ТВ Програма

ТВ програма

TVT

  • Сега
    Храм Свето Успение Богородично в Пловдив, 1 част (Религия и обичаи)
  • 06:30
    Храм Свето Успение Богородично в Пловдив, 2 част (Религия и обичаи)
  • 07:00
    Ус килима - магията на нишките, 1 част (Български традиции)
  • 07:23
    Етнографски музей - Берковица (Места на паметта)
  • 07:30
    Ус килима - магията на нишките, 2 част (Български традиции)
  • 07:48
    С вкуса на Златна Добруджа, 1 част (Кухня и бит)
  • 08:00
    С вкуса на Златна Добруджа, 2 част (Кухня и бит)
  • 08:22
    Археологическият парк в Сандански, 1 част (Култура и история)
  • 08:40
    Село Фотиново (Български посоки)
  • 09:00
    Археологическият парк в Сандански, 2 част (Култура и история)
  • 09:30
    Археологическият парк в Сандански, 3 част (Култура и история)
  • 09:44
    Телешоп (Телепазарен прозорец)
  • 10:01
    Аджар - моя кръв и Възкресение, 1 част (На село в България)
  • 10:20
    Аджар - моя кръв и Възкресение, 2 част (На село в България)
  • 10:35
    Возкресението на Клисурския монастир (Религия и обичаи)
  • 11:00
    Пещера Лепеница в Родопите (Природен маршрут)
  • 11:30
    Балчик - един град с много имена, 1 част (Крайбрежни истории)
  • 11:48
    Балчик - един град с много имена, 2 част (Крайбрежни истории)
  • 12:00
    Усукано по килифарски, 1 част (Градски маршрути)
  • 12:30
    Усукано по килифарски, 2 част (Градски маршрути)
  • 12:47
    Телешоп (Телепазарен прозорец)
  • 13:02
    Симеон - великият между царете. Личността на гения, 1 част (Култура и история)
  • 13:20
    Музей на солта - Поморие (Места на паметта)
  • 13:29
    Симеон - великият между царете. Личността на гения, 2 част (Култура и история)
  • 14:00
    Симеон - великият между царете. Личността на гения, 3 част (Култура и история)
  • 14:20
    Симеон - великият между царете. Личността на гения, 4 част (Култура и история)
  • 14:41
    Етнографски музей - Берковица (Места на паметта)
  • 15:00
    Храм Свето Успение Богородично в Пловдив, 1 част (Религия и обичаи)
  • 15:30
    Храм Свето Успение Богородично в Пловдив, 2 част (Религия и обичаи)
  • 15:55
    Село Фотиново (Български посоки)
  • 16:05
    Пещера Лепеница в Родопите (Природен маршрут)
  • 16:35
    Храм Св. Александър Невски или да носиш цялото небе на раменете си, 1 част (Религия и обичаи)
  • 16:55
    Музей на солта - Поморие (Места на паметта)
  • 17:02
    Храм Св. Александър Невски или да носиш цялото небе на раменете си, 2 част (Религия и обичаи)
  • 17:26
    Телешоп (Телепазарен прозорец)
  • 17:45
    Етнографски музей - Берковица (Места на паметта)
  • 18:00
    Фолклорното наследство в Ружинци и съборите (Български традиции)
  • 18:30
    Риболов на уклей в Планинско езеро, 1 част (Риболов)
  • 18:50
    Риболов на уклей в Планинско езеро, 2 част (Риболов)
  • 19:04
    Усукано по килифарски, 1 част (Градски маршрути)
  • 19:25
    Село Фотиново (Български посоки)
  • 19:31
    Усукано по килифарски, 2 част (Градски маршрути)
  • 19:47
    Телешоп (Телепазарен прозорец)
  • 20:03
    С вкуса на Златна Добруджа, 1 част (Кухня и бит)
  • 20:17
    С вкуса на Златна Добруджа, 2 част (Кухня и бит)
  • 20:30
    Археологическият парк в Сандански, 1 част (Култура и история)
  • 20:47
    Археологическият парк в Сандански, 2 част (Култура и история)
  • 21:01
    Археологическият парк в Сандански, 3 част (Култура и история)
  • 21:30
    Аджар - моя кръв и Възкресение, 1 част (На село в България)
  • 21:47
    Аджар - моя кръв и Възкресение, 2 част (На село в България)
  • 22:02
    Храм Свето Успение Богородично в Пловдив, 1 част (Религия и обичаи)
  • 22:20
    Пещера Лепеница в Родопите (Природен маршрут)
  • 22:27
    Храм Свето Успение Богородично в Пловдив, 2 част (Религия и обичаи)
  • 22:55
    Български изкушения - луканка, 1 част (Кухня и бит)
  • 23:14
    Български изкушения - луканка, 2 част (Кухня и бит)
  • 23:30
    Български изкушения - суджук, 1 част (Кухня и бит)
  • 23:52
    Музей на солта - Поморие (Места на паметта)
  • 00:00
    Български изкушения - суджук, 2 част (Кухня и бит)
  • 00:30
    Фолклорното наследство в Ружинци и съборите (Български традиции)
  • 01:10
    Етнографски музей - Берковица (Места на паметта)

Сериали

AXN 06:15
Лоши момичета; сезон 1, епизод 11, екшън, комедия, САЩ, 2019
Viasat Nature 06:15
Болница за слонове, сезон 1, еп. 1
Охота и рыбалка 06:30
Сезон охоты
Viasat Explorer 06:30
Треска за нефрит, сезон 6, еп. 3
Kino Nova 06:40
"Уил и Грейс" - сериен филм, сезон 2

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:15
Олимпийски игри: Тенис, мач за бронза, мъже, директно
Eurosport HD 06:15
Олимпийски игри: Тенис, мач за бронза, мъже, директно
Eurosport 2 06:20
Олимпийски игри: Баскетбол, Иран - Франция, мъже
НТВ Сериал 06:30
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 508=зПРОВИДЕЦ ИЗ АКВАРИУМА
National Geographic Wild 06:45
Екстремни животински бебета

Всички предавания

Филми

AXN 06:15
Лоши момичета; сезон 1, епизод 11, екшън, комедия, САЩ, 2019
БНТ 06:15
Ламята детски игрален филм /България, 1974г./, режисьор Тодор Динов, в ролите: Никола Тодев, Георги Парцалев, Петър Слабаков, Васил Михайлов, Домна Ганева и др.
FilmBox Extra 06:25
Хайди Семеен, Детски Германия, Швейцария 2015
FilmBox Plus 06:30
Тяло за двама Комедия Франция 2008
TV1000 06:30
Правилата не важат, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2016

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}