ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 22:00
    Годунов. Продължението тв филм /4 епизод/ (14)
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:30
    БГ версия /п/
Пълна програма
  • 22:30
    Премиера: "Добрият доктор" - сериал, с.3 еп.9
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 22:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 6
  • 23:00
    Новините на NOVA
  • 23:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 16
Пълна програма
  • 22:15
    Дъщеря на закона - криминален сериал
  • 23:15
    Живот в лъжа - сериал, политическа драма
Пълна програма
  • 22:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 23:00
    Лидерите с Лакуа - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 22:50
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 10, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 23:45
    Смъртоносна игра; криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 22:55
    Дивата Европа: Епизод 3
  • 23:50
    Моята котка от Ада: Жаден за кръв
Пълна програма
  • 22:20
    Архивите на АЛФА
  • 23:30
    "Годината на АЛФА" (п)
Пълна програма
  • 22:00
    БГ версия
  • 23:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
Пълна програма
  • 22:40
    New Looney Tunes - Season 3: Duck in the Mist
  • 23:00
    Grizzy and the Lemmings - Season 1: Sniffer Sniffler Raccoon
  • 23:05
    Grizzy and the Lemmings - Season 1: Transformational Bear
  • 23:10
    Grizzy and the Lemmings - Season 1: Shaken-Up Bear
Пълна програма
  • 22:00
    Пряко, Суперкупа на Испания, полуфинал 2: Реал Мадрид - Атлетик Билбао
Пълна програма
  • 21:00
    "Нощ в музея: Битката за Смитсониън" - комедия, екшън, фентъзи (САЩ, 2009), режисьор Шон Леви, в ролите: Бен Стилър, Оуен Уилсън, Ейми Адамс, Ханк Азария, Робин Уилямс, Стив Куган, Рики Джървейс, Джон Бърнтол, Рами Малек, Бил Хейдър, Джей Барушел и др.
  • 23:00
    "Скандал в блок 99" - екшън, криминален (САЩ, 2017), режисьор С. Крейг Залър, в ролите: Винс Вон, Дженифър Карпентър, Дон Джонсън, Удо Кир, Фпед Меламед и др. [14+]
Пълна програма
  • 22:00
    "Кухня" - сериал, с.5 еп.17, 18
  • 23:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.10 еп.12, 13
Пълна програма
  • 22:00
    "Свободен дух" - сериал, с.2 еп.5, 6
Пълна програма
  • 22:55
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу: Тъмнината идва
  • 23:20
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу: В нарушение
  • 23:40
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу: Падането
Пълна програма
  • 22:55
    "Убий Бил", екшън - трилър, САЩ, 2003; реж. Куентин Тарантино, с Ума Търман, Луси Лиу, Вивика А. Фокс, Дарил Хана, Дейвид Карадайн, [18+]
Пълна програма
  • 22:35
    "Обикновена жена", биографична драма, Германия, 2019; реж. Шери Хорман, с Алмила Багриаджик, Рауанд Талеб, Арам Арами, Мерал Перин, Мюрюз Йолджу, [15+]
Пълна програма
  • 22:00
    Quest Means Business
  • 23:00
    The Lead with Jake Tapper
Пълна програма
  • 22:00
    "Вятърничав" (премиера) - сериен филм
  • 23:00
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 22:00
    "Атомна блондинка" - екшън с уч. Чарлийз Терон, Джеймс Макавой, Джон Гудман, Тоби Джоунс, Еди Марсан и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Потушаване на горски пожари: Епизод 1
  • 23:00
    Проклятието на Бермудския триъгълник: Епизод 7
Пълна програма
  • 22:50
    Как са го направили?: Епизод 7
  • 23:15
    Как са го направили?: Епизод 8
  • 23:40
    Как са го направили?: Епизод 9
Пълна програма
  • 22:30
    Намери ме в Париж
  • 23:00
    Групата на Алекс
  • 23:30
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 22:00
    "Хипереволюция: Възходът на роботите"
  • 23:00
    "Истината за младежкия вид"
  • 23:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
Пълна програма
  • 20:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Памет без давност - с Горан Благоев
