ТВ Програма

ТВ програма

Travel Channel SD

  • Сега
    Загадки в музея (Series 12): Рибен дъжд, отвличането на петролен наследник и Кусто и акваланг (Episode 7)
  • 15:00
    Загадки в музея (Series 12): Взривяване на къща, звярът от Брей Роуд и изобретяването на пеницилина (Episode 8)
  • 16:00
    Експедиция "Голямата Стъпка" (Series 2): Страховити места (Episode 3)
  • 17:00
    На края на Аляска (Series 1): Топенето (Episode 3)
  • 18:00
    НАСА: Неразгадани архиви (Series 3): Възходът на ледените същества (Episode 3)
  • 19:00
    Съкровището на Купър (Series 1): Епизод 3 (Episode 3)
  • 20:00
    Експедиция в непознатото (Series 5): Епизод 4 (Episode 3)
  • 21:00
    Сродни души или духове? (Series 2): Удушвачът (Episode 4)
  • 22:00
    Посока "Страх" (Series 2): Стара дестилерия за бърбън (Episode 8)
  • 23:00
    Портали към ада (Series 2): Имението на Крок-Патерсън (Episode 7)
  • 00:00
    Паранормалното край нас (Series 2): Градският хотел "Статлър" (Episode 8)
  • 01:00
    Паранормални досиета (Series 5): Пазители на мъртвите (Episode 1)
  • 02:00
    Семейство Озбърн иска да повярва (Series 2): Отмъщението на прилепа (Episode 6)
  • 03:00
    Посока "Страх" (Series 3): Затворът в Мисури (Episode 1)
  • 04:00
    Загадки в музея (Series 14): Теракотената армия и още загадки (Episode 2)

Сериали

AXN White 14:05
Профилиране; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2011
AXN 14:10
Незабравимо; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2011
Boomerang 14:10
Мистър Бийн: Анимационният сериал
EPIC Drama 14:15
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 13, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2019
ORT 14:15
"Хайде да се оженим" - сериал

Всички предавания

Спорт

AXN Black 14:00
Крале на скоростта; сезон 1, епизод 6, риалити, спорт, Великобритания, 2019
Diema Sport 2 14:00
Баскетбол: Португалия - Черна гора Квалификации зона Европа, Световно първенство 2023 /п/
Eurosport 2 14:00
Тенис: Уимбълдън, четвъртфинал, директно
Ring.BG 14:00
Купа на африканските нации: Камерун - Етиопия, групова фаза
Eurosport 14:25
Колоездене: Тур дьо Франс, пети етап, директно

Всички предавания

Филми

AXN White 14:05
Профилиране; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2011
AXN 14:10
Незабравимо; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2011
FilmBox Extra 14:10
Гуидо суперзвездата Комедия Канада 2010
FilmBox Plus 14:10
Г-н Батиньол Комедия Франция 2002
HBO3 14:15
"Жената чудо 1984", екшън - фентъзи, САЩ, 2020; реж. Пати Дженкинс, с Гал Гадот, Крис Пайн, Кристен Уиг, Педро Паскал, Робин Райт, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}