ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:30
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 18:00
    Премиера: "Малки убийства" - сериал, еп.31
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Безмилостен град" - сериал, еп.37
  • 21:00
    "MasterChef" - кулинарно шоу, старт на сезон 7
Пълна програма
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Откраднат живот: Финалът" (премиера) - сериал, сезон 11
  • 21:00
    "Един за друг" (премиера) - риалити, сезон 2
Пълна програма
  • 17:50
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Живот в лъжа - сериал, политическа драма
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 19:30
    Bloomberg TV Bulgaria интервю
  • 20:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
Пълна програма
  • 18:15
    Последен изход; сезон 1, епизод 8, драма, екшън, САЩ, 2012
  • 19:05
    Морски тюлени; сезон 3, епизод 18, екшън, драма, САЩ, 2019
  • 20:00
    Морски тюлени; сезон 3, епизод 19, екшън, драма, САЩ, 2019
  • 21:00
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 18:20
    Моята котка от Ада: Лошият Макс
  • 19:15
    Моята котка от Ада: Котка ала Джекил и Хайд
  • 20:10
    Моята котка от Ада: Агресивната котка
  • 21:05
    Зоологическата градина: Завръщането на Буба
Пълна програма
  • 18:20
    Актуално
  • 19:00
    "Държавата днес" - информационна емисия
  • 19:20
    "Коментар Свобода" (п)
  • 19:30
    На живо с АЛФА
Пълна програма
  • 17:20
    Hit Mix
  • 19:00
    Balkan Party
  • 22:00
    Balkan Movie / Balkan Stories With ...
  • 22:20
    Balkan Party
Пълна програма
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:30
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
  • 19:00
    Индия отблизо документален филм /САЩ, 2007 г./, режисьор Уилям Хиклин
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Гугулиада: "Циркова приказка"
Пълна програма
  • 18:20
    Pat the Dog - Season 2: Guanos and Juliet
  • 18:30
    Pat the Dog - Season 2: Tank Gets the Blues
  • 18:35
    Pat the Dog - Season 2: Day at the Museum
  • 19:00
    Kingdom Force - Season 1: Sinkhole or Swim
Пълна програма
  • 18:00
    "Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.18
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Готъм" - сериал, с.5 еп.2
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Спенсър" - сериал, еп.16
  • 21:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 16:30
    "Любов и милосърдие" - биографичен, драма, музикален (САЩ, 2014), режисьор Бил Полад, в ролите: Пол Дейно, Пол Джиамати, Джон Кюсак, Елизабет Банкс, Дий Уолас и др.
  • 19:15
    "На прицел" - екшън, криминален (САЩ, 2016), режисьор Кеони Уаксман, в ролите: Стивън Сегал, Флорин Пиърсик мл., Джейд Юън, Джейкъб Гродник и др.
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 21:00
    Премиера: "Нощни игри" - комедия, трилър (САЩ, 2018), режисьори Джон Франсис Дейли и Джонатан Голдстийн, в ролите: Джейсън Бейтман, Рейчъл Макадамс, Кайл Чандлър, Били Магнюсън, Шарън Хорган, Джеси Племънс, Ламорн Морис, Дани Хюстън и др.
Пълна програма
  • 18:00
    "Приятели" - сериал, еп.11, 12
  • 19:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, с.6 еп.22
  • 19:30
    "Новите съседи" - сериал, с.5-7 еп.6
  • 21:00
    "Столичани в повече" - сериал, с.5 еп.1
Пълна програма
  • 18:00
