ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:45
    Телепазарен прозорец
  • 13:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Принцеса Лилифее анимационен филм
Пълна програма
  • 12:35
    "Комиците и приятели" /п./ - комедийно шоу
  • 13:30
    "Стани богат" /п./ - куиз шоу
  • 14:30
    "По-късното шоу на Николаос Цитиридис" /п./
  • 15:00
    Премиера: "Буря от любов" - сериал, с.12
Пълна програма
  • 12:30
    "Една жена" - сериен филм
  • 13:30
    "Неразделни" (премиера) - сериал
  • 15:00
    "Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 12:30
    Нереално - сериал, драма, романтичен /п./
  • 13:30
    Новините ON AIR
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 14:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Роселина Петкова и Христо Николов /п./
Пълна програма
  • 11:50
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 10, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 13:00
    Кандис Реноар; сезон 7, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2019
  • 14:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 7, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2020
  • 15:00
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 7, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2020
Пълна програма
  • 12:15
    Зоополицаите на Филаделфия: Специално издание: агенти преминават обучение
  • 13:10
    В аквариума: Да си подремнеш с рибите
  • 14:05
    Питбули и бивши затворници: Ново попълнение
  • 15:00
    Мънго - ловецът на мистерии: Маймуночовекът от Индия
Пълна програма
  • 12:45
    Телепазар
  • 13:00
    Новини
  • 13:30
    Актуално
  • 13:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:20
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 12:35
    Музика безкрай музикално шоу /п/
  • 13:35
    Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/избрано/п/
  • 14:05
    Култура.БГ
  • 15:00
    Извън играта
Пълна програма
  • 12:00
    Спокойно, Скуби-Ду!
  • 13:00
    Гризи и лемингите
  • 13:05
    Гризи и лемингите
  • 13:10
    Гризи и лемингите
Пълна програма
  • 12:00
    "Чък" - сериал, с.5 еп.10
  • 13:00
    "Изгубената сестра" - трилър (САЩ, 2019), режисьор Крейг Голдстийн, в ролите: Катрина Бегин, Дайора Беърд, Марк Фамилиети, Рейчъл Брук Смит и др.
  • 15:00
    "Опасни улици" - сериал, еп.5
  • 16:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, с.6 еп.12
Пълна програма
  • 12:15
    "Тъмна вълна" - приключенски, трилър, хорър (САЩ, Великобритания, ЮАР, Германия, Франция, 2012), режисьор Джон Стокуел, в ролите: Хали Бери, Оливие Мартинез, Ралф Браун, Сизве Мсуту, Марк Елдъркин и др.
  • 14:30
    "Лейди Бърд" - драма, комедия (САЩ, 2017), режисьор Грета Гъруиг, в ролите: Сърша Ронан, Лори Меткалф, Трейси Летс, Лукас Хеджис, Тимъти Шаламей и др.
  • 16:30
    "Капитан Фантастик" - комедия, драма (САЩ, 2016), режисьор Мат Рос, в ролите: Виго Мортенсен, Джордж Маккей, Саманта Айлър, Аналийз Басо, Никълъс Хамилтън, Стив Зан, Франк Лангела и др.
  • 19:00
    "Машината на времето" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2002), режисьор Саймън Уелс, в ролите: Гай Пиърс, Сиена Гилъри, Марк Ади, Джереми Айрънс, Орландо Джоунс, Саманта Мъмба и др.
Пълна програма
  • 12:00
    "Приятели" /п./ - сериал
  • 13:00
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 14:00
    "Новите съседи" /п./ - сериал
  • 15:30
    "Младият Шелдън" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 12:30
    "Шест сестри" - сериал, с.7 еп.90
  • 13:30
    "Успех" - сериал
  • 14:30
    "Навсякъде ти" - сериал
  • 16:00
    "Ослепително слънце" - сериал, еп.103, 104
Пълна програма
  • 12:25
    Спокойно, Скуби-Ду!: Аз Скуби-Дуби-Ду!
