ТВ Програма

ТВ програма

Travel Channel HD

  • Сега
    Загадки в музея (Series 16): Мечо Пух и други загадки (Episode 8)
  • 06:00
    На края на Аляска (Series 1): Мината Мадърлод (Episode 6)
  • 07:00
    Странни храни в Америка (Series 2): Непознатият Хавай (Episode 12)
  • 08:00
    Странни храни в Америка (Series 2): Луисвил: Бърбън и Бъргу (Episode 14)
  • 09:00
    Странни храни в Америка (Series 2): Род Айлънд: сандвичи гагерс и пълнени миди (Episode 15)
  • 10:00
    На края на Аляска (Series 1): В хватката на зимата (Episode 1)
  • 11:00
    На края на Аляска (Series 1): Последните дни от зимата (Episode 2)
  • 12:00
    Отвъд непознатото (Series 1): Сеанс в небостъргач и други загадки (Episode 6)
  • 13:00
    Отвъд непознатото (Series 1): Древно извънземно и други загадки (Episode 8)
  • 14:00
    Отвъд непознатото (Series 1): Чудовището от Брей Роуд и други загадки (Episode 9)
  • 15:00
    Отвъд непознатото (Series 1): Чудовището от Лох Нес и други загадки (Episode 10)
  • 16:00
    Отвъд непознатото (Series 1): Ръката на Йети и други загадки (Episode 11)
  • 17:00
    Отвъд непознатото (Series 1): Проклятието на Линкълн и други загадки (Episode 12)
  • 18:00
    Загадки в музея (Series 21): Смъртта на принцеса Даяна и други загадки (Episode 11)
  • 19:00
    В търсене на чудовища (Series 1): Чудовището от Лох Нес (Episode 2)
  • 20:00
    Легендарни места (Series 2): Сцила и Харибда (Episode 2)
  • 21:00
    НАСА: Неразгадани архиви (Series 1): Междузвездна златна треска (Episode 4)
  • 22:00
    Сродни души или духове? (Series 3): Без надежда за спасение (Episode 1)
  • 23:00
    Сродни души или духове? (Series 3): Сатанинска паника (Episode 2)
  • 00:00
    Призрачните братя (Series 1): Проспект Плейс (Episode 3)
  • 01:00
    НАСА: Неразгадани архиви (Series 1): Въздигането на черния рицар (Episode 3)
  • 02:00
    Загадки в хотела (Series 1): Скандалът с Дъвчащите от "Вълшебникът от Оз" (Episode 4)
  • 03:00
    Паранормалното край нас (Series 3): Къщата на хълма (Episode 8)
  • 04:00
    Загадки в музея (Series 16): Затворниците от "Райкърс" и други загадки (Episode 9)

Сериали

Viasat History 05:15
Смъртоносни столици, сезон 1, еп. 4
Viasat Nature 05:30
Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 12
AXN 05:40
Скорпион; сезон 4, епизод 17, екшън, драма, САЩ, 2017
bTV HD 05:40
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.5
Viasat Explorer 05:40
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Eurosport 05:30
Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, финал
Eurosport 2 05:30
Колоездене: Обиколка на Италия, седми етап
Eurosport HD 05:30
Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, финал
НТВ Сериал 05:40
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 399
Bulgaria ON AIR 06:00
Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./

Всички предавания

Филми

HBO 2 05:15
"Мисия "Проксима"", драма, Франция, 2019; реж. Алис Винокур, с Ева Грийн, Зели Булан-Лемез, Мат Дилън, Алексей Фатеев, Ларс Айдингер, [12+]
Cinemax 2 05:25
"Невинна лъжа", психологическа драма, Канада, 2019; реж. Йона Луис, Калвин Томас, с Кейси Рол, Амбър Андерсън, Мартин Донован, Томас Оладжиде, Конър Джесъп, [12+]
AXN 05:40
Скорпион; сезон 4, епизод 17, екшън, драма, САЩ, 2017
БНТ 05:40
Да завъртим бутилката детски тв филм/Германия, 2017г./
bTV HD 05:40
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.5

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}