ТВ Програма

ТВ програма

Film Plus

  • 05:00
    Тенис: Тамара Корпач - Каролина Плишкова (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA 500 - повторение)
  • 07:30
    Тенис: BNP Paribas Poland Open, Гдиня (WTA 250 - полуфинали, повторение)
  • 11:40
    Тенис: Юлия Ниймайър - Аранча Рус (Internationaux de Strasbourg, Страсбург; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
  • 13:00
    Тенис: Катерина Синякова - Сара Сорибес Тормо (Bad Homburg Open presented by Engel and Volkers, Бад Хомбург; WTA 250 - I полуфинал, повторение)
  • 14:30
    Тенис: Петра Квитова - Анджелик Кербер (Bad Homburg Open presented by Engel and Volkers, Бад Хомбург; WTA 250 - II полуфинал, повторение)
  • 16:45
    Тенис: Анджелик Кербер - Катерина Синякова (Bad Homburg Open presented by Engel and Volkers, Бад Хомбург; WTA 250 - финал, повторение)
  • 18:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Poland Open, Гдиня - финал (WTA 250)
  • 20:30
    Пряко: Тенис: 32nd Palermo Ladies Open, Палермо - финал (WTA 250)
  • 23:00
    Тенис: BNP Paribas Poland Open, Гдиня (WTA 250 - финал, повторение)
  • 01:00
    Тенис: 32nd Palermo Ladies Open, Палермо (WTA 250 - финал,повторение)
  • 03:00
    Тенис: Анджелик Кербер - Екатерине Гордодзе (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA 500 - повторение)
  • 03:30
    Тенис: Анет Контавейт - София Кенин (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA 500 - повторение)

Сериали

bTV Comedy 03:00
"Преспав" /п./ - сериал
Viasat Explorer 03:20
Каубои в студени води, сезон 3, еп. 5
EPIC Drama 03:25
Бялата кралица, сезон 1, еп. 1, Великобритания, 2013
Viasat History 03:30
Последното пътуване на викингите, сезон 1, еп. 4
Viasat Nature 03:30
Спасяване на диви мечки, сезон 3, еп. 8

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 02:55
ЗВЕРОБОЙ-3 серия 30
Film Plus 03:00
Тенис: Анджелик Кербер - Екатерине Гордодзе (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA 500 - повторение)
БНТ 03:00
Олимпийски игри Токио 2020
Eurosport 03:00
Олимпийски игри: Академично гребане, четвърти ден, директно
Eurosport 2 03:00
Олимпийски игри: Скейтборд, стрийт, жени, директно

Всички предавания

Филми

Diema Family 03:00
"Перфектната булка: Сватбен звън" - романтичен филм с уч. на Паскал Хатън, Каван Смит, Лиан Лап, Марк Дакаскос и др. /п/
MAX Sport 3 03:00
Барса ТВ: "Ерик Абидал" Документален филм
TVPlus 03:00
"По стъпките на братя Шкорпил" - IV част, документален филм
HBO 2 03:10
"Спектър", шпионски екшън, Великобритания, 2015; реж. Сам Мендес, с Даниъл Крейг, Кристоф Уолтц, Леа Сейду, Ралф Файнс, Моника Белучи, [12+]
HBO3 03:10
"Вампири: Наследство ІІІ, 14 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2021; с Даниел Роуз Ръсел, Ария Шахгасеми, Кейли Брайънт, Джени Бойд, Куинси Фууз, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}