  • 12:55
    Новите шантави рисунки: С прасе на път
  • 13:00
    Новите шантави рисунки: Скуикс и звездата
  • 13:05
    Новите шантави рисунки: Приятен полет
Пълна програма
  • 11:50
    "Бялата крепост", драма, Канада, 2021; реж. Игор Дрляца, с Павле Чемерикич, Сумея Дардаган, Жасмин Гельо, Керим Кутуна, Албан Укай, [12+]
  • 13:25
    "Спомени за баща ми", биографична драма, Колумбия, 2020; реж. Фернандо Труеба, с Хавиер Камара, Николас Рейес Кано, Патриша Тамайо, Хуан Пабло Урего, Лора Лондоньо, [15+]
  • 15:40
    "Последно желание", драма, Исландия, 2019; реж. Елфар Адалстийнс, с Джон Хоукс, Логан Лерман, Сара Болджър, Андреа Ървайн, Олафур Дари Олафсон, [12+]
  • 17:20
    "Все още има време", драма, Канада, 2020; реж. Виго Мортенсен, с Виго Мортенсен, Ланс Хенриксен, Лора Лини, Тери Чен, Хана Грос, [12+]
Пълна програма
  • 12:25
    "Атландида (2019)", драма, Украйна, 2019; реж. Валентин Васянович, с Андрий Ръймарук, Людмила Билека, Василий Антоняк, Лили Хайд, Игор Титарчук, [15+]
  • 14:15
    "Миа жадува за мъст", комедийна драма, Румъния, 2020; реж. Богдан Теодор Олтеану, с Йоана Бугарин, Мария Попистасу, Ана Мария Гуран, Карол Йонеску, Адриан Николае, [15+]
  • 15:40
    "Приключения по италиански", комедийна драма, Италия, 2020; реж. Антонио Пису , с Лодо Гуенци, Якопо Костантини, Матео Гата, Паоло Роси Пису, Ана Чонтеа, [12+]
  • 17:30
    "Едем (2020)", драма, Финландия, 2020; реж. Ула Хейкиля, с Ааму Милоноф, Линеа Ског, Бруно Баер, Сату Туули Карху, Томи Корпела, [12+]
Пълна програма
  • 12:00
    New Day
  • 14:30
    World Sport
  • 15:00
    First Move with Julia Chatterley
  • 16:00
    Connect the World: Connect the World
Пълна програма
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 13:30
    "Не пускай ръката ми" - сериен филм /п/
  • 14:30
    "Пътят на честта" - сериaл, сезон 1 /п/
  • 15:30
    "Черна роза" - сериен филм
Пълна програма
  • 11:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 9, 2 епизода /п/
  • 13:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 1
  • 14:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 18
  • 15:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19
Пълна програма
  • 12:00
    Ловци на трофеи: Неочаквани находки
  • 13:00
    Да продадеш колата си: Тойота MR2 Турбо от 1991 г.
  • 14:00
    Ловци на трофеи: Класически автомобили: Класически автомобил за продан
  • 15:00
    Ловци на трофеи: Класически автомобили: Лотус Есприт
Пълна програма
  • 12:12
    Какво може да се обърка?: Нечовешка прашка
  • 13:00
    Как се прави...: Роботизирани ловни примамки, електронни табла и ласо
  • 13:24
    Как се прави...: Изкуствена трева, джърки и кегли
  • 13:50
    Как се прави...: Мултифункционални инструменти, масло от жожоба и марионетки
Пълна програма
  • 12:40
    Мегачудесата на Калинката и Черния котарак
  • 13:10
    Момче, Момиче и т.н.
  • 13:20
    Момче, Момиче и т.н.
  • 13:30
    Момче, Момиче и т.н.
Пълна програма
  • 12:20
    "Ужасна история"
  • 12:50
    "Ловци на история"
  • 13:20
    "Гастрономи"
  • 13:35
    "Сияя - Елате с нас в дивата природа"
Пълна програма
  • 12:20
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 13:40
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 14:40
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 15:40
    Клуб Уинкс- анимационен сериал
Пълна програма
  • 12:30
    EuroTV Shop
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 15:15
    Новини
Пълна програма
  • 12:30
    Ветроходство: Сейл ГП в САЩ, обзор
  • 13:00
    "Силата на спорта", магазинно предаване
  • 13:30
    Минутката
  • 13:35
    Колоездене: Пробег на Окситан, четвърти етап, повторение
Пълна програма
  • 12:15
    Колоездене: Пробег на Окситан, четвърти етап, повторение
  • 13:00
    Ветроходство: Сейл ГП в САЩ, обзор
  • 13:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Германия, MXGP, първо състезание, повторение
  • 14:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Германия, MX2, второ състезание, повторение
Пълна програма
  • 11:45
    Речни Чудовища, сезон 6, еп. 2
  • 12:50
    Чудовищни шарани, сезон 4, еп. 3
  • 13:45
    Каменарите, сезон 1, еп. 3
  • 14:45
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 7
Пълна програма
  • 12:30
    Sports Adventure
  • 13:00
    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs
  • 13:30
    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs
  • 14:00
    Blue World
Пълна програма
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави на живо/
Пълна програма
  • 12:25
    Това сме ние, еп. 13
  • 13:20
    Милион малки неща, еп. 17
  • 14:15
    Д-р Хаус
  • 15:10
    Лекарите от Чикаго, еп. 15
Пълна програма
  • 11:25
    Убийства в Мидсъмър, еп. 8
  • 13:25
    Тандем, еп. 1
  • 14:35
    Менталист: Крадецът на мисли, еп. 5
  • 15:30
    Съдебен лекар, еп. 2
Пълна програма
  • 11:15
    "Космически забивки: Нови легенди", спортна комедия, САЩ, 2021; реж. Малкълм Ди Лий, с Леброн Джеймс, Дон Чидъл, Крис Дейвис, Сонекуа Мартин-Грийн, Седрик Джо, [7+]
  • 13:10
    "Фантастични животни: Тайните на Дъмбълдор", фентъзи, Великобритания, 2022; реж. Дейвид Йейтс, с Еди Редмейн, Джуд Лоу, Езра Милър, Дан Фоглър, Алисън Судъл, [12+]
  • 15:35
    "Дюн (1984)", екшън - фантастика, САЩ, 1984; с Кайл Маклоклан, Франческа Анис, Хосе Ферер, Макс фон Сюдов, Стинг, [15+]
  • 17:50
    "Коледна изненада", романтична драма, САЩ, 2020; реж. Клеа Дювал, с Кристен Стюарт, Макензи Дейвис, Алисън Бри, Мери Стийнбъргън, Виктор Гарбър, [12+]
Пълна програма
  • 12:40
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 4
  • 13:40
    Топ 10 военни истории, сезон 1, еп. 10
  • 14:45
    Египетски загадки, сезон 1, еп. 8
  • 15:40
    Митовете: Великите мистерии на човечеството, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 12:05
    На лов за автомобили: Мерцедесът мечта на Дани
  • 13:00
    Надпревара за находки: Хората от Санта Ана идват в града
  • 13:30
    Ловци на търгове: Наддаване в Бостън
  • 14:00
    Ловци на търгове: Димящото дуло
Пълна програма
  • 12:00
    Риболовен филм
  • 13:20
    Риби и такъми - тв поредица, пети сезон, 36 еп.
