ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:30
    Олимпийски игри Токио 2020: Плуване /финали/, Лека атлетика пряко предаване
  • 07:00
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    Книга на книгите анимационен филм
Пълна програма
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.22
  • 06:30
    "Лице в лице" /п./
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу (най-доброто)
Пълна програма
  • 06:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 3 /п/
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 07:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Мария Константинова и Мирослав Димитров
  • 09:00
    Райски градини - филм
  • 09:30
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п/
  • 08:00
    Лидерите с Лакуа - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 06:00
    Лоши момичета; сезон 1, епизод 9, екшън, комедия, САЩ, 2019
  • 07:00
    Праведен; сезон 2, епизод 2, екшън, криминален, САЩ, 2011
  • 07:55
    Праведен; сезон 2, епизод 3, екшън, криминален, САЩ, 2011
  • 08:50
    Праведен; сезон 2, епизод 4, екшън, криминален, САЩ, 2011
Пълна програма
  • 05:55
    Разкритите престъпления: Негърмящите гърмящи змии
  • 06:15
    Как живеят ветеринарите: Епизод 6
  • 07:00
    Как живеят ветеринарите: Епизод 7
  • 07:48
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Убежище извън цивилизацията
Пълна програма
  • 06:00
    Новини
  • 06:20
    Документален филм
  • 06:40
    Архивите на АЛФА
  • 07:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:20
    Music Arena
Пълна програма
  • 06:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 06:30
    България от край до край /3 сезон, 9, последен епизод/п/
  • 07:00
    Бързо, лесно, вкусно /избрано/п/
  • 07:30
    Приказките на щурчето Силян Щърка
Пълна програма
  • 06:10
    Taffy - Season 1: I Love Lamp
  • 06:20
    Taffy - Season 1: A Mouse in The House
  • 06:25
    Taffy - Season 1: Phony Pony
  • 06:30
    Taffy - Season 1: Squeakophobia
Пълна програма
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс: Роботи под прикритие" - сериал, с.4 еп.21 - 24
  • 08:00
    "Твърде лично" - сериал, с.2 еп.11
  • 09:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.5 еп.13
  • 10:00
    "Стрелата" - сериал, с.7 еп.3
Пълна програма
  • 06:00
    "Ривърдейл" /п./ - сериал, с.3 еп.15, 16
  • 08:00
    "Ускорение" - екшън, трилър (САЩ, Австралия, 2004), режисьор Джоузеф Кан, в ролите: Мартин Хендерсън, Айс Кюб, Моне Мейзър, Макс Бийсли, Джей Хернандес, Фейзон Лъв и др.
  • 09:45
    "Ривърдейл" - сериал, с.3 еп.17, 18
  • 11:45
    "Уолстрийт: Парите никога не спят" - драма (САЩ, 2010), режисьор Оливър Стоун, в ролите: Шая ЛаБаф, Майкъл Дъглас, Кери Мълиган, Сюзан Сарандън, Франк Лангела, Джош Бролин, Чарли Шийн, Мартин Шийн, Натали Моралес и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Дивата Нина" - сериал, еп.50
  • 07:00
    "Столичани в повече" /п./ - сериал
  • 08:00
    "Преспав" /п./ - сериал
  • 08:30
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    "Алено сърце" - сериал
  • 07:30
    "Сестра Бети" - сериал
  • 08:30
    "Ирония на съдбата" - сериал
  • 10:00
    "Доктор Чудо" - сериал
Пълна програма
  • 06:05
    Бен 10: Франкен-машина
  • 06:15
    Бен 10: Проблем за бубулечките
  • 06:25
    Бакуган: Кунг-фу майстор
  • 06:35
    Бакуган: Битка за популярност
Пълна програма
  • 05:20
    "Стари познати", романтична драма, Канада, 2018; реж. Нати Завиц, с Джакомо Джаниоти, Лайсла Де Оливейра, Рейчъл Скарстън, Реймънд Аблак, Аделаида Кейн, [12+]
  • 07:00
    "Тайният живот на Уолтър Мити", комедия, САЩ, 2013; реж. Бен Стилър, с Бен Стилър, Кристън Уийг, Шърли Маклейн, Шон Пен, Адам Скот, [12+]
  • 09:00
    "Бягство от "Алкатраз"", екшън - драма, САЩ, 1979; реж. Дон Сийгъл, с Клинт Истууд, Патрик МакГуън, Робъртс Блосъм, Джак Тийбю, Фред Уорд, [15+]
  • 11:00
    "Никога не казвай никога", шпионски екшън, Великобритания, 1983; реж. Ървин Киршнър, с Шон Конъри, Клаус Мария Брандауер, Макс Фон Сидоу, Барбара Карера, Ким Бейсингър, [12+]
Пълна програма
  • 05:40
    "Танцът на змията", драма, Коста Рика, 2019; реж. София Кирос Убеда, със Смашлийн Гутиерес, Умберто Самуелс, Хортенсия Смит, Кеха Браун, [12+]
  • 07:00
    "Хъд", драма - уестърн, САЩ, 1963; реж. Мартин Рит, с Пол Нюман, Мелвин Дъглас, Патриша Нийл, Брандън Де Уайлд, Уит Бисел, [12+]
  • 08:50
    "Творба без автор", историческа драма, Германия, 2018; реж. Флориан Хенкел Фон Донерсмарк, с Том Шилинг, Зебастиан Кох, Паула Бир, Зазкиа Розендал, Оливер Мазуки, [15+]
