ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:30
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    Книга на книгите анимационен филм
  • 09:35
    Васко да Гама от село Рупча 6-сериен детски тв филм /България, 1986г./, 1 серия, режисьор Димитър Петров, в ролите: Иван Ласкин, Илия Лингурски, Георги Марков, Ирена Минкова, Георги Георгиев-Гец, Павел Поппандов, Мария Каварджикова и др.
Пълна програма
  • 06:30
    "Лице в лице" /п./
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу (най-доброто)
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 06:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 3 /п/
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
  • 07:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Мария Константинова и Мирослав Димитров
  • 09:00
    Райски градини - филм
  • 09:30
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п/
  • 08:00
    Лидерите с Лакуа - док. поредица на Bloomberg
  • 09:00
    Цитати на деня
Пълна програма
  • 06:05
    Профилиране; сезон 6, епизод 6, криминален, трилър, Франция, 2015
  • 07:10
    Праведен; сезон 1, епизод 9, екшън, криминален, САЩ, 2010
  • 08:05
    Праведен; сезон 1, епизод 10, екшън, криминален, САЩ, 2010
  • 09:00
    Праведен; сезон 1, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2010
Пълна програма
  • 06:15
    Как живеят ветеринарите: Без кози няма лаври
  • 07:00
    Как живеят ветеринарите: Ветеринар на колела
  • 07:48
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: В бойна готовност
  • 08:36
    Разкритите престъпления: Нощно осветление на скорпион
Пълна програма
  • 05:40
    Документален филм
  • 07:00
    Новини
  • 07:20
    "Голямата игра" (п)
  • 08:00
    "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 in 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 06:30
    България от край до край /3 сезон, 6 епизод/п/
  • 07:00
    Бързо, лесно, вкусно /избрано/п/
  • 07:30
    Прозорецът на Нина тв новела на Евровизия
  • 07:55
    Защо? Защо носим очила
Пълна програма
  • 06:30
    Taffy - Season 1: Happy Home
  • 06:40
    Taffy - Season 1: Burried Treasure
  • 06:45
    Taffy - Season 1: The Fortune 500
  • 06:50
    Taffy - Season 1: Jitter Fever
Пълна програма
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс: Роботи под прикритие" - сериал, с.4 еп.15 - 18
  • 08:00
    "Твърде лично" - сериал, с.2 еп.8
  • 09:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.5 еп.10
  • 10:00
    "Стрелата" - сериал, с.6 еп.23
Пълна програма
  • 06:00
    "Ривърдейл" /п./ - сериал, с.3 еп.9, 10
  • 08:00
    "В кадър" - рубрика
  • 08:15
    "Обратно в играта" - драма, спортен (САЩ, 2012), режисьор Робърт Лоренз, в ролите: Клинт Истууд, Ейми Адамс, Джон Гудман, Скот Истууд, Ед Лотър и др.
  • 10:30
    "Ривърдейл" - сериал, с.3 еп.11, 12
Пълна програма
  • 06:00
    "Дивата Нина" - сериал, еп.47
  • 07:00
    "Столичани в повече" /п./ - сериал
  • 08:00
    "Преспав" /п./ - сериал
  • 08:30
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    "Алено сърце" - сериал
  • 07:30
    "Долче вита" - документална поредица, еп.3
  • 08:20
    "Алиса в страната на любовта" - сериал
  • 09:10
    "Алиса в страната на любовта" - сериал
Пълна програма
  • 06:25
    Бакуган: Детективът Магнус, Част 1
  • 06:35
    Бакуган: Детективът Магнус, Част 2
  • 06:50
    Господин Магу: Планинар като никой друг
  • 06:55
    Господин Магу: Крака от стомана
Пълна програма
  • 05:15
    "1982-ра", историческа драма, Ливан, 2019; реж. Оуалид Муанес, с Надин Лабаки, Мохамад Дали, Гиа Мади, Родриге Слейман, Гасан Маалуф , [12+]
  • 07:00
    "Чичо (2019)", драма, Дания, 2019; реж. Фреле Петерсен, с Йете Сондергард, Петер Хансен Тигерсен, Оле Касперсен, Туе Фриск Петерсен, Кристиан Тихсен, [12+]
  • 08:50
    "Алеи", драма, САЩ, 2019; реж. Андрю Ан , с Хонг Чау, Лукас Джей, Брайън Денъхи , [12+]
  • 10:20
    "Четирите пера", приключенска драма, Великобритания, 2002; реж. Шекар Капур, с Хийт Леджър, Кейт Хъдсън, Уес Бентли, Джимон Хунсу, Майкъл Шийн, [15+]
Пълна програма
  • 05:00
    "Само ако...", драма, Италия, 2019; реж. Джиневра Елкан, с Рикардо Скамарчо, Алба Рорвачер, Мило Русел, Еторе Джустиниани, Оро Де Комарк, [12+]
  • 06:40
    "Очевидец (2020)", късометражна драма, Франция, 2020; реж. Али Асгари , с Анахита Афшар, Насрин Курди, Селена Моради , [12+]
  • 07:00
    "Далечe от безумната тълпа (2015)", романтична драма, Великобритания, 2015; реж. Томас Винтерберг, с Кери Мълиган, Матиас Шьонертс, Майкъл Шийн, Том Стъридж, Джуно Темпъл, [12+]
  • 09:00