    "Шест сестри" - сериал, с.3 еп.70, 71
  • 20:00
    "Спасители в планината" - сериал, с.10 еп.10
  • 21:00
    "Ослепително слънце" - сериал, еп.19
  • 21:30
    "Свободен дух" - сериал, с.2 еп.60, 61
Пълна програма
  • 18:25
    Гъбчовците!: Новата Пам в града
  • 18:35
    Гъбчовците!: Градината на класа
  • 19:00
    Бен 10: Зинго-нация
  • 19:10
    Бен 10: Глава на семейството
Пълна програма
  • 16:55
    "Фаворитката", биографична комедия, Великобритания, 2018; реж. Йоргос Лантимос, с Оливия Колман, Емма Стоун, Рейчъл Уайз, Никълъс Холт, Джо Алуин, [15+]
  • 18:55
    "Алита: Боен ангел", екшън - фантастика, САЩ, 2019; реж. Робърт Родригес, с Роза Салазар, Кристоф Уолтц, Дженифър Конъли, Махершала Али, Ед Скрийн, [12+]
  • 21:00
    "Мостът на шпионите", драма - трилър, САЩ, 2015; реж. Стивън Спилбърг, с Том Ханкс, Марк Райланс, Ейми Райън, Алън Алда, Скот Шепърд, [12+]
  • 23:20
    "Морски тюлени: Шести отряд I, 5 еп.", екшън - драма, САЩ, 2017; реж. Питър Уърнър, с Бари Слоун, Кайл Шмид, Хуан Пабло Раба, Едуин Ходж, Бриан Дейвис, [18+]
Пълна програма
  • 18:25
    "Има ли пилот в самолета", комедия, САЩ, 1980; реж. Джим Ейбрахамс, Дейвид Зукър, Джери Зукър, с Робърт Хейс, Джули Хагърти, Лесли Нилсън, Лойд Бриджис, Питър Грейвс, [12+]
  • 19:55
    "Мосад", шпионска комедия, Израел, 2019; реж. Алон Гур Арие, с Цахи Халеви, Ефрат Дор, Тал Фридман, Ади Химълблой, Двир Бенедек, [12+]
  • 21:30
    "Дракула", хорър, САЩ, 1992; реж. Франсис Форд Копола, с Гари Олдман, Уинона Райдър, Антъни Хопкинс, Киану Рийвс, Ричард Грант, [18+]
  • 23:40
    "Само за твоите очи", приключенски екшън, Великобритания, 1981; реж. Джон Глен, с Роджър Мур, Карол Букет, Топол, Лин-Холи Джонсън, Джулиан Глоувър, [12+]
Пълна програма
  • 18:00
    Connect the World: Connect the World
  • 19:00
    CNN Newsroom
  • 21:00
    Amanpour
  • 22:00
    Quest Means Business
Пълна програма
  • 18:00
    "Вятърничав" - сериен филм /п/
  • 19:00
    "Добрата вещица" - сериaл, сезон 1
  • 20:00
    "Бандитката" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Нашата история" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 17:00
    "Бърз или мъртъв" - уестърн с уч. на Шарън Стоун, Джийн Хекман, Ръсел Кроу, Леонардо Ди Каприо и др. /п/
  • 19:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19, 2 епизода
  • 22:00
    "Озлобени ченгета" - криминален екшън с уч. на Мел Гибсън, Винс Вон, Тори Китълс, Майкъл Джей Уайт, Дженифър Карпентър,Томас Кречман, Дон Джонсън, Удо Киер и др.
Пълна програма
  • 18:00
    Как са го направили?: Руски кукли/алое вера/знамена
  • 18:30
    Как са го направили?: епизод 17
  • 19:00
    Как се прави...: Външни твърди дискове, замразени скариди, кутии с тайландски ориз и още.
  • 19:30
    Как се прави...: Допълнителни врати, червило, изкуствени палмови дървета, медни плакети
Пълна програма
  • 17:50
    Тайни космически бягства: Борба за въздух
  • 18:40
    Проект "Контакт": Епизод 1
  • 19:30
    Как се прави...: Восъчни фигури/Навеси/Крекери/Халби за бира
  • 19:55
    Как се прави...: Копче за ръкавели/Боровинков пудинг/Автомобилно табло/Керамични съдове
Пълна програма
  • 18:00
    Сидни на макс
  • 18:30
    Домът на Рейвън
  • 19:00
    Домът на Рейвън
  • 19:30
    Къмпиране
Пълна програма
  • 18:00
    "Операция "Ох!"
  • 18:30
    "Операция "Ох!"
