ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:40
    Работилница за играчки детски тв филм /копродукция, 2017г./
  • 06:00
    Резерват за розови пеликани детски тв филм /България, 2003г./, режисьор Ивайло Джамбазов, в ролите: Кръстьо Лафазанов, Теодор Елмазов, Иван Джамбазов, Даниела Кръстева, Валентин Ганев и др.
  • 07:00
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 05:15
    "Lego Ninjago: Филмът" - анимация, екшън, приключенски (САЩ, Дания, Австралия, 2017), режисьори Чарли Бийн, Пол Фишър и Боб Логан
  • 06:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:30
    "Али Баба и четиридесетте разбойници" - с уч. на Жерар Жюно, Лейла Бехти, Мишел Берние, Кен Дукен и др., II част /п/
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 05:30
    Money.bg - икономиката, която ни засяга с Георги Минев /п./
  • 06:30
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 07:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Мария Константинова и Мирослав Димитров
  • 09:00
    По следите на храната - филм
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п/
  • 08:00
    Предприемачи - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 05:55
    Вирус; сезон 2, епизод 3, ужаси, мистерия, САЩ, 2015
  • 06:35
    Транспорт от бъдещето; сезон 1, епизод 1, документален, САЩ, 2019
  • 07:20
    Вирус; сезон 1, епизод 3, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
  • 08:20
    Таткова градина; комедия, САЩ, 2003
Пълна програма
  • 05:30
    В аквариума: Аквариум за Джерико
  • 06:15
    Евън сред дивата природа: Епизод 4
  • 07:00
    Евън сред дивата природа: Епизод 5
  • 07:48
    Жилища за животни: Ремонт за пухкави любимци
Пълна програма
  • 05:00
    "Свобода" с Волен Сидеров (п)
  • 06:00
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 06:20
    Актуално
  • 06:40
    Документален филм
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 05:30
    Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
  • 06:00
    Туризъм.бг
  • 06:30
    Знаете ли, че...
  • 06:40
    Къщата на думите Небесният стрелец
Пълна програма
  • 05:50
    Mighty Mike - Season 1: Dognapped
  • 06:00
    Taffy - Season 1: The Return of Scraggs
  • 06:05
    Taffy - Season 1: Twin Or Lose
  • 06:10
    Taffy - Season 1: Little Monster
Пълна програма
  • 05:00
    "Монк" - сериал, с.8 еп.7
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс: Роботи под прикритие" - сериал, с.4 еп.24 - 26
  • 07:30
    Анимационен блок: "Турбо" - сериал, еп.1
  • 08:00
    "Монк" - сериал, с.8 еп.7
Пълна програма
  • 04:00
    "Зелената стая" - хорър, трилър, музикален (САЩ, 2015), режисьор Джереми Солниър, в ролите: Антон Йелчин, Имъджен Путс, Алиа Шоукат, Калъм Търнър, Марк Уебър и др. [16+]
  • 06:00
    "Къща от карти" /п./ - сериал, с.6 еп.1, 2
  • 08:00
    "Генезис" - фантастика, екшън, мистъри (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор Кристофър Нолан, в ролите: Леонардо ДиКаприо, Джоузеф Гордън-Левит, Елън Пейдж, Том Харди, Кен Утанабе, Килиън Мърфи, Том Беринджър, Марион Котияр, Пийт Посълтуейт, Майкъл Кейн и
  • 11:00
    "Къща от карти" - сериал, с.6 еп.3, 4
Пълна програма
  • 05:00
    "По-добре късно, отколкото никога" /п./ - сериал
  • 06:00
    "По-добре късно, отколкото никога" - сериал, с.2 еп.4
  • 07:00
    "Столичани в повече" /п./ - сериал
  • 08:00
    "По средата" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    "Бедната Силвана" - сериал
  • 06:00
    "Сестра Бети" - сериал
  • 07:00
    "Завинаги" - сериал
  • 08:00
    "Алиса в страната на любовта" - сериал
Пълна програма
  • 05:55
    Подвизите на безстрашния принц Айвъндоу: Принцът и новият помощник
  • 06:00
    Бен 10: Какво се римува с Омнитрикс?
