ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    Телепазарен прозорец
  • 13:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Принцеса Лилифее анимационен филм
Пълна програма
  • Сега
    "Комиците и приятели"
  • 13:20
    "Стани богат" /п./ - куиз шоу
  • 14:20
    "По-късното шоу на Николаос Цитиридис" /п./
  • 15:00
    Премиера: "Буря от любов" - сериал, с.12
Пълна програма
  • Сега
    "Една жена" - сериен филм
  • 13:30
    "Ти си моята съдба" (премиера) - сериал
  • 15:00
    "Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • Сега
    Нереално - сериал, драма, романтичен /п./
  • 13:30
    Новините ON AIR
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
Пълна програма
  • Сега
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 14:00
    Нощта на покера - док. филм на Bloomberg
  • 14:30
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п/
  • 15:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • Сега
    Кандис Реноар; сезон 8, епизод 8, комедия, криминален, Франция, 2020
  • 13:05
    Кандис Реноар; сезон 8, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2020
  • 14:10
    Незабравимо; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2011
  • 15:10
    Незабравимо; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2011
Пълна програма
  • Сега
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Отнесено от бурята
  • 13:10
    Изчезнали или живи: Черен вълк от Флорида
  • 14:05
    Аманда идва на помощ: Хрътките-стопаджийки на Аманда
  • 15:00
    Золтан и животните от филмите: Епизод 10
Пълна програма
  • Сега
    Телепазар
  • 13:00
    Новини
  • 13:30
    Актуално
  • 13:45
    Телепазар
Пълна програма
  • Сега
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:20
    Music Arena
  • 15:00
    3 in 1
Пълна програма
  • Сега
    Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /избрано/п/
  • 13:35
    На опера с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 14:05
    Култура.БГ
  • 15:05
    50 години БНТ Варна: "С тръстиков кораб през праисторията" документален филм /БНТ 2 Варна/п/
Пълна програма
  • Сега
    Новите Скуби-Ду филми
  • 12:55
    Скуби-Ду и виж кой друг!
  • 13:15
    Лампът
  • 13:30
    Шантави рисунки-мисунки
Пълна програма
  • Сега
    "Хуберт и Щалер" - сериал, с.4 еп.4
  • 13:00
    "Братята Систърс" - уестърн, криминален, драма (Франция, Испания, Румъния, Белгия, САЩ, 2018), режисьор Жак Одиар, в ролите: Джон С. Райли, Хоакин Финикс, Джейк Джиленхол, Риз Ахмед, Рутгер Хауер и др.`
  • 15:00
    "Опасни улици" - сериал, с.3 еп.3
  • 16:00
    "Стоте" - сериал, с.6 еп.6
Пълна програма
  • Сега
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Похитителят на мълнии" - фентъзи, приключенски (Великобритания, Австралия, Канада, САЩ, 2010), режисьор Крис Кълъмбъс, в ролите: Логан Лърман, Кевин Маккид, Стив Куган, Алекзандра Дадарио, Пиърс Броснан, Росарио Доусън,
  • 14:30
    "Индъстриал мюзикъл" - документален филм
  • 16:15
    "Фантастични животни и къде да ги намерим" - фентъзи, приключенски (Великобритания, САЩ, 2016), режисьор Дейвид Йейтс, в ролите: Еди Редмейн, Езра Милър, Колин Фарел, Рон Пърлман, Джон Войт, Саманта Мортън, Джема Чан, Катрин Уотърстън, Кармен Иджого и др.