  • 19:00
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
  • 19:30
    "Абсолютно гениално с Дик и Дом"
Пълна програма
  • 17:30
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 18:30
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 20:00
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 20:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Делници - с Николай Колев
  • 20:00
    Заедно българи - с проф. Александър Томов
Пълна програма
  • 14:55
    Снукър: Шампионат на играчите, първи кръг, директно
  • 18:30
    Ски-алпийски дисциплини: Световно първенство в Кортина д'Ампецо, гигантски слалом, жени
  • 19:15
    Ски-алпийски дисциплини: Световно първенство в Кортина д'Ампецо, слалом, жени
  • 20:00
    Снукър: Шампионат на играчите, първи кръг
Пълна програма
  • 18:00
    Ски бягане: Световна купа в Нове Место, 15 км, мъже
  • 19:00
    Колоездене: Обиколка на Обединени Арабски Емирства, трети етап
  • 20:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, полуфинали, жени
  • 23:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, финал, жени
Пълна програма
  • 18:20
    Австралийски ловци на омари (Series 2): 201 (Episode 1)
  • 19:10
    Австралийски ловци на бикове (Series 1): 107 (Episode 7)
  • 19:40
    Австралийски търсачи на злато (Series 3): 307 (Episode 7)
  • 20:25
    Австралийски търсачи на злато (Series 3): 308 (Episode 8)
Пълна програма
  • 18:15
    Beyond The Beaten Path
  • 19:05
    Liquid Edge
  • 19:55
    Nitro Circus: Crazy Train
  • 20:45
    Facing Waves
Пълна програма
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:00
    LIVE зона (с) JONY & band /поздрави с музика на живо/
  • 21:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави/
Пълна програма
  • 18:00
    Отчаяни съпруги, еп. 16
  • 19:00
    Как се запознах с майка ви , еп. 1
  • 19:30
    Как се запознах с майка ви , еп. 2
  • 20:00
    Д-р Хаус, еп. 19
Пълна програма
  • 17:20
    Алмен , еп. 1
  • 19:15
    От местопрестъплението, еп. 3
  • 20:10
    От местопрестъплението, еп. 4
  • 21:05
    Томи, еп. 4
Пълна програма
  • 17:35
    "Щиглецът", драма, САЩ, 2019; реж. Джон Кроули, с Ансел Елгорт, Оукс Фегли, Никол Кидман, Джефри Райт, Люк Уилсън, [15+]
  • 20:05
    "Ние сме каквито сме І, 2 еп.", драма, Италия, 2020; реж. Лука Гуаданиньо, с Джак Дилън Грейзър, Джордан Кристин Сиймон , Клое Севини, Алис Брага, Кид Кюди, [15+]
  • 21:00
    "Ромул I, 9 еп.", историческа драма, Италия, 2020; реж. Енрико Мария Артале, с Андреа Арканджели, Мариана Фонтана, Франческо Ди Наполи, Джузепе Скилачи, Емилио Де Марки, [15+]
  • 21:50
    "Ромул I, 10 еп.", историческа драма, Италия, 2020; реж. Микеле Алайк, с Андреа Арканджели, Мариана Фонтана, Франческо Ди Наполи, Джузепе Скилачи, Емилио Де Марки, [15+]
Пълна програма
  • 18:00
    Топ 10 военни истории (Series 1): Изобретения (Episode 3)
  • 19:05
    Тайните на музеите (Series 2): В Топкапъ сарай (Episode 6)
  • 19:55
    Битката за Крит (Series 1): Евакуация (Episode 2)
  • 21:05
    Титаник: Истории от дълбините (Series 1): Любовта оцелява (Episode 1)
Пълна програма
  • 18:15
    Извънземни от древността: Забранените зони
  • 19:10
    Надпревара за находки: Тексас: Кметът на Града на парите
  • 19:40
    Надпревара за находки: Тексас: Дарт Виктор
  • 20:05
    Изковани в огъня: Мечът на Персей
Пълна програма
  • 18:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 9 еп.
  • 18:30
    Риболовен филм
  • 19:30
    Спорт и обучение на кучето
  • 20:00
    С въдица в ръка - тв поредица, седми сезон, 7 еп.
Пълна програма
  • 18:25
    "Томас и приятели"
  • 18:45
    "Състезателната кола Рори"
  • 19:10
    "Герои на града"
  • 19:20
    "Любопитният Джордж"
Пълна програма
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 18:05
    "Трите хикса: Следващото ниво" - екшън, САЩ, 2005, С Айс Кюб, Самюел Л.Джаксън и др.
  • 19:45
    "Разделени заедно" - романтична комедия, 1999, С Мишел Пфайфър, Брус Уилис, Роб Райнър и др.
  • 21:20
    "Лятна свалка" - романтична комедия, 2001, С Джесика Бийл, Британи Мърфи, Фреди Принц мл. и др.
  • 23:00
    "Справедлива кауза" - драма/трилър, 1995, С Шон Конъри, Лоурънс Фишбърн и др.