  • 06:10
    Бен 10: Напомняш ми на някого
  • 06:20
    Бен 10: Адреналенд за мъници
Пълна програма
  • 05:30
    "Нощен", драма, Великобритания, 2019; реж. Натали Бианчери, с Козмо Джарвис, Лорън Коу, Сейди Фрост, Лори Кинастън, Ясмин Моне Принс, [15+]
  • 07:00
    "Котка в стената", драма, България, 2019; реж. Мина Милева, Весела Казакова, с Ирина Атанасова, Ангел Генов, Орлин Асенов, Гилда Уо, Джон-Джо Инкпен, [12+]
  • 08:40
    "Зулу (1964)", военна драма, Великобритания, 1964; реж. Сай Ендфийлд, със Станли Бейкър, Майкъл Кейн, Джак Хоукинс, Ула Якобсон, Джеймс Буут, [12+]
  • 10:55
    "Истински лъжи", екшън - комедия, САЩ, 1994; реж. Джеймс Камерън, с Арнолд Шварценегер, Джейми-Лий Къртис, Том Арнолд, Тиа Карере, [15+]
Пълна програма
  • 05:10
    "Земята на Ной", драма, Турция, 2019; реж. Дженк Ертюрк, с Али Атай, Халюк Билгинер, Арин Кусаксизоглу, Мехмет Йозгюр, Ханде Догандемир, [12+]
  • 07:00
    "Невероятното пътешествие на Марона", анимационна драма, Франция, 2019; реж. Анка Дамян, [7+]
  • 08:35
    "Тъмният кристал", приключенски - фентъзи, САЩ, 1982; реж. Джим Хенсън, Франк Оз, с Джим Хенсън, Катрин Мълън, Франк Оз, Дейв Гоелц, Стив Уитмайър, [12+]
  • 10:10
    "Копланд", криминална драма, САЩ, 1997; реж. Джеймс Манголд, със Силвестър Сталоун, Харви Кийтъл, Рей Лиота, Робърт Де Ниро, Питър Бърг, [15+]
Пълна програма
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 06:00
    CNN Newsroom with John Vause
  • 06:45
    World Sport
  • 07:00
    CNN Newsroom with John Vause
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:40
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:40
    "Сияйна луна" - сериал /п/
  • 08:40
    "Кулинарното училище на Марта Стюарт" - кулинарно предаване /п/
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 06:15
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 5 /п/
  • 07:15
    "Всички обичат Реймънд" - ситком, сезон 5 /п/
  • 07:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Пазарлък
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Епизод 5
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Фолксваген 181
  • 08:00
    Да продадеш колата си: Епизод 6
Пълна програма
  • 05:48
    Как са го направили?: Епизод 10
  • 06:12
    Как се прави...: Абажури, бисквити с шоколадови парченца, машини за ЯМР
  • 06:36
    Как се прави...: Звукоизолиращи стени, перални с предно зареждане, бърбън
  • 07:00
    Как се прави...: Брезентови палатки, лули на мира и оръдия
Пълна програма
  • 05:40
    Сейди Спаркс
  • 06:00
    Големият град на Грийнс
  • 06:30
    Големият град на Грийнс
  • 07:00
    Амфибии
Пълна програма
  • 05:30
    "Знаеш ли как?"
  • 06:00
    "Знаеш ли как?"
  • 06:30
    "Знаеш ли как?"
