ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 03:15
    Олимпийски игри Токио 2020: Гребане /финали/, Плуване /финали/ пряко предаване
  • 06:40
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    Книга на книгите анимационен филм
Пълна програма
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.21
  • 06:30
    "Лице в лице" /п./
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу (най-доброто)
Пълна програма
  • 06:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 3 /п/
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 07:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Мария Константинова и Мирослав Димитров
  • 09:00
    Райски градини - филм
  • 09:30
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п/
  • 08:00
    Лидерите с Лакуа - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 06:10
    Лоши момичета; сезон 1, епизод 7, екшън, комедия, САЩ, 2019
  • 07:00
    Праведен; сезон 1, епизод 13, екшън, криминален, САЩ, 2010
  • 07:55
    Праведен; сезон 2, епизод 1, екшън, криминален, САЩ, 2011
  • 08:55
    Праведен; сезон 2, епизод 2, екшън, криминален, САЩ, 2011
Пълна програма
  • 06:15
    Как живеят ветеринарите: Епизод 5
  • 07:00
    Как живеят ветеринарите: Епизод 6
  • 07:48
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Сауна в короната на дърво в Аляска
  • 08:36
    Разкритите престъпления: Еднорогът на морето
Пълна програма
  • 06:00
    Новини
  • 06:20
    Архивите на АЛФА
  • 06:40
    Документален филм
  • 07:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:20
    Music Arena
Пълна програма
  • 06:00
    Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/п/
  • 06:30
    България от край до край /3 сезон, 8 епизод/п/
  • 07:00
    Бързо, лесно, вкусно /избрано/п/
  • 07:30
    Децата на Балканите - с духовност в Европа документален филм /2019 г./
Пълна програма
  • 06:10
    Taffy - Season 1: Rags to Ostriches
  • 06:20
    Taffy - Season 1: The Big Sneeze
  • 06:25
    Taffy - Season 1: Flying High
  • 06:30
    Taffy - Season 1: The Return of Scraggs
Пълна програма
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс: Роботи под прикритие" - сериал, с.4 еп.19 - 22
  • 08:00
    "Твърде лично" - сериал, с.2 еп.10
  • 09:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.5 еп.12
  • 10:00
    "Стрелата" - сериал, с.7 еп.2
Пълна програма
  • 06:00
    "Ривърдейл" /п./ - сериал, с.3 еп.13, 14
  • 08:00
    "Мостът на шпионите" - трилър, исторически, драма (САЩ, 2015), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Том Ханкс, Марк Райлънс, Алън Алда, Остин Стоуъл, Ейми Райън, Били Магнюсън, Ив Хюсън, Доменик Ламбардози, Себастиан Кох и др.
  • 10:45
    "Ривърдейл" - сериал, с.3 еп.15, 16
  • 12:45
    "Убийствено тяло" - трилър (тв филм, Канада, САЩ, 2018), режисьор Дейвид Страсър, в ролите: Съни Мабри, Линдзи Максуел, Питър Бенсън, Аби Рос, Ашли Рос и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Дивата Нина" - сериал, еп.49
  • 07:00
    "Столичани в повече" /п./ - сериал
  • 08:00
    "Преспав" /п./ - сериал
  • 08:30
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    "Алено сърце" - сериал
  • 07:30
    "Сестра Бети" - сериал
  • 08:30
    "Ирония на съдбата" - сериал
  • 10:00
    "Доктор Чудо" - сериал
Пълна програма
  • 06:15
    Бен 10: Школата по Чар е затворена
  • 06:25
    Бакуган: Началото на Бакуган: бойна лига
  • 06:35
    Бакуган: Райът срещу Аджит
  • 06:50
    Господин Магу: Доктор Магу
Пълна програма
  • 05:35
    "Меланхоличното момиче", комедия - сатира, Германия, 2019; реж. Зузане Хайнрих, с Мари Рачек, Николо Пазети, Моника Вийдемер, Ян Груел, Николай Боргер, [15+]
  • 07:00
    "Последното дърво", драма, Великобритания, 2019; реж. Шола Аму, със Сам Адевунми, Гбемисола Икумело, Дениз Блек, Тай Голдинг, Николас Пинок, [15+]
  • 08:45
    "Атландида (2019)", драма, Украйна, 2019; реж. Валентин Васянович, с Андрий Ръймарук, Людмила Билека, Василий Антоняк, Лили Хайд, Игор Титарчук, [15+]
  • 10:35
    "Всеки ден (2018)", романтика - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Майкъл Съкси, с Ангури Райс, Джъстис Смит, Деби Райън, Мария Бело, Майкъл Крам , [12+]
Пълна програма
  • 05:05
    "Шаолински футбол", екшън - комедия, Хонг Конг, 2001; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Уей Зао, Ман-Тан Нг, Ин Це, Сесилия Чунг, [12+]
  • 07:00
    "По време на войната", историческа драма, Испания, 2019; реж. Алехандро Аменабар , с Кара Елехалде, Едуард Фернандес, Санти Прего, Натали Поса, Патрисиа Лопес Арнаис, [12+]
  • 08:45
    "Зулу (1964)", военна драма, Великобритания, 1964; реж. Сай Ендфийлд, със Станли Бейкър, Майкъл Кейн, Джак Хоукинс, Ула Якобсон, Джеймс Буут, [12+]
  • 11:05
    "Вице (2018)", биографична комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Адам МакКей , с Крисчън Бейл, Ейми Адамс, Стив Карел, Сам Рокуел, Алисън Пил, [15+]