  • 14:40
    МОЕТО ХОБИ
  • 16:00
    ЗА РИБА - тв поредица, седми сезон, 28 еп.
Пълна програма
  • 12:46
    "Кейт и Мим Мим"
  • 13:09
    "Строубъри Шорткейк"
  • 13:54
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 14:18
    "Паленца"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 12:45
    "Да вървиш с врага" - игрален филм, Канада /Унгария / САЩ, с Джонас Армстронг, Бен Кингсли и др.
  • 14:35
    "Обсебена" - психологически трилър, САЩ, 2009, с Идрис Елба, Бионсе Ноулс, Али Лартър и др.
  • 16:15
    "Опасен съсед" - криминален трилър, САЩ, 2008, с Патрик Уилсън, Кери Уошингтън, Самюъл Джаксън и др.
  • 18:00
    "Събудих се на 30" - романтична комедия, САЩ, 2014 с Дженифър Гарнър, Марк Ръфало и др.
Пълна програма
  • 12:40
    Sigala: MTV Live From Fusion...
  • 13:00
    MTV Rewind: 2014
  • 15:00
    High Definition Hits!
  • 17:00
    Rock Solid Playlist
Пълна програма
  • 12:20
    Тихият океан, сезон 1, еп. 4
  • 13:10
    Родени в Скалистите планини, сезон 1, еп. 1
  • 14:00
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 3
  • 14:50
    Речни Чудовища, сезон 9, еп. 6
Пълна програма
  • 12:00
    Залавяне на контрабандисти
  • 13:00
    Разследване на самолетни катастрофи
  • 14:00
    Арестувани зад граница
  • 15:05
    Фабрика за храна САЩ
Пълна програма
  • 12:15
    Дивите 24 часа
  • 13:05
    Дивият тигър на Русия
  • 13:55
    Живот сред големите котки
  • 14:40
    Нещо ме ухапа
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Исландия - Израел УЕФА Лига на нациите, дивизия B, №2 /п/
  • 14:00
    Футбол: Казахстан - Словакия УЕФА Лига на нациите, дивизия C, група №3 /п/
  • 16:00
    "Пета четвърт" обзорно предаване за испански баскетбол (2021-22) /п/
  • 16:30
    Футбол: Дания - Австрия УЕФА Лига на нациите, дивизия A, №1 /п/
Пълна програма
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
  • 13:15
    "Гражданска отбрана" - сериал
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "Хайде да се оженим" - сериал
Пълна програма
  • 12:40
    "Лято с хитове 2022" - музикална програма
  • 13:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 13:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 13:40
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 12:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
Пълна програма
  • 12:40
    "Лято с хитове 2022" - музикална програма
  • 13:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 13:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 13:40
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 12:00
    Световно първенство по плажен волейбол
  • 14:00
    Световно първенство по плажен волейбол
  • 16:00
    Световно първенство по плажен волейбол
  • 18:00
    Световно първенство по плажен волейбол
Пълна програма
  • 12:40
    Гледна точка 2 част - с Александрина Димитрова /повторение/
  • 13:00
    Дискусионно студио" /повторение /
  • 14:00
    Директно за младите / повторение /
  • 14:30
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
Пълна програма
  • 12:30
    Акценти - предаване на Телемедиа
  • 13:30
    Лято 2022
  • 14:30
    Документален филм
  • 15:00
    България - от вчера до днес
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 12:00
    7-те малки Джонстън: Любовта хапе
  • 13:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Не на всяка цена
  • 14:00
    Животът на високите: В преследване на успеха
  • 15:00
    Животът на високите: 213 см ръст
Пълна програма
  • 12:30
    Виж България - Берковица, старинна и съвременна
  • 13:00
    За България - Велико Търново
  • 13:30
    Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 3 еп.