    "Едем (2020)", драма, Финландия, 2020; реж. Ула Хейкиля, с Ааму Милоноф, Линеа Ског, Бруно Баер, Сату Туули Карху, Томи Корпела, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    CNN Newsroom with Michael Holmes
  • 07:00
    Quest's World of Wonder: Quest's World of Wonder 26
  • 07:30
    African Voices Changemakers: African Voices Changemakers 090
  • 08:00
    CNN Newsroom with Robyn Curnow
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:40
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:40
    "Сияйна луна" - сериал /п/
  • 08:40
    "Печивата на Марта Стюарт" - кулинарно предаване /п/
Пълна програма
  • 06:15
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 1 /п/
  • 07:15
    "Женени с деца" - ситком, сезон 9 /п/
  • 07:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 7 /п/
  • 08:45
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Шевролет Корвет от 1968
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Епизод 21
  • 08:00
    Да продадеш колата си: Епизод 6
  • 09:00
    Как се прави...: Кокосови въглени, индикатори за измерване, табли за сушене, тръстикови фаготи
Пълна програма
  • 06:12
    Как се прави...: Маслени лампи, шоколад с мента
  • 06:36
    Как се прави...: Имитации на скелети, кофи за лед
  • 07:00
    Как се прави: автомобили на мечтите: Ролс-Ройс Дон
  • 07:24
    Как се прави...: Награди Грами, фарове за велосипеди, басейни над нивото на земята
Пълна програма
  • 06:15
    Финиъс и Фърб
  • 06:35
    Финиъс и Фърб
  • 07:00
    Финиъс и Фърб
  • 07:20
    Буболечки приятели
Пълна програма
  • 06:30
    "Знаеш ли как?"
  • 06:55
    "За ума"
  • 07:00
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 07:05
    "Изкуство с Мати и Дада"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:50
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 08:20
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 08:50
    Лексиконче с песнички - детско музикално предаване
Пълна програма
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 11:00
    EuroTV Shop
  • 11:30
    Седмичник с Владо Береану - с Владо Береану
Пълна програма
  • 04:30
    Олимпийски игри: Плуване, четвърти ден, директно
  • 06:45
    Олимпийски игри: Бокс, трети ден, директно
  • 08:00
    Олимпийски игри: Кану-каяк, слалом, мъже, втори ден, директно
  • 08:45
    Олимпийски игри: Скокове във вода, 10 м, синхронизирано, мъже, директно
Пълна програма
  • 01:00
    Олимпийски игри: Сърфинг, четвъртфинали и полуфинали, директно
  • 08:00
    Олимпийски игри: Баскетбол 3Х3, групова фаза, директно
  • 09:00
    Олимпийски игри: Маунтинбайк, крос кънтри, жени, директно
  • 11:00
    Олимпийски игри: Баскетбол 3Х3, групова фаза
Пълна програма
  • 05:45
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 8
  • 07:05
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 2, еп. 6
  • 07:30
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 6
  • 08:15
    Арктическа железница, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 06:30
    Drift Style
  • 07:00
    Nomads Seeking Adventure
  • 07:25
    Beyond The Beaten Path
  • 08:15
    Action Sports World
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 06:25
    Грил тур с Примож, еп. 4
  • 06:50
    Милион малки неща, еп. 8
  • 07:45
    Д-р Хаус, еп. 15
  • 08:40
    Всички обичат Реймънд , еп. 6
Пълна програма
  • 06:00
    От местопрестъплението, еп. 11
  • 06:45
    От местопрестъплението, еп. 12
  • 07:40
    Загадките на Лора, еп. 2
  • 08:30
    Роко Скиавоне, еп. 4
Пълна програма
  • 05:35
    "Завръщане в Епипо", документален, Унгария, 2020; реж. Юдит Олах, [15+]
  • 07:00
    "Властелинът на пръстените: Завръщането на краля", приключенски - фенъзи, Нова Зеландия, 2003; реж. Питър Джаксън, с Илайджа Ууд, Йън МакКелън, Шон Остин, Виго Мортенсен, Лив Тайлър, [12+]
  • 10:15
    "Младият Шелдън IV, 16 еп.", комедия, САЩ, 2020; реж. Мелиса Джоан Харт, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
  • 10:35
    "Добра година ", , САЩ, 2006; реж. Ридли Скот, с Ръсел Кроу, Том Холандър, Албърт Фини, Марион Котийар, Аби Корниш, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    Забранена история, сезон 6, еп. 4
  • 07:00
    Прокълнати династии, сезон 1, еп. 6
  • 07:20
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 9
  • 08:20
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 06:15
    Извънземни от древността: Тайните на Стоунхендж
  • 07:00
    Изковани в огъня: Издигащ се меч
  • 07:55
    Изковани в огъня: Копие за лов на глигани
  • 08:50
    Спецове в заложната къща: Игра на залагане
Пълна програма
  • 05:20
    Риболовен филм
  • 06:40
    КОНЕТЕ
  • 08:00
    Рейсинг екстрийм - тв поредица, пети сезон, 24 еп.