  • 07:00
    "Изкуство с Мати и Дада"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:50
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 08:20
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 08:50
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Шпионката на Коко
  • 06:00
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
  • 08:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Академия Здравитал - с проф. д-р Христо Деянов, дм
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, финал
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Италия 2020, етап 17
  • 08:00
    Снукър: Световно първенство в Шефилд, финал
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Италия 2020, етап 17
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Италия 2020, етап 18
  • 06:00
    Снукър: Световно първенство в Шефилд, финал
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Италия 2020, етап 17
  • 09:30
    Снукър: Световно първенство в Шефилд, финал
Пълна програма
  • 05:40
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 8
  • 06:30
    "Автоработилница ""Последна спирка""", сезон 2, еп. 1
  • 07:10
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 3
  • 07:35
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 4
Пълна програма
  • 05:10
    Beyond The Beaten Path
  • 06:00
    Facing Waves
  • 06:30
    Facing Waves
  • 07:00
    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ - повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:10
    Да порастнеш като супермодел, еп. 1
  • 06:00
    Бон Апети, еп. 7
  • 06:25
    Бон Апети, еп. 8
  • 06:50
    Дръзки момичета , еп. 2
Пълна програма
  • 05:10
    Менталист: Крадецът на мисли, еп. 15
  • 06:00
    Тандем, еп. 2
  • 06:55
    Каин , еп. 3
  • 08:00
    Градски престъпления - САЩ, еп. 24
Пълна програма
  • 04:30
    "Черният рицар ", екшън - фантастика, САЩ, 2008; реж. Кристофър Нолан, с Крисчън Бейл, Майкъл Кейн, Хийт Леджър, Арън Екхарт, Маги Джилънхол, [15+]
  • 07:00
    "Весели крачета 2 ", анимация, Австралия, 2011; реж. Джордж Милър, [0+]
  • 08:35
    "Вратарят на Галактиката", екшън - фентъзи, Русия, 2020; реж. Джаник Файзиев, с Евгений Романцов, Виктория Агалакова, Мария Лисовая, Иван Иванович, Елизавета Тайченачева, [12+]
  • 10:30
    "Стар Трек", научна фантастика, САЩ, 2009; реж. Джефри Джейкъб "Джей Джей" Ейбрамс, с Крис Пайн, Закари Куинто, Лионард Нимой, Ерик Бана, Брус Грийнууд, [12+]
Пълна програма
  • 05:45
    Митични зверове, сезон 1, еп. 1
  • 06:40
    Прокълнати династии, сезон 1, еп. 4
  • 07:15
    Прокълнати династии, сезон 1, еп. 10
  • 07:40
    Машините на войната, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 05:55
    Спецове в заложната къща: Стърджис и придобивки
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Що за камион!
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Тричасова обиколка
  • 07:00
    Изковани в огъня: В чест на военните
Пълна програма
  • 05:00
    Историческа възстановка
  • 06:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 21 еп.
  • 06:30
    Риболовен филм
  • 07:30
    Спорт и обучение на кучето
Пълна програма
  • 05:56
    "Строубъри Шорткейк"
  • 07:00
    "Инуи"
  • 07:14
    "Любопитният Джордж"
  • 08:00
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:50
    "Адмиралът: Ревящи течения" - игрален филм, Южна Корея, с Мин-Сик Чойр Сеунг-Рионг Руй
  • 06:05
    "В близък план"
  • 06:30
    "Звездите отблизо"
  • 07:00
    "История на холивудския мюзикъл" - 2 еп.
Пълна програма
  • 03:30
    Hot Right Now!
  • 06:00
    High Definition Hits!
  • 10:00
    Brits 2021: The Nominees!
  • 11:00
    Kings Of Leon: Rocks Special
Пълна програма
  • 05:30
    Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 1
  • 06:15
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 2
  • 06:45
    Йоркширският ветеринар, сезон 1, еп. 1
  • 07:30
    Йоркширският ветеринар, сезон 9, еп. 5
Пълна програма
  • 05:35
    Десетилетията: Ремикс
  • 06:00
    Жив или Мъртъв
  • 06:20
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик
  • 06:45
    Теория на глупостта: Компилации
Пълна програма
  • 05:45
    Дивите кътчета на Америка
  • 06:00
    Каубой с хеликоптер
  • 06:25
    Каубой с хеликоптер
  • 06:45
    Окаванго: Река на мечтите
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Футбол 45 кръг Чемпиъншип - /п/
  • 12:00
    Баскетбол: Сарагоса - Реал Мадрид 35 кръг Испанска баскетболна лига - /п/
  • 14:00
    Футбол: Ал Сад - Ал Насър Шампионска лига на Азия (2021) - /п/
Пълна програма
  • 05:10
    "Времето ще покаже"
  • 06:50
    "Мъжко / Женско"
  • 08:15
    "Хайде да се оженим" - сериал
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Класика в жанра" - вечни хитове
  • 06:40
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 05:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Класика в жанра" - вечни хитове
  • 06:40
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха - екстремни спортове
  • 06:00
    Горещите въпроси в спорта - предаване за любопитни истории около най-известните спортисти
  • 08:00
    Съвършенството - най-великите моменти в спорта
  • 10:00
    Франция, Лига 1: Лил - Ница, 35.кр
Пълна програма
  • 05:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
  • 06:30
    Край Босфора - с водещ Любомир Желев /повторение /
  • 07:30
    Дискусионно студио / повторение/
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 05:30
    Фолклорна трапеза
  • 06:30
    Исторически календар
  • 07:30
    Детски свят
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 05:00
    Невероятните спестовници
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Придружителите
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: В търсене на флуидна рокля
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Чия все пак е сватбата?