  • 12:00
    "Маре", драма, Швейцария, 2020; реж. Андреа Щтака, с Мария Шкаричич, Горан Навойец, Матеуш Костюкевич, Миряна Каранович, Ивана Рошич, [15+]
Пълна програма
  • 06:00
    CNN Newsroom with John Vause
  • 06:45
    World Sport
  • 07:00
    CNN Newsroom with John Vause
  • 08:45
    World Sport
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:40
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:40
    "Сияйна луна" - сериал /п/
  • 08:40
    "Печивата на Марта Стюарт" - кулинарно предаване /п/
Пълна програма
  • 01:15
    Еротичен телепазар
  • 06:15
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 1 /п/
  • 07:15
    "Женени с деца" - ситком, сезон 9 /п/
  • 07:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 7 /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Форд Ескорт Mk1
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Епизод 25
  • 08:00
    Да продадеш колата си: Успокояване на дивите коне
  • 09:00
    Как се прави...: Бръснарски ножчета, шоколадово-бананови рула
Пълна програма
  • 05:48
    Как се прави...: Кожени топки, палетни колички
  • 06:12
    Как се прави: автомобили на мечтите: Порше Панамера
  • 06:36
    Как се прави: автомобили на мечтите: Пежо RCZ R
  • 07:00
    Как се прави...: Тапи за шампанско, машини за еспресо и фурни за пица
Пълна програма
  • 06:10
    Светът на наследниците
  • 06:15
    Финиъс и Фърб
  • 06:35
    Финиъс и Фърб
  • 07:00
    Финиъс и Фърб
Пълна програма
  • 06:00
    "Знаеш ли как?"
  • 06:25
    "За ума"
  • 06:30
    "Знаеш ли как?"
  • 06:55
    "За ума"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:50
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 08:20
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 08:50
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 11:00
    EuroTV Shop
Пълна програма
  • 04:30
    Олимпийски игри: Плуване, седми ден, директно
  • 07:15
    Олимпийски игри: Бокс, шести ден, директно
  • 08:00
    Олимпийски игри: Кану-каяк, полуфинали, кану, жени, директно
  • 08:45
    Олимпийски игри: Плуване, шести ден
Пълна програма
  • 06:00
    Олимпийски игри: Плажен волейбол, групова фаза
  • 06:15
    Олимпийски игри: Баскетбол, Канада - КНДР, жени
  • 07:40
    Олимпийски игри: Баскетбол, Япония - Словения, мъже, директно
  • 09:40
    Олимпийски игри: Плажен волейбол, групова фаза, директно
Пълна програма
  • 05:50
    Строеж на гиганти, сезон 1, еп. 7
  • 07:00
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 2, еп. 9
  • 07:30
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 9
  • 08:15
    Гмуркачи за бодливо злато, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 06:05
    Nomads Seeking Adventure
  • 07:00
    Nomads Seeking Adventure
  • 07:25
    Beyond The Beaten Path
  • 08:15
    Action Sports World
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 06:00
    Грил тур с Примож, еп. 2
  • 06:25
    Грил тур с Примож, еп. 3
  • 06:50
    Милион малки неща, еп. 11
  • 07:45
    Д-р Хаус, еп. 18
Пълна програма
  • 06:00
    От местопрестъплението, еп. 17
  • 06:45
    От местопрестъплението, еп. 18
  • 07:40
    Загадките на Лора, еп. 5
  • 08:30
    Петра, еп. 3
Пълна програма
  • 05:05
    "Ананас експрес", екшън - крими - комедия, САЩ, 2008; реж. Дейвид Гордън Грийн, със Сет Роугън, Джеймс Франко, Дани МакБрайд, Гари Коул, Рози Перез, [15+]
  • 07:00
    "Лего филмът: Батман", анимация - екшън, САЩ, 2017; реж. Крис МакКай, [7+]
  • 08:45
    "Властелинът на пръстените: Завръщането на краля", приключенски - фенъзи, Нова Зеландия, 2003; реж. Питър Джаксън, с Илайджа Ууд, Йън МакКелън, Шон Остин, Виго Мортенсен, Лив Тайлър, [12+]
  • 12:05
    "Мистерии в "Дъ Кроникъл": Обвъзрзащо лозе", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Дейвид Уивър, с Алисън Суини, Бенджамин Айрес, Дейв Колет, Оливия Стийл Фолкънър, Ребека Стааб, [12+]
Пълна програма
  • 06:05
    Загадки в музея, сезон 12, еп. 1
  • 07:00
    Тридесетгодишната война - Желязната ера, сезон 1, еп. 1
  • 07:50
    Тридесетгодишната война - Желязната ера, сезон 1, еп. 2
  • 08:50
    Тридесетгодишната война - Желязната ера, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 05:30
    Извънземни от древността: Тайните на гробниците
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Да заложиш Пикасо
  • 07:00
    Изковани в огъня: Шпагата на Вашингтон
  • 07:55
    Изковани в огъня: Самурайският меч
Пълна програма
  • 05:20
    Риби и такъми - тв поредица, пети сезон, 53 еп.