Пълна програма
  • 06:00
    CNN Newsroom with John Vause
  • 06:45
    World Sport
  • 07:00
    CNN Newsroom with John Vause
  • 08:00
    CNN Newsroom with Robyn Curnow
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:40
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:40
    "Сияйна луна" - сериал /п/
  • 08:40
    "Печивата на Марта Стюарт" - кулинарно предаване /п/
Пълна програма
  • 06:15
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 1 /п/
  • 07:15
    "Женени с деца" - ситком, сезон 9 /п/
  • 07:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 7 /п/
  • 08:45
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4 /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Астон Мартин DB7
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Епизод 24
  • 08:00
    Да продадеш колата си: Лъскав Датсунг
  • 09:00
    Как се прави...: Ъглошлайфи, щайги за плодове
Пълна програма
  • 06:12
    Как са го направили?: Сферични лагери/Мастило за анимации/Изкуствени очи
  • 06:36
    Как са го направили?: Руски кукли/алое вера/знамена
  • 07:00
    Как се прави...: Къщи от джинджифилово тесто, ремаркета за животни, врати на хангари
  • 07:24
    Как се прави...: Ключалки със забавяне, шоколадови бисквити и кристални полилеи
Пълна програма
  • 06:15
    Финиъс и Фърб
  • 06:35
    Финиъс и Фърб
  • 07:00
    Финиъс и Фърб
  • 07:20
    Буболечки приятели
Пълна програма
  • 06:00
    "Знаеш ли как?"
  • 06:25
    "За ума"
  • 06:30
    "Знаеш ли как?"
  • 06:55
    "За ума"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:50
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 08:20
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 08:50
    Лексиконче с песнички - детско музикално предаване
Пълна програма
  • 05:30
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Академия Здравитал - с проф. д-р Христо Деянов, дм
  • 11:00
    EuroTV Shop
Пълна програма
  • 04:30
    Олимпийски игри: Плуване, шести ден, директно
  • 07:00
    Олимпийски игри: Бокс, пети ден, директно
  • 08:00
    Олимпийски игри: Колоездене на шосе, часовник, мъже, директно
  • 11:45
    Олимпийски игри: Колоездене на шосе, часовник, жени
Пълна програма
  • 06:15
    Олимпийски игри: Баскетбол, Нигерия - Германия, мъже
  • 07:40
    Олимпийски игри: Баскетбол, САЩ - Иран, мъже, директно
  • 09:40
    Олимпийски игри: Плажен волейбол, групова фаза, директно
  • 11:00
    Олимпийски игри: Баскетбол 3Х3, полуфинали, директно
Пълна програма
  • 06:10
    Треска за нефрит, сезон 6, еп. 1
  • 06:35
    Треска за нефрит, сезон 6, еп. 2
  • 07:00
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 2, еп. 8
  • 07:20
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 8
Пълна програма
  • 06:00
    Nomads Seeking Adventure
  • 06:30
    Nomads Seeking Adventure
  • 07:00
    Nomads Seeking Adventure
  • 07:25
    Beyond The Beaten Path
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 06:00
    Грил тур с Примож, еп. 7
  • 06:25
    Грил тур с Примож, еп. 1
  • 06:50
    Милион малки неща, еп. 10
  • 07:45
    Д-р Хаус, еп. 17
Пълна програма
  • 06:00
    От местопрестъплението, еп. 15
  • 06:45
    От местопрестъплението, еп. 16
  • 07:40
    Загадките на Лора, еп. 4
  • 08:30
    Петра, еп. 2
Пълна програма
  • 05:55
    "Да откриеш своя дом", документален, САЩ, 2019; реж. Джон Алпърт, Матю О’Нийл, [15+]
  • 07:00
    "ЛЕГО: Филмът", анимация, САЩ, 2014; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 08:40
    "Властелинът на пръстените: Двете кули", приключенски - фенъзи, Нова Зеландия, 2002; реж. Питър Джаксън, с Илайджа Ууд, Йън МакКелън, Виго Мортенсен, Лив Тайлър, Шон Остин, [12+]
  • 11:35
    "Мистерии в "Дъ Кроникъл": Набеден", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Тери Инграм, с Алисън Суини, Бенджамин Айрес, Дейв Колет, Оливия Стийл Фолкънър, Ребека Стааб, [12+]
Пълна програма
  • 05:45
    Мегаполис: Дневници на древния свят, сезон 1, еп. 1
  • 07:00
    Прокълнати династии, сезон 1, еп. 8
  • 07:20
    История за две сестри, сезон 2, еп. 2
  • 08:15
    История за две сестри, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Чъминатор
  • 07:00
    Изковани в огъня: Томахавки
  • 07:55
    Изковани в огъня: Специален меч
  • 08:50
    Спецове в заложната къща: Чъминатор
Пълна програма
  • 05:20
    Риболов с Върхара - тв поредица, трети сезон
  • 06:40
    Традиции и обичаи
  • 08:00
    Поглед към природата
  • 08:40
    Подводен риболов
Пълна програма
  • 05:56
    "Строубъри Шорткейк"
  • 07:00
    "Инуи"
  • 07:14
    "Любопитният Джордж"
  • 08:00
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 06:05
    "В близък план"
  • 06:30
    "Най-добрите холивудски режисьори" - 5 еп.