Пълна програма
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 19:00
    Rock Solid Playlist
  • 20:00
    MTV Rewind: 2016
  • 21:30
    MTV Asks Pussycat Dolls
Пълна програма
  • 18:25
    Речни Чудовища (Series 4): Невидимият екзекутор (Episode 7)
  • 19:15
    Най-страховитите животни на планетата (Series 3): Кралска кобра: Силна отрова и интелигентност (Episode 2)
  • 20:00
    Когато китовете можеха да ходят (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 21:00
    Йоркширският ветеринар (Series 9): 907 (Episode 7)
Пълна програма
  • 18:05
    Теория на глупостта: Компилации
  • 18:30
    Теория на глупостта: Компилации
  • 19:05
    Фабрика за храна
  • 19:30
    Фабрика за храна
Пълна програма
  • 18:00
    Войни на тигри
  • 18:55
    Тайните на зоопарка: Тигри
  • 19:45
    Преброяване на тигрите
  • 20:40
    Войни на тигри
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Лестър Сити - Брайтън & Хоув Албиън Купа на Футболната асоциация - /п/
  • 20:00
    Футбол: Уотфорд - Дарби Каунти Чемпиъншип - /п/
  • 21:45
    Футбол: Родъръм Юнайтед - Нотингам Форест Чемпиъншип - директно
  • 23:45
    Футбол: Рот-Вайс Есен - Байер Леверкузен Купа на Германия - /п/
Пълна програма
  • 17:40
    "В действителност"
  • 18:45
    "Нека да говорят"
  • 20:00
    "Време"
  • 20:30
    "Доктор Преображенски" - сериал
Пълна програма
  • 18:00
    "Топ 5 PlanetaOfficial" - музикална класация
  • 18:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 19:00
    "Хот" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 18:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 18:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Това е България" - тв пътешествие
Пълна програма
  • 18:00
    "Топ 5 PlanetaOfficial" - музикална класация
  • 18:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 19:00
    "Хот" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Севиля - Борусия Дортмунд
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 20:30
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 21:00
    Франция, Лига 1, обзор на 26.кръг
Пълна програма
  • 18:00
    Документален филм
  • 18:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ"
  • 19:00
    Край Босфора с Любомир Желев / повторение /
  • 19:45
    Документална поредица на Дискавъри
Пълна програма
  • 18:00
    Рецитал на Петя Тончева - рецитал
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 20:00
    Тръгваме на зимната паша - документален филм
Пълна програма
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
Пълна програма
  • 18:00
    Пристрастени към изгодно пазаруване: Руди и Джия
  • 18:30
    Пристрастени към изгодно пазаруване: Пам и Бродерик
  • 19:00
    Невероятните спестовници: Празници
  • 20:00
    Бейкдаун с Бъди: Епизод 1
Пълна програма
  • 18:00
    За България
  • 18:30
    Регионите на България - Вековни дървета
  • 19:00
    Българската история
  • 19:30
    Зелен свят
Пълна програма
  • 18:00
    НАСА: Неразгадани архиви (Series 2): Съдбовна космическа разходка (Episode 6)
  • 19:00
    Да не повярваш! (Series 1): Твърдоглавие (Episode 6)
  • 20:00
    Изчезнали (Series 1): Мъжете, които победиха Алкатрас (Episode 7)
  • 21:00
    Легендарни места (Series 2): Моментът на истината (Episode 10)
Пълна програма
  • 18:00
    НАСА: Неразгадани архиви (Series 2): Съдбовна космическа разходка (Episode 6)
  • 19:00
    Да не повярваш! (Series 1): Твърдоглавие (Episode 6)
  • 20:00
    Изчезнали (Series 1): Мъжете, които победиха Алкатрас (Episode 7)
  • 21:00
    Легендарни места (Series 2): Моментът на истината (Episode 10)
Пълна програма
  • 17:25
    Вятърът в ечемичените ниви, Ирландия,Великобритания, драма/военен, 2006
  • 20:00
    Артър, САЩ, комедия/романтичен, 1981
  • 22:00
    Горещо кънтри, САЩ, Драма/мюзикъл, 2010
Пълна програма
  • 18:00
    "Първо българско царство: Кан Омуртаг" - XXV част, документален филм
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
Пълна програма
  • 18:00
    Гурме в Макао, еп. 5
  • 18:30
    Гурме в Макао, еп. 6
  • 19:00
    Уикенд в кухнята на Джон и Лиса, еп. 2
  • 20:00
    Кулинарно приключение с Къртис Стоун, еп. 7
Пълна програма
  • 18:00
    We Love The: 00s
  • 21:00
    Guess The Year
  • 22:00
    Class Of 2013!
  • 23:00
    VH1 Shuffle
Пълна програма
  • 17:09
    Последният Крал Екшън, Приключенски, Драма 2016
  • 18:45
    Ямакаши Eкшън, Драма, Криминален 2001
  • 20:13
    Помпей Екшън, Приключенски, Драма 2014
  • 22:00
    Гарванът на спасението Екшън, Криминален, Фентъзи 2000
Пълна програма
  • 18:05
    Семейство Симпсън, еп. 7
  • 18:30
    Семейство Симпсън, еп. 8
  • 19:00
    Макгайвър, еп. 12
  • 20:00
    Касъл, еп. 17
Пълна програма
  • 18:25
    F-PEOPLE
  • 18:30
    FENDI STORY
  • 18:55
    FASHION WEEK
  • 19:00
    MADE IN AUSTRALIA
Пълна програма
  • 15:00
    Totally 10s!
  • 19:00
    Hits Doubles
  • 20:00
    Today's Top Hits
  • 21:00
    Non-Stop Hits
Пълна програма
  • 17:50
    "Лов на неизрядни платци" - 7 и 8 еп.