  • 08:40
    ЗА РИБА - тв поредица, шести сезон, 2 еп.
Пълна програма
  • 05:56
    "Строубъри Шорткейк"
  • 07:00
    "Инуи"
  • 07:14
    "Любопитният Джордж"
  • 08:00
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 06:00
    "История на холивудския мюзикъл" - 9 еп.
  • 07:00
    "Звездите отблизо"
  • 07:30
    "Животът е хубав" - драма / трагикомедия, Италия, 1997, режисьор Роберто Бенини, с Роберто Бенини, Николета Браши.
  • 09:25
    "Палячото" - игрален филм, Франция / Италия, 1980, с Жан-Пол Белмондо, Жорж Герет.
Пълна програма
  • 06:00
    Hot Right Now!
  • 08:00
    Rock Solid Playlist
  • 10:00
    My Life On MTV
  • 10:20
    My Life On MTV
Пълна програма
  • 06:15
    Чарли и пчелите, сезон 1, еп. 1
  • 07:15
    Диви сърца, сезон 1, еп. 6
  • 08:15
    Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 16
  • 09:05
    Австралийски мегазоопарк, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 06:20
    Теория на глупостта
  • 06:45
    Теория на глупостта
  • 07:05
    Разглоби ме
  • 08:00
    Разглоби ме
Пълна програма
  • 06:25
    Владенията на прерийните кучета
  • 06:45
    Животински боен клуб
  • 07:30
    Лъвско царство
  • 08:15
    Животински боен клуб
Пълна програма
  • 00:00
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Футбол: Бирмингам Сити - Суонси Сити Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    Баскетбол: УНИКС - Химки ВТБ лига /п/
  • 14:00
    Футбол: Хъдърсфилд Таун - Брентфорд Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:25
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    "Живей здравословно!"
Пълна програма
  • 06:10
    "Ретро" - вечни хитове
  • 06:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:10
    "Звездите на България" - любими песни
Пълна програма
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 07:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 06:10
    "Ретро" - вечни хитове
  • 06:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:10
    "Звездите на България" - любими песни
Пълна програма
  • 06:00
    Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
  • 08:00
    Съвършенството - най-великите моменти в спорта
  • 10:00
    Обратно на очакванията - предаване за най-неочакваните обрати в спорта
  • 12:00
    Клубни истории - предаване за историята на спортните клубове по света
Пълна програма
  • 06:00
    Документална поредица на Дискавъри - повторение
  • 07:00
    От българско, по българско - с Галя Асенова/ повторение/
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Ранни вести
Пълна програма
  • 06:00
    Фолклорна трапеза
  • 06:50
    Регионите отблизо - обзорно предаване на Телемедиа
  • 07:30
    Детски свят
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 06:30
    Бейкдаун с Бъди: Епизод 17
  • 07:00
    Бутик за булки с извивки: Лиса Ти
  • 08:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Бети Джо
  • 10:00
    Крайно близки сестри: Аз, сестра ми и мъжът ми
Пълна програма
  • 06:30
    Магията на Китай - Рай на края на земята
  • 07:00
    Виж България - Монтана, градът на спокойствието
  • 07:30
    Импресии - Вода в Рила
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.1
Пълна програма
  • 06:00
    Експедиция в непознатото (Series 3): Италианските варварски придобивки (Episode 15)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 18): Тера Аустралис и други загадки (Episode 2)
  • 08:00
    На края на Аляска (Series 1): Гладуваща страна (Episode 10)
  • 09:00
    Строителство със стара дървесина (Series 2): Плевнята в Кинчело (Episode 5)
Пълна програма
  • 06:00
    Експедиция в непознатото (Series 3): Италианските варварски придобивки (Episode 15)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 18): Тера Аустралис и други загадки (Episode 2)
  • 08:00
    На края на Аляска (Series 1): Гладуваща страна (Episode 10)
  • 09:00
    Строителство със стара дървесина (Series 2): Плевнята в Кинчело (Episode 5)
Пълна програма
  • 06:25
    Ема, Великобритания,САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
  • 08:20
    Социалната мрежа, САЩ, Биография/драма, 2010
  • 10:35
    Новинарят, САЩ, комедия, 2004
  • 12:25
    Стоманени магнолии, САЩ, комедия/драма, 1989
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Ига Швьонтек - Каролина Плишкова (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA 1000 - финал, повторение)
  • 07:00
    "Подземните гъби в България: Трюфели" - документален филм
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:05
    Моята кухня е най-добрата - Австралия, еп. 19
  • 07:00
    Храна и напитки, еп. 1
  • 07:30
    Храна и напитки, еп. 2
  • 08:00
    Бойният клуб на Джейми и Джими, еп. 8
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 Shuffle
  • 07:00
    Hits Don't Lie!