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 20:45
    Снукър: Турнир "Мастърс", четвъртфинали, директно
Пълна програма
  • 21:05
    Сноуборд: Световна купа в Крайшберг, биг еър
  • 23:00
    Биатлон: Световна купа в Оберхоф, спринт, жени
Пълна програма
  • 22:45
    Дивият живот на Монтана, сезон 1, еп. 2
  • 23:30
    Австралийски ловци на омари, сезон 3, еп. 2
Пълна програма
  • 22:50
    Blue World
  • 23:15
    Epic Trails
  • 23:40
    Facing Waves
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави/
Пълна програма
  • 21:00
    Семеен обяд, еп. 1
  • 23:10
    Анатомията на Грей, еп. 18
Пълна програма
  • 22:00
    Убийствени тропици, еп. 1
  • 23:00
    Инстинкт, еп. 13
  • 23:45
    Престъпни намерения, еп. 14
Пълна програма
  • 22:50
    "Змията в Алабама", документален, САЩ, 2020; реж. Тио Лав, [15+]
Пълна програма
  • 22:00
    Тайни на нацистката военна машина, сезон 1, еп. 4
  • 23:00
    Вечният Помпей
Пълна програма
  • 22:00
    Изковани в огъня: Мечът на Атила
  • 23:00
    Премиера На лов за балтийско злато: Епизод 5
Пълна програма
  • 22:00
    Риби и такъми – тв поредица, пети сезон, 26 еп.
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 22:50
    "Фифи и цветчетата"
  • 23:05
    "Рейнбоу Руби"
  • 23:20
    "Меси отива в Окидо"
  • 23:45
    "Отряд "Чопм"
Пълна програма
  • 22:45
    CAUETivi
  • 23:45
    Тюбс
Пълна програма
  • 21:00
    "Седем души" - драма, САЩ, 2008, С Уил Смит, Уди Харелсън
  • 23:00
    "Белязаният" - игрален филм, САЩ, 1983, с Ал Пачино, Мишел Пфайфър.
Пълна програма
  • 22:00
    Top 20 Boys: Worldwide No. 1s
  • 23:30
    MTV Asks KSI
Пълна програма
  • 22:25
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 4
  • 23:15
    Епични срещи с животни, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 22:55
    Партизанска треска за злато: Военни трофеи
  • 23:50
    Табу
Пълна програма
  • 22:25
    Юконски ветеринар
  • 23:20
    Животински боен клуб
Пълна програма
  • 22:00
    Професионална борба: "Челен сблъсък" предаване на WWE (2021)
  • 23:00
    Баскетбол: Автодор - Калев ВТБ лига - повторение
Пълна програма
  • 22:30
    "Вечерен урагант"
  • 23:10
    "Без теб ще пропадна"
Пълна програма
  • 22:40
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 23:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 23:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
Пълна програма
  • 22:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 23:00
    "Промо" - новите хитове
  • 23:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 22:00
    Бойни вечери - ММА, кикбокс
  • 23:30
    Франция, Лига 1: Монако - Анже, 19.кр
Пълна програма
  • 22:30
    Късна емисия Новини
  • 23:00
    Алтернативи - с водещ Георги Колев / повторение/
Пълна програма
  • 22:20
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 23:00
    По върховеде край Велинград - документална поредица
Пълна програма
  • 21:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Епизод 12
  • 23:00
    Д-р Пъпкотрепач: Епизод 20
Пълна програма
  • 22:00
    Загадки в музея (Series 18): Магистралата в Аляска и други загадки (Episode 5)
  • 23:00
    По следите на духовете (Series 1): Смърт и закуска (Episode 5)
Пълна програма
  • 22:00
    Загадки в музея (Series 18): Магистралата в Аляска и други загадки (Episode 5)
  • 23:00
    По следите на духовете (Series 1): Смърт и закуска (Episode 5)
Пълна програма
  • 22:00
    Бункерът, Великобритания, драма/мистерия/трилър, 2001
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
  • 23:00
    "Разследването на Валя Ахчиева" - авторско предаване за разследваща журналистика
  • 23:30
    "Светът на Ла Лига" - 61 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 22:00
    Рик Стайн - пътят към Мексико, еп. 7
  • 23:00
    Найджела - сготви, хапни, повтори, еп. 1
  • 23:30
    Найджела - сготви, хапни, повтори, еп. 2
Пълна програма
  • 22:00
    Class Of 2000!