  • 19:00
    "Незабравимо" - трилър (САЩ, 2017), режисьор Денис Ди Нови, в ролите: Росарио Доусън, Катрин Хайгъл, Джеф Стълтс, Изабела Кай и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Приятели" /п./ - сериал
  • 13:00
    "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 14:00
    "Новите съседи" /п./ - сериал
  • 15:30
    "Младият Шелдън" /п./ - сериал
Пълна програма
  • Сега
    "Шест сестри" - сериал, с.7 еп.99
  • 13:30
    "Успех" - сериал
  • 14:30
    "Навсякъде ти" - сериал
  • 16:00
    "Ослепително слънце" - сериал, еп.121, 122
Пълна програма
  • Сега
    Спокойно, Скуби-Ду!: Протеинови титани 2
  • 13:00
    Новите шантави рисунки
  • 13:05
    Новите шантави рисунки
  • 13:10
    Новите шантави рисунки
Пълна програма
  • Сега
    "Лице в лице", късометражен, Испания, 2020; реж. Хавиер Марко, със Соня Алмарча, Маноло Соло, [12+]
  • 12:50
    "Господин съдия!", криминална комедийна драма, Естония, 2019; реж. Андрес Пуустусмаа , с Майт Малмстен, Март Аванди, Яан Рекор, Сакари Куосманен, Лий Трей, [12+]
  • 14:35
    "Аз съм баща ти", късометражна комедийна драма, Франция, 2020; реж. Жустин Льо Потие, с Пол Скарфольо, Мари Петио, Катрин Совал, Рио Вега, [12+]
  • 15:00
    "Черната мечка", психологическа драма, САЩ, 2020; реж. Лорънс Майкъл Ливайн , с Обри Плаза, Кристофър Абът, Сара Гадон, Паола Лазаро, Грантъм Колман , [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Бърдмен, или Неочакваната добродетел на невежеството", комедия, САЩ, 2014; реж. Алехандро Гонсалес Иняриту, с Майкъл Кийтън, Зач Галифианакис, Едуард Нортън, Андреа Райзбъроу, Ейми Райън, [15+]
  • 14:45
    "Иисус от Монреал", драма, Канада, 1989; реж. Денис Арканд, с Лотер Блуто, Катрин Уилкинг, Йохане-Мари Трембле, Реми Жирар, Роберт Лепаж, [12+]
  • 16:45
    "Маелстрьом", драма, Канада, 2000; реж. Дени Вилньов, с Мари-Жозе Кроз, Жан-Никола Веро, Стефани Моргенщерн, Пиер Льобо, Климент Денчев, [15+]
  • 18:15
    "Долу любовта", романтична комедия, САЩ, 2003; реж. Пейтън Рийд, с Рене Зелуегър, Юън Макгрегър, Дейвид Хайд Пиърс, Сара Полсън, Тони Рандал , [12+]
Пълна програма
  • Сега
    New Day
  • 14:30
    World Sport
  • 15:00
    First Move with Julia Chatterley
  • 15:45
    Marketplace Asia: New Airline for 'Greater Bay'; Air Asia pivots to Super App
Пълна програма
  • Сега
    "Семейни войни" - телевизионна игра /п/
  • 13:30
    "Не пускай ръката ми" - сериен филм /п/
  • 14:30
    "Пътят на честта" - сериaл, сезон 1 /п/
  • 15:30
    "Черна роза" - сериен филм
Пълна програма
  • Сега
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 10, 2 епизода /п/
  • 13:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 1
  • 14:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20, 2 епизода
  • 16:00
    "Престъпни намерения" - сериал, сезон 7
Пълна програма
  • Сега
    Ловци на трофеи: Епизод 4
  • 13:00
    Да продадеш колата си: Епизод 5
  • 14:00
    Голи и уплашени: В блатата
  • 15:00
    Голи и уплашени: Епизод 12
Пълна програма
  • Сега
    Топ 5 в света: Световните Топ 5 супер самолета
  • 13:00
    Как се прави...: Епизод 22
  • 13:24
    Как се прави...: Епизод 23
  • 13:50
    Как се прави...: Епизод 24
Пълна програма
  • Сега
    Амфибии
  • 13:10
    Момче, Момиче и т.н.
  • 13:20
    Момче, Момиче и т.н.
  • 13:30
    Момче, Момиче и т.н.
