ТВ Програма
Da Vinci Learning
Сега
"Д-р Панда"
09:40
"Невероятни приключенци"
10:00
"Знаете ли че?"
10:15
"Знаете ли че?"
10:30
"Брико"
10:40
"Брико"
10:55
"Биц и Боб - И ти можеш"
11:00
"Биц и Боб - И ти можеш"
11:05
"Уголемена наука"
11:30
"Операция "Ох!"
12:00
"Направи ме супергерой"
12:25
"Ужасна история"
12:55
"Метео герои"
13:00
"Метео герои"
13:10
"Леле, това е невероятно!"
13:35
"Сияя - Елате с нас в дивата природа"
14:00
"Зооспасители"
14:30
"Доки"
14:45
"Животинска телевизия"
15:00
"Животинска телевизия"
15:15
"Уголемена наука"
15:40
"Как да правим нещата добре"
16:00
"Операция "Ох!"
16:30
"Дълбините"
16:55
"Гейминг Шоу (В гаража на нашите)"
17:20
"Да покориш света за една седмица"
17:35
"Изследователи: Чудесната планета"
18:00
"Неповторимо"
18:10
"Неповторимо"
18:30
"Знаеш ли как?"
18:55
"Как да правим нещата добре"
19:15
"Матилда и бандата на Рамзи"
19:30
"Младите ветеринари"
20:00
"Как да станеш необикновен" от Беър Грилс
20:25
"Гимнастика"
20:50
"Звезди на леда"
21:20
"Зооспасители"
21:50
"100 начина за рисуване"
21:55
"100 начина за рисуване"
22:00
"Изследователи: Направи си сам наука"
22:30
"Изследователи: Направи си сам наука"
23:00
"Знаеш ли как?"
23:30
"Знаеш ли как?"
00:00
"Чиста храна: Мръсната истина"
00:50
"Знаеш ли как... Клипове"
01:00
"Изследователи: Направи си сам наука"
01:20
"Футурис"
01:25
"Футурис"
01:30
"Знаеш ли как?"
02:00
"Знаеш ли как?"
02:30
"Знаеш ли как?"
03:00
"Знаеш ли как?"
03:30
"Знаеш ли как?"
04:00
"Знаеш ли как?"
04:30
"Знаеш ли как?"
Сериали
09:30
Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 2
09:30
Тайни оръжия: Втора световна война, сезон 1, еп. 3
09:30
Миа и аз - анимационен сериал
10:00
Търсач на реликви; сезон 2, епизод 17, екшън, приключенски, САЩ, 2000
10:00
"Блудният син" - сериал /п./
Всички предавания
Спорт
09:30
Как се прави...: Сладолед/ Дървен голф стик/ Крило на самолет
09:30
Премиър Лийг Токшоу предаване за английски футбол 2023/2024 /n/
09:50
МУХТАР. НОВЫЙ СЛЕД серия 109
10:00
Дневник НБА предаване за американски баскетбол 2023/2024 /n/
10:00
УЕФА Лига на конференциите: ПАОК - Брюж
Всички предавания
Филми
09:30
Фантастичното пътешествие до Оз Анимация, Приключенски, Семеен 2017
09:45
"Теория за Големия взрив II, 20 еп.", комедия, САЩ, 2008; реж. Марк Сендровски, с Джони Галеки, Джим Парсънс, Кейли Куоко, Саймън Хелбърг, Кунал Найяр, [12+]
09:45
"Скъпоценни камъни 3: Смарагдовозелено" - драма/ мистерия, Германия, 2016, с Мария Ерих, Янис Нивюнер, Феликс Фухщайнер, Петер Симогишек, Лаура Бърлин и др.
09:45
ДОКУМЕНТАЛЕН ФИЛМ- С ФОНДАЦИЯ "АЛЕРИЯ"
10:00
Търсач на реликви; сезон 2, епизод 17, екшън, приключенски, САЩ, 2000
Всички предавания
Всички предавания
Всички предавания