  • 06:40
    МОЕТО ХОБИ
  • 08:00
    ЗА РИБА - тв поредица, осми сезон, 3 еп.
  • 09:20
    Моето хоби: Моделите
Пълна програма
  • 05:56
    "Строубъри Шорткейк"
  • 07:00
    "Инуи"
  • 07:14
    "Любопитният Джордж"
  • 08:00
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 04:05
    "Отровната Айви 2: Лили" - еротичен трилър, 1996, С Алиса Милано, Камила Бел и др.
  • 06:45
    "В близък план"
  • 07:00
    "В близък план"
  • 07:15
    "Тайни агенти" - игрален филм, копродукция с Венсан Касел, Моника Белучи.
Пълна програма
  • 06:00
    Hot Right Now!
  • 08:00
    Rock Solid Playlist
  • 10:00
    My Life On MTV
  • 10:20
    My Life On MTV
Пълна програма
  • 06:05
    Чарли и пчелите, сезон 1, еп. 4
  • 07:00
    Диви сърца, сезон 1, еп. 9
  • 08:05
    Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 19
  • 08:50
    Австралийски мегазоопарк, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 06:00
    Brain Games
  • 06:20
    Теория на глупостта
  • 06:45
    Теория на глупостта
  • 07:05
    Разглоби ме
Пълна програма
  • 06:00
    Владенията на прерийните кучета
  • 06:25
    Владенията на прерийните кучета
  • 06:45
    Опасното царство на Африка
  • 07:30
    Двубоят на блатните дракони
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Шефилд Уенздей Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    Баскетбол: Калев - Цмоки ВТБ лига /п/
  • 14:00
    Футбол: Родъръм Юнайтед - Ковънтри Сити Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:25
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    "Живей здравословно!"
Пълна програма
  • 06:10
    "Ретро" - вечни хитове
  • 06:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:10
    "Звездите на България" - любими песни
Пълна програма
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 06:10
    "Ретро" - вечни хитове
  • 06:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:10
    "Звездите на България" - любими песни
Пълна програма
  • 06:00
    Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
  • 08:00
    Съвършенството - най-великите моменти в спорта
  • 10:00
    Обратно на очакванията - предаване за най-неочакваните обрати в спорта
  • 12:00
    Клубни истории - предаване за историята на спортните клубове по света
Пълна програма
  • 05:30
    Църквата на мълчанието - повторение
  • 06:30
    Всички на мегдана - поздравителен концерт / на живо/
  • 07:30
    Дискусионно студио / повторение/
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Фолклорна трапеза
  • 07:30
    Детски свят
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Детски свят
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 05:30
    Бутик за булки с извивки: Бетани Ей
  • 06:30
    Бейкдаун с Бъди: Торти от джинджифилово тесто
  • 07:00
    Бутик за булки с извивки: Ким Ел
  • 08:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Лаура
Пълна програма
  • 06:00
    Пътеводител на пътешественика: Белград
  • 06:30
    Изкуство и култура - Гражданин на света
  • 07:00
    Искам да съм там: Варна - Мъдростта на историята, част 1
  • 07:30
    Импресии - Парад на ветрилата
Пълна програма
  • 06:00
    Извънземна магистрала (Series 1): Хаос в Мисури (Episode 1)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 18): Магистралата в Аляска и други загадки (Episode 5)
  • 08:00
    На края на Аляска (Series 1): Раздялата (Episode 13)
  • 09:00
    Строителство със стара дървесина (Series 2): Последната къща в Роаноук (Episode 11)
Пълна програма
  • 06:00
    Извънземна магистрала (Series 1): Хаос в Мисури (Episode 1)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 18): Магистралата в Аляска и други загадки (Episode 5)
  • 08:00
    На края на Аляска (Series 1): Раздялата (Episode 13)
  • 09:00
    Строителство със стара дървесина (Series 2): Последната къща в Роаноук (Episode 11)
Пълна програма
  • 02:50
    Принцът на приливите, САЩ, драма/романтичен, 1991
  • 06:40
    Новинарят, САЩ, комедия, 2004
  • 08:10
    Алвин и Чипоносковците: Голямото чипоключение, САЩ, приключенски/анмационен/комедия/семеен, 2015
  • 09:55
    90 минути в рая, САЩ, Драма, 2015
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Слоун Стивънс - Киан Ванг (Parma Open, Парма; WTA 250 - II полуфинал, повторение)
  • 07:00
    "Високо в небето" - IV част, документален филм
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Моята кухня е най-добрата - Австралия, еп. 22
  • 07:00
    Рокери лакомници: Път 66, еп. 3
  • 08:05
    Бойният клуб на Джейми и Джими, еп. 11
  • 09:00
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 9
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 Shuffle
  • 07:00
    Hits Don't Lie!