  • 07:00
    "Мъж на годината" - игрален филм, САЩ, с Робин Уилямс, Лора Лини.
  • 08:55
    "Прет-а-порте" - игрален филм, САЩ, със София Лорен, Джулия Робъртс.
Пълна програма
  • 06:00
    Hot Right Now!
  • 08:00
    Rock Solid Playlist
  • 10:00
    MTV World Stage Indonesia:...
  • 10:45
    MTV Push Live 2020: Yungblud
Пълна програма
  • 06:00
    Чарли и пчелите, сезон 1, еп. 3
  • 07:00
    Диви сърца, сезон 1, еп. 8
  • 08:00
    Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 18
  • 08:50
    Австралийски мегазоопарк, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 06:00
    Brain Games
  • 06:20
    Теория на глупостта
  • 06:45
    Теория на глупостта
  • 07:05
    Разглоби ме
Пълна програма
  • 06:00
    Владенията на прерийните кучета
  • 06:25
    Владенията на прерийните кучета
  • 06:45
    Враждебната планета: Африка
  • 07:30
    Невероятни животински селфита
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Футбол: Уотфорд - Рединг Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    Баскетбол: Зенит - УНИКС ВТБ лига /п/
  • 14:00
    Футбол: Милуол - Суонси Сити Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:25
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    "Живей здравословно!"
Пълна програма
  • 06:10
    "Златните хитове на Пайнер" - вечни хитове
  • 06:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:10
    "Звездите на България" - любими песни
Пълна програма
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 06:10
    "Златните хитове на Пайнер" - вечни хитове
  • 06:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:10
    "Звездите на България" - любими песни
Пълна програма
  • 06:00
    Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
  • 08:00
    Съвършенството - най-великите моменти в спорта
  • 10:00
    Обратно на очакванията - предаване за най-неочакваните обрати в спорта
  • 12:00
    Клубни истории - предаване за историята на спортните клубове по света
Пълна програма
  • 05:30
    Нови хоризонти / повторение /
  • 06:30
    Всички на мегдана - поздравителен концерт /повторение/
  • 07:30
    Дискусионно студио / повторение/
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Фолклорна трапеза
  • 07:30
    Детски свят
  • 08:00
    Новини
  • 08:20
    Детски свят
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 05:30
    Бутик за булки с извивки: Корина Си
  • 06:30
    Бейкдаун с Бъди: Епизод 22
  • 07:00
    Бутик за булки с извивки: Карън Кей
  • 08:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Джо
Пълна програма
  • 06:00
    Пътеводител на пътешественика - Медея пие рицина в манастир
  • 06:30
    Ноктюрно от багри - творчески портрет на художничката Надя Станчева
  • 07:00
    Искам да съм там: Прозорец към културно-историческото наследство на София
  • 07:30
    Импресии - Гърция
Пълна програма
  • 06:00
    НАСА: Неразгадани архиви (Series 2): Нацисти на Луната (Episode 8)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 18): Виното на Джеферсън и други загадки (Episode 4)
  • 08:00
    На края на Аляска (Series 1): Последни зимни дни (Episode 12)
  • 09:00
    Строителство със стара дървесина (Series 2): Проектът в Пайпстем (Episode 9)
Пълна програма
  • 06:00
    НАСА: Неразгадани архиви (Series 2): Нацисти на Луната (Episode 8)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 18): Виното на Джеферсън и други загадки (Episode 4)
  • 08:00
    На края на Аляска (Series 1): Последни зимни дни (Episode 12)
  • 09:00
    Строителство със стара дървесина (Series 2): Проектът в Пайпстем (Episode 9)
Пълна програма
  • 05:55
    Ной, САЩ, екшън/приключенски/драма, 2014
  • 08:15
    Продуцентите, САЩ, комедия/музикален, 2005
  • 10:45
    Филаделфия, САЩ, драма, 1993
  • 13:05
    Правилата не важат, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2016
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Катерина Синякова - Кори Гоф (Parma Open, Парма; WTA 250 - I полуфинал, повторение)
  • 07:00
    "Бомбардировките над България 1941 г. - 1944 г." - I част, документален филм
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Моята кухня е най-добрата - Австралия, еп. 21
  • 07:00
    Рокери лакомници: Път 66, еп. 2
  • 08:05
    Бойният клуб на Джейми и Джими, еп. 10
  • 09:00
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 7
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 Shuffle
  • 07:00
    Hits Don't Lie!
