ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:30
    Дивата Европа: Епизод 4
  • 17:25
    Питбули и бивши затворници: Драма с майки
  • 18:20
    Моята котка от Ада: Лошият Макс
  • 19:15
    Моята котка от Ада: Котка ала Джекил и Хайд
Пълна програма
  • 16:00
    Експедиция в непознатото: Епизод 12
  • 18:00
    Как са го направили?: Руски кукли/алое вера/знамена
  • 18:30
    Как са го направили?: епизод 17
  • 19:00
    Как се прави...: Външни твърди дискове, замразени скариди, кутии с тайландски ориз и още.
Пълна програма
  • 16:14
    Ню Йорк: Поглед отвътре: Транспорт
  • 17:02
    Ню Йорк: Поглед отвътре: Електричество
  • 17:50
    Тайни космически бягства: Борба за въздух
  • 18:40
    Проект "Контакт": Епизод 1
Пълна програма
  • 16:45
    Строеж на гиганти (Series 2): Супер мост срещу земетресения (Episode 15)
  • 17:35
    Редки коли и печалба (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 18:20
    Австралийски ловци на омари (Series 2): 201 (Episode 1)
  • 19:10
    Австралийски ловци на бикове (Series 1): 107 (Episode 7)
Пълна програма
  • 15:50
    Фронтови линии (Series 1): Берлин (Episode 8)
  • 16:55
    Втората световна война в цветове (Series 1): Неочакван развой (Episode 7)
  • 18:00
    Топ 10 военни истории (Series 1): Изобретения (Episode 3)
  • 19:05
    Тайните на музеите (Series 2): В Топкапъ сарай (Episode 6)
Пълна програма
  • 16:50
    Hадпревара за находки: Разкажи на планината
  • 17:15
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Нека силата бъде с теб
  • 17:45
    Спецове в заложната къща: Великобритания: Безочливост
  • 18:15
    Извънземни от древността: Забранените зони
Пълна програма
  • 16:40
    Ветеринар в пустошта (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 17:30
    Най-дивата Латинска Америка (Series 1): Амазонка (Episode 2)
  • 18:25
    Речни Чудовища (Series 4): Невидимият екзекутор (Episode 7)
  • 19:15
    Най-страховитите животни на планетата (Series 3): Кралска кобра: Силна отрова и интелигентност (Episode 2)
Пълна програма
  • 16:00
    Човек срещу Youtube
  • 17:00
    Разглоби ме
  • 18:05
    Теория на глупостта: Компилации
  • 18:30
    Теория на глупостта: Компилации
Пълна програма
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол: Компилации
  • 17:05
    Животински боен клуб
  • 18:00
    Войни на тигри
  • 18:55
    Тайните на зоопарка: Тигри
Пълна програма
  • 16:30
    Виж България
  • 17:00
    Пътеводител на пътешественика - Азербайджан
  • 17:30
    Пътеводител на пътешественика: Италия - Наследството
  • 18:00
    За България
Пълна програма

Сериали

AXN Black 17:00
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012
Viasat Nature 17:00
Тайният живот на слоновете, сезон 1, еп. 1
bTV Action 17:00
"Супергърл" - сериал, с.3 еп.22
bTV Lady 17:00
"Сто години сън" - сериал, еп.93
Diema Family 17:00
"Сияйна луна" - сериал

Всички предавания

Спорт

Food Network HD 16:55
Екстремни сладкарски войни (Series 1): Чарли Браун - звездно шоу (Episode 18)
AXN Black 17:00
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012
Diema Sport 17:00
Студио "Футбол" - директно
Eurosport 17:00
Колоездене: Купа на Белгия, ГП на Монсер
Eurosport HD 17:00
Колоездене: Купа на Белгия, ГП на Монсер

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 16:55
Ще се омъжиш ли за мен? Комедия САЩ 2008
Discovery Channel 17:00
Ловци на малки къщи: Семейство на военен търси малък дом
bTV Cinema 17:00
"Оцеляване" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Джеймс Мактийг, в ролите: Мила Йовович, Пиърс Броснан, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Ема Томпсън, Джеймс Д`Арси, Башар Рахал и др.
Nova TV 17:00
"Намери ме" (премиера) - сериен филм
AXN 17:10
Скорпион; сезон 4, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2017

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}