  • 10:00
    Guess The Year
  • 11:00
    Lady Gaga: The Hits
Пълна програма
  • 05:25
    Рицарят Тренк Анимация, Приключенски, Семеен 2015
  • 06:43
    Снежната Кралица 3: Огън и Лед Анимация, Приключенски, Комедия 2017
  • 08:04
    Снежната кралица Анимация, Приключенски, Семеен 2012
  • 09:34
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
Пълна програма
  • 06:20
    Кости, еп. 14
  • 07:10
    Кости, еп. 15
  • 08:00
    Хавай 5-0, еп. 23
  • 08:55
    Хавай 5-0, еп. 24
Пълна програма
  • 06:30
    RUSSIA'S FAVOURITE
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    FASHION & SPORTS
  • 07:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Non-Stop Hits
  • 09:00
    Today's Top Hits
  • 10:00
    Nothing But Hits
  • 14:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 05:50
    "Следи злото" - 1 еп.
  • 06:35
    "Съдия Джуди" - 60 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 209 и 210 еп.
  • 07:50
    "Отряд за сложни спасителни операции" - 4 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:00
    Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Темите - публицистика
Пълна програма
  • 06:00
    Сомы Европы
  • 06:35
    Рыболовная школа для взрослых
  • 07:00
    Мой мир - рыбалка
  • 07:25
    Поехали на рыбалку!
Пълна програма
  • 06:10
    "Разум и чувства" - романтична драма с уч. на Ема Томпсън, Кейт Уинслет, Хю Грант, Алън Рикман,Том Уилкинсън, Джема Джоуонс и др. /п/
  • 08:50
    "Детектив по Коледа" - романтичен филм с уч. на Емили Алатало, Франко Ло Прести, Андрю Бушел, Лорън Холи, Дженел Уилямс и др.
  • 11:00
    "Треска за лалета" - романтична драма с уч. на Алисия Викандер, Дейн Дехаан, Джуди Денч, Кристоф Валц, Холидей Грейнджър, Зак Галифанакис и др. /п/
  • 13:00
    "Отвъд маската" - приключенски екшън с уч. на Андрю Чейни, Кара Килмър, Джон Рис-Дейвис, Адетокумбо Маккормак и др. /п/
Пълна програма
  • 06:20
    Diners, Drive-Ins, And Dives: Mom's Kitchen
  • 06:40
    Diners, Drive-Ins, And Dives: Delicious Discoveries
  • 07:00
    Bizarre Foods: Delicious Destinations: Washington, DC
  • 07:20
    Bizarre Foods: Delicious Destinations: Chesapeake Bay
Пълна програма
  • 06:30
    Барбароните
  • 06:55
    Приключенията на Падингтън
  • 07:20
    Пес Патрул
  • 07:35
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 04:30
    Олимпийски игри: Плуване, четвърти ден, директно
  • 06:45
    Олимпийски игри: Бокс, трети ден, директно
  • 08:00
    Олимпийски игри: Кану-каяк, слалом, мъже, втори ден, директно
  • 08:45
    Олимпийски игри: Скокове във вода, 10 м, синхронизирано, мъже, директно
Пълна програма
  • 05:35
    "Завръщане в Епипо", документален, Унгария, 2020; реж. Юдит Олах, [15+]
  • 07:00
    "Властелинът на пръстените: Завръщането на краля", приключенски - фенъзи, Нова Зеландия, 2003; реж. Питър Джаксън, с Илайджа Ууд, Йън МакКелън, Шон Остин, Виго Мортенсен, Лив Тайлър, [12+]
  • 10:15
    "Младият Шелдън IV, 16 еп.", комедия, САЩ, 2020; реж. Мелиса Джоан Харт, с Иън Армитидж, Зоуи Пери, Ланс Барбър, Монтана Джордан, Рейгън Ревърд, [12+]
  • 10:35
    "Добра година ", , САЩ, 2006; реж. Ридли Скот, с Ръсел Кроу, Том Холандър, Албърт Фини, Марион Котийар, Аби Корниш, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 06:30
    Gigantosaurus S2 Splits
  • 06:45
    Gigantosaurus S2 Splits
  • 07:00
    Bluey
  • 07:10
    Bluey
Пълна програма
  • 06:30
    Барбароните
  • 06:55
    Приключенията на Падингтън
  • 07:20
    Пес Патрул
  • 07:35
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 06:00
    Тайните на семейния живот: Да си играеш със смъртта
  • 07:00
    Докато смъртта ни раздели: Любов, секс и камиони
  • 08:00
    Докато смъртта ни раздели: Не стреляй!