  • 18:40
    "Лов на неизрядни платци" - 26 eп.
  • 19:05
    "Царе на аукциона" - 17 еп.
  • 19:30
    "Нещо ме убива" - 5 еп.
Пълна програма
  • 18:10
    Темите - публицистика
  • 18:30
    Новини
  • 19:15
    Бизнес дейли
  • 19:30
    кратки новини
Пълна програма
  • 18:05
    Безграничная рыбалка, Сезон 2
  • 18:35
    Территория льда
  • 19:00
    На охотничьей тропе
  • 19:25
    Охотничьи собаки
Пълна програма
  • 17:30
    "Тигър и Дракон" - приключенски екшън с уч. на Чоу Юн Фат, Мишел Йео, Зиу Занг, Чен Чанг и др. /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7
  • 21:00
    "Аз, шпионинът" - екшън-комедия с уч. на Еди Мърфи, Оуен Уилсън, Фамке Янсен, Майкълм Макдауъл, Гари Коул и др.
  • 23:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7 /п/
Пълна програма
  • 18:20
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 5): Дубровник (Episode 13)
  • 18:40
    Странни храни: вкусни дестинации (Series 5): Кардиф (Episode 14)
  • 19:05
    Южняшката кухня на Триша (Series 5): Тайни за отслабване (Episode 15)
  • 19:25
    Надпревара в супермаркета (Series 7): Звезди и спортисти (Episode 7)
Пълна програма
  • 18:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 18:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 19:10
    Опасният Хенри
  • 19:35
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 14:55
    Снукър: Шампионат на играчите, първи кръг, директно
  • 18:30
    Ски-алпийски дисциплини: Световно първенство в Кортина д'Ампецо, гигантски слалом, жени
  • 19:15
    Ски-алпийски дисциплини: Световно първенство в Кортина д'Ампецо, слалом, жени
  • 20:00
    Снукър: Шампионат на играчите, първи кръг
Пълна програма
  • 17:35
    "Щиглецът", драма, САЩ, 2019; реж. Джон Кроули, с Ансел Елгорт, Оукс Фегли, Никол Кидман, Джефри Райт, Люк Уилсън, [15+]
  • 20:05
    "Ние сме каквито сме І, 2 еп.", драма, Италия, 2020; реж. Лука Гуаданиньо, с Джак Дилън Грейзър, Джордан Кристин Сиймон , Клое Севини, Алис Брага, Кид Кюди, [15+]
  • 21:00
    "Ромул I, 9 еп.", историческа драма, Италия, 2020; реж. Енрико Мария Артале, с Андреа Арканджели, Мариана Фонтана, Франческо Ди Наполи, Джузепе Скилачи, Емилио Де Марки, [15+]
  • 21:50
    "Ромул I, 10 еп.", историческа драма, Италия, 2020; реж. Микеле Алайк, с Андреа Арканджели, Мариана Фонтана, Франческо Ди Наполи, Джузепе Скилачи, Емилио Де Марки, [15+]
Пълна програма
  • 18:25
    Doc McStuffins Shorts
  • 18:30
    Bluey S2
  • 18:40
    Bluey S2
  • 18:50
    Bluey S2
Пълна програма
  • 18:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 18:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 19:10
    Опасният Хенри
  • 19:35
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 18:00
    Мъртва тишина: Скитникът в пустинята
  • 19:00
    Смъртни грехове: Ужасяващи пороци
  • 20:00
    Смъртни грехове: Целувката на паяка
  • 21:00
    Смъртни грехове: Заговор на грешници
Пълна програма
  • 18:05
    Heroes: Allyson Felix
  • 18:35
    Fight Stars: Deontay Wilder
  • 19:00
    Sport Stars Uncovered: Usain Bolt
  • 19:30
    Clubland: Santos FC
Пълна програма
  • 18:20
    Wardens
  • 18:45
    Modern Fishing With Jared Jeffries
  • 19:05
    Modern Fishing With Jared Jeffries
  • 19:30
    Buccaneers & Bones
Пълна програма
  • 18:15
    Извънземни от древността: Забранените зони
  • 19:10
    Надпревара за находки: Тексас: Кметът на Града на парите
  • 19:40
    Надпревара за находки: Тексас: Дарт Виктор
  • 20:05
    Изковани в огъня: Мечът на Персей
Пълна програма
  • 18:05
    Фабрика за храна
  • 18:30
    Фабрика за храна
  • 19:00
    Разследване на самолетни катастрофи
  • 20:00
    Пътешествие в Северна Корея с Майкъл Палин
Пълна програма
  • 18:00
    Премиера: "Малки убийства" - сериал, еп.31
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Безмилостен град" - сериал, еп.37
  • 21:00
    "MasterChef" - кулинарно шоу, старт на сезон 7
Пълна програма
  • 17:50
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 18:30
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 19:05