Пълна програма
  • 05:30
    Магията на Китай - Танцьорите
  • 06:00
    Пътеводител на пътешественика - Исландия
  • 06:30
    Изкуство и култура - Златната църква на Цар Симеон
  • 07:00
    Искам да съм там - Боянската църква
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея (Series 14): Трикът на Валенда и още загадки (Episode 9)
  • 06:00
    Островът на змиите и скритото съкровище (Series 2): Епизод 6 (Episode 6)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 14): Създаването на Мичиган и още загадки (Episode 10)
  • 08:00
    Експедиция в непознатото (Series 3): Съкровището на шерифа (Episode 1)
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея (Series 14): Трикът на Валенда и още загадки (Episode 9)
  • 06:00
    Островът на змиите и скритото съкровище (Series 2): Епизод 6 (Episode 6)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 14): Създаването на Мичиган и още загадки (Episode 10)
  • 08:00
    Експедиция в непознатото (Series 3): Съкровището на шерифа (Episode 1)
Пълна програма
  • 02:30
    Буги нощи, САЩ, драма, 1997
  • 06:30
    Чeрното тефтерче, САЩ, комедия/романтичен, 2004
  • 08:35
    Пияният майстор, Хонконг, екшън/комедия, 1978
  • 10:45
    Сезонът на буквите, Германия,САЩ, драма/семеен, 2005
Пълна програма
  • 05:30
    Футбол: Атлетик /Б/ - Атлетико /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 05:10
    Бойният клуб на Джейми и Джими, еп. 1
  • 06:00
    Моята кухня е най-добрата - Австралия, еп. 6
  • 07:00
    Пикантното пътуване на Шейн Делия, еп. 1
  • 07:30
    Пикантното пътуване на Шейн Делия, еп. 2
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 Shuffle
  • 07:00
    Hits Don't Lie!
  • 10:00
    Guess The Year
  • 11:00
    Class Of 2002!
Пълна програма
  • 05:06
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
  • 06:27
    Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
  • 08:00
    Рицарят Тренк Анимация, Приключенски, Семеен 2015
  • 09:35
    Ронал Варварина Анимация, Приключенски, Комедия 2011
Пълна програма
  • 05:10
    Империя, еп. 7
  • 06:00
    Семеен пъзел, еп. 12
  • 06:20
    От местопрестъплението: Маями, еп. 3
  • 07:10
    От местопрестъплението: Маями, еп. 4
Пълна програма
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    RUSSIA'S FAVOURITE
  • 06:30
    RUSSIA'S FAVOURITE
  • 06:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 01:00
    Worldwide Hits
  • 06:00
    Non-Stop Hits
  • 09:00
    Today's Top Hits
  • 10:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 05:25
    "Стаята на съдебните заседатели" - 2 еп.
  • 06:10
    "Лов на неизрядни платци" - 1 и 2 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 91 и 92 еп.
  • 07:50
    "Лекар в къщи" - 4 eп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:00
    Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Темите - публицистика
Пълна програма
  • 05:40
    Прибалтийский лосось
  • 06:05
    Сам себе охотник
  • 06:35
    Рождение клинка
  • 07:00
    Водоемы России. Рыбинское водохранилище
Пълна програма
  • 00:00
    "Пазителите" - екшън-фантастика с уч. на Джефри Дийн Морган, Патрик Уилсън, Матю Гуди, Карла Гуджино, Малин Акерман, Джаки Ърли Хали, Били Крудъп  и др.