  • 14:00
    Българската история : Две шепи жарава - Пророчеството
Пълна програма
  • 12:00
    Ледено злато (Series 1): Разногласия, елени и открития (Episode 5)
  • 13:00
    Експедиция в непознатото (Series 3): По следите на тасманийския вълк (Episode 9)
  • 14:00
    Тайните на паметниците (Series 3): Кисели краставички спасяват Световната купа (Episode 3)
  • 15:00
    Тайните на паметниците (Series 3): Всички кралски коне (Episode 4)
Пълна програма
  • 12:00
    Ледено злато (Series 1): Разногласия, елени и открития (Episode 5)
  • 13:00
    Експедиция в непознатото (Series 3): По следите на тасманийския вълк (Episode 9)
  • 14:00
    Тайните на паметниците (Series 3): Кисели краставички спасяват Световната купа (Episode 3)
  • 15:00
    Тайните на паметниците (Series 3): Всички кралски коне (Episode 4)
Пълна програма
  • 11:30
    Паркланд (2013), САЩ, 2013
  • 13:25
    Кукумявки (2006 г.), САЩ, 2006
  • 15:20
    Черният рицар (2001), САЩ, 2001
  • 17:20
    Агент ХХL 3: Еволюция, САЩ, 2011
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: Libema Open, Хертегенбош - финал (WTA 250 - повторение)
  • 13:00
    Пряко: Тенис: Rothesay International Eastbourne, Истборн - четвъртфинали (WTA 500)
  • 17:00
    "Видимо и Невидимо - Контрапропаганда" - публицистично предаване
  • 17:30
    "Манастирски ансамбъл Свети Пантелеймон" - документален филм
Пълна програма
  • 12:00
    Голямото британско приключение на Джеймс Мартин, еп. 9
  • 13:00
    Ирландското приключение на Донал, еп. 7
  • 13:30
    Ирландското приключение на Донал, еп. 8
  • 14:00
    Корнуол с Рик Стайн, еп. 12
Пълна програма
  • 12:00
    We Love The 00s!
  • 17:00
    Class Of 2000!
  • 18:00
    Hits Don't Lie
  • 22:00
    Rap & R'n'B Jamz
Пълна програма
  • 12:29
    Животът се случва Комедия 2011
  • 14:07
    Саган Биографичен 2008
  • 18:20
    Борг/Макенроу Биография, Драма, Спортен 2017
  • 20:39
    Малкият вампир Анимация, Приключенски, Семеен 2017
Пълна програма
  • 12:35
    Ванила скай, еп. 1
  • 15:20
    Кости, еп. 11
  • 16:15
    Кости, еп. 12
  • 17:10
    Малкълм, еп. 17
Пълна програма
  • 12:30
    FASHION JUNIOR
  • 12:55
    FASHION WEEK
  • 13:00
    MEN'S FASHION WEEK
  • 13:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 10:00
    Totally 10s!
  • 13:00
    Born This Way: MTV Pride
  • 14:00
    Totally 10s!
  • 16:00
    Worldwide Hits
Пълна програма
  • 11:35
    "Съдия Джуди" - 235 - 237 еп.
  • 12:50
    "Магистрален патрул" - 5 eп.
  • 13:15
    "Призрачни досиета" - 11 еп.
  • 14:05
    "Дог и Бет: на лов" - 1 еп.
Пълна програма
  • 12:43
    МАГАЗИННО ПРЕДАВАНЕ
  • 13:00
    EURONEWS СЕГА - ОБЕДНА ЕМИСИЯ
  • 13:18
    СПОРТЕН ХЕДЛАЙНС
  • 13:25
    ВРЕМЕТО
Пълна програма
  • 12:20
    Поймать жереха
  • 12:50
    Охота и рыбалка в...
  • 13:15
    Оружейные дома мира
  • 13:40
    Рыболовные экспедиции в Норвегию
Пълна програма
  • 12:00
    "Моето момиче 2" - семеен филм с уч. на Дан Акройд, Джейми Лий Къртис, Ана Клъмски, Остин О’Брайън, Ричард Мазур и др.
  • 14:00
    "Да изненадаш любовта" - романтичен филм с уч. на Лекси Джоиваньоли, Брант Дохърти, Лекси Аткинс, Ранди Уейн и др.
  • 15:45
    "Мъж на годината" - романтична комедия с уч. на Робин Уйлямс, Лора Лини, Люис Блек, Кристофър Уокър, Джеф Голдблум, Тина Фей, Джон Ритер и др.
  • 18:00
    "Пагубна стихия" - криминален екшън с уч. на Мел Гибсън, Емили Хърш, Кейт Босуърт, Дейвид Заяс, Стефани Кайо и др.
