ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:30
    Олимпийски игри Токио 2020: Плуване /финали/ пряко предаване
  • 06:30
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    Книга на книгите анимационен филм
Пълна програма
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.23
  • 06:30
    "Лице в лице" /п./
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу (най-доброто)
Пълна програма
  • 06:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 3 /п/
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 07:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Мария Константинова и Мирослав Димитров
  • 09:00
    Райски градини - филм
  • 09:30
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п/
  • 08:00
    Лидерите с Лакуа - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 05:50
    Морски тюлени; сезон 4, епизод 16, екшън, драма, САЩ, 2020
  • 06:35
    Светът на невероятния Спайдърмен; сезон 1, епизод 1, САЩ, 2014
  • 07:00
    Праведен; сезон 2, епизод 4, екшън, криминален, САЩ, 2011
  • 07:55
    Праведен; сезон 2, епизод 5, екшън, криминален, САЩ, 2011
Пълна програма
  • 05:55
    Разкритите престъпления: Хвърляне на октопод!
  • 06:15
    Как живеят ветеринарите: Епизод 7
  • 07:00
    Как живеят ветеринарите: Епизод 8
  • 07:48
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къщичка на дърво в Утопия
Пълна програма
  • 06:00
    Новини
  • 06:20
    Документален филм
  • 07:00
    Новини
  • 07:20
    Актуално
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:20
    Music Arena
Пълна програма
  • 06:00
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 06:30
    България от край до край /4 сезон, 1 епизод/п/
  • 07:05
    Бързо, лесно, вкусно /избрано/п/
  • 07:35
    Тими Каучука тв новела на Евровизия
Пълна програма
  • 06:10
    Taffy - Season 1: The Highest Bidder
  • 06:20
    Taffy - Season 1: I Now Pronounce You Dog And Cat
  • 06:25
    Taffy - Season 1: Bentley's Girlfriend
  • 06:30
    Taffy - Season 1: Dna
Пълна програма
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс: Роботи под прикритие" - сериал, с.4 еп.23 - 26
  • 08:00
    "Твърде лично" - сериал, с.2 еп.12
  • 09:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.5 еп.14
  • 10:00
    "Стрелата" - сериал, с.7 еп.4
Пълна програма
  • 06:00
    "Ривърдейл" /п./ - сериал, с.3 еп.17, 18
  • 08:00
    "Джой" - драма, биографичен (САЩ, 2015), режисьор Дейвид О. Ръсел, в ролите: Дженифър Лорънс, Робърт Де Ниро, Едгар Рамирес, Даян Лад, Върджиния Мадсън, Изабела Роселини, Брадли Купър, Даша Поланко, Елизабет Рьом, Дона Милс, Дрина Де Ниро и др.
  • 10:30
    "Ривърдейл" - сериал, с.3 еп.19, 20
  • 12:30
    "Убийства край езерото" - трилър (САЩ, 2019), режисьор Тим Крус, в ролите: Ники Уелън, Ана Хъчисън, Алекзандриа ДеБери, Рики Гарсиа, Кара Ройстър и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Дивата Нина" - сериал, еп.51
  • 07:00
    "Столичани в повече" /п./ - сериал
  • 08:00
    "Преспав" /п./ - сериал
  • 08:30
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    "Алено сърце" - сериал
  • 07:30
    "Сестра Бети" - сериал
  • 08:30
    "Ирония на съдбата" - сериал
  • 10:00
    "Доктор Чудо" - сериал
Пълна програма
  • 06:05
    Бен 10: Бебето Букту
  • 06:15
    Бен 10: Бой в царевицата
  • 06:25
    Бакуган: Мистериозният Отмъстител
  • 06:35
    Бакуган: Уинтън срещу Лия
Пълна програма
  • 05:10
    "Местни новини", романтична драма, САЩ, 2001; реж. Ласе Халстрьом, с Кевин Спейси, Джулиан Мур, Джуди Денч, Кейт Бланшет, ийт Постлетуейт, [15+]
  • 07:00
    "Света Франсис", комедийна драма, САЩ, 2019; реж. Алекс Томпсън, с Кели О’Съливан, Рамона Едит Уилямс, Чарин Алварес, Лили Моджекву, Макс Липчиц, [12+]
  • 08:45
    "Градски легенди III: На гости в "Студения дом"", комедия - пародия, Великобритания, 2019; реж. Робърт Деламер, със Стивън Мангън, Иън Харт, Моника Долан, Сам Фентън, Алекс Каугил, [12+]
  • 09:10
    "Името", комедия, Германия, 2018; реж. Зьонке Вортман, с Флориан Давид Фитц, Кристоф Мария Хербст, Каролин Петерс, Янина Узе, Юстус Фон Донани, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    "Вкусът на фо", драма, Полша, 2019; реж. Марико Бобрик, с Танг Лонг До, Лена Нгуиен, Александра Доманска, Гиа Кай Тон, Ти Тан Мин Тран, [12+]
  • 07:00
    "На два часа от Париж", комедийна драма, Франция, 2018; реж. Вирджини Верие, с Ерика Сант, Матилда Марти-Жиро, Фред Тесту, Тиери Фремон, Ширли Бускет, [12+]
  • 08:20
    "Довереник", драма, Белгия, 2019; реж. Патрис Той, с Таймен Говаерц, Джулия Браун, Ина Гертс, Грийт Верстраете, Лайн Пилет, [15+]
