ТВ Програма

ТВ програма

TVPlus

  • Сега
    "Видимо и Невидимо - Диалози за вярата с архиепископ Христо Писаров" - предаване за вярата
  • 07:30
    "Крепост Лютица - археологически открития 2020 г." - II част, документален филм
  • 08:00
    "Кулинар" - 15 еп., кулинарно предаване
  • 08:30
    "В кухнята на баба... и още нещо: Разградска кухня" - 41 еп., кулинарно предаване
  • 09:00
    "Моето куче: Киноложки изложби - Национална специализирана изложба за германско овчарско куче" - документална поредица
  • 09:30
    "Срещи в работилницата: Творения от кал и багри с майстор Куман Жеков" - 12 еп., документална поредица
  • 10:30
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Иван Стратиев" - 14 еп., предаване за изкуство
  • 11:00
    "Истории от музея: Разлог - от възрожденския бит до съвременните дарители" - 12 еп., документална поредица
  • 11:30
    "Работно време: Винтидж-дизайнер" - забавно-информационно предаване
  • 12:00
    Тенис: Rothesay Classic Birmingham, Бирмингам - четвъртфинали (WTA 250 - повторение)
  • 16:30
    "Моето куче: Киноложки изложби - Зооревю Пролет 2011" - 2 част, документална поредица
  • 17:00
    "Видимо и Невидимо - За забавноразвиващи се" - предаване за психология на развитието
  • 17:30
    "Ивановски скални църкви" - I част, документален филм
  • 18:00
    "Алтернативата" - публицистично предаване
  • 19:00
    "В кухнята на баба... и още нещо: Разградска кухня" - 41 еп., кулинарно предаване
  • 19:30
    "Истории от музея: Разлог - от възрожденския бит до съвременните дарители" - 12 еп., документална поредица
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    "Риболовни страсти: За трофейни щуки в Гърция" - риболовно предаване
  • 22:00
    "Наслука: Йовковски червеноперки на подвижен ваглер" - риболовно предаване
  • 23:00
    "На лов: Лов на диво прасе и хищник в село Ребро" - предаване за лов
  • 23:30
    "Авто-мото хоби" - 15 еп., предаване за автомобили
  • 00:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
  • 01:00
    "Алтернативата" - публицистично предаване (повторение)
  • 02:00
    "Празник на самодееца в Белослав" - документален филм
  • 03:00
    "Фестивал на кешкека и народните умения от село Радилово" - документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 20 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Посредници между Земята и Небето" - 2 еп., поредица за иконопис и православна култура
  • 04:30
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Иван Стратиев" - 14 еп., предаване за изкуство

Сериали

bTV Comedy 07:30
"Да живее крал Джулиън!" - сериал, анимация, с.3 еп.25, 26
Diema 07:45
"Снайперисти" - сериал, сезон 1 /п/
e-kids 07:50
Маша и Мечока - анимационен сериал
EPIC Drama 07:55
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Viasat Explorer 08:00
Пропадащи строежи, сезон 1, еп. 5

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 07:30
Колоездене: Тур дьо Франс, осми етап, повторение
MAX Sport 2 07:30
Голф: Kaskada Golf Challenge Обзор на турнира
НТВ Сериал 07:45
ВРАЧЕБНАЯ ТАЙНА серия 65
Diema Sport 08:00
Футбол: ЦСКА - Сепси Международен приятелски мач /п/
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Саутхямптън - Лестър Сити Висша лига /п/

Всички предавания

Филми

MGM 07:25
"Близки срещи от третия вид" - фантастика, САЩ, 1977, Реж. Стивън Спилбърг, С Ричард Драйфус, Франсоа Трюфо и др.
Alfa 07:30
Документален филм
bTV Comedy 07:30
"Да живее крал Джулиън!" - сериал, анимация, с.3 еп.25, 26
Telekabel 07:30
Детски свят
TVPlus 07:30
"Крепост Лютица - археологически открития 2020 г." - II част, документален филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}