  • 09:00
    Злото у дома: Живот в лъжа
Пълна програма
  • 06:10
    Top: Actors
  • 06:40
    Star Rated: Sporty Actors
  • 07:05
    Top: Movies and Fighters
  • 07:35
    Top: Champions in Movies
Пълна програма
  • 06:20
    Shootout Lane
  • 06:45
    Nick's Wild Ride
  • 07:05
    Nick's Wild Ride
  • 07:30
    Legends of Rod & Reel
Пълна програма
  • 06:15
    Извънземни от древността: Тайните на Стоунхендж
  • 07:00
    Изковани в огъня: Издигащ се меч
  • 07:55
    Изковани в огъня: Копие за лов на глигани
  • 08:50
    Спецове в заложната къща: Игра на залагане
Пълна програма
  • 06:05
    Разглоби ме
  • 07:00
    Разглоби ме
  • 08:00
    Най-опасните ситуации в света
  • 09:00
    Разследване на самолетни катастрофи
Пълна програма
  • 06:30
    "Лице в лице" /п./
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу (най-доброто)
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 2, криминален, Полша, 2017
  • 11:05
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Закрилникът; сезон 2, епизод 16, драма, САЩ, 2002
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:05
    Убийства в студа: Виелица от куршуми
  • 07:00
    Какво е нужно за убийство: За отмъщението и убийството
  • 07:25
    Първите 48 часа: Семейството на първо място
  • 08:15
    Първите 48 часа: Чук-чук
Пълна програма
  • 05:25
    Теория на летенето
  • 07:20
    Кралят и aз
  • 09:10
    Стаята на Марвин
  • 11:05
    Майки и дъщери
Пълна програма
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:20
    Тенис: Ашли Барти - Лаура Зигемунд (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA 500 - повторение)
  • 07:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 08:00
    Тенис: BNP Paribas Poland Open, Гдиня (WTA 250 - финал, повторение)
  • 10:25
    Тенис: Барбора Крейчикова - Юлия Ниймайер (Internationaux de Strasbourg, Страсбург; WTA 250 - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 06:30
    Агрокоментар
  • 06:35
    Агротема
  • 06:50
    Музикална пауза
  • 07:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Да отидем на море - Коста Рика
  • 07:00
    Номади
  • 08:00
    Около света в 80 острова 1
  • 08:30
    Около света в 80 острова 2
Пълна програма
  • 05:00
    RXF - Real Xtreme Fighting
  • 07:15
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 07:30
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 07:45
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
Пълна програма
  • 06:00
    Riding Portugal
  • 06:45
    Matty Manners Surfboards
  • 07:00
    Built To Shred
  • 07:30
    Built To Shred
Пълна програма
  • 06:15
    Epidemic: The Great Plague (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 07:00
    The Supervet: Noel Fitzpatrick (Series 6): 604 (Episode 4)
  • 07:45
    The Supervet: Noel Fitzpatrick (Series 6): 605 (Episode 5)
  • 08:35
    The Supervet: Noel Fitzpatrick (Series 6): Merida, Brodie & Elmo (Episode 6)
Пълна програма
  • 06:30
    "Паневритмия"
  • 07:40
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 08:10
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:00
    "Разговори за бога и човека" - с водещ Димитър Савов (п.)
Пълна програма
  • 06:06
    RP3 Remi Panossian Trio - jazz a la Peniche Maison Nougaro
  • 06:51
    Roy Hargrove quintet - Jazz en Tete
  • 07:48
    InterMezzo
  • 10:00
    Romeo & Juliet by Goyo Montero, Teatro Real, Compania Nacional De Danza
Пълна програма
  • 02:30
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Арда - Апоел Беер Шева Лига на конференциите, втори квалификационен кръг, първи мач (2021-22) /п/
  • 10:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Пирин efbet Лига (2021-22) /п/
  • 12:00
    Футбол: Левски - Славия efbet Лига (2021-22) /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Кристъл Палас - Лестър Сити Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Челси - Астън Вила Висша лига /п/
  • 12:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Арсенал Висша лига /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Тайните на семейния живот: Да си играеш със смъртта
  • 07:00
    Докато смъртта ни раздели: Любов, секс и камиони
  • 08:00
    Докато смъртта ни раздели: Не стреляй!