  • 10:00
    "14 дни, 12 нощи", драма, Канада, 2019; реж. Жан-Филип Дювал, с Ан Дорвал, Леана Чи, Франсоа Папино, Лорънс Барет, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    CNN Newsroom with John Vause
  • 06:45
    World Sport
  • 07:00
    CNN Newsroom with John Vause
  • 08:45
    World Sport
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:40
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:40
    "Сияйна луна" - сериал /п/
  • 08:40
    "Печивата на Марта Стюарт" - кулинарно предаване /п/
Пълна програма
  • 03:30
    Еротичен телепазар
  • 06:15
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 1 /п/
  • 07:15
    "Женени с деца" - ситком, сезон 9 /п/
  • 07:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 7 /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Рейндж Роувър Мк3
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Епизод 26
  • 08:00
    Да продадеш колата си: Триумф или падение
  • 09:00
    Как се прави...: Ултра тънко стъкло, демонтажни уреди за палети
Пълна програма
  • 06:12
    Как се прави: автомобили на мечтите: Ягуар XF
  • 06:36
    Как се прави: автомобили на мечтите: БМВ М6
  • 07:00
    Как се прави...: Триизмерни букви, костюми за гмуркане, алуминиев самолет
  • 07:24
    Как са го направили?: Алуминиеви кенчета, часовници с кукувичка, дъски за сърф
Пълна програма
  • 06:10
    Светът на наследниците
  • 06:15
    Финиъс и Фърб
  • 06:35
    Финиъс и Фърб
  • 07:00
    Финиъс и Фърб
Пълна програма
  • 06:00
    "Знаеш ли как?"
  • 06:25
    "За ума"
  • 06:30
    "Знаеш ли как?"
  • 06:55
    "За ума"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:50
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 08:20
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 08:50
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:30
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Училище за родители - със Стойка Стефанова и Божана Дудева
  • 11:00
    EuroTV Shop
Пълна програма
  • 04:30
    Олимпийски игри: Плуване, осми ден, директно
  • 06:15
    Олимпийски игри: Бокс, седми ден, директно
  • 08:00
    Олимпийски игри: Кану-каяк, полуфинали, мъже, каяк, директно
  • 09:00
    Олимпийски игри: Плуване, седми ден
Пълна програма
  • 04:00
    Олимпийски игри: БМХ колоездене, фрийстайл, квалификация, директно
  • 06:20
    Олимпийски игри: Баскетбол, Белгия - Пуерто Рико, жени
  • 07:40
    Олимпийски игри: Баскетбол, САЩ - Япония, жени, директно
  • 09:40
    Олимпийски игри: Плажен волейбол, групова фаза, директно
Пълна програма
  • 05:50
    Лъскави трошки, сезон 1, еп. 10
  • 07:05
    Автоработилница "Последна спирка", сезон 2, еп. 10
  • 07:30
    Лъскави трошки, сезон 2, еп. 10
  • 08:15
    От винтидж коли в електромобили, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 06:00
    Nomads Seeking Adventure
  • 06:30
    Nomads Seeking Adventure
  • 07:00
    Nomads Seeking Adventure
  • 07:25
    Beyond The Beaten Path
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 06:00
    Грил тур с Примож, еп. 4
  • 06:25
    Грил тур с Примож, еп. 5
  • 06:50
    Милион малки неща, еп. 12
  • 07:45
    Д-р Хаус, еп. 19
Пълна програма
  • 06:00
    От местопрестъплението, еп. 19
  • 06:45
    От местопрестъплението, еп. 20
  • 07:40
    Загадките на Лора, еп. 6
  • 08:30
    Петра, еп. 4
Пълна програма
  • 05:35
    "Змията в Алабама", документален, САЩ, 2020; реж. Тио Лав, [15+]
  • 07:00
    "LEGO Нинджаго: Филмът", анимация, САЩ, 2017; реж. Чарли Бийн, Пол Фишър, Боб Логан, [7+]
  • 08:40
    "Бавачката Макфий", , САЩ, 2005; реж. Кърк Джоунс, с Ема Томпсън, Колин Фърт, Кели Макдоналд, Томас Сангстър, Илийза Бенет, [12+]
  • 10:15
    "Бавачката Макфий и Големият взрив ", семейна комедия, Великобритания, 2010; реж. Сузана Уайт, с Ема Томпсън, Маги Джиленхол, Рис Ифанс, Ейса Бътърфийлд, Маги Смит, [12+]
Пълна програма
  • 05:50
    Загадки в музея, сезон 12, еп. 2
  • 06:30
    Прокълнати династии, сезон 1, еп. 4
  • 07:00
    Загадки в музея, сезон 12, еп. 6
  • 07:40
    Разшифровани съкровища, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 05:55
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Обран до шушка
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Демон в заложната къща
  • 07:00
    Изковани в огъня: Хусарската сабя
  • 07:55
    Изковани в огъня: Варварски меч
Пълна програма
  • 06:00
    Истории от музея
  • 06:40
    Риболовен филм
  • 08:00
    С въдица в ръка - тв поредица, седми сезон, 23 еп.