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 19:40
    Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 49, спорт, риалити, 2019
Пълна програма
  • 18:10
    Елементарно, Уотсън!; сезон 7, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2019
  • 19:10
    Роки и ченгето; сезон 1, епизод 1, екшън, комедия, Германия, 2019
  • 20:10
    Новобранецът; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2019
  • 21:05
    Новобранецът; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2019
Пълна програма
  • 18:25
    Какво е нужно за убийство: Никога няма да открият тялото й
  • 18:50
    Какво е нужно за убийство: Майката познава смъртта
  • 19:15
    Часовете преди убийство: Опасен непознат
  • 20:10
    Ловец на убийства: Интуиция
Пълна програма
  • 18:25
    На нулата
  • 20:35
    Неуредени сметки
  • 22:35
    Подземен свят: Еволюция
Пълна програма
  • 18:05
    Stand Up Express
  • 18:30
    Instant Mom
  • 19:00
    Punk'd
  • 19:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Валядолид - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
  • 20:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
  • 21:00
    Тенис: София Кенин - Мария Сакари (Abu Dhabi WTA Women's Tennis Open; WTA 500 - II четвъртфинал, повторение)
  • 22:40
    Тенис: Марта Костюк - Сара Сорибес Тормо (Abu Dhabi WTA Women's Tennis Open; WTA 500 - III четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 18:25
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 18:35
    Борсова информация
  • 18:40
    Агрокоментар
  • 18:45
    Агротема
Пълна програма
  • 18:00
    Жива джунгла
  • 19:00
    Номади
  • 20:00
    Да споделим Земята
  • 21:00
    Сезонът на зопилотите: Трагичната декада
Пълна програма
  • 08:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Los Angeles, USA 2019
Пълна програма
  • 18:00
    Wavewatch
  • 18:45
    Matty Manners Surfboards
  • 19:00
    Drive Thru Caribbean
  • 19:30
    Drive Thru Caribbean
Пълна програма
  • 18:15
    Gyamo - Queen of the Mountains
  • 19:00
    First Civilisations (Series 1): Cities (Episode 3)
  • 19:55
    Titanic: Stories from the Deep (Series 1): Love Survives (Episode 1)
  • 20:40
    Mysteries Decoded (Series 1): The Montauk Experiments (Episode 3)
Пълна програма
  • 18:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 18:30
    "Viva la Musica!"
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1
Пълна програма
  • 17:00
    InterMezzo
  • 18:42
    Nicholas Angelich at the Philharmonie de Paris: Beethoven, Brahms, Prokofiev
  • 20:11
    Michel Dalberto plays Ravel
  • 21:25
    InterMezzo
Пълна програма
  • 18:00
    Студио "Волейбол" - директно
  • 18:30
    Волейбол: ЦСКА - Добруджа Купа на България, четвъртфинал - директно
  • 20:30
    Студио "Волейбол" - директно
  • 21:00
    "Героите на кръга" предаване за български футбол (2020-21)
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Челси - Манчестър Юнайтед класика от Висшата лига (2004-05) - /п/
  • 18:30
    "Премиър лийг Токшоу" предаване за английски футбол (2020-21) - директно
  • 19:30
    Студио "Висша лига" - директно
  • 20:00
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Саутхямптън Висша лига - директно
Пълна програма
  • 18:00
    Мъртва тишина: Скитникът в пустинята
  • 19:00
    Смъртни грехове: Ужасяващи пороци
  • 20:00
    Смъртни грехове: Целувката на паяка
  • 21:00
    Смъртни грехове: Заговор на грешници
Пълна програма
  • 18:20
    "Дивото зове (2020)", психологическа драма, САЩ, 2020; реж. Крис Сандърс, с Харисън Форд, Омар Си, Дан Стивънс, Карън Гилън, Брадли Уитфорд, [7+]
  • 20:00
    "Не умирай днес", шпионски екшън, Великобритания, 2002; реж. Лий Тамахори, с Пиърс Броснън, Хали Бери, Тоби Стивънс, Розамунд Пайк, Рик Юн, [12+]
  • 22:10
    "Черно и синьо (2019)", криминален трилър, САЩ, 2019; реж. Дион Тейлър, с Наоми Харис, Тайрийз Гибсън, Франк Грило, Майк Колтър, Рийд Скот, [18+]
Пълна програма
  • 18:25
    "Соник: Филмът", екшън - комедия, САЩ, 2020; реж. Джеф Фаулър, с Джеймс Марсдън, Джим Кери, Тика Съмпър, Наташа Ротуел, Адам Пали, [7+]