  • 06:30
    "В кадър"
  • 07:00
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 20
  • 09:00
    "Куче футболист: Еврокупата" - с уч. на Ник Моран, Джейк Томас, Лори Хойринг и др. /п/
Пълна програма
  • 05:40
    Режи! (Series 36): Лека храна (Episode 3)
  • 06:20
    Режи! (Series 36): Ястия за милион долара (Episode 4)
  • 07:00
    Фермерско меню (Series 4): Еврейската Нова година (Episode 2)
  • 07:20
    Фермерско меню (Series 4): Момиче на грила (Episode 3)
Пълна програма
  • 05:45
    44 котки
  • 06:00
    Загадките на Блу
  • 06:20
    Кафенето на Масленка
  • 06:30
    Барбароните
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, финал
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Италия 2020, етап 17
  • 08:00
    Снукър: Световно първенство в Шефилд, финал
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Италия 2020, етап 17
Пълна програма
  • 04:30
    "Черният рицар ", екшън - фантастика, САЩ, 2008; реж. Кристофър Нолан, с Крисчън Бейл, Майкъл Кейн, Хийт Леджър, Арън Екхарт, Маги Джилънхол, [15+]
  • 07:00
    "Весели крачета 2 ", анимация, Австралия, 2011; реж. Джордж Милър, [0+]
  • 08:35
    "Вратарят на Галактиката", екшън - фентъзи, Русия, 2020; реж. Джаник Файзиев, с Евгений Романцов, Виктория Агалакова, Мария Лисовая, Иван Иванович, Елизавета Тайченачева, [12+]
  • 10:30
    "Стар Трек", научна фантастика, САЩ, 2009; реж. Джефри Джейкъб "Джей Джей" Ейбрамс, с Крис Пайн, Закари Куинто, Лионард Нимой, Ерик Бана, Брус Грийнууд, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
Пълна програма
  • 05:55
    Minnie's Bow-Toons
  • 06:00
    Bluey
  • 06:10
    Bluey
  • 06:20
    Bluey
Пълна програма
  • 05:45
    44 котки
  • 06:00
    Загадките на Блу
  • 06:20
    Кафенето на Масленка
  • 06:30
    Барбароните
Пълна програма
  • 05:00
    Убийства в тресавището: Тайна среща
  • 06:00
    Убийства в тресавището: Какво се е случило в гората
  • 07:00
    Спорни убийства: Отчаяната дъщеря
  • 08:00
    Спорни убийства: Принципи
Пълна програма
  • 05:50
    Football Dreams: Episode 19
  • 06:45
    Football Dreams: Episode 20
  • 07:40
    Homage: Football
  • 08:05
    Clubland: FC Porto
Пълна програма
  • 05:35
    Modern Fishing With Jared Jeffries
  • 06:00
    Fight To Survive
  • 06:20
    Fight To Survive
  • 06:45
    Modern Fishing With Jared Jeffries
Пълна програма
  • 05:55
    Спецове в заложната къща: Стърджис и придобивки
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Що за камион!
  • 06:35
    Спецове в заложната къща: Тричасова обиколка
  • 07:00
    Изковани в огъня: В чест на военните
Пълна програма
  • 05:45
    Теория на глупостта: Компилации
  • 06:05
    Екстремни климатични явления
  • 07:00
    Възходът на машините
  • 08:00
    Аляска: Следващото поколение
Пълна програма
  • 05:15
    "Lego Ninjago: Филмът" - анимация, екшън, приключенски (САЩ, Дания, Австралия, 2017), режисьори Чарли Бийн, Пол Фишър и Боб Логан
  • 06:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Вирус; сезон 2, епизод 1, ужаси, мистерия, САЩ, 2015
  • 11:00
    Вирус; сезон 2, епизод 2, ужаси, мистерия, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Друговремец; сезон 3, епизод 1, драма, приключенски, САЩ, 2017
  • 13:15
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:15
    Първите 48 часа: Чук-чук
  • 06:05
    Часовете преди убийство: Луди години
  • 07:00
    Какво е нужно за убийство: За отмъщението и убийството
  • 07:25
    Първите 48 часа: Чук-чук
Пълна програма
  • 05:35
    Черният балон
  • 07:30
    Портокали и слънце
  • 09:35
    Най-страхотният баща на света
  • 11:30
    Гимназист
Пълна програма
  • 05:30
    SpongeBob SquarePants
  • 06:00
    SpongeBob SquarePants