  • 08:40
    Българската история представя
Пълна програма
  • 05:56
    "Строубъри Шорткейк"
  • 07:00
    "Инуи"
  • 07:14
    "Любопитният Джордж"
  • 08:00
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 06:00
    "История на холивудския мюзикъл" - 1 еп.
  • 07:00
    "В близък план"
  • 07:15
    "Звездите отблизо"
  • 07:45
    "Госфорд Парк" - драма, САЩ, 2001, С Маги Смит, Майкъл Гамбън и др.
Пълна програма
  • 06:00
    Hot Right Now!
  • 08:00
    Rock Solid Playlist
  • 10:00
    Lollapalooza 2019: MTV World Stage
  • 10:45
    Zara Larsson: Late Night Concert
Пълна програма
  • 05:10
    Най-страховитите животни на планетата, сезон 3, еп. 1
  • 06:15
    Чарли и пчелите, сезон 1, еп. 1
  • 07:10
    Диви сърца, сезон 1, еп. 10
  • 08:15
    Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 20
Пълна програма
  • 06:00
    Brain Games
  • 06:20
    Теория на глупостта
  • 06:45
    Теория на глупостта
  • 07:05
    Разглоби ме
Пълна програма
  • 06:00
    Владенията на прерийните кучета
  • 06:25
    Владенията на прерийните кучета
  • 06:45
    Най-опасните змии в света
  • 07:30
    Скритите чудеса на Африка
Пълна програма
  • 00:00
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Футбол: Норич Сити - Борнемут Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    Баскетбол: УНИКС - Цмоки ВТБ лига /п/
  • 14:00
    Футбол: Норич Сити - Уотфорд Чемпиъншип /п/
Пълна програма
  • 03:45
    "Хайде да се оженим" - сериал
  • 08:00
    Новини
  • 08:25
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    "Живей здравословно!"
Пълна програма
  • 06:10
    "Класика в жанра" - вечни хитове
  • 06:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:10
    "Звездите на България" - любими песни
Пълна програма
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 06:10
    "Класика в жанра" - вечни хитове
  • 06:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:10
    "Звездите на България" - любими песни
Пълна програма
  • 06:00
    Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
  • 08:00
    Съвършенството - най-великите моменти в спорта
  • 10:00
    Обратно на очакванията - предаване за най-неочакваните обрати в спорта
  • 12:00
    Клубни истории - предаване за историята на спортните клубове по света
Пълна програма
  • 05:30
    Здравословно" с водещ Христо Деянов /повторение/
  • 06:30
    Всички на мегдана - поздравителен концерт / повторение/
  • 07:30
    Дискусионно студио със Стоян Иванов / повторение/
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Фолклорна трапеза
  • 07:30
    Детски свят
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Детски свят
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 05:30
    Бутик за булки с извивки: Ейми У
  • 06:30
    Бейкдаун с Бъди: Съпружески торти
  • 07:00
    Бутик за булки с извивки: Дели Н.