Пълна програма
  • Сега
    "Ужасна история"
  • 12:50
    "Ловци на история"
  • 13:20
    "Гастрономи"
  • 13:35
    "Сияя - Елате с нас в дивата природа"
Пълна програма
  • Сега
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 13:40
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 14:40
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 15:40
    Клуб Уинкс- анимационен сериал
Пълна програма
  • Сега
    EuroTV Shop
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Не се страхувай! - с Васил Василев
  • 14:15
    Балотаж - с Мария Мусорлиева
Пълна програма
  • Сега
    Колоездене: Тур дьо Франс, четвърти етап, повторение
  • 14:25
    Колоездене: Тур дьо Франс, пети етап, директно
  • 19:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, жени, шести етап, запис
  • 20:25
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Автомобилизъм: Суперкупа на Порше, Великобритания, повторение
  • 13:30
    Тенис: Уимбълдън, четвърти кръг, повторение
  • 14:00
    Тенис: Уимбълдън, четвъртфинал, директно
  • 21:30
    "Силата на спорта", магазинно предаване
Пълна програма
  • Сега
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 5
  • 13:00
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 6
  • 13:30
    Редки коли и печалба, сезон 1, еп. 3
  • 14:25
    Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 3
Пълна програма
  • Сега
    Sports Adventure
  • 13:00
    Drift Style
  • 13:30
    Drift Style
  • 14:00
    Blue World
Пълна програма
  • Сега
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави/
Пълна програма
  • Сега
    Специализантът, еп. 20
  • 13:20
    Ню Амстердам, еп. 19
  • 14:15
    Д-р Хаус, еп. 17
  • 15:10
    Лекарите от Чикаго, еп. 2
Пълна програма
  • Сега
    Убийства в Мидсъмър, еп. 2
  • 13:25
    Тандем, еп. 10
  • 14:35
    Менталист: Крадецът на мисли, еп. 14
  • 15:30
    Бул, еп. 16
Пълна програма
  • Сега
    "Локдаун", романтична комедия, Великобритания, 2021; реж. Дъг Лаймън, с Ан Хатауей, Чиуетел Еджиофор, Стивън Мърчант, Минди Калинг, Люси Бойнтън, [15+]
  • 14:15
    "Клоун на Куентин Блейк", късометражен, Великобритания, 2020; реж. Луиджи Берио, [7+]
  • 14:40
    "Науел и вълшебната книга", анимация, Чили, 2020; реж. Жерман Акуня, [7+]
  • 16:20
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Помпей: След изригването
  • 13:50
    Древно инженерство, сезон 1, еп. 10
  • 14:50
    Съкровища с Бетани Хюз, сезон 1, еп. 1
  • 15:50
    Планета на съкровища, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Изковани в огъня: Оръжия от Гражданската война
  • 13:00
    Спецове в заложната къща: Капиталовложения
  • 13:30
    Ловци на търгове: Търговско разместване
  • 14:00
    Ловци на търгове: Инстинктите на Тон
Пълна програма
  • Сега
    МОЕТО ХОБИ
  • 13:20
    Риболов с Върхара - тв поредица, трети сезон
  • 14:40
    Традиции и обичаи
  • 16:00
    Поглед към природата
Пълна програма
  • Сега
    "Майло "
  • 12:46
    "Кейт и Мим Мим"
  • 13:09
    "Строубъри Шорткейк"
  • 13:54
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
Пълна програма
  • Сега
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • Сега
    "Пазителите на съкровището" - приключенски, 2011, с Анна Фрийл, Раул Бова
  • 13:35
    "Господин Боунс" - комедия, САЩ, 2001, с Леон Шустър, Дейвид Рамзи и др.
  • 15:20
    "Хлапе под наем" - комедия, САЩ, 1995, с Лесли Нилсен, Кристофър Лойд и др.
  • 16:45
    "Мускетарят" - приключенски, 2001, с Джъстин Чембърс, Мена Сувари и др.
Пълна програма
  • Сега
    MTV Unplugged: Nirvana
  • 13:00
    MTV Rewind: 2015
  • 15:00
    High Definition Hits!