  • 20:05
    "Престъпна империя V, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Тимъти Ван Патън, със Стив Бушеми, Кели МакДоналд, Майкъл Шанън, Шиа Уигам, Стивън Граам, [15+]
  • 21:05
    "Историята на прислужницата ІІ, 7 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Кари Скогланд, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Макс Мингела, [18+]
  • 22:00
    "Нула нула нула І, 8 еп.", криминална драма, Италия, 2020; реж. Пабло Траперо, с Гейбриъл Бърн, Андреа Райзбъроу, Дейн ДеХаан, Джузепе Де Доменико, Харолд Торес, [18+]
Пълна програма
  • 18:00
    Пътеката на времето: село Костенковци (образователен филм за селски туризъм)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 19:00
    България. Зимна дестинация (образователен филм за зимен туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 18:10
    Ръсти Ривитс
  • 18:30
    Калвин и Кайсън играят
  • 18:35
    Калвин и Кайсън играят
  • 18:45
    Deer Squad
Пълна програма
  • 17:50
    Полдарк, сезон 5, еп. 2, Великобритания, исторически/драма, 2018
  • 18:50
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 6, Канада, 2017
  • 19:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 20:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 10, еп. 18, Канада, криминален/мистерии, 2014
Пълна програма
  • 17:30
    Копнеещи сърца Изкуство Дания 2009
  • 19:30
    Момичето Семеен Швеция 2009
  • 21:10
    Айнщайн комедия, криминален Германия 2019
  • 22:00
    Блекторн Уестърн Испания , САЩ, Боливия, Франция 2011
Пълна програма
  • 18:15
    Деликатност Романтичен Франция 2011
  • 20:05
    Дни и облаци Драма Италия, Швейцария 2007
  • 22:00
    Девствена територия Приключенски, Романтичен САЩ 2006
  • 23:35
    Обущарят Комедия, Фентъзи САЩ 2014
Пълна програма
  • 17:25
    Малки жълти лимони Романтичен Швеция 2011
  • 19:00
    Уайпърс Таймс Военен Великобритания 2013
  • 20:35
    Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2003
  • 22:00
    Мераклии комедия САЩ 2001
Пълна програма
  • 18:00
    AMA EnduroCross 2020
  • 19:00
    XTERRA Adventure Series 2020
  • 19:30
    FIM Trial GP 2020
  • 20:05
    XTERRA Adventure Series 2020
Пълна програма
  • 17:15
    В очакване на апокалипсиса документален филм /САЩ/
  • 18:45
    УЕФА Лига Европа магазинно предаване /9 епизод/
  • 19:10
    Футбол: Бенфика - Арсенал - среща от 1/16-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
  • 21:00
    Събота вечер с БНТ
Пълна програма
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:30
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    България в 60 минути с Мариана Векилска
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 18:00
    Професионални майстори на родеото Състезание в Дел Рио, Тексас
  • 19:00
    Нидерландска Ередивизи: Обзор на 23 кръг Обзор
  • 20:00
    ATP 250: Монпелие
  • 22:00
    ATP Cup: Русия - Италия Андрей Рубльов - Фабио Фонини, финал
Пълна програма
  • 18:00
    "Удар със стик"
  • 19:00
    Nascar Cup Series: Обзор на състезанието във Флорида Обзор на състезанието във Флорида
  • 20:00
    Trans World Sport
  • 21:00
    Евролига: Обзор на 25 кръг Обзор
Пълна програма
  • 16:30
    Байерн ТВ: Айнтрахт Франкфурт - Байерн Мюнхен Мач от германската Бундеслига
  • 18:30
    Серия А: Обзор 23 кръг Понеделнишки обзор
  • 19:30
    Шампионска лига: Барселона - Пари Сен Жермен Първи осминафинал
  • 21:30
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 17:00
    Ла Лига: Осасуна - Севиля
  • 19:00
    Ла Лига: Обзор 24 кръг Понеделнишки обзор
  • 20:00
    Ла Лига: Барселона - Кадис
  • 22:00
    Ла Лига: Валядолид - Реал Мадрид
Пълна програма
  • 18:10
    ТВ пазар
  • 18:30
    Новини - централна емисия
  • 19:15
    "Актуално от деня"
  • 20:00
    "Лява политика" с Александър Симов
Пълна програма
  • 18:25
    Дмитрий Паламарчук, Кирилл Рубцов, Станислав Ткаченко, Сергей Юшкевич В Детективном Сериале "Реализация". "Чёрная Полоса"
  • 20:35
    Алексей Чадов, Андрей Чадов, Агния Дитковските, Людмила Свитова В Сериале "Дело Чести" 3-4-Я С.