Пълна програма
  • 12:40
    Невъзможен ресторант (Series 17): Завръщане: Спасяване на своите (Episode 2)
  • 13:25
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 27): Картофки, пица и свинско (Episode 11)
  • 13:45
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Кухнята на мама (Episode 1)
  • 14:05
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 7): Подземната железница (Episode 7)
Пълна програма
  • 12:40
    Семейство Касагранде
  • 13:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 14:00
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 12:30
    Ветроходство: Сейл ГП в САЩ, обзор
  • 13:00
    "Силата на спорта", магазинно предаване
  • 13:30
    Минутката
  • 13:35
    Колоездене: Пробег на Окситан, четвърти етап, повторение
Пълна програма
  • 11:15
    "Космически забивки: Нови легенди", спортна комедия, САЩ, 2021; реж. Малкълм Ди Лий, с Леброн Джеймс, Дон Чидъл, Крис Дейвис, Сонекуа Мартин-Грийн, Седрик Джо, [7+]
  • 13:10
    "Фантастични животни: Тайните на Дъмбълдор", фентъзи, Великобритания, 2022; реж. Дейвид Йейтс, с Еди Редмейн, Джуд Лоу, Езра Милър, Дан Фоглър, Алисън Судъл, [12+]
  • 15:35
    "Дюн (1984)", екшън - фантастика, САЩ, 1984; с Кайл Маклоклан, Франческа Анис, Хосе Ферер, Макс фон Сюдов, Стинг, [15+]
  • 17:50
    "Коледна изненада", романтична драма, САЩ, 2020; реж. Клеа Дювал, с Кристен Стюарт, Макензи Дейвис, Алисън Бри, Мери Стийнбъргън, Виктор Гарбър, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 12:30
    T.O.T.S.
  • 13:00
    Chicken Squad
  • 13:30
    PJ Masks
  • 14:00
    Bluey
Пълна програма
  • 12:40
    Семейство Касагранде
  • 13:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 14:00
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 12:00
    Южна готика: Кървавото заливче
  • 13:00
    Любов, чест, предателство: Необичайният заподозрян
  • 14:00
    Любов, чест, предателство: Скъпа Сара...
  • 15:00
    За кого съм се оженил?: Бяс
Пълна програма
  • 12:40
    Sports Woman: Campbell Sisters
  • 13:10
    Star Rated: Hot Men in Swimming
  • 13:35
    The Truth About: Michael Phelps
  • 14:05
    Perfection: Chad Le Clos
Пълна програма
  • 12:05
    На лов за автомобили: Мерцедесът мечта на Дани
  • 13:00
    Надпревара за находки: Хората от Санта Ана идват в града
  • 13:30
    Ловци на търгове: Наддаване в Бостън
  • 14:00
    Ловци на търгове: Димящото дуло
Пълна програма
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи
  • 13:00
    Арестувани зад граница
  • 14:05
    Фабрика за храна САЩ
  • 14:30
    Фабрика за храна САЩ
Пълна програма
  • 12:35
    "Комиците и приятели" /п./ - комедийно шоу
  • 13:30
    "Стани богат" /п./ - куиз шоу
  • 14:30
    "По-късното шоу на Николаос Цитиридис" /п./
  • 15:00
    Премиера: "Буря от любов" - сериал, с.12
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Шинкалион; сезон 1, епизод 10, анимация, научна фантастика, Япония, 2018
  • 14:30
    Шинкалион; сезон 1, епизод 11, анимация, научна фантастика, Япония, 2018
  • 15:00
    Щитът; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2004
Пълна програма
  • 12:00
    Доктор на мафията; сезон 1, епизод 1, драма, САЩ, 2012
  • 12:55
    Телешоп
  • 13:10
    Доктор на мафията; сезон 1, епизод 2, драма, САЩ, 2012
  • 14:05
    Друговремец; сезон 3, епизод 12, драма, приключенски, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 11:50
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Убиецът с две брадви: Денис Смоли
  • 12:50
    Убийства в студа: Ледоразбивач
  • 13:50
    Неразрешени случаи: Замлъкнали любими
  • 14:45
    Първите 48 часа: Чудовище
Пълна програма
  • 11:45
    Моят първи господин
  • 13:50
    Съндей
  • 15:20
    Бунт на младостта
  • 17:10
    Да бъдеш Чарли
Пълна програма
  • 12:45
    Punk'd
  • 13:10
    Instant Mom
  • 13:35
    SpongeBob SquarePants
  • 14:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 12:35
    Агрокоментар
  • 12:50
    Агротема
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 12:30
    Органична паника
  • 13:00
    Ситуацията по света
  • 13:30
    Ситуацията по света
  • 14:00
    Мегаполиси
Пълна програма
  • 08:15
    Colosseum Tournament, Romania 23.06.2022
  • 15:45
    Colosseum Tournament, Romania 23.06.2022
  • 17:30
    Colosseum Tournament, Romania 23.06.2022
  • 18:45
    WUKF I International Professional Karate Championships 2019 Szczecin, Poland
Пълна програма
  • 12:15
    Work On The Wild Side (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 13:00
    Inside Taronga Zoo (Series 1): Platypus (Episode 2)
  • 13:45
    Wild Bear Rescue (Series 3): Grin And Bear It (Episode 7)
  • 14:30
    Genius Sea Hunters (Series 1): Argentina / Namibia (Episode 3)
Пълна програма
  • 12:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (от архива)
  • 13:30
    Документален филм
  • 14:00
    Телепазарен прозорец - Топшоп
  • 14:15
    Българска популярна музика
Пълна програма
  • 12:45
    InterMezzo
  • 13:30
    Jean Rondeau and Thomas Dunford: Couperin, Vis?e, d'Anglebert, Forqueray
  • 14:15
    Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Mantovani, Prokofiev, Ravel
  • 15:50
    InterMezzo
Пълна програма
  • 12:30
    "Домът на футбола - най-доброто" предаване за български футбол (2021-22) /п/
  • 13:30
    Футбол: Азербайджан - Беларус УЕФА Лига на нациите, дивизия C, група №3 /п/
  • 15:30
    "Преглед на сезона в efbet Лига" предаване за български футбол (2021-22), два часа /п/
  • 17:30
    Футбол: Словения - Сърбия УЕФА Лига на нациите, дивизия B, №4 /п/
Пълна програма
  • 12:05
    Трофей на Германския туристически шампионат Имола, състезание 1 /п/
  • 13:00
    Футбол: Ливърпул - Манчестър Юнайтед Висша лига /п/
  • 15:00
    Порше Карера Къп: Обзор Имола, предаване за моторни спортове /п/
  • 15:30
    Формула 1: Обзор предаване за Формула 1 (2022) /п/
Пълна програма
  • 12:00
    Южна готика: Кървавото заливче
  • 13:00
    Любов, чест, предателство: Необичайният заподозрян
  • 14:00
    Любов, чест, предателство: Скъпа Сара...
