ТВ Програма

ТВ програма

Planeta HD

  • Сега
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Промо" - новите хитове
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Промо" - новите хитове
  • 21:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 22:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 22:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
  • 23:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 00:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 00:10
    "Планета хит" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Промо" - новите хитове
  • 01:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:40
    "Звездите на България" - любими песни
  • 02:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 02:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:10
    "Ретро" - вечни хитове
  • 03:40
    "От А до Я" - рецитал с хитове
  • 04:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 04:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 04:40
    "Планета хит микс" - нон-стоп хитове

Сериали

Viasat History 19:55
Втората световна война - Битки за Европа, сезон 1, еп. 3
AXN 20:00
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 6, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2019
AXN Black 20:00
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 23, спорт, риалити, 2019
bTV 20:00
Премиера: "Безмилостен град" - сериал, еп.11
bTV Action 20:00
Екшън в 8 (премиера): "Стоте" - сериал, с.7 еп.8

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 19:55
ЧУМА серия 12
AXN Black 20:00
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 23, спорт, риалити, 2019
Diema Sport 2 20:00
Футбол: Арсенал - Нюкасъл Юнайтед класика от Висшата лига (2001-02) - /п/
Fen TV 20:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави/
Film Plus 20:00
"Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)

Всички предавания

Филми

TV1000 19:55
Сезонът на буквите, Германия,САЩ, драма/семеен, 2005
AXN 20:00
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 6, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2019
HBO 2 20:00
"Нощен живот", романтична комедия, Германия, 2020; реж. Симон Верховен, с Елиас М’Барек, Палина Рожински, Фредерик Лау, Леон Улрих, Грит Бьотхер, [15+]
TVT 20:00
Поднебесната империя на траките (образователен филм за културно-исторически туризъм)
BNT2 20:00
Бесове 4-сериен тв филм /Русия, 2014 г./, режисьор Владимир Хотиненко, в ролите: Максим Матвеев, Антон Шагин, Сергей Маковецки, Владимир Зайцев и др. /1 епизод/ (12)

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}