  • 09:00
    Злото у дома: Живот в лъжа
Пълна програма
  • 05:35
    "Другата учителка", драма, САЩ, 2019; реж. Дейвид Декотоа, с Вивика А. Фокс, Нейт Уайат, Ли Юбанкс, Айви Матесън, Джейсън-Шейн Скот, [12+]
  • 07:00
    "Феноменалните", анимация, САЩ, 2004; реж. Брад Бърд, [0+]
  • 08:50
    "Феноменалните 2", анимация, САЩ, 2018; реж. Брад Бърд, [7+]
  • 10:45
    "На ръба на утрешния ден", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Дъг Лаймън, с Том Круз, Емили Блънт, Брендън Глийсън, Бил Пакстън, Ноа Тейлър, [12+]
Пълна програма
  • 04:55
    "Седем души", романтична драма, САЩ, 2008; реж. Габриеле Мучино, с Уил Смит, Росарио Доусън, Уди Харелсън, Майкъл Ийли, Бари Пепър, [12+]
  • 07:00
    "Румънската кралица Мария", историческа драма, Румъния, 2019; реж. Алексис Кахил, Брижит Дродлоф, с Роксана Лупу, Даниел Плиер, Ричард Елфин, Патрик Дрюри, Каролайн Лонк, [15+]
  • 08:55
    "До самия край", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Джей Роуч, с Брайън Кранстън, Антъни Маки, Мелиса Лео, Брадли Уитфорд, Стивън Рут, [12+]
  • 11:05
    "Морски живот със Стив Зису", приключенска комедия, САЩ, 2004; реж. Уес Андерсън, с Бил Мъри, Оуен Уилсън, Кейт Бланшет, Анджелика Хюстън, Уилям Дефо, [15+]
Пълна програма
  • 06:20
    Пламъчко и Машините
  • 06:40
    Пес Парул
  • 07:05
    Пес Парул
  • 07:25
    Ръсти Ривитс
Пълна програма
  • 06:05
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 5, Канада, 2020
  • 06:45
    Полдарк, сезон 4, еп. 3, Великобритания, Историческа драматизация, 2018
  • 07:45
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 5, Канада, 2020
  • 08:30
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 6, Канада, 2020
Пълна програма
  • 06:15
    Бубонашествие Комедия, Семеен САЩ 2001 83 минути
  • 07:40
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки Анимация САЩ 2008 75 минути
  • 09:00
    Даниел и суперкучетата Семеен Канада 2004 104 минути
  • 10:45
    Ангелче, дай ми щастие Семеен Туркменистан 1993 80 минути
Пълна програма
  • 06:00
    Подаръкът на Св. Никола Семеен Холандия 2005
  • 07:35
    Нова Година Драма Великобритания 1989
  • 09:05
    Първото куче Семеен САЩ 2010
  • 10:40
    Кристалната река Драма САЩ 2008
Пълна програма
  • 06:05
    10.5 по Рихтер: Апокалипсис, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005
  • 07:30
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008
  • 08:45
    Скаутско приключение Екшън, Приключенски САЩ 2010
  • 10:10
    Тиламукското съкровище Семеен САЩ 2006
Пълна програма
  • 06:05
    Live Recap British Talent Cup 2021
  • 07:05
    EDGEsport Stories 2021
  • 08:05
    Live Recap FIM Super Enduro 2019
  • 10:20
    Live Recap FIM CEV Repsol 2021
Пълна програма
  • 03:55
    Олимпийски игри Токио 2020: Гребане /финали/, Плуване /финали/, Джудо /категория до 81 кг, мъже/ пряко предаване
  • 07:15
    Електрическа Одисея магазинно предаване за шампионата за електромобили "Екстрийм Е" /7 епизод/
  • 07:45
    Зала на славата: Мартин Стоев
  • 08:15
    Олимпийски игри Токио 2020: Волейбол /мъже/: Полша - Италия пряко предаване
Пълна програма
  • 06:30
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    100% будни /избрано/
  • 10:00
    Концерт на фолклорен танцов ансамбъл "Зорница" /2011 г./
Пълна програма
  • 04:00
    Нидерландска Ередивизи: АДО Ден Хааг - ПСВ Айндховен 22 кръг
  • 08:00
    Световен рали шампионат: Естония 7 кръг SS24 Tartu Vold 1 - Wolf PS - Бонус етап
  • 09:30
    ATP 250: Гщаад Финал
  • 12:00
    ATP 250: Кицбюел, Австрия
Пълна програма
  • 04:00
    Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Лондон Джо Джойс срещу Карлос Такам
  • 07:30
    Trans World Sport
  • 08:00
