ТВ Програма

ТВ програма

bTV HD

  • Сега
    "Комиците и приятели" /п./
  • 05:40
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.5
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.6
  • 06:30
    "Мис Сладкиш" - сериал, еп.13, 14
  • 07:30
    "Приятели" - сериал, с.6 еп.14
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
  • 11:00
    "COOLt" - лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Богатствата на България" - документална поредица (2021), с.5 еп.6
  • 13:00
    "Историята на една русалка" - приключенски, драма, семеен (САЩ, 2017), режисьор Дъстин Райкърт, в ролите: Кейтлин Кармайкъл, Сидни Скошия, Джери О`Конъл, Бари Бостуик и др.
  • 15:00
    "Добрият доктор" - сериал, еп.16
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков
  • 18:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект, с.4
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Джак Ричър: Не се връщай" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 2016), режисьор Едуард Зуик, в ролите: Том Круз, Даника Ярош, Патрик Хюсингър, Били Слотър, Сабрина Дженарино, Коби Смълдърс и др.
  • 22:20
    "Ченге за един ден: Мисия Маями" - екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Тим Стори, в ролите: Айс Кюб, Кевин Харт, Оливия Мън, Кен Джонг, Нейдин Веласкес, Тика Съмптър, Глен Пауъл, Бенджамин Брат, Тайрийз Гибсън, Брус Макгил и др.
  • 00:30
    "Отмъщение: Любовна история" - екшън, криминален, драма (САЩ, 2017), режисьор Джони Мартин, в ролите: Никълъс Кейдж, Ана Хъчинсън, Талита Бейтман, Дон Джонсън, Дебора Кара Ънгър, Джошуа Микел, Джо Октърбек и др.
  • 02:30
    "Мис Сладкиш" /п./ - сериал, еп.13, 14
  • 03:20
    "Мармалад" /п./

Сериали

AXN 05:40
Скорпион; сезон 4, епизод 17, екшън, драма, САЩ, 2017
bTV HD 05:40
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.5
Viasat Explorer 05:40
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 10
bTV 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.6

Всички предавания

Спорт

Eurosport 05:30
Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, финал
Eurosport 2 05:30
Колоездене: Обиколка на Италия, седми етап
Eurosport HD 05:30
Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, финал
НТВ Сериал 05:40
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 399
Bulgaria ON AIR 06:00
Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./

Всички предавания

Филми

AXN 05:40
Скорпион; сезон 4, епизод 17, екшън, драма, САЩ, 2017
БНТ 05:40
Да завъртим бутилката детски тв филм/Германия, 2017г./
bTV HD 05:40
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.5
bTV 05:40
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.5
FilmBox Plus 05:50
Метеор, част 1 Фантастичен, Драма САЩ

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}