  • 10:00
    Guess The Year
  • 11:00
    Class Of 2007
Пълна програма
  • 06:11
    Рицарят Ръждивко Еп. 14 Анимация, Семеен 2013
  • 06:23
    Рицарят Ръждивко Еп. 15 Анимация, Семеен 2013
  • 06:36
    Малкият Дракон Кокосчо: Приятели завинаги Анимация, Семеен 2014
  • 08:01
    Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
Пълна програма
  • 06:00
    Пъстро семейство, еп. 16
  • 06:20
    Кости, еп. 3
  • 07:10
    Кости, еп. 4
  • 08:00
    Касъл, еп. 2
Пълна програма
  • 06:00
    RUSSIA'S FAVOURITE
  • 06:30
    RUSSIA'S FAVOURITE
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    FASHION & SPORTS
Пълна програма
  • 06:00
    Non-Stop Hits
  • 09:00
    Today's Top Hits
  • 10:00
    Nothing But Hits
  • 14:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 06:10
    "Лов на неизрядни платци" - 5 и 6 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 213 и 214 еп.
  • 07:50
    "Отряд за сложни спасителни операции" - 6 еп.
  • 08:40
    "Дог и Бет: на лов " - 6 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:00
    Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Темите - публицистика
Пълна програма
  • 06:05
    Оружейные дома Европы
  • 06:35
    Нахлыст в Башкортостане
  • 07:00
    Поймать лосося
  • 07:25
    Дед Мазай и зайцы
Пълна програма
  • 06:00
    "Малки жени" - романтична драма с уч. на Сюзън Сарандън, Уинона Райдър, Кирстен Дънст, Крисчън Бейл, Трини Алварадо, Клеър Дейнс и др.
  • 08:30
    "За всичко е виновен енотът" - драма с уч. на Брайън Кранстън, Дженифър Гарнър, Виктория Бруно, Елъри Спрейбери, Моника Лоусън и др. /п/
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 7
  • 12:00
    "Страховити Истории" - приключенска комедия с уч. на Джак Блек, Кен Марино, Дилън Минет, Одея Ръш, Халстън Сейдж, Райън Ли, Джилиан Бел и др. /п/
Пълна програма
  • 05:40
    Chopped: Hot Dog Hot Shots
  • 06:20
    Chopped: Fire It Up!
  • 07:00
    Bizarre Foods: Delicious Destinations: Jersey Shore
  • 07:20
    Bizarre Foods: Delicious Destinations: New Jersey
Пълна програма
  • 06:00
    Загадките на Блу
  • 06:20
    Кафенето на Масленка
  • 06:30
    Барбароните
  • 06:55
    Приключенията на Падингтън
Пълна програма
  • 04:30
    Олимпийски игри: Плуване, шести ден, директно
  • 07:00
    Олимпийски игри: Бокс, пети ден, директно
  • 08:00
    Олимпийски игри: Колоездене на шосе, часовник, мъже, директно
  • 11:45
    Олимпийски игри: Колоездене на шосе, часовник, жени
Пълна програма
  • 05:55
    "Да откриеш своя дом", документален, САЩ, 2019; реж. Джон Алпърт, Матю О’Нийл, [15+]
  • 07:00
    "ЛЕГО: Филмът", анимация, САЩ, 2014; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 08:40
    "Властелинът на пръстените: Двете кули", приключенски - фенъзи, Нова Зеландия, 2002; реж. Питър Джаксън, с Илайджа Ууд, Йън МакКелън, Виго Мортенсен, Лив Тайлър, Шон Остин, [12+]
  • 11:35
    "Мистерии в "Дъ Кроникъл": Набеден", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Тери Инграм, с Алисън Суини, Бенджамин Айрес, Дейв Колет, Оливия Стийл Фолкънър, Ребека Стааб, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 06:00
    Gigantosaurus
  • 06:30
    Gigantosaurus S2 Splits
  • 06:45
    Gigantosaurus S2 Splits
  • 07:00
    Bluey
Пълна програма
  • 06:00
    Загадките на Блу
  • 06:20
    Кафенето на Масленка
  • 06:30
    Барбароните
  • 06:55
    Приключенията на Падингтън
Пълна програма
  • 06:00
    Точка на пречупване: Черил
  • 07:00
    Смъртоносни изчисления: Разкрит убиец
  • 08:00
    Смъртоносни изчисления: Скритото зло
  • 09:00
    Кръвожадни роднини: Това е твоето погребение
Пълна програма
  • 06:15
    Q&A Generator: Fitness Special
  • 06:45
    Locker Room Secrets: Fitness Special
  • 07:10
    Fitness Island: Stephanie Thazar
  • 07:40
    Top: Fitness Routines
Пълна програма
  • 06:00
    Shootout Lane
  • 06:20
    Shootout Lane
  • 06:45