  • 10:00
    Guess The Year
  • 11:00
    Maroon 5: The Hits
Пълна програма
  • 05:13
    Нико и пътят към звездите Анимация, Приключенски, Семеен 2008
  • 06:34
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 08:01
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
  • 09:30
    Фантастичното пътешествие до Оз Анимация, Приключенски, Семеен 2017
Пълна програма
  • 06:00
    Пъстро семейство, еп. 17
  • 06:20
    Кости, еп. 5
  • 07:10
    Кости, еп. 6
  • 08:00
    Касъл, еп. 4
Пълна програма
  • 06:00
    RUSSIA'S FAVOURITE
  • 06:30
    RUSSIA'S FAVOURITE
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    FITNESS
Пълна програма
  • 06:00
    Non-Stop Hits
  • 09:00
    Today's Top Hits
  • 10:00
    Nothing But Hits
  • 14:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 06:10
    "Лов на неизрядни платци" - 7 и 8 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 215 и 216 еп.
  • 07:50
    "Отряд за сложни спасителни операции" - 7 еп.
  • 08:40
    "Дог и Бет: на лов " - 8 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:00
    Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Темите - публицистика
Пълна програма
  • 06:05
    Андрей Старков и его команда
  • 06:35
    В Индийском океане...
  • 07:00
    Прибалтийский лосось
  • 07:25
    Охотник-одиночка
Пълна програма
  • 06:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 7 /п/
  • 07:00
    "Черното тефтерче на бавачките" - драма с уч. на Спенсър Лок, Стефани Брас, Пери Рийвс, Раян Макпартлин и др.
  • 08:50
    "Пчеличката Мая: Игрите на меда" - анимационен филм
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 7, 2 епизода
Пълна програма
  • 05:40
    Chopped: Chopped Champs Throwdown: Battle 1
  • 06:20
    Chopped: Chopped Champs Throwdown: Battle 2
  • 07:00
    Bizarre Foods: Delicious Destinations: Kansas City
  • 07:20
    Bizarre Foods: Delicious Destinations: Denver
Пълна програма
  • 06:00
    Загадките на Блу
  • 06:20
    Кафенето на Масленка
  • 06:30
    Барбароните
  • 06:55
    Приключенията на Падингтън
Пълна програма
  • 04:30
    Олимпийски игри: Плуване, седми ден, директно
  • 07:15
    Олимпийски игри: Бокс, шести ден, директно
  • 08:00
    Олимпийски игри: Кану-каяк, полуфинали, кану, жени, директно
  • 08:45
    Олимпийски игри: Плуване, шести ден
Пълна програма
  • 05:05
    "Ананас експрес", екшън - крими - комедия, САЩ, 2008; реж. Дейвид Гордън Грийн, със Сет Роугън, Джеймс Франко, Дани МакБрайд, Гари Коул, Рози Перез, [15+]
  • 07:00
    "Лего филмът: Батман", анимация - екшън, САЩ, 2017; реж. Крис МакКай, [7+]
  • 08:45
    "Властелинът на пръстените: Завръщането на краля", приключенски - фенъзи, Нова Зеландия, 2003; реж. Питър Джаксън, с Илайджа Ууд, Йън МакКелън, Шон Остин, Виго Мортенсен, Лив Тайлър, [12+]
  • 12:05
    "Мистерии в "Дъ Кроникъл": Обвъзрзащо лозе", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Дейвид Уивър, с Алисън Суини, Бенджамин Айрес, Дейв Колет, Оливия Стийл Фолкънър, Ребека Стааб, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 06:00
    Gigantosaurus
  • 06:30
    Gigantosaurus S2 Splits
  • 06:45
    Gigantosaurus S2 Splits
  • 07:00
    Bluey
Пълна програма
  • 06:00
    Загадките на Блу
  • 06:20
    Кафенето на Масленка
  • 06:30
    Барбароните
  • 06:55
    Приключенията на Падингтън
Пълна програма
  • 06:00
    Изчезнали: Изчезналият мъж
  • 07:00
    Тайните на семейния живот: Те никога не се прибират у дома
  • 08:00
    Тайните на семейния живот: Серийна измама
  • 09:00
    Разбулените тайни на убийствата: Анатомия на едно убийство
Пълна програма
  • 05:50
    The Truth About: Coaches
  • 06:15
    Top: Coaches for Celebs
  • 06:45
    Clubland: Arsenal
  • 07:10
    The Truth About: Athlete Turned Coach
Пълна програма
  • 06:00
    Shootout Lane
  • 06:20
    Shootout Lane
  • 06:45
    Nick's Wild Ride
  • 07:05
    Nick's Wild Ride
Пълна програма
  • 05:30
    Извънземни от древността: Тайните на гробниците
