|
ТВ Програма |
|
|
Da Vinci Learning
-
Сега
"Знаеш ли как?"
-
06:00
"Операция "Ох"
-
06:25
"Операция "Ох"
-
06:55
"Всичко знам"
-
07:00
"Фиксита"
-
07:10
"Прекрасни творения"
-
07:15
"Прекрасни творения"
-
07:25
"Приключение в заключение"
-
07:40
"Въпросите на Мили"
-
07:45
"Въпросите на Мили"
-
07:55
"Сиеста З"
-
08:10
"Дарвин и Нютс"
-
08:25
"Адисън"
-
08:40
"Космикс"
-
08:45
"Космикс"
-
08:50
"Електричество със Сморф"
-
08:55
"Електричество със Сморф"
-
09:00
"Биц и Боб"
-
09:15
"Знаете ли че?"
-
09:30
"Д-р Панда"
-
09:40
"Невероятни приключенци"
-
10:00
"Знаете ли че?"
-
10:15
"Знаете ли че?"
-
10:30
"Брико"
-
10:40
"Брико"
-
10:55
"Биц и Боб - И ти можеш"
-
11:00
"Биц и Боб - И ти можеш"
-
11:05
"Уголемена наука"
-
11:30
"Операция "Ох!"
-
12:00
"Направи ме супергерой"
-
12:25
"Ужасна история"
-
12:55
"Метео герои"
-
13:00
"Метео герои"
-
13:10
"Леле, това е невероятно!"
-
13:35
"Сияя - Елате с нас в дивата природа"
-
14:00
"Зооспасители"
-
14:30
"Доки"
-
14:45
"Животинска телевизия"
-
15:00
"Животинска телевизия"
-
15:15
"Уголемена наука"
-
15:40
"Как да правим нещата добре"
-
16:00
"Операция "Ох!"
-
16:30
"Дълбините"
-
16:55
"Как да правим нещата добре"
-
17:20
"Да покориш света за една седмица"
-
17:35
"Изследователи: Чудесната планета"
-
18:00
"Неповторимо"
-
18:10
"Неповторимо"
-
18:30
"Знаеш ли как?"
-
18:55
"Как да правим нещата добре"
-
19:15
"Матилда и бандата на Рамзи"
-
19:30
"Младите ветеринари"
-
20:00
"Как да станеш необикновен" от Беър Грилс
-
20:25
"Гимнастика"
-
20:50
"Звезди на леда"
-
21:20
"Зооспасители"
-
21:50
"100 начина за рисуване"
-
21:55
"100 начина за рисуване"
-
22:00
"Изследователи: Направи си сам наука"
-
22:30
"Изследователи: Направи си сам наука"
-
23:00
"Знаеш ли как?"
-
23:30
"Знаеш ли как?"
-
00:00
"Катализатор"
-
01:00
"Изследователи: Направи си сам наука"
-
01:20
"Футурис"
-
01:25
"Футурис"
-
01:30
"Знаеш ли как?"
-
02:00
"Знаеш ли как?"
-
02:30
"Знаеш ли как?"
-
03:00
"Знаеш ли как?"
-
03:30
"Знаеш ли как?"
-
04:00
"Знаеш ли как?"
-
04:30
"Знаеш ли как?"
Сериали
|
05:40 |
Лъскави трошки, сезон 3, еп. 1
|
|
05:50 |
Разбивачи на кодове, сезон 1, еп. 8
|
|
05:50 |
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 12, еп. 16, Великобритания, криминален/мистерии, 2018
|
|
06:00 |
Докоснати от слънцето; сезон 1, епизод 127, драма, романтичен, Гърция, 2013
|
|
06:00 |
Йоркширският ветеринар, сезон 10, еп. 8
|
Всички предавания
Спорт
|
05:35 |
МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД серия 100
|
|
06:00 |
Строителна зона
|
|
06:00 |
Истории от Олимпийските игри
|
|
06:00 |
Колоездене: Обиколка на Алпите, четвърти етап, мъже, повторение
|
|
06:00 |
Олимпийски игри: "Олимпийците"
|
Всички предавания
Филми
|
05:50 |
"Последно слънце", криминална драма, Франция, 2021; реж. Етиен Константинеско, с Ерик Собков, Естебан Ларош, Адриен де Томаси, Лоик Руо, Уилфред Ренсън, [15+]
|
|
06:00 |
Докоснати от слънцето; сезон 1, епизод 127, драма, романтичен, Гърция, 2013
|
|
06:00 |
"Гласът ми се чува: Академия Хил-Фрийдман", документален, САЩ, 2023; реж. Ейми Шатц, [15+]
|
|
06:00 |
"Гласът ми се чува: Академия Хил-Фрийдман", документален, САЩ, 2023; реж. Ейми Шатц, [15+]
|
|
06:00 |
Късче от сърцето ми комедия/мюзикъл Швеция 2019
|
Всички предавания
Всички предавания
Всички предавания
|
|
|
|
|