  • 22:45
    Александр Лыков, Филипп Чевычелов, Геннадий Спириденков, Олеся Бережная В Детективном Сериале "Версия". "Контрольный Выстрел" (Заключит.)
Пълна програма
  • 18:20
    The Fury - Episode 3
  • 19:20
    The Fury - Episode 4
  • 20:20
    Strike Force Season 1 Ep 9: Dirty money
  • 21:10
    Strike Force Season 1 Ep 10: The price of freedom
Пълна програма
  • 17:55
    ГРЯЗНАЯ РАБОТА 24
  • 18:45
    ГРЯЗНАЯ РАБОТА 25
  • 19:30
    ГРЯЗНАЯ РАБОТА 26
  • 20:20
    ГРЯЗНАЯ РАБОТА 27
Пълна програма
  • 18:25
    ДЕСАНТ ЕСТЬ ДЕСАНТ серия 12
  • 19:15
    ДЕСАНТ ЕСТЬ ДЕСАНТ серия 13
  • 20:00
    ДЕСАНТ ЕСТЬ ДЕСАНТ серия 14
  • 20:50
    ДЕСАНТ ЕСТЬ ДЕСАНТ серия 15
Пълна програма
  • 18:15
    ШНУР ВОКРУГ СВЕТА 4
  • 18:45
    ШНУР ВОКРУГ СВЕТА 5
  • 19:35
    ШНУР ВОКРУГ СВЕТА 6
  • 20:00
    ШНУР ВОКРУГ СВЕТА 7
Пълна програма
  • 18:15
    Музикален плейлист
  • 18:30
    Mate kitchen - кулинарно предаване
  • 19:00
    Крум Савов LIVE - токшоу
  • 20:00
    Студио Хъ - публицистично предаване на Хаджи Тошко Йорданов
Пълна програма
  • 18:00
    Реноар
  • 20:00
    Ликвидация
  • 22:00
    Хъни
Пълна програма
  • 18:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 18:35
    Алвин и Катеричоците
  • 18:45
    Алвин и Катеричоците
  • 19:00
    LEGO Jurassic World Season 1
Пълна програма
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:00
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
  • 20:00
    Футбол: Валядолид - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
  • 22:00
    Футбол: Валенсия - Селта (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
Пълна програма
  • 17:00
    Forever 80s
  • 19:00
    MTV 80s At The Movies!
  • 21:00
    Greatest 80s Rock: Play It Loud!
  • 22:00
    ... So 80s!
Пълна програма
  • 17:00
    Never Forget The 90s!
  • 22:00
    This Is How We Do 90s Hip Hop &...
  • 23:00
    Alternative 90s Anthems!
Пълна програма
  • 18:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 22:00
    Reload! Club Classics
  • 23:00
    Ultimate Rap & RnB
Пълна програма
  • 18:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 18:30
    Празнична наздравица /музикално-поздравителен блок/
  • 23:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 23:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
Пълна програма
  • 18:00
    "Playlist" - музикална програма
  • 18:30
    "Hot" - новите хитове
  • 18:40
    "Desire" - музикално предизвикателство
  • 19:00
    "Show" - музикална програма
Пълна програма
  • 18:00
    Мортен - сериал 8 епизода
  • 20:00
    Паяка
  • 22:00
    Състезателката и затворника
Пълна програма
  • 18:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 18:30
    Патарински LIVE
  • 19:00
    Новините на NOVA
  • 20:00
    Новините на NOVA NEWS
Пълна програма

Сериали

e-kids 18:30
Дивите скрийчъри - анимационен сериал
Хоби ТВ 18:30
ЗА РИБА - тв поредица, шести сезон, 33 еп.
AXN Black 18:45
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2013
Viasat Explorer 18:45
Речни Чудовища, сезон 4, еп. 6
Viasat History 18:50
Забранена история, сезон 5, еп. 3

Всички предавания

Спорт

TV1 18:30
"На ринга" - спорт, външна продукция
AXN Black 18:45
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2013
Diema Sport 2 18:45
"Златният гейм" предаване за български волейбол (2020-21)
MAX Sport 2 18:45
Студио "Баскетбол"
BNT 3 18:50
УЕФА Лига Европа магазинно предаване /10 епизод/

Всички предавания

Филми

MCM 18:30
Драконова топка Z (анимация)
Vivacom Arena 18:45
Кралско парти Комедия, Драма, Романтичен 2015
FilmBox Basic 18:55
Синът Романтичен Холандия 2011
FilmBox Extra 18:55
Щура нощ Драма, Романтичен САЩ, Франция 2009
BNT2 19:00
Италия отблизо документален филм /САЩ, 2016 г./, режисьор Майкъл Линч

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}