  • 08:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Черити
Пълна програма
  • 06:00
    Пътеводител на пътешественика: Тунис, част 1
  • 06:30
    Изкуство и култура - Изкуството е вечно
  • 07:00
    Искам да съм там: Мездра - Живот от милиони години
  • 07:30
    Импресии - Дяволски водопади
Пълна програма
  • 06:00
    Извънземна магистрала (Series 1): НЛО терор (Episode 2)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 18): Знамето на Аляска и други истории (Episode 6)
  • 08:00
    На края на Аляска (Series 1): Завръщане към рудната мина (Episode 14)
  • 09:00
    Строителство със стара дървесина (Series 2): Дом в Блу Ридж (Episode 13)
Пълна програма
  • 06:00
    Извънземна магистрала (Series 1): НЛО терор (Episode 2)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 18): Знамето на Аляска и други истории (Episode 6)
  • 08:00
    На края на Аляска (Series 1): Завръщане към рудната мина (Episode 14)
  • 09:00
    Строителство със стара дървесина (Series 2): Дом в Блу Ридж (Episode 13)
Пълна програма
  • 04:30
    Алвин и Чипоносковците: Голямото чипоключение, САЩ, приключенски/анмационен/комедия/семеен, 2015
  • 06:15
    Момчетата на моя живот, САЩ, комедия/драма, 2001
  • 08:20
    Социалната мрежа, САЩ, Биография/драма, 2010
  • 10:35
    Лабиринт, Великобритания,САЩ, приключенски/семеен/фентъзи, 1986
Пълна програма
  • 04:00
    "Срещи в работилницата: Украсата на храмовете - поглед отвътре" - 5 еп., документална поредица
  • 07:00
    "Българска царска династия Шишмановци" - I част, документален филм
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:05
    Моята кухня е най-добрата - Австралия, еп. 23
  • 07:00
    Рокери лакомници: Път 66, еп. 4
  • 08:05
    Бойният клуб на Джейми и Джими, еп. 12
  • 09:00
    Печивата на Марта Стюарт, еп. 11
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 Shuffle
  • 07:00
    Hits Don't Lie!
  • 10:00
    Guess The Year
  • 11:00
    Hottest 00s Collabs!
Пълна програма
  • 05:28
    Нико 2 Малко братче големи проблеми Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 06:42
    Щъркелчето Ричард Анимация, Приключенски, Комедия 2017
  • 08:06
    Тор и Легендата за Валхала Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 09:30
    Дофус Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Пълна програма
  • 06:00
    Пъстро семейство, еп. 18
  • 06:20
    Кости, еп. 7
  • 07:10
    Кости, еп. 8
  • 08:00
    Касъл, еп. 6
Пълна програма
  • 06:00
    RUSSIA'S FAVOURITE
  • 06:30
    RUSSIA'S FAVOURITE
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    FASHION & SPORTS
Пълна програма
  • 06:00
    Non-Stop Hits
  • 09:00
    Today's Top Hits
  • 10:00
    Nothing But Hits
  • 14:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • 06:10
    "Лов на неизрядни платци" - 9 и 10 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 217 и 218 еп.
  • 07:50
    "Отряд за сложни спасителни операции" - 8 еп.
  • 08:40
    "Дог и Бет: на лов " - 9 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:00
    Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Темите - публицистика
Пълна програма
  • 06:00
    Охоты и охотники
  • 06:15
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 06:30
    По Якутии с Александром Борисовым
  • 07:00
    На охотничьей тропе
Пълна програма
  • 06:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 7 /п/
  • 06:45
    "Училището: Най-лошите ми години" - комедия с уч. на Грифин Глък, Лорън Греъм, Роб Ригъл, Томас Барбуска, Анди Дали, Адам Пали и др.
  • 08:50
    "Младежки дух" - музикална драма с уч. на Ел Фанинг, Ребека Хол, Арчи Мадекве, Агниешка Гроховска, Златко Бурич и др.