  • 23:00
    VH1 Shuffle
Пълна програма
  • 22:01
    Мъжът, който се смееше Драма 2012
  • 23:37
    Жената на моя живот Драма, Мистерия, Романтичен 2015
Пълна програма
  • 22:50
    Стъмптаун, еп. 18
  • 23:40
    Черният списък, еп. 6
Пълна програма
  • 22:55
    FASHION WEEK
  • 23:00
    SPORTS ILLUSTRATED STORY
  • 23:25
    F-PEOPLE
  • 23:30
    SPORTS ILLUSTRATED STORY
Пълна програма
  • 22:50
    "Прелюбодейци" - 2 еп.
  • 23:40
    "Слава чрез убийство" - 6 еп.
Пълна програма
  • 22:05
    Свободна зона с Коритаров /п/
Пълна програма
  • 22:45
    Дед Мазай и зайцы
  • 23:00
    Россия заповедная
  • 23:25
    Кулинарное путешествие с Глебом Астафьевым
  • 23:55
    Охота и рыбалка в...
Пълна програма
  • 21:00
    "Сватбен обет" - романтична драма с уч. на Рейчъл МакАдамс, Чанинг Тейтъм, Сам Нийл, Джесика Ланг и др.
  • 23:10
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 5 /п/
Пълна програма
  • 22:20
    Режи! (Series 36): Финал: Скара (Episode 8)
  • 23:05
    Режи! (Series 31): Режи: Пребори Боби Флей, трета част (Episode 7)
  • 23:50
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 10): Битка в Мъртъл Бийч (Episode 1)
Пълна програма
  • 22:45
    Къщата на Шумникови
  • 23:10
    Къщата на Шумникови
  • 23:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 20:45
    Снукър: Турнир "Мастърс", четвъртфинали, директно
Пълна програма
  • 22:50
    "Змията в Алабама", документален, САЩ, 2020; реж. Тио Лав, [15+]
Пълна програма
  • 22:50
    Gigantosaurus
  • 23:15
    Zou
  • 23:40
    Zou
Пълна програма
  • 22:45
    Къщата на Шумникови
  • 23:10
    Къщата на Шумникови
  • 23:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 22:00
    Братята Менендес: престъпленията, които ни промениха
  • 23:00
    Записи от разследвания на убийства: Последният смях
Пълна програма
  • 09:50
    Football Stars: Harry Kane
Пълна програма
  • 22:50
    Modern Fishing With Jared Jeffries
  • 23:15
    Off Road Overhaul
  • 23:35
    Off Road Overhaul
Пълна програма
  • 22:00
    Изковани в огъня: Мечът на Атила
  • 23:00
    Премиера На лов за балтийско злато: Епизод 5
Пълна програма
  • 22:50
    Табу
  • 23:40
    Табу
Пълна програма
  • 22:30
    Премиера: "Добрият доктор" - сериал, с.3 еп.9
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 22:15
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 5, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 23:30
    Гепи; сезон 2, епизод 5, комедия, криминален, Великобритания, 2018
Пълна програма
  • 22:45
    Профилиране; сезон 8, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2018
Пълна програма
  • 22:00
    Първите 48 часа: Съдбоносна среща
  • 23:00
    Ловец на убийства: Бомба с часовников механизъм
  • 23:55
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 120
Пълна програма
  • 22:25
    Изоставена
Пълна програма
  • 22:50
    Stand Up and More
  • 23:15
    SpongeBob SquarePants
  • 23:40
    Instant Mom
Пълна програма
  • 22:35
    Call The Cocksmith (18+)
  • 23:00
    Right Gift Wrong Girl (18+)
  • 23:25
    Maid Of Dishonor (18+)
  • 23:48
    The Butler Did It (18+)
Пълна програма
  • 21:00
    Тенис: Елена Рибакина - Дариа Касаткина (J&T Banka Ostrava Open, Острава; WTA Premier - повторение)
  • 23:00
    Тенис: Шуай Жън - Каролина Мухова (J&T Banka Ostrava Open, Острава; WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 22:30
    Късна емисия новини
  • 23:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 23:10
    Борсова информация
  • 23:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 22:00
    Малки камери, големи зверове
  • 23:00
    Островитяни - Ямайка
Пълна програма
  • 22:00
    Sweet as… BMX in Oz
