ТВ Програма

ТВ програма

TVPlus

  • Сега
    "Светът на Ла Лига" - 77 еп., документална поредица
  • 05:30
    "Ла Лига: Превю на предстоящия кръг" - документална поредица
  • 06:00
    "Ла Лига: Хроники" - документална поредица
  • 06:30
    Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
  • 07:30
    "Рейсинг екстрийм" - 589 еп., предаване за екстремни спортове
  • 08:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Христо Харалампиев" - 152 еп., предаване за изкуство
  • 08:30
    "Работно време: Обущар" - забавно-информационно предаване
  • 09:00
    "Светът на Ла Лига" - 78 еп., документална поредица
  • 09:30
    "Ла Лига: Хроники" - документална поредица
  • 10:00
    "Ла Лига: Превю на предстоящия кръг" - документална поредица
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    "Разследването на Валя Ахчиева" - авторско предаване за разследваща журналистика
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    Новини
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Новини
  • 20:30
    Новини
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Ла Лига: Говорим за футбол с Маурисио Почетино" - 6 еп., документална поредица
  • 22:40
    "Ла Лига - 90 години (р)еволюция... Технология и шоу" - 9 еп., документална поредица
  • 23:00
    "Ла Лига - 90 години (р)еволюция... Изкуството на трансферите" - 8 еп., документална поредица
  • 23:15
    "Тибо Куртоа - най-добрият вратар в Ла Лига" - документален филм
  • 23:30
    "Посланиците на Ла Лига: Фернандо Йеро и Луис Гарсия" - 2 еп., документална поредица
  • 00:00
    "Светът на Ла Лига" - 73 еп., документална поредица
  • 00:30
    "Светът на Ла Лига" - 78 еп., документална поредица
  • 01:00
    "Усещане за България: Усещането за родина през призмата на носталгията" - 1 еп., документална поредица
  • 01:30
    "Златна мисия" - 40 еп., туристически пътеводител
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Николай Урумов" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си косплеър (cosplayer)?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Високо в небето" - V част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 18 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Нина Каранфилян" - 156 еп., предаване за изкуство
  • 04:30
    "Рейсинг екстрийм" - 589 еп., предаване за екстремни спортове

Сериали

Viasat History 05:15
Смъртоносни столици, сезон 1, еп. 4
Viasat Nature 05:30
Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 12
AXN 05:40
Скорпион; сезон 4, епизод 17, екшън, драма, САЩ, 2017
bTV HD 05:40
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.5
Viasat Explorer 05:40
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Eurosport 05:30
Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, финал
Eurosport 2 05:30
Колоездене: Обиколка на Италия, седми етап
Eurosport HD 05:30
Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, финал
НТВ Сериал 05:40
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 399
Bulgaria ON AIR 06:00
Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./

Всички предавания

Филми

HBO 2 05:15
"Мисия "Проксима"", драма, Франция, 2019; реж. Алис Винокур, с Ева Грийн, Зели Булан-Лемез, Мат Дилън, Алексей Фатеев, Ларс Айдингер, [12+]
Cinemax 2 05:25
"Невинна лъжа", психологическа драма, Канада, 2019; реж. Йона Луис, Калвин Томас, с Кейси Рол, Амбър Андерсън, Мартин Донован, Томас Оладжиде, Конър Джесъп, [12+]
AXN 05:40
Скорпион; сезон 4, епизод 17, екшън, драма, САЩ, 2017
БНТ 05:40
Да завъртим бутилката детски тв филм/Германия, 2017г./
bTV HD 05:40
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.5

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}