ТВ Програма

ТВ програма

Nickelodeon Junior

  • Сега
    Пес Патрул
  • 14:00
    Пламъчко и Машините
  • 14:25
    Пламъчко и Машините
  • 14:55
    Ай, ай, Сантяго
  • 15:20
    Рибки Гупи
  • 15:50
    Голямото шоу на Бебе Акула
  • 16:01
    Рогат отряд
  • 16:25
    Пес Патрул
  • 16:55
    Приключенията на Падингтън
  • 17:20
    Прасенцето Пепа
  • 17:25
    Прасенцето Пепа
  • 17:30
    Прасенцето Пепа
  • 17:35
    Прасенцето Пепа
  • 17:50
    Ана и приятели
  • 17:55
    Ана и приятели
  • 18:00
    Барбароните
  • 18:30
    Барбароните
  • 18:45
    Пес Патрул
  • 19:15
    Пес Патрул
  • 19:45
    Пламъчко и Машините
  • 20:10
    Ай, ай, Сантяго
  • 20:30
    Голямото шоу на Бебе Акула
  • 20:50
    Барбароните
  • 21:15
    Барбароните
  • 21:45
    Прасенцето Пепа
  • 21:50
    Прасенцето Пепа
  • 21:55
    Прасенцето Пепа
  • 22:00
    Ана и приятели
  • 22:05
    Ана и приятели
  • 22:15
    Приключенията на Падингтън
  • 22:40
    Загадките на Блу
  • 23:10
    Пес Патрул
  • 23:40
    Барбароните
  • 00:00
    Барбароните
  • 00:25
    Прасенцето Пепа
  • 00:30
    Прасенцето Пепа
  • 00:35
    Прасенцето Пепа
  • 00:40
    Прасенцето Пепа
  • 00:50
    Рибки Гупи
  • 01:20
    Пес Патрул
  • 01:50
    Пес Патрул
  • 02:15
    Рогат отряд
  • 02:45
    Рогат отряд
  • 03:15
    Пес Патрул
  • 03:45
    Пес Патрул
  • 04:05
    Пламъчко и Машините
  • 04:30
    Пламъчко и Машините
  • 04:50
    Пламъчко и Машините

Сериали

e-kids 13:40
Инфинити Надо - анимационен сериал
Viasat History 13:50
Древно инженерство, сезон 1, еп. 10
AXN Black 14:00
Крале на скоростта; сезон 1, епизод 6, риалити, спорт, Великобритания, 2019
Boomerang 14:00
Мистър Бийн: Анимационният сериал
Viasat Nature 14:00
Речни Чудовища, сезон 8, еп. 6

Всички предавания

Спорт

TVPlus 13:45
Тенис: Даяна Ястремска - Лаура Пигоси (Copa Colsanitas presentado por Zurich, Богота; WTA 250 - I четвъртфинал, повторение)
НТВ Сериал 13:55
ВРАЧЕБНАЯ ТАЙНА серия 75
AXN Black 14:00
Крале на скоростта; сезон 1, епизод 6, риалити, спорт, Великобритания, 2019
Diema Sport 2 14:00
Баскетбол: Португалия - Черна гора Квалификации зона Европа, Световно първенство 2023 /п/
Eurosport 2 14:00
Тенис: Уимбълдън, четвъртфинал, директно

Всички предавания

Филми

HBO 2 13:50
"Космически забивки: Нови легенди", спортна комедия, САЩ, 2021; реж. Малкълм Ди Лий, с Леброн Джеймс, Дон Чидъл, Крис Дейвис, Сонекуа Мартин-Грийн, Седрик Джо, [7+]
HBO3 13:50
"Средностатистическо семейство ІІ, 20 еп. - Кралска сватба ", комедия, САЩ, 2011; реж. Кен Уитингам, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
Vivacom Arena 13:58
Пяната на времето Фентъзи, Романтичен, Приключенски 2013
Bloomberg TV Bulgaria 14:00
Нощта на покера - док. филм на Bloomberg
Cinemania 14:00
ВИЕ СТЕ ПОЛУДЕЛИ драма Франция 2019

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}