  • 23:00
    Built To Shred
  • 23:30
    Built To Shred
Пълна програма
  • 22:15
    Pompeii's Living Dead
  • 23:10
    Che Guevara: Beyond The Myth
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера по ТВ1
  • 23:00
    Българско документално кино
Пълна програма
  • 22:45
    Edmar Castadena - Festival International de Jazz de Montreal
  • 23:30
    Vicente Amigo - Jazz a Sete
Пълна програма
  • 21:30
    Футбол: Локомотив Пловдив - ЦСКА efbet Лига - повторение
  • 23:30
    Хокей на лед: Локомотив - ЦСКА Москва Континентална хокейна лига - повторение
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Арсенал - Кристъл Палас Висша лига - директно
  • 23:55
    Студио "Висша лига" - директно
Пълна програма
  • 22:00
    Братята Менендес: престъпленията, които ни промениха
  • 23:00
    Записи от разследвания на убийства: Последният смях
Пълна програма
  • 22:05
    "Последствия (2019)", романтична драма, Великобритания, 2019; реж. Джеймс Кент, с Кийра Найтли, Александър Скарсгард, Джейсън Кларк, Флора Тийман, Яник Шюман, [15+]
  • 23:55
    "Талантливият мистър Рипли", трилър, САЩ, 1999; реж. Антъни Мингела, с Мат Деймън, Гуинет Полтроу, Джуд Лоу, Кейт Бланшет, Филип Сиймор Хофман, [18+]
Пълна програма
  • 22:45
    "Ничия земя I, 5 еп.", военна драма, Франция, 2020; реж. Одед Ръскин, с Джеймс Пюрфой, Феликс Моати, Мелани Тиери, Сухейла Якуб, Джо Бен Айед, [15+]
  • 23:40
    "Нечовешко зло (2019)", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Джо Берлингър, с Лили Колинс, Зак Ефрън, Кая Скоделарио, Хейли Джоел Озмънт, Анджела Сарафиан, [18+]
Пълна програма
  • 22:40
    Пес Патрул
  • 23:04
    Прасето Пепа
  • 23:09
    Прасето Пепа
  • 23:15
    Прасето Пепа
Пълна програма
  • 22:50
    Живите и мъртвите, сезон 1, еп. 1, Великобритания, 2016
  • 23:40
    Подводницата, сезон 2, еп. 1, Чехия,Германия, 2020
Пълна програма
  • 22:00
    Да убиеш г-н Даун екшън, трилър САЩ 2006 104 минути
  • 23:50
    Политически игри Екшън, Романтичен, Трилър Швеция, Дания 2004 102 минути
Пълна програма
  • 22:00
    Хлор комедия, драма, семеен САЩ 2013
  • 23:35
    Гарванът Трилър САЩ 2012
Пълна програма
  • 22:00
    Младият папа, еп.3 Драма Италия, Франция, Испания, Великобритания, САЩ 2016
  • 23:00
    Младият папа, еп.4 Драма Италия, Франция, Испания, Великобритания, САЩ 2016
  • 23:55
    Обир Изкуство, Криминален, Драма Канада, САЩ 2011
Пълна програма
  • 22:30
    Enduro GP S19
  • 23:00
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2020
Пълна програма
  • 22:50
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
Пълна програма
  • 22:30
    Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/избрано/п/
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:30
    Светът и ние
  • 23:50
    Моят плейлист
Пълна програма
  • 21:00
    Нидерландска Ередивизи: Твенте - Аякс
  • 23:00
    Евролига: Анадолу Ефес - Химки
Пълна програма
  • 22:55
    Студио "Баскетбол"
  • 23:15
    Класика от UFC: Би Джей Пен Би Джей Пен
Пълна програма
  • 21:30
    Серия А: Ювентус - Сасуоло
  • 23:30
    Купа на Турция: Йени Малатияспор - Галатасарай Осминафинал за Купата на Турция
Пълна програма
  • 21:45
    Ла Лига: Валядолид - Валенсия
  • 23:45
    Ла Лига: "Хрониките на Ла Лига"
Пълна програма
  • 22:45
    "Актуално от деня" (п)
  • 23:20
    "Студио Икономика" с водещ Нора Стоичкова (п)
Пълна програма
  • 20:55
    Олег Чернов, Дарья Юргенс, Иван Паршин, Александра Большакова В Остросюжетном Сериале "Морские Дьяволы. Рубежи Родины". "Схроны"
  • 23:00
    Олег Морозов, Олег Охотниченко, Никита Зверев, Ольга Филиппова В Остросюжетном Сериале "Объявлен В Розыск" 10-Я С., 11-Я С., 12-Я С. (Заключ.)