  • 15:00
    За кого съм се оженил?: Бяс
Пълна програма
  • 12:25
    "Розуел, Ню Мексико ІІІ, 8 еп.", романтична драма, САЩ, 2021; реж. Бен Ернандес Брей, с Джанин Мейсън, Нейтън Парсънс, Майкъл Вламис, Лили Каулс, Тайлър Блекбърн, [12+]
  • 13:10
    "Теория за Големия взрив ІІ, 18 еп.", комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Чакос, с Джони Галеки, Джим Парсънс, Кейли Куоко, Саймън Хелбърг, Кунал Найяр, [12+]
  • 13:30
    "Теория за Големия взрив ІІ, 19 еп.", комедия, САЩ, 2008; реж. Марк Сендровски, с Джони Галеки, Джим Парсънс, Кейли Куоко, Саймън Хелбърг, Кунал Найяр, [12+]
  • 13:55
    "Аз преди теб", романтична драма, Великобритания, 2016; реж. Тиа Шарок, с Емилия Кларк, Сам Клафлин, Джанет Мактиър, Чарлз Денс, Брендън Койл , [12+]
Пълна програма
  • 12:35
    "По-добри неща V, 3 еп.", комедия, САЩ, 2020; реж. Памела Адлон, с Памела Адлон, Силия Имри, Майки Медисън, Хана Райли, Оливия Едуард, [15+]
  • 13:05
    "По-добри неща V, 4 еп.", комедия, САЩ, 2020; реж. Памела Адлон, с Памела Адлон, Силия Имри, Майки Медисън, Хана Райли, Оливия Едуард, [15+]
  • 13:45
    "Малките неща (2021)", криминален трилър, САЩ, 2021; реж. Джон Лий Ханкок, с Дензъл Уошингтън, Рами Малек, Джаред Лето, Крис Бауер, Майкъл Хаят, [15+]
  • 15:50
    "Том и Джери (2021)", семейна комедия, САЩ, 2021; реж. Тим Стори, с Клои Грейс Морец, Майкъл Пеня, Колин Джост, Роб Дилейни, Кен Дженг, [7+]
Пълна програма
  • 12:45
    Прасенцето Пепа
  • 12:50
    Прасенцето Пепа
  • 12:55
    Прасенцето Пепа
  • 13:05
    Пес патрул
Пълна програма
  • 12:40
    Криминалните случаи на г-ца Марпъл, сезон 5, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2010
  • 14:10
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 14, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2020
  • 14:55
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 3, Канада, криминален/мистерии, 2020
  • 15:40
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 4, Канада, криминален/мистерии, 2020
Пълна програма
  • 11:35
    Симон и ловците на сънища Семеен Канада 1990
  • 13:00
    Бандата от Шугър Крийк: Учителски неволи Приключенски, Семеен САЩ 2005
  • 14:05
    Невероятният Андре Комедия Франция 2000
  • 15:30
    Пълнолуние Комедия Полша 2009
Пълна програма
  • 11:45
    Маратонът Комедия, Спортен Холандия 2012
  • 13:35
    Ще се омъжиш ли за мен? Комедия САЩ 2008
  • 15:05
    Хърби Хенкок: Възможности Документален, Музикален САЩ 2006
  • 16:35
    Кристалната река Драма САЩ 2008
Пълна програма
  • 12:30
    Крокодилите Семеен Германия 2009
  • 14:05
    Горски пожар Семеен САЩ 2003
  • 15:40
    Чичо Нино Комедия, Драма, Семеен САЩ 2003
  • 17:20
    Ще се омъжиш ли за мен? Комедия САЩ 2008
Пълна програма
  • 11:50
    Sail GP
  • 12:55
    Custom
  • 13:20
    Racing The World 2
  • 13:55
    Kite Masters 2020
Пълна програма
  • 11:30
    Европейско първенство по художествена гимнастика /индивидуален многобой/
  • 14:15
    FEI Конен спорт магазинно предаване /2 епизод/
  • 14:45
    Световна купа по модерен петобой репортаж от Анкара
  • 15:15
    Спортни новини
Пълна програма
  • 12:35
    Малки истории
  • 12:50
    10 000 крачки /БНТ 2 Русе/п/
  • 13:00
    Библиотеката