    Nick's Wild Ride
  • 07:05
    Nick's Wild Ride
Пълна програма
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Чъминатор
  • 07:00
    Изковани в огъня: Томахавки
  • 07:55
    Изковани в огъня: Специален меч
  • 08:50
    Спецове в заложната къща: Чъминатор
Пълна програма
  • 06:05
    Разглоби ме
  • 07:00
    Разглоби ме
  • 08:00
    Сервиз SOS: Компилации
  • 09:00
    Автомобили на мечтите
Пълна програма
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.21
  • 06:30
    "Лице в лице" /п./
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу (най-доброто)
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 4, криминален, Полша, 2017
  • 11:05
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Закрилникът; сезон 2, епизод 20, драма, САЩ, 2002
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:05
    Часовете преди убийство: Съпътстващи щети
  • 07:00
    Какво е нужно за убийство: Човешки части в джоба ми
  • 07:25
    Първите 48 часа: Млади стрелци
  • 08:15
    Първите 48 часа: Кървав Св. Валентин/Предупреждение за буря
Пълна програма
  • 06:10
    Трепача
  • 08:25
    Далеч от Провидънс
  • 10:20
    Дъщерята на шефа
  • 12:05
    Ловецът на крокодили: Сблъсъкът
Пълна програма
  • 06:00
    SpongeBob SquarePants
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Ашли Барти - Паула Бадоса (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA 1000 - I полуфинал, повторение)
  • 07:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:00
    Тенис: Анастасия Севастова - Елена Рибакина (Viking International Eastbourne, Истборн; WTA 500 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 11:45
    Тенис: Йелена Остапенко - Елена Рибакина (Viking International Eastbourne, Истборн; WTA 500 - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 06:00
    Вкусовете на Бразилия
  • 06:30
    Вкусовете на Бразилия
  • 07:00
    Не си забравяйте паспорта
  • 08:00
    Около света в 80 острова 5
Пълна програма
  • 06:55
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 07:10
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 07:25
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 07:35
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
Пълна програма
  • 05:45
    Riding Portugal
  • 06:30
    Taj Burrow: Life After The Tour
  • 07:00
    Tony Hawk Ultimate Jam
  • 08:00
    JS Garage TV
Пълна програма
  • 06:15
    Mysteries at the Museum (Series 10): World's Greatest Slot Cheat (Episode 6)
  • 07:00
    The Supervet: Noel Fitzpatrick (Series 6): Bear, Bluebell, Henry (Episode 8)
  • 07:45
    The Supervet: Noel Fitzpatrick (Series 6): Lola, Molly & Brandi (Episode 9)
  • 08:35
    The Supervet: Noel Fitzpatrick (Series 6): Ted, Jess & Ruby (Episode 10)
Пълна програма
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Паневритмия"
  • 07:40
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 08:10
    "Събуди се с усмивка"
Пълна програма
  • 05:53
    Geraldine Laurent Quartet - Jazz a la Peniche Maison Nougaro
  • 06:46
    InterMezzo
  • 10:00
    Twenty-Seven Perspectives by Maud Le Pladec, Montpellier Danse
  • 10:55
    Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Berlioz, Saint-Saens, Shostakovich, Debussy
Пълна програма
  • 02:30
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Царско село - Черно море efbet Лига (2021-22) /п/
  • 10:00
    Футбол: Етър - Левски Лом Втора професионална лига (2021-22) /п/
  • 12:00
    "Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Арсенал Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Лестър Сити Висша лига /п/
  • 12:00
    Футбол: Челси - Манчестър Сити Висша лига /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Точка на пречупване: Черил
  • 07:00
    Смъртоносни изчисления: Разкрит убиец
  • 08:00
    Смъртоносни изчисления: Скритото зло
  • 09:00
    Кръвожадни роднини: Това е твоето погребение
Пълна програма
