ТВ Програма

ТВ програма

Disney Jr

  • Сега
    Bluey
  • 06:50
    Bluey
  • 07:00
    Vampirina
  • 07:30
    Mickey Mouse Mixed-Up Adventures
  • 08:00
    Mickey Mouse Clubhouse Space...
  • 09:00
    Mickey Mouse Mixed-Up Adventures
  • 09:30
    Elena Of Avalor
  • 10:00
    PJ Masks
  • 10:30
    T.O.T.S.
  • 11:00
    Bluey
  • 11:10
    Bluey
  • 11:20
    Bluey
  • 11:30
    Mickey Mouse Mixed-Up Adventures
  • 12:00
    Vampirina
  • 12:30
    Vampirina
  • 13:00
    Bluey
  • 13:10
    Bluey
  • 13:20
    Bluey
  • 13:30
    Puppy Dog Pals
  • 14:00
    Puppy Dog Pals
  • 14:30
    PJ Masks
  • 15:00
    Elena Of Avalor
  • 15:30
    Mira Royal Detective S1 Splits
  • 15:45
    Mira Royal Detective S1 Splits
  • 16:00
    Mickey Mouse Mixed-Up Adventures
  • 16:30
    T.O.T.S.
  • 17:00
    T.O.T.S.
  • 17:30
    PJ Masks
  • 18:00
    Mickey Mouse Mixed-Up Adventures
  • 18:25
    Vampirina Bat-Chat S1
  • 18:30
    Bluey
  • 18:40
    Bluey
  • 18:50
    Bluey
  • 19:00
    Bluey
  • 19:10
    Bluey
  • 19:20
    Bluey
  • 19:30
    Vampirina
  • 20:00
    Fancy Nancy Clancy
  • 20:30
    Elena Of Avalor
  • 21:00
    Puppy Dog Pals
  • 21:30
    PJ Masks
  • 22:00
    Gigantosaurus
  • 22:25
    Gigantosaurus
  • 22:50
    Gigantosaurus
  • 23:15
    Zou
  • 23:30
    Zou
  • 23:45
    Zou
  • 00:00
    Zou
  • 00:15
    Zou
  • 00:25
    Henry Hugglemonster
  • 00:50
    Henry Hugglemonster
  • 01:15
    Henry Hugglemonster
  • 01:40
    Henry Hugglemonster
  • 02:05
    Paprika
  • 02:30
    Paprika
  • 02:55
    Gigantosaurus
  • 03:20
    Gigantosaurus
  • 03:45
    Henry Hugglemonster
  • 04:10
    Henry Hugglemonster
  • 04:35
    Henry Hugglemonster

Сериали

bTV Comedy 07:00
"Столичани в повече" /п./ - сериал
bTV Lady 07:00
"Завинаги" - сериал
e-kids 07:00
Клуб Уинкс - анимационен сериал
Viasat History 07:00
Прокълнати династии, сезон 1, еп. 3
Хоби ТВ 07:00
Рейсинг екстрийм - тв поредица, пети сезон, 14 еп.

Всички предавания

Спорт

Eurosport 07:00
Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап
Eurosport 2 07:00
Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, финал
Eurosport HD 07:00
Колоездене: Обиколка на Италия, шести етап
Diema Sport 08:00
Футбол: Царско село - Ботев Пловдив efbet Лига - /п/
Diema Sport 2 08:00
Футбол Висша лига - /п/

Всички предавания

Филми

Cinemax 07:00
"Щастлив край", комедийна драма, Дания, 2018; реж. Хела Джуф, с Бирте Нойман, Курт Равн, Шарлот Сийлинг, Мариане Хьосбро, Тами Йост, [15+]
Cinemax 2 07:00
"Небесни дни", романтична драма, САЩ, 1978; реж. Терънс Малик, с Ричард Гиър, Брук Адамс, Сам Шепърд, Линда Манц, Робърт Уилки, [12+]
Kino Nova 07:00
"Коледа зад ъгъла" - семеен филм с уч. на Джеси Меткалф, Фиона Гюбелман, Британи Бристоу, Брент Крауфорд и др.
Fen TV 07:00
Утрото /сутрешен музикален блок/
HBO 07:00
"С кънтри в сърцето", романтична драма, САЩ, 2020; реж. Брадли Уолш, с Джеси Шрам, Найл Матър, Лукас Брайънт, Тед Уитал, Зак Смаду, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}