ТВ Програма

ТВ програма

Comedy Central Extra

  • Сега
    Punk'd
  • 12:45
    Punk'd
  • 13:10
    Instant Mom
  • 13:35
    SpongeBob SquarePants
  • 14:00
    SpongeBob SquarePants
  • 14:30
    SpongeBob SquarePants
  • 15:00
    Ridiculousness
  • 15:30
    Ridiculousness
  • 16:00
    Punk'd
  • 16:25
    Punk'd
  • 16:50
    Punk'd
  • 17:15
    Punk'd
  • 17:40
    Stand Up and More
  • 18:05
    Stand Up and More
  • 18:30
    Instant Mom
  • 19:00
    Punk'd
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    Ridiculousness
  • 21:30
    Ridiculousness
  • 22:00
    Stand Up and More
  • 22:25
    Stand Up and More
  • 22:50
    Stand Up and More
  • 23:15
    SpongeBob SquarePants
  • 23:40
    Instant Mom
  • 00:05
    Instant Mom
  • 00:30
    Jackass
  • 00:55
    Ridiculousness
  • 01:20
    Ridiculousness
  • 01:45
    Stand Up and More
  • 02:10
    Stand Up and More
  • 02:35
    Jackass
  • 03:00
    Instant Mom
  • 03:25
    Instant Mom
  • 03:50
    Ridiculousness
  • 04:15
    Ridiculousness
  • 04:40
    SpongeBob SquarePants

Сериали

EPIC Drama 12:45
Криминалните случаи на г-ца Марпъл, сезон 6, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2011
Viasat Explorer 13:00
Треска за нефрит, сезон 2, еп. 6
bTV Comedy 13:00
"Двама мъже и половина" /п./ - сериал
Diema 13:00
"Снайперисти" - сериал, сезон 1
AXN 13:05
Кандис Реноар; сезон 8, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2020

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 12:45
Автомобилизъм: Суперкупа на Порше, Великобритания, повторение
BNT 3 12:55
Световно първенство по плувни спортове: водна топка /мъже, четвъртфинална среща/
Nova Sport 13:00
Баскетбол: Босна и Херцеговина - България Квалификации зона Европа, Световно първенство 2023 /п/
НТВ Сериал 13:10
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 8
Film Plus HD 13:15
Тенис: Астра Шарма - Клеър Лю (Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem, Рабат; WTA 250 - II четвъртфинал, повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 12:45
"Бърдмен, или Неочакваната добродетел на невежеството", комедия, САЩ, 2014; реж. Алехандро Гонсалес Иняриту, с Майкъл Кийтън, Зач Галифианакис, Едуард Нортън, Андреа Райзбъроу, Ейми Райън, [15+]
FilmBox Extra 12:45
Скаутско приключение Екшън, Приключенски САЩ 2010
Cinemax 12:50
"Господин съдия!", криминална комедийна драма, Естония, 2019; реж. Андрес Пуустусмаа , с Майт Малмстен, Март Аванди, Яан Рекор, Сакари Куосманен, Лий Трей, [12+]
bTV Action 13:00
"Братята Систърс" - уестърн, криминален, драма (Франция, Испания, Румъния, Белгия, САЩ, 2018), режисьор Жак Одиар, в ролите: Джон С. Райли, Хоакин Финикс, Джейк Джиленхол, Риз Ахмед, Рутгер Хауер и др.`
Kino Nova 13:00
"Искри в небето" - романтичен филм с уч. на Меган Маркъл, Локлин Мънро, Челси Рейст, Кирстен Робек, Кристофер Жако и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}