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 7, 2 епизода
Пълна програма
  • 05:40
    Chopped: Chopped Champs Throwdown: Battle 4
  • 06:20
    Chopped: Chopped Champs Throwdown: Finale
  • 07:00
    Bizarre Foods: Delicious Destinations: London: A Second Bite
  • 07:20
    Bizarre Foods: Delicious Destinations: Scottish Highlands
Пълна програма
  • 06:00
    Загадките на Блу
  • 06:20
    Кафенето на Масленка
  • 06:30
    Барбароните
  • 06:55
    Приключенията на Падингтън
Пълна програма
  • 04:30
    Олимпийски игри: Плуване, осми ден, директно
  • 06:15
    Олимпийски игри: Бокс, седми ден, директно
  • 08:00
    Олимпийски игри: Кану-каяк, полуфинали, мъже, каяк, директно
  • 09:00
    Олимпийски игри: Плуване, седми ден
Пълна програма
  • 05:35
    "Змията в Алабама", документален, САЩ, 2020; реж. Тио Лав, [15+]
  • 07:00
    "LEGO Нинджаго: Филмът", анимация, САЩ, 2017; реж. Чарли Бийн, Пол Фишър, Боб Логан, [7+]
  • 08:40
    "Бавачката Макфий", , САЩ, 2005; реж. Кърк Джоунс, с Ема Томпсън, Колин Фърт, Кели Макдоналд, Томас Сангстър, Илийза Бенет, [12+]
  • 10:15
    "Бавачката Макфий и Големият взрив ", семейна комедия, Великобритания, 2010; реж. Сузана Уайт, с Ема Томпсън, Маги Джиленхол, Рис Ифанс, Ейса Бътърфийлд, Маги Смит, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 06:00
    Gigantosaurus
  • 06:30
    Gigantosaurus S2 Splits
  • 06:45
    Gigantosaurus S2 Splits
  • 07:00
    Bluey
Пълна програма
  • 06:00
    Загадките на Блу
  • 06:20
    Кафенето на Масленка
  • 06:30
    Барбароните
  • 06:55
    Приключенията на Падингтън
Пълна програма
  • 06:00
    Мрежа от лъжи: Опасни игри
  • 07:00
    Зли мащехи: Цената на алчността
  • 08:00
    Да убием мама
  • 09:00
    Гробовни тайни: Завой на пътя
Пълна програма
  • 05:50
    Homage: Tennis
  • 06:15
    Courtside: Demands and Sacrifice
  • 06:45
    Tennis Stars: Del Potro
  • 07:10
    Courtside: Lleyton Hewitt
Пълна програма
  • 06:00
    Shootout Lane
  • 06:20
    Shootout Lane
  • 06:45
    Nick's Wild Ride
  • 07:05
    Nick's Wild Ride
Пълна програма
  • 05:55
    Спецове в заложната къща: Южна Африка: Обран до шушка
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Демон в заложната къща
  • 07:00
    Изковани в огъня: Хусарската сабя
  • 07:55
    Изковани в огъня: Варварски меч
Пълна програма
  • 06:05
    Разглоби ме
  • 07:00
    Разглоби ме
  • 08:00
    Япония: Между земята и небето
  • 09:00
    Китай: Поглед в бъдещето
Пълна програма
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.23
  • 06:30
    "Лице в лице" /п./
  • 07:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу (най-доброто)
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 6, криминален, Полша, 2017
  • 11:05
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Закрилникът; сезон 3, епизод 1, драма, криминален, САЩ, 2003
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:05
    Часовете преди убийство: Опасен бизнес
  • 07:00
    Какво е нужно за убийство: Зелената вдовица
  • 07:25
    Първите 48 часа: Раздялата, Няма ненаказано добро
  • 08:15
    Първите 48 часа: Убийствена битка; Постъпи правилно
Пълна програма
  • 03:55
    Пирани
  • 06:55
    Истинска история
  • 08:50
    Ондин
  • 10:50
    Моли
Пълна програма
  • 06:00
    SpongeBob SquarePants
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 04:15
    Тенис: Анджелик Кербер - Ализе Корне (Internazionali BNL d'Italia, Рим; WTA 1000 - повторение)
  • 07:00
    Тенис: Йохана Конта - Алисън Ван Уйтванк (Viking Open Nottingham, Нотингам; WTA 250 - I четвъртфинал, повторение)
  • 08:50
    Тенис: Нина Стоянович - Тереза Мартинцова (Viking Open Nottingham, Нотингам; WTA 250 - II четвъртфинал, повторение)
  • 10:30
    Тенис: Сара Ерани - Слоун Стивънс (Parma Open, Парма; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:25
    Борсова информация
  • 06:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 06:00
    Вкусовете на Бразилия
  • 06:30
    Вкусовете на Бразилия
  • 07:00
    Всичко за животните, еп.23
  • 07:30
    Всичко за животните, еп.24
Пълна програма
  • 06:00
    Returning Home
  • 06:16
    4 Days in Bali
  • 06:30
    Joy of Bike
  • 07:00
    BILLY
Пълна програма
  • 06:10
    Mysteries at the Museum (Series 10): Death of Michael Rockefeller (Episode 8)
  • 07:00
    The Supervet (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 07:50
    The Supervet (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 08:35
    The Supervet (Series 1): 104 (Episode 4)
Пълна програма
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 06:30