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 07:00
    "Светът на Ла Лига" - 71 еп., документална поредица
  • 07:30
    "Най-добрите ретро голове" - 2 еп., документална поредица
  • 08:00
    Футбол: Валенсия - Барселона (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
  • 10:00
    Футбол: Селта - Леванте (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
Пълна програма
  • 05:50
    Музикална пауза
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    Зоологика - п
  • 06:40
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 05:00
    Номади
  • 06:00
    Пътеводител
  • 06:30
    Пътеводител
  • 07:00
    Далечни брегове
Пълна програма
  • 06:10
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 06:25
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 06:35
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 06:50
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
Пълна програма
  • 05:20
    Mysteries Decoded (Series 1): Lizzie Borden (Episode 2)
  • 06:05
    Mysteries Decoded (Series 1): Mothman (Episode 3)
  • 07:10
    The Supervet (Series 2): 203 (Episode 3)
  • 08:00
    Kangaroo Dundee (Series 1): 104 (Episode 4)
Пълна програма
  • 05:45
    "Здравей, Китай"- документална поредица
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 04:00
    Damn'co - Jazz sous les pommiers
  • 06:10
    Emile Parisien, Vincent Peirani - 'File under Zawinul' - Jazz a Vienne
  • 07:10
    Laurent Coulondre Trio - Nancy Jazz Pulsations
  • 08:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 04:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Хебър - Локомотив София 30 кръг Втора професионална лига - /п/
  • 10:00
    Футбол 27 кръг efbet Лига - /п/
  • 12:00
    Формула 1: Обзор 3 кръг Голяма награда на Португалия (2021) - /п/
Пълна програма
  • 03:30
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Уулвърхямптън Уондърърс Висша лига - /п/
  • 10:00
    Футбол: Бърнли - Уест Хям Юнайтед Висша лига - /п/
  • 12:00
    Висша лига: Неделен обзор предаване за английски футбол (2020-21) - /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Убийства в тресавището: Тайна среща
  • 06:00
    Убийства в тресавището: Какво се е случило в гората
  • 07:00
    Спорни убийства: Отчаяната дъщеря
  • 08:00
    Спорни убийства: Принципи
Пълна програма
  • 03:15
    "Kingsman: Златният кръг", шпионска комедия, Великобритания, 2017; реж. Матю Вон, с Колин Фърт, Джулиан Мур, Тарън Еджертън, Марк Стронг, Хали Бери, [18+]
  • 07:00
    "Намери ме в Париж ІІІ, 24 еп.", семейна драма, Франция, 2020; реж. Роб Бърк, Ронан Бърк, с Джесика Лорд, Хана Дод, Юба Акълейд, Касъл Рок, Кристи О'Донъл, [7+]
  • 07:30
    "Пълна промяна", комедия, Германия, 2020; реж. Флориан Рос , с Роман Лохман, Хайко Лохман, Луна Мари Максайнер, Лиза-Мари Корол, Александра Нелдел , [12+]
  • 08:55
    "Схемата", документален, САЩ, 2020; реж. Пат Конделис, [15+]
Пълна програма
  • 05:30
    "Сватбен марш 5: Приятелят ми се завърна", романтична драма, САЩ, 2019; реж. Майк Рол, с Джак Вагнер, Синди Бъсби, Джози Бисет, Тайлър Хайнс, Аарон Пърл, [12+]
  • 07:00
    "Другаде (2019)", комедийна драма, САЩ, 2019; реж. Ернан Хименес, с Ейдън Янг, Паркър Поузи, Кен Джеонг, Бо Бриджис, Джаки Уивър, [15+]
  • 08:40
    "Тайната на Коко", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Ънкрич, [0+]
  • 10:30
    "Пораснали деца на разведени родители", комедия, САЩ, 2013; реж. Стюард Зичърман, с Адам Скот, Ричард Дженкинс, Катрин О'Хара, Ейми Поулър, Мери Елизабет Уинстед, [12+]
Пълна програма
  • 05:40
    Рибки Гупи
  • 06:00
    Пламъчко и Машините
  • 06:20
    Пламъчко и Машините
  • 06:40
    Пес Парул
Пълна програма
  • 05:10
