ТВ Програма

ТВ програма

Eurosport HD

  • 06:15
    Олимпийски игри: Тенис, мач за бронза, мъже, директно
  • 09:30
    Олимпийски игри: Тенис, мач за бронза, жени, директно
  • 11:30
    Олимпийски игри: Тенис, финал, жени, директно
  • 14:00
    Олимпийски игри: Лека атлетика, втори ден, директно
  • 16:00
    Олимпийски игри: Волейбол, Китай - Италия, жени, директно
  • 17:30
    Олимпийски игри
  • 18:00
    Олимпийски игри: "Токио Днес", олимпийски дневник
  • 19:00
    Олимпийски игри: Вдигане на тежести, категория до 81 кг, мъже
  • 19:30
    Олимпийски игри: Вдигане на тежести, категория до 96 кг, мъже
  • 20:00
    Олимпийски игри: Джудо, осми ден, финали
  • 21:00
    Олимпийски игри: "Токио Днес", олимпийски дневник
  • 22:00
    Олимпийски игри: Лека атлетика, втори ден
  • 23:00
    Олимпийски игри: "Токио Днес", олимпийски дневник
  • 00:00
    Олимпийски игри: Тенис, финал, жени
  • 01:00
    Олимпийски игри: Плуване, осми ден
  • 02:00
    Олимпийски игри: "Токио Днес", олимпийски дневник
  • 03:00
    Олимпийски игри: Лека атлетика, трети ден, директно
  • 04:30
    Олимпийски игри: Плуване, девети ден, директно

Сериали

bTV 06:00
"Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.24
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Роботи под прикритие" - сериал, с.4 еп.25, 26
bTV Comedy 06:00
"Дивата Нина" - сериал, еп.52
bTV HD 06:00
"Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.24
Viasat History 06:10
Загадки в музея, сезон 12, еп. 4

Всички предавания

Спорт

BNT 3 06:00
Олимпийски игри Токио 2020: Волейбол /мъже/: Руски олимпийски комитет - Франция
Film Plus 06:00
Тенис: Анджелик Кербер - Симона Халеп (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA 1000 - повторение)
MAX Sport 3 06:00
Серия А: Наполи - Беневенто
Eurosport 06:15
Олимпийски игри: Тенис, мач за бронза, мъже, директно
Eurosport HD 06:15
Олимпийски игри: Тенис, мач за бронза, мъже, директно

Всички предавания

Филми

bTV 06:00
"Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.24
bTV Cinema 06:00
"Убийства край езерото" - трилър (САЩ, 2019), режисьор Тим Крус, в ролите: Ники Уелън, Ана Хъчисън, Алекзандриа ДеБери, Рики Гарсиа, Кара Ройстър и др.
bTV HD 06:00
"Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.24
Diema Family 06:00
"Слънчеви момичета" - сериен филм /п/
Nova TV 06:00
"Дъщеря ми" - сериен филм /п/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}