    "Паневритмия"
  • 07:40
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 08:10
    "Събуди се с усмивка"
Пълна програма
  • 05:20
    Tinissima quartet - Banlieues Bleues
  • 06:20
    Redstar Orkestar ft. Thomas de Pourquery - Banlieues Bleues
  • 07:45
    InterMezzo
  • 10:00
    Elektro Kif choreography by Blanca Li
Пълна програма
  • 01:30
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Лудогорец - Мура Шампионска лига, втори квалификационен кръг, реванш (2021-22) /п/
  • 10:00
    Футбол: Лиепая - ЦСКА Лига на конференциите, втори квалификационен кръг, реванш (2021-22) /п/
  • 12:00
    efbet Лига: Преди кръга предаване за български футбол (2021-22) /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Бърнли Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Фулъм - Челси Висша лига /п/
  • 12:00
    "НБА Екшън" предаване за баскетбол от НБА (2020-21) /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Мрежа от лъжи: Опасни игри
  • 07:00
    Зли мащехи: Цената на алчността
  • 08:00
    Да убием мама
  • 09:00
    Гробовни тайни: Завой на пътя
Пълна програма
  • 05:35
    "Семейно ранчо 2", семеен -уестърн, САЩ, 2020; реж. Шон МакНамара, с Джон Войт, Джеймс Каан, Тери Поло, Бо Дерек, Дилън Уолш, [12+]
  • 07:00
    "Тур дьо Франс - купонът", документален, Белгия, 2018; реж. Мерил Фортуна-Роси, Валери Розие, [12+]
  • 08:10
    "Крийд: Сърце на шампион", спортна драма, САЩ, 2015; реж. Райън Куглър, с Майкъл Б. Джордан, Силвестър Сталоун, Теса Томпсън, Филиша Рашад, Андре Уорд, [12+]
  • 10:20
    "Крийд 2", спортна драма, САЩ, 2018; реж. Стивън Кейпъл-младши, с Майкъл Б. Джордан, Силвестър Сталоун, Теса Томпсън, Филиша Рашад, Долф Лундгрен, [12+]
Пълна програма
  • 03:55
    "Мръсни хубави неща", криминален трилър, Великобритания, 2002; реж. Стивън Фриърс, с Чиуетел Еджиофор, Одре Тоту, Серхи Лопес, Софи Оконедо, Бенедикт Уонг, [15+]
  • 07:00
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 09:05
    "Бъз", документален, САЩ, 2019; реж. Андрю Шей, [12+]
  • 10:35
    "Търсенето на Дори", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Андрю Стантън, Ангъс МакЛейн, [0+]
Пълна програма
  • 06:00
    Пламъчко и Машините
  • 06:20
    Пламъчко и Машините
  • 06:40
    Пес Парул
  • 07:05
    Пес Парул
Пълна програма
  • 06:10
    Ендевър, сезон 2, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 07:50
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 9, Канада, 2020
  • 08:35
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 10, Канада, 2020
  • 09:20
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 6, Австралия, криминален/мистерии, 2012
Пълна програма
  • 06:10
    Винсент и аз Семеен Канада, Франция 1990 99 минути
  • 07:50
    Джобното ножче Семеен Холандия 1992 87 минути
  • 09:20
    Мечо Пух Семеен САЩ 1960 53 минути
  • 10:15
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004 83 минути
Пълна програма
  • 06:00
    Нова Година Драма Великобритания 1989
  • 07:25
    Архитектът Драма САЩ 2006
  • 08:45
    Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2003
  • 10:10
    Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2003
Пълна програма
  • 04:00
    Убийството при скалите Драма Франция 2015
  • 06:15
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, III Екшън, Приключенски САЩ 2008
  • 07:50
    Сниф участва във войната Семеен Холандия 2008
  • 09:30
    Жаби и жабчета Семеен Холандия 2009
Пълна програма
  • 06:00
    FIM X-Trial World Championship 2020
  • 07:10
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2020
  • 08:10
    Live Recap FIM CEV Repsol 2021
  • 09:35
    Live Recap Vans Pro Park Series 2019
Пълна програма
  • 05:05
    Олимпийски игри Токио 2020: Волейбол /мъже/: Бразилия - САЩ пряко предаване
  • 07:30
    Олимпийски игри Токио 2020: Тенис /мъже/, полуфинална среща, Стрелба /спортен пистолет, жени/ пряко предаване
  • 11:00
    Олимпийски игри Токио 2020: Гребане /финали/
  • 12:10
    Зала на славата: Георги Георгиев
Пълна програма
  • 06:00
    Непознатата България Градът на светците
  • 06:30
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    100% будни /избрано/
Пълна програма
  • 06:00
    Нидерландска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Аякс 24 кръг
  • 08:00
    Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Ню Хемпшир 23 кръг Обзор на състезанието в Ню Хемпшир
  • 09:00
    Лека атлетика: "Атлетикс" 13 епизод Магазинно предаване
  • 09:30
    ATP 250: Кицбюел, Австрия Трети четвъртфинал
Пълна програма
  • 06:00
    ATP 250: Атланта
  • 08:00