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 06:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 07:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2012
  • 08:00
    Полдарк, сезон 5, еп. 7, Великобритания, исторически/драма, 2018
Пълна програма
  • 05:00
    Пишман промоутъри Комедия САЩ 2009
  • 06:30
    Макс Мински и аз Семеен Германия 2007
  • 08:10
    Винсент и аз Семеен Канада, Франция 1990
  • 09:50
    Регина Семеен Исландия, Канада, Норвегия, Германия 2001
Пълна програма
  • 03:55
    Кралица на компанията Драма, Комедия САЩ 2010
  • 06:05
    Тратория Комедия САЩ 2012
  • 07:30
    Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2003
  • 08:55
    Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2003
Пълна програма
  • 04:40
    Рудолф Нуреев: Островът на мечтите му Документален Русия, Турция
  • 06:15
    Ограбеният крадец Екшън, Комедия Хонконг
  • 08:20
    Децата на сестра ми сами вкъщи Семеен Дания
  • 09:40
    Куче-ченге Приключенски, Семеен САЩ
Пълна програма
  • 05:55
    Inside Sailing 2020
  • 06:30
    Boondock Nation 2019
  • 07:00
    Gearing Up 2021
  • 07:35
    Live Recap Extreme Barcelona 2020
Пълна програма
  • 05:45
    Зала на славата
  • 06:00
    Аз съм…
  • 06:10
    World Chase Tag - скоростна надпревара обзорна програма
  • 07:00
    УЕФА Лига Европа магазинно предаване /15 епизод/
Пълна програма
  • 05:25
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    100% будни
Пълна програма
  • 04:00
    ATP 1000: Мадрид
  • 06:00
    ATP 1000: Мадрид
  • 08:00
    ATP 1000: Мадрид
  • 10:00
    "Break point " Тенис токшоу
Пълна програма
  • 04:00
    UFC Fight Night: Рейес срещу Прохазка Доминик Рейес срещу Ижи Прохазка
  • 07:00
    "Удар със стик"
  • 08:00
    Nascar Cup Series: Състезание в Канзас Състезание в Канзас
  • 11:30
    Евролига: Обзор на 37 и 38 кръг Обзор
Пълна програма
  • 04:00
    Серия А: Удинезе - Ювентус
  • 06:00
    Копа Либертадорес: Насионал - Атлетико Насионал
  • 08:00
    Серия А: Милан - Беневенто
  • 10:00
    Серия А: Торино Парма
Пълна програма
  • 03:30
    Копа Либертадорес: Дефенса и Хустисия - Палмейрас
  • 06:00
    Ла Лига: Гранада - Кадис
  • 08:00
    Копа Либертадорес: ЛДУ Кито - Велес Сарсфийлд
  • 10:00
    "Пред Банята" - спортно шоу "Пред Банята" - спортно шоу
Пълна програма
  • 05:40
    Unlocked
  • 07:00
    Perversion
  • 08:25
    Hearts of War
  • 09:50
    Beyond Suspicion
Пълна програма
  • 05:25
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 132
  • 06:20
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 81
  • 07:20
    ДНК 78
  • 08:10
    СРЕДЬ БЕЛА ДНЯ (РАНЬШЕ ВСЕХ) 12
Пълна програма
  • 05:35
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 387
  • 06:25
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 388
  • 07:20
    ПРОЩАЙ, 'МАКАРОВ'! серия 1
  • 08:05
    ПРОЩАЙ, 'МАКАРОВ'! серия 2
Пълна програма
  • 05:15
    МАЛЬЦЕВА - 66
  • 06:00
    КУЛИНАРНЫЙ ПОЕДИНОК С ДМИТРИЕМ НАЗАРОВЫМ
  • 06:45
    КУЛИНАРНЫЙ ПОЕДИНОК 223
  • 07:30
    КУЛИНАРНЫЙ ПОЕДИНОК 224
Пълна програма
  • 03:00
    Музикална програма
  • 07:00
    Шоуто на сценаристите (П)
  • 07:30
    Крум Савов LIVE - токшоу (П)
  • 08:30
    Студио Хъ (П)
Пълна програма
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни гащи
  • 06:00
    Санджей и Крейг
  • 06:20
    Санджей и Крейг
  • 06:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: Севиля - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
  • 06:00
    Футбол: Севиля - Атлетик /Б/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 - повторение)
  • 08:00
    "Нациите в Ла Лига: Португалия" - 8 еп., документална поредица
  • 08:30
    "90 години Ла Лига: Хорхе Валдано и аржентинците в Ла Лига" - 9 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 00:00
    ... So 80s!
