ТВ Програма

ТВ програма

Trace Sports

  • Сега
    Tennis Stars: Rafael Nadal
  • 06:15
    The Immortals: Rafael Nadal
  • 06:45
    Perfection: Rafael Nadal
  • 07:10
    National Icons: Nadal vs Djokovic
  • 07:40
    Tennis Stars: Superstitions
  • 08:05
    Courtside: Discipline and Preparation
  • 08:35
    Football Stars: Marco Reus
  • 09:00
    Sport Stars Uncovered: Lexi Thompson
  • 09:30
    Fight Stars: Floyd Mayweather
  • 09:55
    Clubland: Olympique Lyonnais
  • 10:25
    The Burning Issue: Combat Sports
  • 10:50
    Football Stars: Ezequiel Lavezzi
  • 11:20
    Fight Stars: Tyson Fury
  • 11:45
    Sport Stars Uncovered: Mick Fanning
  • 12:15
    Sports Woman: Tatiana Calderon
  • 12:40
    Football Stars: Radamel Falcao
  • 13:10
    The Contenders: Russia 2018 Allemagne: Colombia
  • 13:35
    Ultimate Clash: Cavani vs Falcao
  • 14:05
    Football Stars: James Rodr?guez
  • 14:30
    National Icons: Valderrama vs Rodriguez
  • 15:00
    Fight Stars: Anderson Silva
  • 15:25
    Clubland: FC Basel
  • 15:55
    The Burning Issue: Football
  • 16:20
    Football Stars: Kylian Mbappe
  • 16:50
    Oktagon MMA: Oktagon
  • 19:35
    Fight Stars: Floyd Mayweather
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: Novak Djokovic
  • 20:30
    Clubland: Olympique Lyonnais
  • 20:55
    The Burning Issue: Combat Sports
  • 21:25
    Football Stars: Marco Reus
  • 21:50
    Oktagon MMA: Oktagon
  • 00:35
    Fight Stars: Anderson Silva
  • 01:05
    Clubland: FC Basel
  • 01:30
    Football Stars: Kylian Mbappe
  • 02:00
    The Burning Issue: Football
  • 02:30
    Fight Stars: Floyd Mayweather
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Lexi Thompson
  • 03:30
    Football Stars: Ezequiel Lavezzi
  • 04:00
    Sport Stars Uncovered: Lexi Thompson
  • 04:25
    The Burning Issue: Combat Sports
  • 04:55
    Clubland: Olympique Lyonnais

Сериали

bTV 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.6
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Турбо" - сериал, еп.20 - 23
bTV Comedy 06:00
"Фитнес" - сериал, еп.13, 14
bTV HD 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.6
bTV Lady 06:00
"Сестра Бети" - сериал

Всички предавания

Спорт

Bulgaria ON AIR 06:00
Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
Film Plus HD 06:00
Футбол: Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 (повторение)
BNT 3 06:10
Футбол: Рома - Аякс, среща-реванш от 1/4-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
БНТ 06:25
Рицарят на Бялата дама 3-сериен детски тв филм /България, 1982г./, 1 серия, режисьор Петър Каишев, в ролите: Тодор Трънкаров, Димитър Ганев, Елена Шерцел, Асен Ангелов и др.
TVPlus 06:30
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 05:50
Метеор, част 1 Фантастичен, Драма САЩ
Cinemax 05:55
"Първо име: Матийо", психологическа драма, Швейцария, 2018; реж. Лионел Байер, с Максим Горбачевски, Мишел Вуйермоз, Урсина Ларди, Пиер-Исайе Дюк, Микаел Аман, [15+]
БНТ 06:00
Моля те, Нептуне! детски тв филм/България, 2017г./
bTV 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.6
bTV Cinema 06:00
"Любов на екрана" - романтичен, драма (тв филм, САЩ, 2020), режисьор Пол Зилър, в ролите: Алекзандра Брекънридж, Робърт Бъкли, Лиса Чандлър, Джакей Хари и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}