    Суперкарс 2021г.: Първо състезание в Таунсвил - SuperSprint Първо състезание в Таунсвил - SuperSprint
  • 09:05
    Суперкарс 2021г.: Второ състезание в Таунсвил - SuperSprint Второ състезание в Таунсвил - SuperSprint
Пълна програма
  • 06:00
    Серия А: Милан - Кротоне
  • 08:00
    Байерн ТВ: Волфсбург - Байерн Мюнхен Мач от германската Бундеслига
  • 10:00
    Серия А: Болоня - Беневенто
  • 12:00
    Мейджър Лийг Сокър: Атланта Юнайтед - Кълъмбъс Крю Атланта Юнайтед - Кълъмбъс Крю
Пълна програма
  • 06:00
    Ла Лига: Севиля - Хетафе
  • 08:00
    Ла Лига: Леванте - Осасуна
  • 10:00
    Ла Лига: Севиля - Уеска
  • 12:00
    Ла Лига: Селта - Елче
Пълна програма
  • 06:00
    "Утро. Самое Лучшее"
  • 07:25
    "Чрезвычайное Происшествие"
  • 08:00
    "Сегодня"
  • 08:20
    Максим Аверин, Денис Рожков, Мария Болтнева, Виктория Тарасова В Детективном Сериале "Глухарь. Продолжение". "Кошмары", "Пробуждение" (Начало)
Пълна програма
  • 05:35
    Fallen Empire - Part 2
  • 07:00
    Shattered Destinies - Episode 5
  • 07:50
    Shattered Destinies - Episode 6
  • 08:40
    An Innocent Man - Part 1
Пълна програма
  • 06:00
    СУПРУГИ 128
  • 06:50
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 162
  • 07:40
    ДНК 159=з
  • 08:30
    ППС-2 27=зЧАСТНИК
Пълна програма
  • 06:00
    СВЕТ И ТЕНЬ МАЯКА серия 83=з
  • 06:40
    СВЕТ И ТЕНЬ МАЯКА серия 84=з
  • 07:30
    ЗВЕРОБОЙ-3 серия 29=з
  • 08:15
    ЗВЕРОБОЙ-3 серия 30=з
Пълна програма
  • 06:00
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС - 353=зОКНО В ЕРЕВАН
  • 06:50
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 283=зПОРТРЕТНАЯ КУХНЯ
  • 07:35
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 284=зСПАЛЬНЯ С ГЛИЦИНИЯМИ
  • 08:30
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 285=зСПАЛЬНЯ НА РИВЬЕРЕ
Пълна програма
  • 03:00
    Музикална програма
  • 07:00
    Шоуто на сценаристите (П)
  • 07:30
    Крум Савов LIVE (П)
  • 08:30
    Студио Хъ (П)
Пълна програма
  • 06:20
    Санджей и Крейг
  • 06:45
    Алвин и Катеричоците
  • 06:55
    Алвин и Катеричоците
  • 07:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: Барбора Крейчикова - Екатерина Александрова (Internationaux de Strasbourg, Страсбург; WTA 250 - II четвъртфинал, повторение)
  • 06:45
    Тенис: Сара Ерани - Слоун Стивънс (Parma Open, Парма; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
  • 08:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:00
    Тенис: 32nd Palermo Ladies Open, Палермо (WTA 250 - четвъртфинали, повторение)
Пълна програма
  • 00:00
    ... So 80s!
  • 07:00
    Non-Stop 80s Hits!
  • 11:00
    Gold! Greatest Hits Of The 80s
  • 15:00
    Forever 80s
Пълна програма
  • 06:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 09:00
    Mmm Bop! Perfect 90s Pop
  • 13:00
    Saved By The 90s!
  • 16:00
    Girl Power Hour!
Пълна програма
  • 06:00
    David Guetta's Biggest Collabs 01 101 Superstar DJ David Guetta talks us through the biggest collabs he has ever made! Including massive tunes from Guetta with the likes of Sia, Jason Derulo, Martin Garrix and many more!
  • 07:30
    Non-Stop Bangerz!
  • 11:00
    Reload! Club Classics
  • 12:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 06:15
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 07:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 09:00
    Децата на България /музикално-развлекателен блок с детско и младежко творчество/
Пълна програма
  • 06:30
    "This Is Bulgaria" - музикална импресия
  • 06:40
    "Magic" - музикална магия
  • 07:00
    "Showtime" - най-доброто през годините
  • 07:30
    "Ballads" - музика за настроение
Пълна програма
  • 06:00
    "Нашите любовници, 01:28 ч.
