ТВ Програма

ТВ програма

ТВ Европа

  • Сега
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
  • 11:00
    кратки новини
  • 11:05
    "Документите с Антон Тодоров 2"
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Спорт
  • 12:30
    кратки новини
  • 12:45
    Телепазар
  • 13:00
    Новини
  • 13:25
    Прогноза за времето
  • 13:30
    кратки новини
  • 13:40
    Спорт
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
  • 14:30
    кратки новини
  • 14:40
    Бъдете здрави
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Ексклузивно" с водещ Ани Балджиян
  • 15:40
    Ауто фест - предаване за автомобили
  • 16:00
    Новини
  • 16:40
    "Европространство с Даниела Наумова"
  • 17:00
    Новини
  • 17:25
    Прогноза за времето
  • 17:30
    кратки новини
  • 17:40
    "REV" предаване за автомобили
  • 18:00
    кратки новини
  • 18:10
    "Дискурси" с Ивайло Цветков
  • 18:30
    Новини
  • 19:10
    "Ексклузивно" с водещ Ани Балджиян
  • 20:00
    Новини
  • 20:20
    Спорт
  • 20:25
    "В обектива"
  • 20:30
    кратки новини
  • 20:40
    Кариера
  • 21:00
    Новини
  • 21:20
    прогноза за времето и спорт
  • 21:30
    кратки новини
  • 21:40
    На фокус
  • 22:00
    Новини
  • 22:15
    Спорт и Времето
  • 22:30
    кратки новини
  • 22:40
    Евромакс
  • 23:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок

Сериали

Viasat History 06:10
Загадки в музея, сезон 12, еп. 4
AXN 06:15
Лоши момичета; сезон 1, епизод 11, екшън, комедия, САЩ, 2019
Viasat Nature 06:15
Болница за слонове, сезон 1, еп. 1
Охота и рыбалка 06:30
Сезон охоты
Viasat Explorer 06:30
Треска за нефрит, сезон 6, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:15
Олимпийски игри: Тенис, мач за бронза, мъже, директно
Eurosport HD 06:15
Олимпийски игри: Тенис, мач за бронза, мъже, директно
Eurosport 2 06:20
Олимпийски игри: Баскетбол, Иран - Франция, мъже
НТВ Сериал 06:30
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 508=зПРОВИДЕЦ ИЗ АКВАРИУМА
National Geographic Wild 06:45
Екстремни животински бебета

Всички предавания

Филми

AXN 06:15
Лоши момичета; сезон 1, епизод 11, екшън, комедия, САЩ, 2019
БНТ 06:15
Ламята детски игрален филм /България, 1974г./, режисьор Тодор Динов, в ролите: Никола Тодев, Георги Парцалев, Петър Слабаков, Васил Михайлов, Домна Ганева и др.
FilmBox Extra 06:25
Хайди Семеен, Детски Германия, Швейцария 2015
FilmBox Plus 06:30
Тяло за двама Комедия Франция 2008
TV1000 06:30
Правилата не важат, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2016

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}