Sides
  • 07:00
    Morning Spin
  • 08:00
    Morning Spin
  • 09:00
    Morning Spin
Пълна програма
  • Сега
    INSIDE SAILING 2019, EP 1
  • 07:00
    SPORTS MAX, EP 30
  • 08:00
    GP RACING ON TRACK 2018, EP 13
  • 08:30
    GP RACING ON TRACK 2018, EP 14
Пълна програма
  • Сега
    Nazareth - Homecoming - The Greatest Hits Live from Glasgow
  • 06:46
    Various Artists - iConcerts Hits
  • 07:06
    Willie Nelson - Live at iTunes Festival
  • 07:58
    Shania Twain - Still the One: Live from Vegas
Пълна програма
  • Сега
    InterMezzo
  • 07:00
    Egl?, Queen of the Grass Snakes - Martynas Rimeikis
  • 08:40
    Le Parc by Angelin Preljocaj at the Op?ra de Paris
  • 10:14
    InterMezzo
Пълна програма
  • Сега
    Кралете на басейните (Series 6): Гнута и водопади (Episode 4)
  • 07:00
    Ремонти във Ветровития град (Series 2): Епизод 10 (Episode 10)
  • 08:00
    Ремонти в нашия град (Series 6): Къща за мама и татко (Episode 7)
  • 09:00
    Продажби на къщи в Ню Орлиънс (Series 2): Чарът на стария квартал срещу блясъка на центъра (Episode 9)
Пълна програма
  • Сега
    Stromboli life story Italy, USA 1950
  • 07:45
    Only Water In The Sea documentary, short UK 2020
  • 08:30
    Mclintock! comedy, romance, western USA 1963
  • 10:35
    Jungle short, drama USA 2016
Пълна програма
  • Сега
    Gamanoid World
  • 07:35
    Esports - Hearthstone
  • 09:35
    Stream Nation - Spiderman
  • 11:50
    Stream Nation - Fortnite
Пълна програма
  • Сега
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Италия - Аржентина Финалисима (2022) /п/
  • 10:30
    "Катар ни очаква" предаване за Мондиал 2022 /п/
  • 11:00
    Футбол: Лудогорец - Нюрнберг Международен приятелски мач /п/
Пълна програма

Сериали

Diema 06:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12 /п/
Viasat History 07:00
Забранена история, сезон 6, еп. 10
Viasat Nature 07:00
Еволюция, сезон 1, еп. 3
bTV Comedy 07:00
"Тролчета - купонът продължава" - сериал, анимация
bTV Lady 07:00
"Почукай на вратата ми" - сериал

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 07:45
ВРАЧЕБНАЯ ТАЙНА серия 65
Film Plus HD 07:00
Тенис: Юлия Путинцева - Айла Томлянович (TEB BNP Paribas Tennis Championship Istanbul, Истанбул; WTA 250 - I четвъртфинал, повторение)
Eurosport 2 07:30
Колоездене: Тур дьо Франс, осми етап, повторение
MAX Sport 2 07:30
Голф: Kaskada Golf Challenge Обзор на турнира

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 07:00
"Раздели и любовни признания", драма, САЩ, 2019; реж. Дрейк Доремъс, с Шейлийн Удли, Джейми Дорнан, Себастиан Стан, Матю Грей Гъблър, Линдзи Слоун, [15+]
Cinemax 07:00
"Летяща риба", драма, Нидерландия, 2020; реж. Ехе Шанга, с Тиара Ричардс, Еверън Джаксън Хуи, Феликс Де Рой, Ванеса Абад, Берт Аенгененд, [12+]
HBO3 07:00
"Отново в играта (2020)", комедия, САЩ, 2020; реж. Джейми Бабит, с Дрю Баримор, Майкъл Зигън, Ти Джей Милър, Холанд Тейлър, Ели Кемпър, [12+]
TV1000 07:00
Бъди до мен, САЩ, приключенски/драма, 1986
bTV Comedy 07:00
"Тролчета - купонът продължава" - сериал, анимация

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}