ТВ Програма

ТВ програма

Alfa

  • Сега
    "Свобода" с Волен Сидеров (п)
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 06:20
    "Капитал" с Боян Аспарухов
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 07:20
    "Коментар Свобода" (п)
  • 07:30
    Документален филм
  • 08:00
    Новини
  • 08:10
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 08:20
    Обзор "Сутрешен блок"
  • 08:30
    "Коментар Свобода" (п)
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 09:20
    "Дух и материя" с Деница Сидерова (п)
  • 09:45
    Телепазар
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Телепазар
  • 10:25
    "Капитал" с Боян Аспарухов (п)
  • 11:00
    "Свобода" с Волен Сидеров
  • 12:00
    "Новините в 12"
  • 12:20
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 12:30
    Документален филм
  • 12:45
    Телепазар
  • 13:00
    Новини
  • 13:10
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 13:20
    Минути за музика
  • 13:45
    Телепазар
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 14:20
    "Коментар Свобода" (п)
  • 14:30
    "Голямата игра" (п)
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 15:20
    Документален филм
  • 15:45
    Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:15
    Телепазар
  • 16:30
    "Дух и материя" с Деница Сидерова (п)
  • 17:00
    "В окото на бурята" - публицистично предаване
  • 18:00
    Новини
  • 18:10
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 18:20
    Актуално
  • 18:45
    Телепазар
  • 19:00
    Новини
  • 19:20
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 19:30
    Актуално
  • 20:00
    "Новини
  • 20:10
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 20:20
    "Коментар Свобода" (п)
  • 20:30
    "Голямата игра" (п)
  • 21:00
    Новини
  • 21:10
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 21:20
    Архивите на АЛФА
  • 22:00
    Новини
  • 22:10
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 22:20
    "Свобода" с Волен Сидеров (п)
  • 23:20
    "В окото на бурята" (п)
  • 00:20
    Минути за музика
  • 01:00
    Новини
  • 01:10
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 01:20
    "Голямата игра" (п)
  • 02:00
    Новини
  • 02:10
    "ЖИВОТЪТ К`ъвто Е!"
  • 02:20
    "Коментар Свобода" (п)
  • 02:40
    "Капитал" с Боян Аспарухов (п)
  • 03:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 04:00
    "Неделя - ден Господен" (п)

Сериали

AXN 05:40
Скорпион; сезон 4, епизод 17, екшън, драма, САЩ, 2017
bTV HD 05:40
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.5
Viasat Explorer 05:40
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 10
bTV 06:00
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.6

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 05:40
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 399
Bulgaria ON AIR 06:00
Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
Film Plus HD 06:00
Футбол: Ла Лига Сантандер, сезон 2020/2021 (повторение)
BNT 3 06:10
Футбол: Рома - Аякс, среща-реванш от 1/4-финалите на турнира на УЕФА "Лига Европа"
БНТ 06:25
Рицарят на Бялата дама 3-сериен детски тв филм /България, 1982г./, 1 серия, режисьор Петър Каишев, в ролите: Тодор Трънкаров, Димитър Ганев, Елена Шерцел, Асен Ангелов и др.

Всички предавания

Филми

AXN 05:40
Скорпион; сезон 4, епизод 17, екшън, драма, САЩ, 2017
БНТ 05:40
Да завъртим бутилката детски тв филм/Германия, 2017г./
bTV HD 05:40
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.5
bTV 05:40
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.5
FilmBox Plus 05:50
Метеор, част 1 Фантастичен, Драма САЩ

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}