ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Резерват за розови пеликани детски тв филм /България, 2003г./, режисьор Ивайло Джамбазов, в ролите: Кръстьо Лафазанов, Теодор Елмазов, Иван Джамбазов, Даниела Кръстева, Валентин Ганев и др.
  • 07:00
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    100% будни
Пълна програма
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс: Роботи под прикритие" - сериал, с.4 еп.24 - 26
  • 07:30
    Анимационен блок: "Турбо" - сериал, еп.1
  • 08:00
    "Монк" - сериал, с.8 еп.7
  • 09:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.4 еп.7
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 06:15
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 5 /п/
  • 07:15
    "Всички обичат Реймънд" - ситком, сезон 5 /п/
  • 07:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Италия 2020, етап 17
  • 08:00
    Снукър: Световно първенство в Шефилд, финал
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Италия 2020, етап 17
  • 11:00
    Снукър: Световно първенство в Шефилд, финал
Пълна програма
  • 06:00
    Снукър: Световно първенство в Шефилд, финал
  • 08:00
    Колоездене: Обиколка на Италия 2020, етап 17
  • 09:30
    Снукър: Световно първенство в Шефилд, финал
  • 11:00
    Европейски рали шампионат: Рали Италия 2020
Пълна програма
  • 06:00
    Facing Waves
  • 06:30
    Facing Waves
  • 07:00
    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs
  • 07:25
    Nitro Circus: Crazy Train
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Футбол 45 кръг Чемпиъншип - /п/
  • 12:00
    Баскетбол: Сарагоса - Реал Мадрид 35 кръг Испанска баскетболна лига - /п/
  • 14:00
    Футбол: Ал Сад - Ал Насър Шампионска лига на Азия (2021) - /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Горещите въпроси в спорта - предаване за любопитни истории около най-известните спортисти
  • 08:00
    Съвършенството - най-великите моменти в спорта
  • 10:00
    Франция, Лига 1: Лил - Ница, 35.кр
  • 12:00
    Франция, Лига 1: Бордо - Рен, 35.кр
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 06:10
Мис Скарлет и херцогът, сезон 1, еп. 6, САЩ, 2020
AXN 06:20
Транспорт от бъдещето; сезон 1, епизод 8, документален, САЩ, 2019
Viasat Nature 06:25
Йоркширският ветеринар, сезон 1, еп. 5
bTV HD 06:30
"Мис Сладкиш" - сериал, еп.13, 14
Viasat History 06:30
Митични зверове, сезон 1, еп. 10

Всички предавания

Спорт

BNT 3 06:10
Футбол: Рома - Аякс, среща-реванш от 1/4-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
БНТ 06:25
Рицарят на Бялата дама 3-сериен детски тв филм /България, 1982г./, 1 серия, режисьор Петър Каишев, в ролите: Тодор Трънкаров, Димитър Ганев, Елена Шерцел, Асен Ангелов и др.
TVPlus 06:30
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
НТВ Сериал 06:30
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 400
Eurosport 07:00
Колоездене: Обиколка на Италия, седми етап

Всички предавания

Филми

AXN 06:20
Транспорт от бъдещето; сезон 1, епизод 8, документален, САЩ, 2019
БНТ 06:25
Рицарят на Бялата дама 3-сериен детски тв филм /България, 1982г./, 1 серия, режисьор Петър Каишев, в ролите: Тодор Трънкаров, Димитър Ганев, Елена Шерцел, Асен Ангелов и др.
FilmBox Basic 06:30
Ледников период приключенски Германия, САЩ 1998
HBO 06:30
"В кадър ХVІІІ, 20 еп.", документален, САЩ, 2021, [12+]
HBO HD 06:30
"В кадър ХVІІІ, 20 еп.", документален, САЩ, 2021, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}