Пълна програма
  • 22:50
    The Heiress - Episode 8
  • 23:40
    The Perfect Stranger
Пълна програма
  • 22:25
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 58
  • 23:20
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 436
Пълна програма
  • 22:30
    ЮРИСТЫ серия 7
  • 23:20
    ЮРИСТЫ серия 8
Пълна програма
  • 22:30
    ДОКТОР СВЕТ - 01
  • 23:10
    ДОКТОР СВЕТ - 02
  • 23:55
    НАУЧНАЯ СРЕДА. ПРОЕКТ ПАВЛА ЛОБКОВА 1
Пълна програма
  • 22:00
    ВЕЧЕРНОТО ШОУ НА СЛАВИ ТРИФОНОВ - авторско вечерно токшоу
  • 23:00
    ШОУТО НА СЦЕНАРИСТИТЕ - развлекателно коментарно предаване, в което сценаристите от "Вечерното шоу на Слави Трифонов" представят по ироничен и хумористичен начин събития от деня, които са ги впечатлили.
Пълна програма
  • 22:00
    Последните ще бъдат последни
Пълна програма
  • 22:50
    Кръстници вълшебници
  • 23:15
    Аватар: Легенда За Анг
  • 23:45
    Хлебопатета
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Гранада - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
Пълна програма
  • 22:00
    This Is How We Do 90s Hip Hop &...
  • 23:00
    Alternative 90s Anthems!
Пълна програма
  • 22:00
    Reload! Club Classics
  • 23:00
    Ultimate Rap & RnB
Пълна програма
  • 18:30
    Празнична наздравица /музикално-поздравителен блок/
  • 23:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 23:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
Пълна програма
  • 22:40
    "Dance" - музикална програма
  • 23:00
    "Playlist" - музикална програма
  • 23:30
    "Hot" - новите хитове
  • 23:40
    "Playlist" - музикална програма
Пълна програма
  • 22:00
    МОШЕНИЦИ НА ДРЕБНО
Пълна програма
  • 22:15
    Пресечна точка
  • 23:00
    Новините на NOVA
  • 23:30
    Денят на живо
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 22:55
Династията на Тюдорите, сезон 1, еп. 4, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически/драма, 2007
AXN White 22:55
Профилиране; сезон 9, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2019
AXN 23:00
Вирус; сезон 1, епизод 5, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
bTV Comedy 23:00
"Двама мъже и половина" - сериал, с.10 еп.14, 15
Kino Nova 23:10
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 5 /п/

Всички предавания

Спорт

TVPlus 23:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
НТВ Сериал 23:15
ЮРИСТЫ серия 10
MAX Sport 2 23:20
Студио "Баскетбол"
Diema Sport 23:30
Волейбол Суперлига - повторение
Eurosport 2 23:30
Ски скокове: Световна купа в Закопане, квалификация

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 22:55
Династията на Тюдорите, сезон 1, еп. 4, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически/драма, 2007
AXN White 22:55
Профилиране; сезон 9, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2019
AXN 23:00
Вирус; сезон 1, епизод 5, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
HBO 23:00
"Служебен дълг (2019)", криминален екшън, Великобритания, 2019; реж. Стивън К. Милър, с Арън Екхарт, Кортни Итън, Бен Макензи, Джанкарло Еспозито, Джесика Лу, [15+]
HBO3 23:00
"Рами ІІ, 7 еп.", комедийна драма, САЩ, 2020; реж. Рами Юсеф, с Рами Юсеф, Мохамед Амер, Хиам Абас, Амр Уейкд, Лейт Накли, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}