  • 05:00
    "Мъжът от U.N.C.L.E.", екшън - комедия, САЩ, 2015; реж. Гай Ричи, с Хенри Кавил, Арми Хамър, Алисия Викандер, Елизабет Дебики, Хю Грант, [12+]
  • 07:00
    "Приемане в "Залата на славата на рокендрола" 2020", специално, САЩ, 2020; реж. Джоуел Галън, [12+]
  • 09:10
    "Овцата Шон IV, 28 - 30 еп.", анимация, Великобритания, 2014; реж. Кристофър Садлър, [0+]
  • 09:30
    "Сватбен марш 5: Приятелят ми се завърна", романтична драма, САЩ, 2019; реж. Майк Рол, с Джак Вагнер, Синди Бъсби, Джози Бисет, Тайлър Хайнс, Аарон Пърл, [12+]
Пълна програма
  • 05:15
    "Камшичен удар", музикална драма, САЩ, 2014; реж. Деймиън Чазъл, с Майлс Телър, Дж. К. Симънс, Пол Рейзър, Мелиса Беноист, Остин Стоуел, [12+]
  • 07:00
    "Пепеляшка (2015)", семеен - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Кенет Брана, с Кейт Бланшет, Лили Джеймс, Ричард Мадън, Хелена Бонъм Картър, Стелан Скарсгард, [7+]
  • 08:45
    "Шпиони: Двама уникални агенти", анимация, Франция, 2019; реж. Гийом Ивернел, Джан Дзъи, [7+]
  • 10:25
    "Фантастични животни и къде да ги намерим", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Колин Фарел, Дан Фоглър, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    Пламъчко и Машините
  • 06:20
    Пламъчко и Машините
  • 06:40
    Пес Парул
  • 07:05
    Пес Парул
Пълна програма
  • 06:15
    Ендевър, сезон 2, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 07:45
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 7, Канада, 2020
  • 08:30
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 8, Канада, 2020
  • 09:15
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2012
Пълна програма
  • 05:35
    Експлозията Бийтълс Документален САЩ 2008 102 минути
  • 07:50
    Пълнолуние Комедия Полша 2009 99 минути
  • 09:30
    Матусалем Семеен Канада 1993 107 минути
  • 11:20
    Решението с фъстъченото масло Семеен Канада 1985 90 минути
Пълна програма
  • 06:00
    Търсачът на съкровища Тимбър Семеен САЩ 2016
  • 07:30
    Хърби Хенкок: Възможности Документален, Музикален САЩ 2006
  • 09:00
    Хайди Семеен, Детски Германия, Швейцария 2015
  • 10:50
    Индианецът Семеен Холандия 2009
Пълна програма
  • 05:45
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит Екшън, Приключенски САЩ 2008
  • 07:20
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки Анимация САЩ 2009
  • 08:40
    Сниф и призрачният замък Семеен Холандия 2010
  • 10:00
    Неговото дело и слава: Американският Сион Драма САЩ 2006
Пълна програма
  • 04:15
    Live Recap FIM CEV Repsol 2021
  • 08:40
    XTERRA Adventure Series 2021
  • 09:10
    Live Recap British Talent Cup 2021
  • 10:25
    Live Recap DTM eSports Championship
Пълна програма
  • 03:15
    Олимпийски игри Токио 2020: Гребане /финали/, Плуване /финали/ пряко предаване
  • 06:40
    Олимпийски игри Токио 2020: Спортна гимнастика /отборно, жени/
  • 08:35
    Олимпийски игри Токио 2020: Волейбол /жени/: Италия - Турция
  • 10:25
    УЕФА Евро 2020 филм за европейското първенство по футбол
Пълна програма
  • 06:00
    Непознатата България Бусинската школа
  • 06:30
    Златни ръце /БНТ 2 Благоевград/избрано/
  • 06:40
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 06:00
    Нидерландска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Витес 23 кръг
  • 08:00
    ATP 250: Кицбюел, Австрия
  • 10:00
    ATP 250: Кицбюел, Австрия
  • 12:00
    ATP 250: Кицбюел, Австрия
Пълна програма
  • 06:00
    ATP 250: Атланта
  • 08:00
    Голф: Cazoo Open Европейски тур
  • 12:00
    NHL: Драфт 2021г. Драфт 2021г. , втора част
  • 15:30
    Лека атлетика: "Атлетикс" Магазинно предаване
Пълна програма
  • 06:00
    Серия А: Кротоне - Сасуоло
  • 08:00
    Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Борусия Мьонхенгладбах Мач от германската Бундеслига
  • 10:00
    Серия А: Фиорентина - Специя
  • 12:00
    Серия А: Каляри - Торино