  • 07:00
    Non-Stop 80s Hits!
  • 11:00
    Gold! Greatest Hits Of The 80s
  • 15:00
    I Want My MTV 80s!
Пълна програма
  • 00:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 06:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 09:00
    Mmm Bop! Perfect 90s Pop
  • 13:00
    Top 50 Videos That Defined The 90s
Пълна програма
  • 00:00
    Big Tunes!
  • 06:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 11:00
    Reload! Club Classics
  • 12:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 05:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 06:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 06:15
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 07:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 05:30
    "Beauty" - музика за настроение
  • 06:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 06:30
    "This Is Bulgaria" - музикална импресия
  • 06:40
    "Magic" - музикална магия
Пълна програма
  • 04:00
    Пет е съвършеното число
  • 06:00
    Възмездие
  • 08:00
    Студио Х: Полицейско управление Рубе
  • 10:00
    Премиера: Любов в окови 1 39, 40 драма Украйна 2019
Пълна програма
  • 05:25
    Пресечна точка /п/
  • 06:00
    Здравей, България
  • 09:30
    Без резервация
  • 10:00
    Новините на NOVA NEWS
Пълна програма
  • 05:40
    Родени в дивата природа 1
  • 06:30
    Родени в дивата природа 1
  • 07:20
    Приказка за слоновете
  • 08:10
    Опасни австралийски животни 1
Пълна програма
  • 04:00
    Невинният
  • 06:00
    Мошеници на дребно
  • 08:00
    Натрапчиви ритми
  • 10:00
    17 мига от пролетта 1, 2 Драма, Исторически Русия 1973 г.
Пълна програма
  • 05:00
    Nite Sides
  • 06:00
    Electric Jam
  • 07:00
    Morning Spin
  • 08:00
    Morning Spin
Пълна програма
  • 05:30
    SUPERCAR TV, EP 4
  • 06:00
    GP RACING 2019, EP 8
  • 06:30
    GP RACING 2019, EP 9
  • 07:00
    WORLD OF FREESPORTS 2019, EP 5
Пълна програма
  • 05:00
    Editors - Live at Eurockeennes de Belfort
  • 06:11
    Katy Perry & Satin Dolls - Sesiones - Alejandro Franco: Katy Perry
  • 06:55
    Band of Skulls - Musiques en Stock Festival 2016
  • 07:55
    Texas - iConcerts Hits
Пълна програма
  • 05:00
    Chick Corea & Vigil - Jazz a Vienne
  • 06:00
    InterMezzo
  • 07:00
    Daniel Harding and the Orchestre de Paris : the 50th anniversary concert
  • 08:38
    Orchestre de Paris et Ariane Matiakh: Faure, Strauss
Пълна програма

Сериали

bTV 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.6
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Турбо" - сериал, еп.20 - 23
bTV Comedy 06:00
"Фитнес" - сериал, еп.13, 14
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.6
bTV Lady 06:00
"Сестра Бети" - сериал

Всички предавания

Спорт

Bulgaria ON AIR 06:00
Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
Film Plus HD 06:00
Футбол: Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 (повторение)
BNT 3 06:10
Футбол: Рома - Аякс, среща-реванш от 1/4-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
БНТ 06:25
Рицарят на Бялата дама 3-сериен детски тв филм /България, 1982г./, 1 серия, режисьор Петър Каишев, в ролите: Тодор Трънкаров, Димитър Ганев, Елена Шерцел, Асен Ангелов и др.
TVPlus 06:30
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг

Всички предавания

Филми

Cinemax 05:55
"Първо име: Матийо", психологическа драма, Швейцария, 2018; реж. Лионел Байер, с Максим Горбачевски, Мишел Вуйермоз, Урсина Ларди, Пиер-Исайе Дюк, Микаел Аман, [15+]
БНТ 06:00
Моля те, Нептуне! детски тв филм/България, 2017г./
bTV 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.6
bTV Cinema 06:00
"Любов на екрана" - романтичен, драма (тв филм, САЩ, 2020), режисьор Пол Зилър, в ролите: Алекзандра Брекънридж, Робърт Бъкли, Лиса Чандлър, Джакей Хари и др.
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.6

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}