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Да заложиш Пикасо
  • 07:00
    Изковани в огъня: Шпагата на Вашингтон
  • 07:55
    Изковани в огъня: Самурайският меч
Пълна програма
  • 06:05
    Разглоби ме
  • 07:00
    Разглоби ме
  • 08:00
    Екстремни климатични явления
  • 09:00
    Екстремни климатични явления
Пълна програма
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.22
  • 06:30
    "Лице в лице" /п./
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу (най-доброто)
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 5, криминален, Полша, 2017
  • 11:05
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Закрилникът; сезон 2, епизод 22, драма, САЩ, 2002
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:05
    Часовете преди убийство: Някой знае нещо
  • 07:00
    Какво е нужно за убийство: Заплаха за обществото
  • 07:25
    Първите 48 часа: Проследен
  • 08:15
    Първите 48 часа: Разбитият дом
Пълна програма
  • 04:50
    Аз обичам Хъкабийс
  • 06:20
    Кръстоносен поход по джинси
  • 08:20
    Решаващият миг
  • 10:20
    Приют
Пълна програма
  • 06:00
    SpongeBob SquarePants
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:10
    Тенис: Ашли Барти - Арина Сабаленка (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA 1000 - финал, повторение)
  • 07:00
    Тенис: Камила Джорджи - Анет Контавейт (Viking International Eastbourne, Истборн; WTA 500 - I полуфинал, повторение)
  • 08:00
    Тенис: Анет Контавейт - Йелена Остапенко (Viking International Eastbourne, Истборн; WTA 500 - финал, повторение)
  • 09:20
    Тенис: Кори Гоф - Аманда Анисимова (Parma Open, Парма; WTA 250 - I четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:25
    Борсова информация
  • 06:30
    Динамика на основните 5
Пълна програма
  • 06:00
    Вкусовете на Бразилия
  • 06:30
    Вкусовете на Бразилия
  • 07:00
    Теруа - удоволствията на Чили
  • 07:30
    Теруа - удоволствията на Чили
Пълна програма
  • 07:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 07:15
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 07:25
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 07:40
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
Пълна програма
  • 06:00
    Lost in Thought
  • 06:45
    Miles From Anywhere
  • 07:00
    Rad Season
  • 08:00
    Riding Portugal
Пълна програма
  • 05:35
    Mysteries at the Museum (Series 10): World's Greatest Slot Cheat (Episode 6)
  • 06:15
    Mysteries at the Museum (Series 10): Muhammad Ali Saves The Day (Episode 7)
  • 07:00
    The Supervet: Noel Fitzpatrick (Series 6): Ted, Jess & Ruby (Episode 10)
  • 07:45
    The Supervet (Series 1): 101 (Episode 1)
Пълна програма
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Паневритмия"
  • 07:40
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 08:10
    "Събуди се с усмивка"
Пълна програма
  • 05:19
    Harold Lopez-Nussa - Banlieues Bleues
  • 06:17
    The William Parker Organ Quartet - Banlieues bleues
  • 07:18
    InterMezzo
  • 10:00
    Eskapist d'Alexander Ekman
Пълна програма
  • 03:30
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Ботев Враца - Арда efbet Лига (2021-22) /п/
  • 10:00
    Футбол: ЦСКА 1948 - ЦСКА efbet Лига (2021-22) /п/
  • 12:00
    "Домът на футбола" предаване за български футбол (2021-22) /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Манчестър Сити - Брайтън & Хоув Албиън Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Фулъм Висша лига /п/
  • 12:00
    Футбол: Арсенал - Кристъл Палас Висша лига /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Изчезнали: Изчезналият мъж
  • 07:00
    Тайните на семейния живот: Те никога не се прибират у дома
  • 08:00
    Тайните на семейния живот: Серийна измама
  • 09:00
    Разбулените тайни на убийствата: Анатомия на едно убийство
Пълна програма
  • 05:00