  • 13:30
    Знаци по пътя: Владимир Смирнов /80 г.от рождението на актьора/
Пълна програма
  • 11:00
    ATP 250: Истборн повторение
  • 13:00
    ПРЯКО, ATP 250: Истборн Първи четвъртфинал
  • 15:00
    ПРЯКО, ATP 250: Истборн Втори четвъртфинал
  • 17:00
    ПРЯКО, ATP 250: Истборн Трети четвъртфинал
Пълна програма
  • 12:00
    ATP 250: Майорка повторение
  • 14:00
    ПРЯКО, ATP 250: Майорка Първи четвъртфинал
  • 16:00
    ПРЯКО, ATP 250: Майорка Втори четвъртфинал
  • 18:00
    Лека атлетика: "Атлетикс" Магазинно предаване
Пълна програма
  • 12:00
    Волейбол - Лига на Нациите: Сърбия - САЩ повторение
  • 14:00
    ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите: Аржентина - Словения
  • 16:00
    Барса ТВ: "Кой е мистър Би" Документален филм повторение
  • 16:30
    ПРЯКО, Волейбол - Лига на Нациите: Сърбия - Бразилия
Пълна програма
  • 11:45
    Ла Лига: Атлетико Мадрид - Реал Мадрид повторение
  • 13:30
    ПРЯКО, Голф: BMW International Open
  • 19:00
    Ла Лига: Елче - Атлетико Мадрид повторение
  • 21:00
    Ла Лига: Барселона - Селта повторение
Пълна програма
  • 12:30
    "Чрезвычайное Происшествие"
  • 13:00
    "Место Встречи"
  • 15:00
    "Сегодня"
  • 15:45
    "За Гранью"
Пълна програма
  • 11:40
    The Ice Forest
  • 13:20
    What Lies Beneath
  • 15:00
    The Marvels of Rome
  • 16:30
    The Symphony of Love
Пълна програма
  • 12:25
    ДНК 172
  • 13:15
    ДЕЛО ВРАЧЕЙ 113
  • 13:55
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 327
  • 14:50
    МЕДИЦИНСКИЕ ТАЙНЫ 4
Пълна програма
  • 12:05
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА серия 30
  • 12:55
    ВРАЧЕБНАЯ ТАЙНА серия 57
  • 13:40
    ВРАЧЕБНАЯ ТАЙНА серия 58
  • 14:30
    КАРПОВ. СЕЗОН ТРЕТИЙ серия 17
Пълна програма
  • 12:35
    ДОКТОР СВЕТ - 24
  • 13:15
    ДОКТОР СВЕТ - 25
  • 13:55
    ЕДА ЖИВАЯ И МЁРТВАЯ.НАУЧНЫЕ РАССЛЕДОВАНИЯ СЕРГЕЯ МАЛОЗЁМОВА 4
  • 15:00
    ЧУДО ТЕХНИКИ - 310
Пълна програма
  • 09:00
    Заседание на Народното събрание
  • 14:30
    Да готвим с Ради (П)
  • 15:00
    Tonight with Шкумбата (П)
  • 15:50
    Вечерното шоу на Слави Трифонов (П)
Пълна програма
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 13:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 13:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: Наоми Осака - Даниел Колинс (Miami Open presented by Itau, Маями; WTA 1000 - II четвъртфинал, повторение)
  • 13:00
    Пряко: Тенис: Bad Homburg Open presented by Engel & Voelkers, Бад Хомбург - I и II четвъртфинали (WTA 250)
  • 17:00
    Пряко: Тенис: Rothesay International Eastbourne, Истборн - четвъртфинали (WTA 500)
  • 21:00
    Тенис: Rothesay International Eastbourne, Истборн - I и II четвъртфинали (WTA 500 - повторение)
Пълна програма
  • 11:00
    Gold! Greatest Hits Of The 80s
  • 15:00
    I Want My MTV 80s!
  • 19:00
    Forever 80s
  • 21:00
    Wild Boys Of The 80s!
Пълна програма
  • 09:00
    Mmm Bop! Perfect 90s Pop
  • 13:00
    Saved By The 90s!
  • 16:00
    Girl Power Hour!
  • 17:00
    Never Forget The 90s!
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Ultimate Rap & RnB
  • 17:00
    Ibiza Is Open! Non-Stop Bangerz!
  • 18:00
    Pride Dance Party: Top 50!