  • 17:00
    Rock Solid Playlist
Пълна програма
  • Сега
    Източноафриканска рифтова долина - дивото сърце на Африка, сезон 1, еп. 2
  • 13:05
    Източноафриканска рифтова долина - дивото сърце на Африка, сезон 1, еп. 3
  • 14:00
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 6
  • 14:50
    Речни Чудовища, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Залавяне на контрабандисти
  • 13:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад
  • 14:00
    Арестувани зад граница
  • 15:05
    Фабрика за храна САЩ
Пълна програма
  • Сега
    Бебета акули
  • 13:05
    Акулотрас
  • 13:55
    Акулите от изгубения остров
  • 14:40
    Най-смъртоносното трио
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Куала Лумпур Сити - Тампайнс Роувърс Купа на Азиатската футболна конфедерация (2022) /п/
  • 13:00
    Баскетбол: Босна и Херцеговина - България Квалификации зона Европа, Световно първенство 2023 /п/
  • 15:00
    Баскетбол: Грузия - Испания Квалификации зона Европа, Световно първенство 2023 /п/
  • 17:00
    Футбол: Лориен - Монако Лига 1 на Франция /п/
Пълна програма
  • Сега
    "Времето ще покаже"
  • 13:15
    "Гражданска отбрана" - сериал
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "Хайде да се оженим" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    "20 години Планета ТВ" - музикална програма
  • 13:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 13:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 13:40
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • Сега
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
Пълна програма
  • Сега
    "20 години Планета ТВ" - музикална програма
  • 13:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 13:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 13:40
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • Сега
    Купа на африканските нации: Екваториална Гвинея - Кот д`Ивоар, групова фаза
  • 14:00
    Купа на африканските нации: Камерун - Етиопия, групова фаза
  • 16:00
    Купа на африканските нации: Кабо Верде - Буркина Фасо, групова фаза
  • 18:00
    Купа на африканските нации: Сенегал - Гвинея, групова фаза
Пълна програма
  • Сега
    Прокудени от бащин край - 2 част / повторение/
  • 13:00
    Дискусионно студио" /повторение/
  • 14:00
    "От българско, по-българско" / повторение/
  • 16:00
    "Паралакс" / повторение /
Пълна програма
  • Сега
    Скорост - автомобилно предаване
  • 13:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 13:30
    Телевизионен шампионат по фолклор
  • 14:00
    Лато 2022
Пълна програма
  • Сега
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • Сега
    7-те малки Джонстън: Епизод 1
  • 13:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Епизод 5
  • 14:00
    Оженени от мама и татко: Заживяха ли щастливо?
  • 15:00
    Ами ако се оженим?: Да започнем със...сватба?
Пълна програма
  • Сега
    Виж България - Берковица, старинна и съвременна
  • 13:00
    За България - Варна
  • 13:30
    Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 3 еп.
  • 14:00
    Българската история - 10 интересни факта за град Варна
Пълна програма
  • Сега
    Съкровището на Купър (Series 1): Епизод 2 (Episode 2)
  • 13:00
    Експедиция в непознатото (Series 5): Епизод 3 (Episode 2)
  • 14:00
    Загадки в музея (Series 12): Рибен дъжд, отвличането на петролен наследник и Кусто и акваланг (Episode 7)
  • 15:00
    Загадки в музея (Series 12): Взривяване на къща, звярът от Брей Роуд и изобретяването на пеницилина (Episode 8)
Пълна програма
  • Сега
    Съкровището на Купър (Series 1): Епизод 2 (Episode 2)
  • 13:00
    Експедиция в непознатото (Series 5): Епизод 3 (Episode 2)
  • 14:00
    Загадки в музея (Series 12): Рибен дъжд, отвличането на петролен наследник и Кусто и акваланг (Episode 7)
  • 15:00
    Загадки в музея (Series 12): Взривяване на къща, звярът от Брей Роуд и изобретяването на пеницилина (Episode 8)
Пълна програма
  • Сега
    Могъщ вятър, САЩ, комедия/музикален, 2003
  • 13:10
    Фалстарт, САЩ, 2006
  • 15:10
    Дъщерята на шефа, САЩ, комедия/романтика, 2003
  • 16:55
    Терминатор: Генезис, Канада,САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 2015
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: Мартина Тревизан - Клеър Лю (Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem, Рабат; WTA 250 - финал, повторение)
  • 13:45
    Тенис: Даяна Ястремска - Лаура Пигоси (Copa Colsanitas presentado por Zurich, Богота; WTA 250 - I четвъртфинал, повторение)
  • 16:30
    "Моето куче: Киноложки изложби - Априлски киноложки изложби 2018" - документална поредица
  • 17:00
    "Видимо и Невидимо - Диалози за вярата с архиепископ Христо Писаров" - предаване за вярата (повторение от 06.04)
Пълна програма
  • Сега
    Голямото британско приключение на Джеймс Мартин, еп. 18
  • 12:55
    Мери Бери - любими рецепти, еп. 3
  • 13:30
    Мери Бери - любими рецепти, еп. 4
  • 14:00
    Корнуол с Рик Стайн, еп. 15
Пълна програма
  • Сега
    We Love The 00s!