    "Оглупели от любов", комедия, САЩ, 2011; реж. Глен Фикера, Джон Рекуа, със Стийв Карел, Райън Гослинг, Джулиан Мур, Емма Стоун, Анали Типтън, [12+]
  • 07:00
    "Другаде (2019)", комедийна драма, САЩ, 2019; реж. Ернан Хименес, с Ейдън Янг, Паркър Поузи, Кен Джеонг, Бо Бриджис, Джаки Уивър, [15+]
  • 08:40
    "Тайгър І, 2 еп.", документален, САЩ, 2020; реж. Матю Хайнеман, Матю Хамачек, [15+]
  • 10:20
    "Играч първи, приготви се!", фантастичен екшън, САЩ, 2018; реж. Стивън Спилбърг, с Тай Шеридан, Оливия Куук, Бен Менделсън, Ти Джей Милър, Саймън Пег, [12+]
Пълна програма
  • 05:10
    "Утвърждаване", драма, САЩ, 2016; реж. Рик Фамуийва, с Кери Уошингтън, Уендъл Пиърс, Грег Киниър, Дилън Бейкър, Грейс Гъмър, [15+]
  • 07:00
    "Четири деца и То", семеен, Великобритания, 2020; реж. Анди Де Емони, с Пола Патън, Матю Гуд, Ръсел Бранд, Теди-Роуз Малсън-Алън, Ашли Ауфдерхайде, [7+]
  • 08:45
    "Брекзит", политическа драма, Великобритания, 2019; реж. Тоби Хейнс, с Бенедикт Къмбърбач, Рори Киниър, Джон Хефърнан, Ричард Гулдинг, Оливър Малтман, [12+]
  • 10:20
    "Търсенето на Немо", анимация, САЩ, 2003; реж. Андрю Стантън, Лий Ънкрък, [0+]
Пълна програма
  • 06:00
    Пламъчко и Машините
  • 06:20
    Пламъчко и Машините
  • 06:40
    Пес Парул
  • 07:05
    Пес Парул
Пълна програма
  • 06:10
    Ендевър, сезон 2, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 07:45
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 8, Канада, 2020
  • 08:30
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 9, Канада, 2020
  • 09:15
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2012
Пълна програма
  • 04:25
    Реконструкция Арт Дания 2003 87 минути
  • 06:30
    Голямата земя на малките Семеен Канада 1987 91 минути
  • 08:05
    Кучето, което спря войната Семеен Канада 1984 88 минути
  • 09:35
    Бандата от Шугър Крийк: Учителски неволи Приключенски, Семеен САЩ 2005 63 минути
Пълна програма
  • 04:05
    Отвъд лазурното небе Драма Швеция 2010
  • 06:15
    Гноми и тролове Анимация, Семеен, Фентъзи Швеция 2008
  • 07:35
    Първото куче Семеен САЩ 2010
  • 09:10
    Кметицата-кексче Комедия, Семеен, Драма САЩ 2011
Пълна програма
  • 05:35
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, II Екшън, Приключенски САЩ 2008
  • 07:10
    Машинист Семеен САЩ 2008
  • 08:45
    Сниф залавя крадеца Семеен Холандия 2010
  • 10:05
    Детегледачът-футболист Комедия, Семеен САЩ 2010
Пълна програма
  • 06:10
    Enduro World Series S19
  • 06:45
    Custom 2020
  • 07:05
    A Dogs Life
  • 07:35
    Inside Sailing 2021
Пълна програма
  • 06:00
    Олимпийски игри Токио 2020: Баскетбол /мъже/: Италия - Австралия
  • 07:50
    Олимпийски игри Токио 2020: Баскетбол 3х3 /финали/
  • 08:55
    Олимпийски игри Токио 2020: Вдигане на тежести /категория до 73 кг, мъже/
  • 10:35
    Олимпийски игри Токио 2020: Волейбол /жени/: Италия - Турция
Пълна програма
  • 06:00
    Непознатата България Еменският каньон
  • 06:20
    Берковската духова музика музикален филм
  • 07:00
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 04:00
    Нидерландска Ередивизи: АЗ Алкмаар - Фейенорд 24 кръг
  • 06:15
    Нидерландска Ередивизи: Аякс - Спарта Ротердам 23 кръг
  • 08:00
    ATP 250: Кицбюел, Австрия
  • 10:00
    ATP 250: Кицбюел, Австрия
Пълна програма
  • 06:00
    ATP 250: Атланта
  • 08:00
    Световен рали шампионат: Естония SS1 Tartu
  • 09:00
    Световен рали шампионат: Естония SS5 Kambja 1
  • 10:00
    Световен рали шампионат: Естония SS9 Kambja 2
Пълна програма
  • 06:00
    Серия А: Дженоа - Верона
  • 08:00
    Байерн ТВ: Фрайбург - Байерн Мюнхен Мач от германската Бундеслига
  • 10:00
    Серия А: Аталанта - Наполи
  • 12:00
    Серия А: Сасуоло - Болоня
Пълна програма
  • 06:00
    Копа Либертадорес: Палмейрас - Универсидад Католика Втори осминафинал
  • 08:00
    Ла Лига: Реал Сосиедад - Алавес
  • 10:00
    Ла Лига: Валенсия - Селта
  • 12:00
    Ла Лига: Уеска - Гранада
Пълна програма
  • 06:00
    "Утро. Самое Лучшее"
  • 07:25