Пълна програма
  • 06:00
    Копа Судамерикана: Пенярол - Насионал Втори осминафинал
  • 08:00
    Ла Лига: Бетис - Хетафе
  • 10:00
    Ла Лига: Елче - Ейбар
  • 12:00
    Ла Лига: Реал Сосиедад - Алавес
Пълна програма
  • 06:00
    "Утро. Самое Лучшее"
  • 07:25
    "Чрезвычайное Происшествие"
  • 08:00
    "Сегодня"
  • 08:20
    Максим Аверин, Денис Рожков, Мария Болтнева, Виктория Тарасова В Детективном Сериале "Глухарь. Продолжение". "Снова Майские", "Страшно Жить" (Начало)
Пълна програма
  • 05:35
    Perversion
  • 07:00
    Full Disclosure - Season 1 Episode 7
  • 08:30
    Full Disclosure - Season 1 Episode 8
  • 10:00
    Pressure Point
Пълна програма
  • 05:25
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 194=зЛОМБАРД
  • 06:20
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 164=зСУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ
  • 07:20
    ДНК 161=з
  • 08:10
    СРЕДЬ БЕЛА ДНЯ (РАНЬШЕ ВСЕХ) 24=зБЕЗ УШЕЙ
Пълна програма
  • 05:45
    СВЕТ И ТЕНЬ МАЯКА серия 87=з
  • 06:35
    СВЕТ И ТЕНЬ МАЯКА серия 88=з
  • 07:20
    ОПЕРАЦИЯ 'КУКЛОВОД' (ЗВЕРОБОЙ-4) серия 1=з
  • 08:05
    ОПЕРАЦИЯ 'КУКЛОВОД' (ЗВЕРОБОЙ-4) серия 2=з
Пълна програма
  • 06:00
    ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА - 382=зЛОВУШКА НА МОСТУ, ВЗЫСКАНИЕ МИЛЛИОНОВ С АВТОСАЛОНА И КОСМЕТИЧЕСКИЙ РЕМОНТ ДИСКОВ
  • 06:25
    ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА - 383=зТЮРЬМА ЗА ТОНИРОВКУ, ДТП С ДВЕРЬЮ И ВЫПЛАТЫ ПО ОСАГО МЕЧТА О ПАРКОВКЕ
  • 06:45
    ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА - 384=зОШИБКА ЗАПРАВЩИКА; ПАДЕНИЕ ДЕРЕВА НА ДОРОГУ; РЕМОНТ ЛОБОВОГО СТЕКЛА; О СРЕДСТВАХ ИНДИВИДУАЛЬНОЙ МОБИЛЬНОСТИ; ПРАВИЛА ДВИЖЕНИЯ НА АЗС
  • 07:05
    ГЛАВНАЯ ДОРОГА - 412=зСОВРЕМЕННЫЕ СРЕДСТВА ОЧИСТКИ ДВИГАТЕЛЯ, МАШИНУ НА СТОЯНКУ, ВОДИТЕЛЮ - ШТРАФ
Пълна програма
  • 03:00
    Музикална програма
  • 07:00
    Крум Савов LIVE - токшоу (П)
  • 08:00
    Студио Хъ (П)
  • 09:00
    ЗАСЕДАНИЕ НА НАРОДНОТО СЪБРАНИЕ
Пълна програма
  • 06:00
    Санджей и Крейг
  • 06:20
    Санджей и Крейг
  • 06:45
    Алвин и Катеричоците
  • 06:55
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 05:25
    Тенис: Юлия Ниймайър - Аранча Рус (Internationaux de Strasbourg, Страсбург; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
  • 06:45
    Тенис: Кори Гоф - Киан Ванг (Parma Open, Парма; WTA 250 - финал и награждаване, повторение)
  • 08:30
    Тенис: 32nd Palermo Ladies Open, Палермо (WTA 250 - полуфинали, повторение)
  • 11:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 00:00
    ... So 80s!
  • 07:00
    Non-Stop 80s Hits!
  • 11:00
    40 Super 80s Pop Hits!
  • 14:00
    MTV's Sounds Of 1987!
Пълна програма
  • 06:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 09:00
    Mmm Bop! Perfect 90s Pop
  • 13:00
    Saved By The 90s!
  • 16:00
    Girl Power Hour!
Пълна програма
  • 06:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 11:00
    Reload! Club Classics
  • 12:00
    David Guetta's Biggest Collabs 01 101 Superstar DJ David Guetta talks us through the biggest collabs he has ever made! Including massive tunes from Guetta with the likes of Sia, Jason Derulo, Martin Garrix and many more!
  • 13:30
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 06:15
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 07:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 09:00
    Децата на България /музикално-развлекателен блок с детско и младежко творчество/
Пълна програма
  • 06:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 06:30
    "This Is Bulgaria" - музикална импресия
  • 06:40
    "Magic" - музикална магия
  • 07:00
    "Showtime" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • 06:00
    "Ново италианско кино": Като котка на околовръстно, 01:38 ч. комедия Италия 2018
  • 08:00
    Младост, 02:21 ч. драма Италия, Франция 2013
  • 10:00
    "Изискана кухня, 01:35 ч.