  • 17:00
    2 4 1 Hits!
  • 18:00
    Hits Don't Lie
  • 22:00
    Can't Fight The Pop Ballads!
Пълна програма
  • Сега
    Смях и наказание Комедия, Романтичен 2003
  • 13:58
    Пяната на времето Фентъзи, Романтичен, Приключенски 2013
  • 16:35
    Бис Комедия 2015
  • 18:27
    Вечната Аделайн Драма, Фентъзи, Романтичен 2015
Пълна програма
  • Сега
    Сблъсък със Земята, еп. 1
  • 14:25
    Хавай 5-0, еп. 10
  • 15:20
    Кости, еп. 5
  • 16:15
    Кости, еп. 6
Пълна програма
  • Сега
    FASHION JUNIOR
  • 12:55
    FASHION WEEK
  • 13:00
    MILAN FASHION WEEK
  • 13:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • Сега
    Totally 10s!
  • 13:00
    Today's Top Hits
  • 14:00
    Totally 10s!
  • 16:00
    Worldwide Hits
Пълна програма
  • Сега
    "Съдия Джуди" - 2 - 4 еп.
  • 12:50
    "Магистрален патрул" - 14 eп.
  • 13:15
    "Най-страшната нощ в живота ми" - 4 еп.
  • 14:05
    "Дог и Бет: на лов" - 10 еп.
Пълна програма
  • Сега
    МАГАЗИННО ПРЕДАВАНЕ
  • 13:00
    EURONEWS СЕГА - ОБЕДНА ЕМИСИЯ
  • 13:18
    СПОРТЕН ХЕДЛАЙНС
  • 13:25
    ВРЕМЕТО
Пълна програма
  • Сега
    Фишермания
  • 12:50
    Делай, как Я
  • 13:05
    Крылатые охотники
  • 13:20
    Кодекс охотника
Пълна програма
  • Сега
    "Трепети в сърцето" - романтичен филм с уч. на Кори Севиър, Ребека Далтън, Лиса Ланголис и др.
  • 13:00
    "Искри в небето" - романтичен филм с уч. на Меган Маркъл, Локлин Мънро, Челси Рейст, Кирстен Робек, Кристофер Жако и др.
  • 14:45
    "Прецакването" - трилър с уч. на Робърт Де Ниро, Едуард Нортън, Марлон Брандо, Анджела Басет, Гари Фармър и др. /п/
  • 17:15
    "Спайдърмен: Завръщане у дома" - приключенски екшън с уч. на Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Гуинет Полтроу, Джон Фавро, Зендая и др. /п/
Пълна програма
  • Сега
    Невъзможен ресторант (Series 17): Нова собственичка във Вегас (Episode 11)
  • 13:25
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Далекоизточно пиршество за сетивата (Episode 18)
  • 13:45
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Кулинарно пътешествие (Episode 19)
  • 14:05
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): Големите езера (Episode 2)
Пълна програма
  • Сега
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:55
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • Сега
    Колоездене: Тур дьо Франс, четвърти етап, повторение
  • 14:25
    Колоездене: Тур дьо Франс, пети етап, директно
  • 19:00
    Колоездене: Обиколка на Италия, жени, шести етап, запис
  • 20:25
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    "Локдаун", романтична комедия, Великобритания, 2021; реж. Дъг Лаймън, с Ан Хатауей, Чиуетел Еджиофор, Стивън Мърчант, Минди Калинг, Люси Бойнтън, [15+]
  • 14:15
    "Клоун на Куентин Блейк", късометражен, Великобритания, 2020; реж. Луиджи Берио, [7+]
  • 14:40
    "Науел и вълшебната книга", анимация, Чили, 2020; реж. Жерман Акуня, [7+]
  • 16:20
    "Спайдър-мен: Завръщане у дома", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джон Уотс, с Том Холанд, Майкъл Кийтън, Робърт Дауни Джуниър, Мариса Томей, Джон Фавро, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • Сега
    T.O.T.S.
