ТВ Програма

ТВ програма

Da Vinci Learning

  • 05:00
    "Знаеш ли как?"
  • 05:25
    "За ума"
  • 05:30
    "Знаеш ли как?"
  • 05:55
    "За ума"
  • 06:00
    "Знаеш ли как?"
  • 06:25
    "За ума"
  • 06:30
    "Знаеш ли как?"
  • 06:55
    "За ума"
  • 07:00
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 07:05
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 07:15
    "Въпросите на Мили"
  • 07:20
    "Въпросите на Мили"
  • 07:30
    "Сиеста З"
  • 07:40
    "Сиеста З"
  • 08:00
    "История на изкуството"
  • 08:25
    "Гастрономи"
  • 08:40
    "За играчките"
  • 08:45
    "За играчките"
  • 08:55
    "Дарвин и Нютс"
  • 09:05
    "Дарвин и Нютс"
  • 09:20
    "Доказано от опит"
  • 09:30
    "Доказано от опит"
  • 09:50
    "Когато порасна"
  • 10:00
    "Животни анархисти "
  • 10:05
    "Изглежда супер"
  • 10:25
    "Всичко знам"
  • 10:30
    "Пълен боклук"
  • 11:00
    "Когато порасна"
  • 11:15
    "Когато порасна"
  • 11:30
    "Ужасна история"
  • 12:00
    "Ловци на история"
  • 12:20
    "Животни анархисти"
  • 12:30
    "Знаете ли че?"
  • 12:45
    "Знаете ли че?"
  • 13:00
    "Да поговорим за наука"
  • 13:20
    "Как да правим нещата добре"
  • 13:30
    "Знаеш ли как?"
  • 13:55
    "Всичко знам"
  • 14:00
    "Матилда и бандата на Рамзи"
  • 14:15
    "Матилда и бандата на Рамзи"
  • 14:30
    "Животни анархисти"
  • 14:35
    "Операция "Ох!"
  • 15:05
    " Операция "Ох!" - Опитай да го направиш вкъщи "
  • 15:25
    "Да покориш света за една седмица"
  • 15:40
    "Знаете ли че?"
  • 15:55
    "Знаете ли че?"
  • 16:10
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 16:35
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 17:00
    "Да поговорим за наука"
  • 17:20
    "Как да правим нещата добре"
  • 17:30
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
  • 18:00
    "Ловци на история"
  • 18:25
    "Свят на хоризонта"
  • 18:30
    "Уголемена наука"
  • 18:50
    "Научна експлозия"
  • 18:55
    "Научна експлозия"
  • 19:00
    "Направи ме супергерой "
  • 19:25
    "Математическа експлозия"
  • 19:30
    "Сияя - Елате с нас в дивата природа"
  • 19:55
    "Животни анархисти"
  • 20:00
    "Ужасна история"
  • 20:30
    "Шеф тийнейджър"
  • 21:00
    "Знаеш ли как?"
  • 21:30
    "Знаеш ли как?"
  • 22:00
    "Катализатор"
  • 22:55
    "Футурис"
  • 23:00
    "Тайните на квантовата физика"
  • 00:00
    "Ренесансът: Без окови"
  • 01:00
    "Храната: Вкусна наука"
  • 01:50
    "Футурис"
  • 01:55
    "Футурис"
  • 02:00
    "Ренесансът: Без окови"
  • 03:00
    "Знаеш ли как?"
  • 03:25
    " За ума"
  • 03:30
    "Знаеш ли как?"
  • 03:55
    "За ума"
  • 04:00
    "Знаеш ли как?"
  • 04:25
    "За ума"
  • 04:30
    "Знаеш ли как?"
  • 04:55
    "За ума"

Сериали

Viasat History 04:45
Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 13
Viasat Explorer 04:55
Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 7
bTV Comedy 05:00
"Дивата Нина" /п./ - сериал
bTV Lady 05:00
"Бедната Силвана" - сериал
bTV Action 05:15
"Твърде лично" - сериал, с.2 еп.13

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 04:55
ЛЕСНИК серия 100=зПОСЛУШНИЦА. СЕРИЯ 2
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
MAX Sport 3 05:00
Серия А: Обзор 24 кръг
Ring.BG 05:00
Дивата муха - екстремни спортове
TVPlus 05:00
Тенис: Киан Ванг - Петра Мартич (Parma Open, Парма; WTA 250 - II четвъртфинал, повторение)

Всички предавания

Филми

HBO3 04:50
"Балтиморските крале", драма, САЩ, 2020; реж. Анхел Мануел Сото, с Джахи Ди’Ало Уинстън, Мийк Мил, Уилям Катлет, Тейона Парис, Дониел Т. Хансли младши, [15+]
Vivacom Arena 05:04
Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
HBO 2 05:05
"Водещият 2: Легендата продължава", комедия, САЩ, 2013; реж. Адам МакКей , с Уил Феръл, Стийв Карел, Пол Ръд, Дейвид Кохнър, Кристина Апългейт, [15+]
HBO 05:25
"Интериор (2019)", драма, Полша, 2019; реж. Марек Лечки, с Магдалена Поплавска, Пьотр Журовски, Хелена Норович, Илона Островска, Лех Мацкевич, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}