Пълна програма
  • 12:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 13:00
    ТЕЛЕПАЗАР
  • 13:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 14:00
    Портал към щастието с помощта на Сара /езотерично предаване/
Пълна програма
  • 12:40
    "Action" - музикална програма
  • 13:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 13:30
    "This Is Bulgaria" - музикална импресия
  • 13:40
    "Magic" - музикална магия
Пълна програма
  • 12:00
    Фани 0 драма Франция 2013
  • 14:00
    3 лица драма Иран 2018
  • 16:00
    Зулейха отваря очи 1, 2 историческа мелодрама Русия 2020
  • 18:00
    Преден пост на прогреса драма Португалия 2016
Пълна програма
  • 12:30
    "Парламентът на живо" - директно излъчване на заседание на НС
  • 13:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 13:25
    "Твоят ден" - избрано
  • 13:55
    "Бизнесът" - рубрика
Пълна програма
  • 12:00
    Земята на приматите 1
  • 12:50
    Сезони в дивата Америка 1
  • 13:40
    Над Австралия
  • 14:30
    Над Австралия
Пълна програма
  • 12:00
    Едит и Марсел биография, романтичен, Франция 1983
  • 14:00
    Ренчо и Лучана комедия Италия 1962
  • 16:00
    Ликвидация 5, 6 комедия, драма Русия 2007
  • 18:00
    Без целувка драма Франция 1991
Пълна програма
  • 12:00
    Fresh Out The Box
  • 13:00
    Ultra Mix
  • 14:00
    Ultra Mix
  • 15:00
    Flow
Пълна програма
  • 12:00
    WORLD OF WATERSPORTS, EP 18
  • 13:00
    SAILING TO TOKYO 2018, EP 6
  • 13:30
    SAILING TO TOKYO 2018, EP 5
  • 14:00
    SHIFTING GEARS
Пълна програма
  • 12:40
    M?d?ric Collignon - Yvan Robilliard - Le Mans Jazz, Concerts in/out
  • 13:25
    InterMezzo
  • 14:00
    Idom?n?e by Campra at the Op?ra de Lille
  • 16:25
    InterMezzo
Пълна програма
  • 12:00
    Фантастични ремонти (Series 3): Епизод 12 (Episode 12)
  • 13:00
    Спасителите от семейство Холмс (Series 1): Епизод 12 (Episode 12)
  • 14:00
    Една седмица за продажба (Series 1): От строителна зона в семеен дом (Episode 5)
  • 14:30
    Една седмица за продажба (Series 1): На открито (Episode 6)
Пълна програма
  • 11:40
    And Then There Were None crime, mystery USA 1945
  • 13:15
    A Dog's Life short, comedy USA 1918
  • 13:50
    True Smile documentary, adventure, biography, family Spain, Morocco 2015
  • 15:15
    Ways of Love life story Italy 1948
Пълна програма
  • 11:25
    Stream Nation - Guacamelee! 2
  • 13:15
    Stream Nation - Spiderman
  • 15:15
    Epic Indie
  • 16:25
    Stream Nation - Ori and the Will of the Wisps
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Република Ирландия - Шотландия УЕФА Лига на нациите, дивизия B, група №1 /п/
  • 14:00
    Футбол: Англия - Италия УЕФА Лига на нациите, дивизия А, група №3 /п/
  • 16:00
    Футбол: Нидерландия - Уелс УЕФА Лига на нациите, дивизия А, група №4 /п/
  • 18:00
    "Катар ни очаква" предаване за Мондиал 2022
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 12:45
Криминалните случаи на г-ца Марпъл, сезон 6, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2011
Viasat Explorer 13:00
Треска за нефрит, сезон 2, еп. 6
bTV Comedy 13:00
"Двама мъже и половина" /п./ - сериал
Diema 13:00
"Снайперисти" - сериал, сезон 1
AXN 13:05
Кандис Реноар; сезон 8, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2020

Всички предавания

Спорт

BNT 3 12:55
Световно първенство по плувни спортове: водна топка /мъже, четвъртфинална среща/
Nova Sport 13:00
Баскетбол: Босна и Херцеговина - България Квалификации зона Европа, Световно първенство 2023 /п/
НТВ Сериал 13:10
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 8
Film Plus HD 13:15
Тенис: Астра Шарма - Клеър Лю (Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem, Рабат; WTA 250 - II четвъртфинал, повторение)
Eurosport 2 13:30
Тенис: Уимбълдън, четвърти кръг, повторение

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 12:45
"Бърдмен, или Неочакваната добродетел на невежеството", комедия, САЩ, 2014; реж. Алехандро Гонсалес Иняриту, с Майкъл Кийтън, Зач Галифианакис, Едуард Нортън, Андреа Райзбъроу, Ейми Райън, [15+]
FilmBox Extra 12:45
Скаутско приключение Екшън, Приключенски САЩ 2010
Cinemax 12:50
"Господин съдия!", криминална комедийна драма, Естония, 2019; реж. Андрес Пуустусмаа , с Майт Малмстен, Март Аванди, Яан Рекор, Сакари Куосманен, Лий Трей, [12+]
bTV Action 13:00
"Братята Систърс" - уестърн, криминален, драма (Франция, Испания, Румъния, Белгия, САЩ, 2018), режисьор Жак Одиар, в ролите: Джон С. Райли, Хоакин Финикс, Джейк Джиленхол, Риз Ахмед, Рутгер Хауер и др.`
Kino Nova 13:00
"Искри в небето" - романтичен филм с уч. на Меган Маркъл, Локлин Мънро, Челси Рейст, Кирстен Робек, Кристофер Жако и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}