  • 13:00
    Chicken Squad
  • 13:30
    PJ Masks
  • 14:00
    Bluey
Пълна програма
  • Сега
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:35
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:55
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • Сега
    Спорни убийства: На косъм от присъда
  • 13:00
    Американско чудовище: Татко в задния двор
  • 14:00
    Американско чудовище: В блатото
  • 15:00
    Убиецът на щастливите лица: в главата на едно чудовище
Пълна програма
  • Сега
    Football Dreams: Episode 16
  • 13:10
    Football Dreams: Episode 17
  • 14:05
    Football Dreams: Episode 18
  • 15:00
    Fight Stars: Manny Pacquiao
Пълна програма
  • Сега
    Изковани в огъня: Оръжия от Гражданската война
  • 13:00
    Спецове в заложната къща: Капиталовложения
  • 13:30
    Ловци на търгове: Търговско разместване
  • 14:00
    Ловци на търгове: Инстинктите на Тон
Пълна програма
  • Сега
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад
  • 13:00
    Арестувани зад граница
  • 14:05
    Фабрика за храна САЩ
  • 14:30
    Фабрика за храна САЩ
Пълна програма
  • Сега
    "Комиците и приятели"
  • 13:20
    "Стани богат" /п./ - куиз шоу
  • 14:20
    "По-късното шоу на Николаос Цитиридис" /п./
  • 15:00
    Премиера: "Буря от любов" - сериал, с.12
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 14:00
    Крале на скоростта; сезон 1, епизод 6, риалити, спорт, Великобритания, 2019
  • 15:00
    Щитът; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 16:00
    Щитът; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • Сега
    Ангелите на Чарли; сезон 1, епизод 5, екшън, САЩ, 2011
  • 12:55
    Телешоп
  • 13:10
    Ангелите на Чарли; сезон 1, епизод 6, екшън, САЩ, 2011
  • 14:05
    Профилиране; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2011
Пълна програма
  • Сега
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Малката г-ца Никоя: Алън Чарлтън
  • 12:50
    Запознанство, брак, убийство: Чаз Хигс
  • 13:50
    Неразрешени случаи: Бремето на един брат/Нападател в полунощ
  • 14:45
    Първите 48 часа: Последна надежда; Истината и последствията
Пълна програма
  • Сега
    Мръсни танци: Хавански нощи
  • 14:30
    На нулата
  • 16:40
    Лъжите, които изричаме
  • 18:50
    Пазителят
Пълна програма
  • Сега
    Punk'd
  • 13:10
    Instant Mom
  • 13:35
    SpongeBob SquarePants
  • 14:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • Сега
    Музикална пауза
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 13:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • Сега
    Древна култура
  • 13:00
    Далечни брегове
  • 13:30
    Далечни брегове
  • 14:00
    Пътят на юг
Пълна програма
  • Сега
    Meerkat Manor: Rise of the Dynasty (Series 1): Sister, Sister (Episode 5)
  • 13:00
    Meerkat Manor: Rise of the Dynasty (Series 1): The Outcast (Episode 6)
  • 13:25
    Great Rift - Africa's Wild Heart (Series 1): Fire (Episode 1)
  • 14:15
    Great Rift - Africa's Wild Heart (Series 1): Water (Episode 2)
Пълна програма
  • Сега
    "Начален сигнал" - спортно предаване (п.)
  • 13:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 14:00
    "ДЕМОКРАЦИЯТА" - повторение
  • 15:00
    "Енергията" с Балин Балинов (п.)
Пълна програма
  • Сега
    Happy birthday Mr Salonen!
