ТВ Програма

ТВ програма

Viasat Nature/History HD

  • Сега
    Museum Secrets (Series 2): Inside the Pergamon and Neues Museums, Berlin (Episode 4)
  • 06:20
    Cursed Bloodlines (Series 1): The Onassis Curse (Episode 10)
  • 07:05
    The Supervet (Series 5): Otis, Bailey & Tom (Episode 13)
  • 07:55
    Embarrassing Pets (Series 1): 116 (Episode 16)
  • 08:20
    Wild New Zealand (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 09:10
    Wild New Zealand (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 10:05
    Oceanic Whitetip - The Shipwreck Shark
  • 10:55
    The Predator Coast
  • 11:50
    When Whales Walked (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 12:40
    When Whales Walked (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 13:35
    Massive Africa (Series 1): Namib Desert (Episode 2)
  • 14:25
    Polar Extremes (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 15:25
    Polar Extremes (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 16:20
    Genius Sea Hunters (Series 1): Alaska / Norway (Episode 1)
  • 17:15
    Genius Sea Hunters (Series 1): Argentina / South Africa (Episode 2)
  • 18:05
    Genius Sea Hunters (Series 1): Argentina / Namibia (Episode 3)
  • 19:00
    In the Footsteps of Attila: King of the Huns (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 19:45
    In the Footsteps of Attila: King of the Huns (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 20:25
    The Mystery of the Holy Lance
  • 21:20
    The Ghost of the Neolithic
  • 22:15
    The Patagonian Bones
  • 23:10
    Riddle of the Bones: Gender Revolution
  • 00:05
    London: 2000 Years of History (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 00:50
    London: 2000 Years of History (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 01:35
    The Pyramids: Solving the Mystery (Series 1): Dahshur - An Incredible Discovery (Episode 4)
  • 02:25
    The Pyramids: Solving the Mystery (Series 1): The Last Secrets Of Giza (Episode 5)
  • 03:15
    Thirty Years' War - The Age Of Iron (Series 1): Revenge (1634 - 1640) (Episode 5)
  • 04:10
    Mysteries at the Museum (Series 11): Buried Alive (Episode 9)
  • 04:50
    Museum Secrets (Series 2): Inside the Topkapi Palace Museum, Istanbul (Episode 6)

Сериали

EPIC Drama 06:10
Мис Скарлет и херцогът, сезон 1, еп. 6, САЩ, 2020
AXN 06:20
Транспорт от бъдещето; сезон 1, епизод 8, документален, САЩ, 2019
Viasat Nature 06:25
Йоркширският ветеринар, сезон 1, еп. 5
bTV HD 06:30
"Мис Сладкиш" - сериал, еп.13, 14
Viasat History 06:30
Митични зверове, сезон 1, еп. 10

Всички предавания

Спорт

BNT 3 06:10
Футбол: Рома - Аякс, среща-реванш от 1/4-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
БНТ 06:25
Рицарят на Бялата дама 3-сериен детски тв филм /България, 1982г./, 1 серия, режисьор Петър Каишев, в ролите: Тодор Трънкаров, Димитър Ганев, Елена Шерцел, Асен Ангелов и др.
TVPlus 06:30
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
НТВ Сериал 06:30
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 400
Eurosport 07:00
Колоездене: Обиколка на Италия, седми етап

Всички предавания

Филми

ORT 06:05
"Помня, не помня" - игрален филм
AXN 06:20
Транспорт от бъдещето; сезон 1, епизод 8, документален, САЩ, 2019
БНТ 06:25
Рицарят на Бялата дама 3-сериен детски тв филм /България, 1982г./, 1 серия, режисьор Петър Каишев, в ролите: Тодор Трънкаров, Димитър Ганев, Елена Шерцел, Асен Ангелов и др.
FilmBox Basic 06:30
Ледников период приключенски Германия, САЩ 1998
HBO 06:30
"В кадър ХVІІІ, 20 еп.", документален, САЩ, 2021, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}