  • 12:00
    "Ново френски кино": Чувствам се добре, 01:43 ч. комедия, драма Франция 2018
Пълна програма
  • 06:10
    Ничия земя /п/
  • 07:00
    Здравей, България
  • 09:30
    Социална мрежа /п/
  • 10:00
    Новините на NOVA NEWS
Пълна програма
  • 05:40
    Удивителни животински приятелства 1
  • 06:30
    Удивителни животински приятелства 1
  • 07:20
    Непознати пейзажи 3
  • 08:10
    Дивото лице на Нова Зеландия 1
Пълна програма
  • 06:00
    Батальон
  • 08:00
    Боргман
  • 10:00
    Синът на Бащата на народите 3, 4 Драма Русия, Украйна, Беларус 2013 г.
  • 12:00
    Планетата Земя 13, 14, 15 и 16 Документален Русия 2006 г.
Пълна програма
  • 06:00
    Bounce & Fun
  • 07:00
    Morning Spin
  • 08:00
    Morning Spin
  • 09:00
    Morning Spin
Пълна програма
  • 06:00
    WORLD OF FREESPORTS 2019, EP 16
  • 06:30
    BOAT SHOW 4K - S6, EP 20
  • 07:00
    AUTOSPEED 2019, EP 1
  • 07:30
    OUTDOOR SPORTS SHOW 2019, EP 4
Пълна програма
  • 04:00
    Prophets of Rage - Eurockeennes 2018
  • 06:53
    Billie Eilish - iConcerts Hits
  • 07:00
    St. Paul & The Broken Bones - Live at Eurockeennes 2015
  • 07:48
    Editors - Live at Eurockeennes de Belfort
Пълна програма
  • 05:05
    15th Geza Anda International Piano Competition, public final concert
  • 06:41
    InterMezzo
  • 07:00
    L'Incoronazione di Poppea by Monteverdi at the Salzburg Festival
  • 10:20
    InterMezzo
Пълна програма
  • 06:15
    Кралете на басейните (Series 7): Луксозна лагуна в планината (Episode 8)
  • 06:35
    Живот на остров (Series 11): Преместване на остров Топсейл (Episode 13)
  • 07:00
    Имения за предприемачи (Series 1): Епизод 4 (Episode 4)
  • 08:00
    Къща от лотарията (Series 11): Време за ваканция в Кейп (Episode 7)
Пълна програма
  • 06:00
    DRESSED TO KILL USA 1946
  • 07:10
    ROARING ABYSS Ethiopia, Spain, UK 2015
  • 08:40
    ?Que viva Mexico! Russia 1931
  • 10:05
    Raul Chile 2014
Пълна програма
  • 06:05
    Esports - Hearthstone
  • 08:10
    Stream Nation - Spyro
  • 10:05
    Stream Nation - Guacamelee! 2
  • 11:50
    Stream Nation - Journey to the Savage Planet
Пълна програма
  • 06:00
    Музыкальные клипы
  • 07:00
    Новости
  • 07:15
    А как там дома? Донбасс
  • 07:20
    А как там дома? Крым
Пълна програма
  • 02:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Санкт Паули - Холщайн Кийл Втора Бундеслига (2021-22) /п/
  • 10:00
    Футбол: Ханза Росток - Карлсруе Втора Бундеслига (2021-22) /п/
  • 12:00
    Германски шампионат за туристически автомобили: Състезание Лаузитцринг, ден 1 /п/
Пълна програма

Сериали

Охота и рыбалка 06:30
Сезон охоты
Viasat Explorer 06:30
Треска за нефрит, сезон 6, еп. 3
Kino Nova 06:40
"Уил и Грейс" - сериен филм, сезон 2
AXN 07:00
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2012
Viasat History 07:00
Загадки в музея, сезон 12, еп. 5

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 06:20
Олимпийски игри: Баскетбол, Иран - Франция, мъже
НТВ Сериал 06:30
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 508=зПРОВИДЕЦ ИЗ АКВАРИУМА
National Geographic Wild 06:45
Екстремни животински бебета
AXN 07:00
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2012
Discovery Channel 07:00
Как се прави...: Нокторезачки, стик за голф, леден сайдер, водни ски

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 06:25
Хайди Семеен, Детски Германия, Швейцария 2015
FilmBox Plus 06:30
Тяло за двама Комедия Франция 2008
TV1000 06:30
Правилата не важат, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2016
bTV 06:30
"Казанова - изкуството да съблазняваш" - документален филм (Германия, 2013)
bTV HD 06:30
"Казанова - изкуството да съблазняваш" - документален филм (Германия, 2013)

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}