    Голф: ISPS HANDA World Invitational presented by Modest Европейски тур
  • 11:30
    Суперкарс 2021г.: Първо състезание в Таунсвил - SuperSprint Първо състезание в Таунсвил - SuperSprint
  • 12:35
    Суперкарс 2021г.: Второ състезание в Таунсвил - SuperSprint Второ състезание в Таунсвил - SuperSprint
Пълна програма
  • 06:00
    Серия А: Фиорентина - Специя
  • 08:00
    Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Аугсбург Мач от германската Бундеслига
  • 10:00
    Серия А: Торино - Сасуоло
  • 12:00
    Серия А: Специя - Парма
Пълна програма
  • 06:00
    Копа Либертадорес: Расинг - Сао Пауло Втори осминафинал
  • 08:00
    Ла Лига: Леванте - Атлетик Билбао
  • 10:00
    Ла Лига: Селта - Валядолид
  • 12:00
    Ла Лига: Алавес - Осасуна
Пълна програма
  • 06:00
    "Утро. Самое Лучшее"
  • 07:25
    "Чрезвычайное Происшествие"
  • 08:00
    "Сегодня"
  • 08:20
    Максим Аверин, Денис Рожков, Владимир Фекленко, Виктория Тарасова В Детективном Сериале "Глухарь. Продолжение". "Бег", "Салочки" (Начало)
Пълна програма
  • 05:50
    Fallen Empire - Part 1
  • 07:00
    Fallen Empire - Part 2
  • 08:20
    Broken Promise
  • 10:35
    Gripsholm
Пълна програма
  • 05:25
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 196=зРОДИТЕЛЬСКИЕ ВОЙНЫ
  • 06:20
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 166=зСУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ
  • 07:20
    ДНК 163=з
  • 08:10
    ДЕЛО ВРАЧЕЙ 67=зЛЮБОВЬ ЗЛА
Пълна програма
  • 05:40
    СВЕТ И ТЕНЬ МАЯКА серия 91=з
  • 06:30
    СВЕТ И ТЕНЬ МАЯКА серия 92=з
  • 07:20
    ОПЕРАЦИЯ 'КУКЛОВОД' (ЗВЕРОБОЙ-4) серия 5=з
  • 08:05
    ОПЕРАЦИЯ 'КУКЛОВОД' (ЗВЕРОБОЙ-4) серия 6=з
Пълна програма
  • 06:00
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! - 306=зКАРАНТИН
  • 06:45
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! - 307=зОНЛАЙН
  • 07:30
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! 150=зГРУЗИЯ
  • 08:05
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! 151=зМОСКВА - РОССИЯ
Пълна програма
  • 03:00
    Музикална програма
  • 07:00
    Крум Савов LIVE - токшоу (П)
  • 08:00
    Студио Хъ (П)
  • 09:00
    ЗАСЕДАНИЕ НА НАРОДНОТО СЪБРАНИЕ
Пълна програма
  • 06:00
    Санджей и Крейг
  • 06:20
    Санджей и Крейг
  • 06:45
    Алвин и Катеричоците
  • 06:55
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: Лорън Дейвис - Кейти Бултър (Viking Open Nottingham, Нотингам; WTA 250 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 06:30
    Тенис: Лаура Зигемунд - Катерина Синякова (Bad Homburg Open presented by Engel and Volkers, Бад Хомбург; WTA 250 - I четвъртфинал, повторение)
  • 08:30
    Тенис: Livesport Prague Open 2021, Прага (WTA 250 - четвъртфинали, повторение)
  • 12:30
    Тенис: Каролина Плишкова - Анастасия Павлюченкова (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA 1000 - повторение)
Пълна програма
  • 01:00
    ... So 80s!
  • 07:00
    Non-Stop 80s Hits!
  • 11:00
    Gold! Greatest Hits Of The 80s
  • 15:00
    40 Unforgettable 80s Music Videos!
Пълна програма
  • 06:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 09:00
    Mmm Bop! Perfect 90s Pop
  • 13:00
    Saved By The 90s!
  • 16:00
    Girl Power Hour!
Пълна програма
  • 06:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 11:00
    Reload! Club Classics
  • 12:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Ultimate Rap & RnB
Пълна програма
  • 06:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 06:15
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 07:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
Пълна програма
  • 06:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 06:30
    "This Is Bulgaria" - музикална импресия
  • 06:40
    "Magic" - музикална магия
  • 07:00
    "Showtime" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • 06:00
    """Ново френско кино"": Попечителство, 01:33 ч.
  • 08:00
    Испанска афера - 1, 01:38 ч. роматничен, комедия Испания 2014
  • 10:00
    Ченгета - 1, 2 1 1, 2 криминален сериал Нидерландия 2015
  • 12:00
    Ордата, 02:09 ч. (+12) историческа драма Русия 2012
Пълна програма
  • 06:10
    Ничия земя /п/
  • 07:00
    Здравей, България
  • 09:30
    Социална мрежа /п/
  • 10:00
    Новините на NOVA NEWS
Пълна програма
  • 05:40
    Една година в африканската природа 1
  • 06:30
    Една година в африканската природа 1
  • 07:20
    Рифове от корабни останки 1
  • 08:10
    Номадите на Серенгети 1
Пълна програма
  • 05:00
    Дванайсетият
  • 08:00
    Бялото слънце на пустинята
  • 10:00
    Синът на Бащата на народите 7, 8 Драма Русия, Украйна, Беларус 2013 г.