  • 13:30
    Astor Piazzolla: The Years of the Shark
  • 15:00
    Keith Lockhart and the Orchestre National de Lille: Attahir, Reich, Glass
  • 16:21
    InterMezzo
Пълна програма
  • Сега
    Германски шампионат за туристически автомобили Норисринг, квалификация 2 /п/
  • 13:00
    Германски шампионат за туристически автомобили Норисринг, състезание 2 /п/
  • 14:30
    Трофей на Германския туристически шампионат Норисринг, състезание 2 /п/
  • 15:30
    Футбол: ЦСКА - Международен приятелски мач Международен приятелски мач /п/
Пълна програма
  • Сега
    Баскетбол: Северна Македония - Украйна Квалификации зона Европа, Световно първенство 2023 /п/
  • 14:00
    Баскетбол: Португалия - Черна гора Квалификации зона Европа, Световно първенство 2023 /п/
  • 16:00
    Футбол: Приятелски мач Приятелски мач /п/
  • 18:00
    Баскетбол: Естония - Германия Квалификации зона Европа, Световно първенство 2023 /п/
Пълна програма
  • Сега
    Спорни убийства: На косъм от присъда
  • 13:00
    Американско чудовище: Татко в задния двор
  • 14:00
    Американско чудовище: В блатото
  • 15:00
    Убиецът на щастливите лица: в главата на едно чудовище
Пълна програма
  • Сега
    "Свят на покой І, 3 еп.", документален, САЩ, 2020; реж. Дан Смит, [12+]
  • 13:05
    "Теорията за Големия взрив ІІІ, 13 еп.", комедия, САЩ, 2009; реж. Марк Сендровски, с Джони Галеки, Джим Парсънс, Кейли Куоко, Саймън Хелбърг, Кунал Найяр, [12+]
  • 13:25
    "Теорията за Големия взрив ІІІ, 14 еп.", комедия, САЩ, 2009; реж. Марк Сендровски, с Джони Галеки, Джим Парсънс, Кейли Куоко, Саймън Хелбърг, Кунал Найяр, [12+]
  • 13:50
    "Космически забивки: Нови легенди", спортна комедия, САЩ, 2021; реж. Малкълм Ди Лий, с Леброн Джеймс, Дон Чидъл, Крис Дейвис, Сонекуа Мартин-Грийн, Седрик Джо, [7+]
Пълна програма
  • Сега
    "Професиите на татко", комедия, Франция, 2020; реж. Жан-Пиер Америс, с Беноа Пулворд, Одри Дана, Жул Лефевр, Том Леви, Никола Бриде, [12+]
  • 13:30
    "Средностатистическо семейство ІІ, 19 еп. - Заветът ", комедия, САЩ, 2011; реж. Адам Дейвидсън, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 13:50
    "Средностатистическо семейство ІІ, 20 еп. - Кралска сватба ", комедия, САЩ, 2011; реж. Кен Уитингам, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 14:15
    "Жената чудо 1984", екшън - фентъзи, САЩ, 2020; реж. Пати Дженкинс, с Гал Гадот, Крис Пайн, Кристен Уиг, Педро Паскал, Робин Райт, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Прасенцето Пепа
  • 12:50
    Прасенцето Пепа
  • 12:55
    Прасенцето Пепа
  • 13:05
    Пес Патрул
Пълна програма
  • Сега
    Криминалните случаи на г-ца Марпъл, сезон 6, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2011
  • 14:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 13, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2019
  • 15:00
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 3, еп. 2, Канада, криминален/мистерии, 2019
  • 15:40
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 3, еп. 3, Канада, криминален/мистерии, 2019
Пълна програма
  • Сега
    Бах и Ботин Семеен Франция 1986
  • 14:05
    Марикен Семеен Холандия, Белгия 2000
  • 15:35
    Регина Семеен Исландия, Канада, Норвегия, Германия 2002
  • 17:05
    Всичко започна с погребението на една змия Семеен Израел 1994
Пълна програма
  • Сега
    Скаутско приключение Екшън, Приключенски САЩ 2010
  • 14:10
