ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • Сега
    Режи! (Series 40): Шампионите: Битка 2 (Episode 8)
  • 06:20
    Режи! (Series 40): Шампионите: Битка 3 (Episode 9)
  • 07:00
    Фермерско меню (Series 5): Хавайско вдъхновение (Episode 11)
  • 07:20
    Фермерско меню (Series 5): Репетицията на Ник (Episode 12)
  • 07:45
    Гражданка в ранчото (Series 22): Хейли ще ражда (Episode 10)
  • 08:05
    Гражданка в ранчото (Series 22): Двама каубои и Ри (Episode 11)
  • 08:25
    Гражданка в ранчото (Series 22): Урок по рисуване (Episode 12)
  • 08:45
    Гражданка в ранчото (Series 22): Обяд за каубои (Episode 13)
  • 09:10
    Гражданка в ранчото (Series 23): Лесно и бързо: Подходящо за деца (Episode 1)
  • 09:30
    Гражданка в ранчото (Series 23): Лесно и бързо: Един тиган (Episode 2)
  • 09:50
    Гражданка в ранчото (Series 23): Лесно и бързо: В ранчото (Episode 3)
  • 10:10
    Гражданка в ранчото (Series 23): Бързо и лесно: Пиле (Episode 4)
  • 10:35
    Гражданка в ранчото (Series 23): Бързо и лесно: Нови любими ястия (Episode 5)
  • 10:55
    Гражданка в ранчото (Series 23): Бързо и лесно: Пет съставки (Episode 6)
  • 11:15
    Режи, Джуниър! (Series 4): Вкусотии с лос (Episode 5)
  • 12:00
    Режи, Джуниър! (Series 4): Изпитание с гнезда (Episode 6)
  • 12:40
    Режи, Джуниър! (Series 4): Весели празници (Episode 7)
  • 13:25
    Режи, Джуниър! (Series 4): Сладки понички (Episode 8)
  • 14:05
    Режи, Джуниър! (Series 4): Хапки-нехапки (Episode 9)
  • 14:50
    Конкуренти в кухнята (Series 7): Злодейски вкусно: Песни и готвене (Episode 11)
  • 15:30
    Човек, огън, храна (Series 9): Тропическо пиршество (Episode 6)
  • 15:50
    Човек, огън, храна (Series 4): На три огъня (Episode 11)
  • 16:15
    Пребори Боби Флей (Series 25): Азиатски масажи (Episode 9)
  • 16:35
    Пребори Боби Флей (Series 25): Мексикански хватки (Episode 10)
  • 16:55
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 32): Изненади във Филаделфия (Episode 9)
  • 17:15
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 32): Пиле и пай (Episode 10)
  • 17:40
    Засада в супермаркета (Series 3): В тропическия рай (Episode 3)
  • 18:20
    Пътешествие с Донал (Series 2): Краков, Полша (Episode 9)
  • 18:40
    Пътешествие с Донал (Series 2): Сан Себастиан, Испания (Episode 10)
  • 19:05
    Джада на плажа (Series 1): Аперитив по залез слънце (Episode 2)
  • 19:25
    Конкуренти в кухнята (Series 7): Злодейски вкусно: Песни и готвене (Episode 11)
  • 20:05
    Невъзможен ресторант (Series 15): Скучна вечеря (Episode 6)
  • 20:50
    Най-сладките лакомства (Series 1): Екстремни торти (Episode 1)
  • 21:35
    Най-добрият пекар на Америка (Series 2): Торта за 50 човека (Episode 1)
  • 22:20
    Кухнята (Series 15): Празник с приятели (Episode 5)
  • 23:05
    Кухнята (Series 15): Трикове за деня на благодарността (Episode 6)
  • 23:50
    Кухнята (Series 15): Пълна къща за празниците (Episode 7)
  • 00:35
    Кухнята (Series 15): Семеен празник (Episode 8)
  • 01:20
    Кухнята (Series 15): Радост по празниците (Episode 9)
  • 02:00
    Джада на плажа (Series 1): Аперитив по залез слънце (Episode 2)
  • 02:20
    Джада у дома (Series 7): Деца в кухнята (Episode 1)
  • 02:40
    Джада у дома (Series 7): Любимите ястия на Джада от Вегас (Episode 2)
  • 03:00
    Джада у дома (Series 7): Корейското барбекю на Джада (Episode 3)
  • 03:20
    Джада у дома (Series 7): Любимите лесни и бързи ястия на Джада (Episode 4)
  • 04:00
    Джада у дома (Series 7): Готвене с Рафи и Бъз (Episode 5)
  • 04:20
    Джада у дома (Series 7): Чао, чао! (Episode 6)
  • 04:40
    Джада у дома (Series 7): Лакомства за Хелоуин (Episode 7)

Сериали

bTV 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.6
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Турбо" - сериал, еп.20 - 23
bTV Comedy 06:00
"Фитнес" - сериал, еп.13, 14
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.6
bTV Lady 06:00
"Сестра Бети" - сериал

Всички предавания

Спорт

Bulgaria ON AIR 06:00
Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
Film Plus HD 06:00
Футбол: Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 (повторение)
BNT 3 06:10
Футбол: Рома - Аякс, среща-реванш от 1/4-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
БНТ 06:25
Рицарят на Бялата дама 3-сериен детски тв филм /България, 1982г./, 1 серия, режисьор Петър Каишев, в ролите: Тодор Трънкаров, Димитър Ганев, Елена Шерцел, Асен Ангелов и др.
TVPlus 06:30
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг

Всички предавания

Филми

Cinemax 05:55
"Първо име: Матийо", психологическа драма, Швейцария, 2018; реж. Лионел Байер, с Максим Горбачевски, Мишел Вуйермоз, Урсина Ларди, Пиер-Исайе Дюк, Микаел Аман, [15+]
БНТ 06:00
Моля те, Нептуне! детски тв филм/България, 2017г./
bTV 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.6
bTV Cinema 06:00
"Любов на екрана" - романтичен, драма (тв филм, САЩ, 2020), режисьор Пол Зилър, в ролите: Алекзандра Брекънридж, Робърт Бъкли, Лиса Чандлър, Джакей Хари и др.
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.6

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}