    "Чрезвычайное Происшествие"
  • 08:00
    "Сегодня"
  • 08:20
    Максим Аверин, Денис Рожков, Владимир Фекленко, Виктория Тарасова В Детективном Сериале "Глухарь. Продолжение". "Это Правда", "Дураки" (Начало)
Пълна програма
  • 05:40
    An Innocent Man - Part 1
  • 07:00
    An Innocent Man - Part 2
  • 08:20
    The Secret of the Bear
  • 09:50
    Pressure Point
Пълна програма
  • 05:25
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 195=зСЕМЬЯ
  • 06:20
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 165=зСУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ
  • 07:20
    ДНК 162=з
  • 08:10
    ДЕЛО ТЕМНОЕ 17=зТРАГЕДИЯ РУССКОГО ПЕЛЕ
Пълна програма
  • 05:45
    СВЕТ И ТЕНЬ МАЯКА серия 89=з
  • 06:35
    СВЕТ И ТЕНЬ МАЯКА серия 90=з
  • 07:20
    ОПЕРАЦИЯ 'КУКЛОВОД' (ЗВЕРОБОЙ-4) серия 3=з
  • 08:05
    ОПЕРАЦИЯ 'КУКЛОВОД' (ЗВЕРОБОЙ-4) серия 4=з
Пълна програма
  • 06:00
    ЧУДО ТЕХНИКИ - 282=зПРИНТЕР БЕЗ КАРТРИДЖА, ДЕРЖАТЕЛЬ СМАРТФОНА НА ШЕЮ, ДОРОЖНЫЙ ОТПАРИВАТЕЛЬ, МАССАЖЁР, ПОБЕЖДАЮЩИЙ БОЛЬ УДАРАМИ
  • 06:35
    ЧУДО ТЕХНИКИ 149=зКАК ВОССТАНОВИТЬ ГОЛОС.ТАНЦЫ В АЭРОТРУБЕ. 5 РОССИЙСКИХ САМОДЕЛОК. МАГНИТНАЯ БУРЯ
  • 07:15
    ЧУДО ТЕХНИКИ 150=зБЕЗОПАСНЫЕ ИНСТРУМЕНТЫ. АТРИБУТЫ ДЛЯ ПЕРЕНОСКИ ДЕТЕЙ. 5 НОВАЦИЙ В БЫТОВОЙ ТЕХНИКЕ. ОЧКИ БЕЗ ДИОПТРИЙ
  • 07:55
    ЧУДО ТЕХНИКИ 151=зСАМЫЙ "УМНЫЙ" ДОМОФОН, КИБЕРНОЖ, НОВЫЕ МЕДИЦИНСКИЕ ТЕХНОЛОГИИ И КОМПЬЮТЕРНЫЕ ИГРЫ
Пълна програма
  • 03:00
    Музикална програма
  • 07:00
    Крум Савов LIVE - токшоу (П)
  • 08:00
    Студио Хъ (П)
  • 09:00
    ЗАСЕДАНИЕ НА НАРОДНОТО СЪБРАНИЕ
Пълна програма
  • 06:00
    Санджей и Крейг
  • 06:20
    Санджей и Крейг
  • 06:45
    Алвин и Катеричоците
  • 06:55
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 04:20
    Тенис: Сорана Кърстя - Барбора Крейчикова (Internationaux de Strasbourg, Страсбург; WTA 250 - финал и награждаване, повторение)
  • 06:20
    Тенис: Барбора Крейчикова - Юлия Ниймайер (Internationaux de Strasbourg, Страсбург; WTA 250 - II полуфинал, повторение)
  • 08:50
    Тенис: 32nd Palermo Ladies Open, Палермо (WTA 250 - финал, повторение)
  • 11:00
    Тенис: Бернарда Пера - Белинда Бенчич (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA 1000 - повторение)
Пълна програма
  • 00:00
    ... So 80s!
  • 07:00
    Non-Stop 80s Hits!
  • 11:00
    Gold! Greatest Hits Of The 80s
  • 15:00
    Forever 80s
Пълна програма
  • 06:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 09:00
    Mmm Bop! Perfect 90s Pop
  • 13:00
    Saved By The 90s!
  • 16:00
    Girl Power Hour!
Пълна програма
  • 06:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 11:00
    Reload! Club Classics
  • 12:00
    Big Tunes!
  • 17:00
    Ultimate Rap & RnB
Пълна програма
  • 06:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 06:15
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 07:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
Пълна програма
  • 06:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 06:30
    "This Is Bulgaria" - музикална импресия
  • 06:40
    "Magic" - музикална магия
  • 07:00
    "Showtime" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • 06:00
    "Ново скандинавско кино": Цигуларката, 02:04 ч. драма Финландия 2018
  • 08:00
    "Ново френско кино": Как да бъдеш добра съпруга, 01:49 ч. драма, комедия Франция 2020
  • 10:00
    Бяла гвардия, сериал 10 епизода, 44 мин. 1 7, 8 драма Русия 2012
  • 12:00
    Кандарах, 01:43 ч. екшън Русия 2010
Пълна програма
  • 06:10
    Ничия земя /п/
  • 07:00
    Здравей, България
  • 09:30
    Социална мрежа /п/
  • 10:00
    Новините на NOVA NEWS
Пълна програма
  • 05:40
    Дивото лице на Нова Зеландия 1
  • 06:30
    Дивите пейзажи на Африка 2
  • 07:20
    Непознати пейзажи 3
  • 08:10
    Една година в африканската природа 1
Пълна програма
  • 06:00
    Двойният живот на Вероник
  • 08:00
    Куриер
  • 10:00
    Синът на Бащата на народите 5, 6 Драма Русия, Украйна, Беларус 2013 г.
