ТВ Програма

ТВ програма

Film Plus HD

  • 06:00
    Тенис: Катерина Синякова - Каролине Гарсия (Parma Open, Парма; WTA 250 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 07:50
    Тенис: Катерина Синякова - Кори Гоф (Parma Open, Парма; WTA 250 - I полуфинал, повторение)
  • 10:15
    Тенис: Ladies Open Lausanne, Лозана (WTA 250 - финал, повторение)
  • 12:00
    Тенис: 32nd Palermo Ladies Open, Палермо - полуфинали (WTA 250 - повторение)
  • 15:00
    Тенис: BNP Paribas Poland Open, Гдиня - полуфинали (WTA 250 - повторение)
  • 18:00
    Пряко: Тенис: BNP Paribas Poland Open, Гдиня - финал (WTA 250)
  • 20:30
    Пряко: Тенис: 32nd Palermo Ladies Open, Палермо - финал (WTA 250)
  • 23:00
    Тенис: Надя Подороска - Ана Конюх (Serbia Ladies Open 2021, Белград; WTA 250 - I четвъртфинал, повторение)
  • 00:50
    Тенис: Паула Бадоса Жиберт - Ребека Петерсон (Serbia Ladies Open 2021, Белград; WTA 250 - II четвъртфинал, повторение)
  • 02:20
    Тенис: Аляксандра Саснович - Мария Осорио Серано (Serbia Ladies Open 2021, Белград; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
  • 04:00
    Тенис: Виктория Томова - Река Лука Яни (Serbia Ladies Open 2021, Белград; WTA 250 - IV четвъртфинал, повторение)

Сериали

Viasat Nature 03:55
Смущаващи домашни любимци, сезон 1, еп. 4
bTV Comedy 04:00
"Уил и Грейс" /п./ - сериал
Хоби ТВ 04:00
НАСЛУКА - тв поредица, девети сезон, 49 eп.
AXN White 04:10
Морски детективи; сезон 13, епизод 3, криминален, екшън, САЩ, 2015
Viasat Explorer 04:10
Каубои в студени води, сезон 3, еп. 6

Всички предавания

Спорт

BNT 3 03:45
Олимпийски игри Токио 2020: Стрелба /въздушен пистолет, жени/
Film Plus HD 04:00
Тенис: Виктория Томова - Река Лука Яни (Serbia Ladies Open 2021, Белград; WTA 250 - IV четвъртфинал, повторение)
AXN Black 04:15
Тоталкар; сезон 4, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
НТВ Сериал 04:25
ЗВЕРОБОЙ-3 серия 32
БНТ 04:30
Олимпийски игри Токио 2020: Плуване /финали/ пряко предаване

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 03:45
"Даяна" - биографичен, драма (Великобритания, Франция, Швеция, Белгия, 2013), режисьор Оливер Хиршбигел, в ролите: Наоми Уотс, Навийн Андрюз, Кас Анвар, Джералдин Джеймс, Майкъл Бърн, Дъглас Ходж и др.
Vivacom Arena 03:49
Шотландска мида Комедия 2015
Cinemax 03:55
"Не съм тук", драма, САЩ, 2017; реж. Мишел Шумахер, с Дж. К. Симънс, Себастиан Стан, Майка Монро, Манди Мур, Макс Грийнфийлд, [12+]
HBO3 03:55
"Добре дошли на края на света І, 2 еп.", драма, Норвегия, 2021; реж. Дагур Кари, с Тобиас Сантелман, Мари Блокхус, Алма Гюнтер, Стиг Хенрик Хоф, Мариус Лиен, [15+]
Cinemania 04:00
Левиатан, 02:20 ч. (+12) драма Русия 2014

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}