  • 08:00
    "Ново френски кино": Лесно момиче, 01:32 ч. (+12) комедия, драма Франция 2019
  • 10:00
    Бяла гвардия, сериал 10 епизода, 44 мин. 1 5, 6 драма Русия 2012
  • 12:00
    Мъжът, който си играеше с огъня, 01:39 ч. документален филм Швеция 2018
Пълна програма
  • 05:30
    Пулс /п/
  • 07:00
    Здравей, България
  • 09:30
    Социална мрежа /п/
  • 10:00
    Новините на NOVA NEWS
Пълна програма
  • 06:30
    Рифове от корабни останки 1
  • 07:20
    Арабски горещини 1
  • 08:10
    Арабски горещини 1
  • 09:00
    Сетивата при животните 1
Пълна програма
  • 06:00
    Белоруската гара
  • 08:00
    Аритмия
  • 10:00
    Хрътка 3 7, 8 Криминална драма Украйна 201 г.
  • 12:00
    Панорама Уди Алан: КАКВОТО ДОЙДЕ
Пълна програма
  • 06:00
    Street Buzz
  • 07:00
    Morning Spin
  • 08:00
    Morning Spin
  • 09:00
    Morning Spin
Пълна програма
  • 06:30
    WORLD OF FREESPORTS 2019, EP 16
  • 07:00
    WORLD OF FREESPORTS 2019, EP 17
  • 07:30
    XTERRA ADVENTURES 2019/2020 EP 1
  • 08:00
    XTERRA ADVENTURES 2019/2020 EP 2
Пълна програма
  • 04:56
    America - Live in Central Park
  • 06:53
    Lily Allen - iConcerts Hits
  • 07:01
    Carrie Underwood - Live at the Roundhouse London
  • 08:21
    The Struts - Main Square Festival 2016
Пълна програма
  • 06:20
    InterMezzo
  • 07:00
    Monteverdi's L'Orfeo at the Opera-Comique
  • 09:20
    InterMezzo
  • 10:30
    John Nelson conducts Berlioz's Requiem in London
Пълна програма
  • 06:15
    Кралете на басейните (Series 7): Ритрийт в Тексас (Episode 4)
  • 06:35
    Живот на остров (Series 11): Тишина и спокойствие на Бас Айлънд (Episode 11)
  • 07:00
    Възкръснали имения (Series 3): Старо или смело (Episode 1)
  • 08:00
    Ремонт без поражения (Series 1): Епизод 4 (Episode 4)
Пълна програма
  • 06:00
    HUOZHE China 1994
  • 08:15
    LE SAC DE FARINE Belgium, Morocco 2012
  • 09:45
    Rodri France, Colombia 2012
  • 10:10
    TALE OF A RAINDROP Japan 2012
Пълна програма
  • 03:00
    Stream Nation - Red Dead Redemption II
  • 07:15
    Stream Nation- Spyro
  • 09:10
    Stream Nation - Guacamelee! 2
  • 11:05
    Stream Nation - Spiderman
Пълна програма
  • 06:00
    Музыкальные клипы
  • 07:00
    Новости
  • 07:15
    А как там дома? Донбасс
  • 07:20
    А как там дома? Крым
Пълна програма
  • 02:30
    Програмна пауза
  • 08:00
    Германски шампионат за туристически автомобили: Квалификация Лаузитцринг, ден 1 /п/
  • 08:30
    Германски шампионат за туристически автомобили: Състезание Лаузитцринг, ден 1 /п/
  • 10:05
    Трофей на Германския туристически шампионат: Състезание Лаузитцринг, ден 1 /п/
Пълна програма

Сериали

Охота и рыбалка 06:30
Сезон охоты
Viasat Explorer 06:30
Треска за нефрит, сезон 6, еп. 3
Kino Nova 06:40
"Уил и Грейс" - сериен филм, сезон 2
AXN 07:00
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2012
Viasat History 07:00
Загадки в музея, сезон 12, еп. 5

Всички предавания

Спорт

National Geographic Wild 06:45
Екстремни животински бебета
AXN 07:00
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2012
Discovery Channel 07:00
Как се прави...: Нокторезачки, стик за голф, леден сайдер, водни ски
Film Plus 07:15
Тенис: Кристина Младенович - Шуай Жанг (Viking Open Nottingham, Нотингам; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
Film Plus HD 07:20
Тенис: Анджелик Кербер - Аманда Анисимова (Bad Homburg Open presented by Engel and Volkers, Бад Хомбург; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 06:30
Тяло за двама Комедия Франция 2008
TV1000 06:30
Правилата не важат, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2016
bTV 06:30
"Казанова - изкуството да съблазняваш" - документален филм (Германия, 2013)
bTV HD 06:30
"Казанова - изкуството да съблазняваш" - документален филм (Германия, 2013)
bTV Lady 06:30
"Коледни звънчета" - семеен, романтичен (САЩ, 2016), режисьор Марита Грабяк, в ролите: Ерин Кахил, Дейвид Алпей, Дакота Гъпи, Джена Романин и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}