  • 12:00
    Панорама Уди Алан: БЛУСОВЕТЕ НА НЕОБУЗДАНИЯ МЪЖ
Пълна програма
  • 06:00
    Flow
  • 07:00
    Morning Spin
  • 08:00
    Morning Spin
  • 09:00
    Morning Spin
Пълна програма
  • 06:00
    BETTER THAN FOUR 2016, EP 23 - BRAZIL RIDE - PART 3
  • 06:30
    XTERRA ADVENTURES 2019/2020 EP 2
  • 07:00
    XTERRA ADVENTURES 2019/2020 EP 3
  • 08:00
    SPORTS MAX, EP 44
Пълна програма
  • 05:33
    Duran Duran - The Reunion Tour: Live at Wembley
  • 06:59
    Maroon 5 - iConcerts Hits
  • 07:05
    Calvin Harris - Live at the iTunes Festival
  • 08:16
    Yeah Yeah Yeahs - Printemps de Bourges 2004
Пълна програма
  • 06:00
    Gala Andalucia Flamenca: Women's Chant
  • 07:00
    Messe pour le Temps Present by Maurice Bejart - Grand Remix by Herve Robbe
  • 07:40
    La Neuvieme Symphonie By Maurice Bejart - Bejart Ballet Lausanne, Tokyo Ballet
  • 09:10
    InterMezzo
Пълна програма
  • 05:50
    Кралете на басейните (Series 7): Басейн мечта (Episode 9)
  • 06:15
    Кралете на басейните (Series 7): Басейн с гледка за милиони (Episode 10)
  • 06:35
    Живот на остров (Series 11): Съкровище на Емералд Айл (Episode 14)
  • 07:00
    Ремонт без поражения (Series 1): Епизод 8 (Episode 8)
Пълна програма
  • 06:00
    NOSFERATU, EINE SYMPHONIE DES GRAUENS Germany 1922
  • 07:30
    BRIDES (2014) FRANCE, GEORGIA 2014
  • 09:05
    DAS CABINET DES DR. CALIGARI Germany 1919
  • 10:20
    Le Locataire FRANCE 2013
Пълна програма
  • 05:45
    Esports - Hearthstone
  • 08:15
    Stream Nation- Spyro
  • 10:10
    Stream Nation - Guacamelee! 2
  • 12:05
    Stream Nation - Spiderman
Пълна програма
  • 06:05
    Музыкальные клипы
  • 07:00
    Новости
  • 07:15
    А как там дома? Донбасс
  • 07:20
    А как там дома? Крым
Пълна програма
  • 02:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Вердер Бремен - Хановер Втора Бундеслига (2021-22) /п/
  • 10:00
    Футбол: Шалке - Хамбургер Втора Бундеслига (2021-22) /п/
  • 12:00
    Германски шампионат за туристически автомобили: Състезание Лаузитцринг, ден 2 /п/
Пълна програма

Сериали

Viasat History 06:10
Загадки в музея, сезон 12, еп. 4
AXN 06:15
Лоши момичета; сезон 1, епизод 11, екшън, комедия, САЩ, 2019
Viasat Nature 06:15
Болница за слонове, сезон 1, еп. 1
Охота и рыбалка 06:30
Сезон охоты
Viasat Explorer 06:30
Треска за нефрит, сезон 6, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:15
Олимпийски игри: Тенис, мач за бронза, мъже, директно
Eurosport HD 06:15
Олимпийски игри: Тенис, мач за бронза, мъже, директно
Eurosport 2 06:20
Олимпийски игри: Баскетбол, Иран - Франция, мъже
НТВ Сериал 06:30
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 508=зПРОВИДЕЦ ИЗ АКВАРИУМА
National Geographic Wild 06:45
Екстремни животински бебета

Всички предавания

Филми

AXN 06:15
Лоши момичета; сезон 1, епизод 11, екшън, комедия, САЩ, 2019
БНТ 06:15
Ламята детски игрален филм /България, 1974г./, режисьор Тодор Динов, в ролите: Никола Тодев, Георги Парцалев, Петър Слабаков, Васил Михайлов, Домна Ганева и др.
FilmBox Extra 06:25
Хайди Семеен, Детски Германия, Швейцария 2015
FilmBox Plus 06:30
Тяло за двама Комедия Франция 2008
TV1000 06:30
Правилата не важат, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2016

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}