  • 12:00
    Панорама Уди Алан: КУРШУМИ НАД БРОДУЕЙ
Пълна програма
  • 06:00
    Rough Riff
  • 07:00
    Morning Spin
  • 08:00
    Morning Spin
  • 09:00
    Morning Spin
Пълна програма
  • 06:00
    WORLD OF FREESPORTS 2019, EP 20
  • 06:30
    SPORTS ADVENTURE
  • 07:00
    SPORTS ADVENTURE
  • 07:30
    RACEMAX MOTORSPORTS, EP 14
Пълна програма
  • 05:33
    Metallica - Master of Puppets
  • 06:56
    The Lumineers - iConcerts Hits
  • 07:05
    Jake Bugg - Main Square Festival 2016
  • 08:03
    Rival Sons - Download Festival 2016
Пълна програма
  • 04:18
    Martha Argerich and Daniel Barenboim at The Berlin Philharmonie: Mozart, Schubert, Stravinsky
  • 06:20
    InterMezzo
  • 07:00
    Teodor Currentzis conducts Verdi's Requiem in Milano
  • 08:40
    Andris Nelsons and the Gewandhaus Orchestra: Schleiermacher, Berg, Mendelssohn
Пълна програма
  • 05:50
    Кралете на басейните (Series 8): Великолепен средиземноморски басейн (Episode 1)
  • 06:15
    Кралете на басейните (Series 8): Канкун във всеки ъгъл (Episode 2)
  • 06:35
    Живот на остров (Series 12): Адвокати от Ню Йорк в Лонг Бийч (Episode 1)
  • 07:00
    Отново у дома със семейство Форд (Series 1): Домът от детството (Episode 5)
Пълна програма
  • 06:00
    Staroye i novoye Russia 1928
  • 08:05
    Rodri France, Colombia 2012
  • 08:30
    The Kid USA 1921
  • 09:40
    LE SAC DE FARINE Belgium, Morocco 2012
Пълна програма
  • 05:45
    Gamanoid World
  • 07:15
    Esports - Hearthstone
  • 09:15
    Stream Nation - Spiderman
  • 11:20
    Stream Nation - Fortnite
Пълна програма
  • 06:00
    Музыкальные клипы
  • 07:00
    Новости
  • 07:15
    А как там дома? Донбасс
  • 07:20
    А как там дома? Крым
Пълна програма
  • 01:45
    Програмна пауза
  • 08:00
    "Формула 1 Екстра: Унгария" предаване за Формула 1 (2020) /п/
  • 09:00
    "Формула 1 Екстра: Великобритания" предаване за Формула 1 (2021) /п/
  • 10:00
    "Формула 1 Токшоу" предаване за Формула 1 (2021) /п/
Пълна програма

Сериали

AXN 06:15
Лоши момичета; сезон 1, епизод 11, екшън, комедия, САЩ, 2019
Viasat Nature 06:15
Болница за слонове, сезон 1, еп. 1
Охота и рыбалка 06:30
Сезон охоты
Viasat Explorer 06:30
Треска за нефрит, сезон 6, еп. 3
Kino Nova 06:40
"Уил и Грейс" - сериен филм, сезон 2

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:15
Олимпийски игри: Тенис, мач за бронза, мъже, директно
Eurosport HD 06:15
Олимпийски игри: Тенис, мач за бронза, мъже, директно
Eurosport 2 06:20
Олимпийски игри: Баскетбол, Иран - Франция, мъже
НТВ Сериал 06:30
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 508=зПРОВИДЕЦ ИЗ АКВАРИУМА
National Geographic Wild 06:45
Екстремни животински бебета

Всички предавания

Филми

AXN 06:15
Лоши момичета; сезон 1, епизод 11, екшън, комедия, САЩ, 2019
БНТ 06:15
Ламята детски игрален филм /България, 1974г./, режисьор Тодор Динов, в ролите: Никола Тодев, Георги Парцалев, Петър Слабаков, Васил Михайлов, Домна Ганева и др.
FilmBox Extra 06:25
Хайди Семеен, Детски Германия, Швейцария 2015
FilmBox Plus 06:30
Тяло за двама Комедия Франция 2008
TV1000 06:30
Правилата не важат, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2016

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}