    Гуидо суперзвездата Комедия Канада 2010
  • 15:35
    Професор по неволя Комедия, Романтичен САЩ 2014
  • 17:20
    Необвързаност Драма Германия, Италия, Израел, Франция 2007
Пълна програма
  • Сега
    Коледното гадже на татко комедия Обединено Кралство, САЩ 2020
  • 14:10
    Г-н Батиньол Комедия Франция 2002
  • 15:50
    Единственият Комедия Дания 1999
  • 17:35
    След като си отида Драма Франция 2016
Пълна програма
  • Сега
    Live Recap Superenduro
  • 12:50
    Live Recap Crankworx Summer Series
  • 14:35
    eSkootr Championship
  • 16:00
    Live Recap Sail GP
Пълна програма
  • Сега
    Световно първенство по плувни спортове: плуване /финали/
  • 12:55
    Световно първенство по плувни спортове: водна топка /мъже, четвъртфинална среща/
  • 14:05
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 15:05
    Спортни новини
Пълна програма
  • Сега
    Малки истории /п/
  • 12:50
    10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 13:00
    Референдум с Добрина Чешмеджиева /п/
  • 14:00
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/избрано/
Пълна програма
  • Сега
    ATP 1000: Монте Карло Алехандро Давидович Фокина - Григор Димитров, първи полуфинал повторение
  • 15:30
    ATP 1000: Монте Карло Стефанос Циципас - Александър Зверев, втори полуфинал повторение
  • 17:00
    ATP 1000: Монте Карло Стефанос Циципас - Алехандро Давидович Фокина, финал повторение
  • 19:00
    Професионални майстори на родеото Пето финално състезание
Пълна програма
  • Сега
    Световен рали шампионат: Кения SS9 Elmenteita 1 повторение
  • 13:30
    Световен рали шампионат: Кения SS12 Elmenteita 2 повторение
  • 14:30
    Световен рали шампионат: Кения SS16 Hells Gate 1 повторение
  • 15:30
    Световен рали шампионат: Кения SS19 Hells Gate 2 Wolf PS, Бонус етап повторение
Пълна програма
  • Сега
    Плажен футбол: Англия - Украйна Европейска лига, жени повторение
  • 13:00
    Копа Судамерикана: Осминафинал реванш повторение
  • 15:00
    Волейбол - Лига на Нациите: Иран - Полша повторение
  • 17:00
    Волейбол - Лига на Нациите: България - Италия повторение
Пълна програма
  • Сега
    Ла Лига: Атлетико Мадрид - Реал Сосиедад повторение
  • 14:00
    Ла Лига: Севиля - Леванте повторение
  • 16:00
    Ла Лига: Валенсия - Майорка повторение
  • 18:00
    Копа Либертадорес: Осминафинал реванш повторение
Пълна програма
  • Сега
    Ambition Ep. 7
  • 13:20
    Ambition Ep. 8
  • 14:15
    The Secret of the Bear
  • 15:45
    Pressure Point
Пълна програма
  • Сега
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 34
  • 13:25
    ДНК (НОВАЯ ВЕРСИЯ) 185
  • 14:15
    КРЕМЛЕВСКИЕ ДЕТИ 15
  • 14:55
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 336
Пълна програма
  • Сега
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 7
  • 13:10
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 8
  • 13:55
    ВРАЧЕБНАЯ ТАЙНА серия 75
  • 14:40
    ВРАЧЕБНАЯ ТАЙНА серия 76
Пълна програма
  • Сега
    ГЛАВНАЯ ДОРОГА (2020) - 28
  • 12:55
    СОВЕТСКИЕ БИОГРАФИИ - 01
  • 13:40
    СОВЕТСКИЕ БИОГРАФИИ - 02
  • 14:25
    СОВЕТСКИЕ БИОГРАФИИ - 03
Пълна програма
  • Сега
    Заседание на Народното събрание
  • 14:30
    Да готвим с Ради (П)
  • 15:00
    Вечерта на Северозапада (П)
  • 16:00
    Вечерното шоу на Слави Трифонов (П)
Пълна програма
  • Сега
    Семейство Касагранде
  • 13:00
    Семейство Касагранде
  • 13:30
    Семейство Касагранде
  • 13:50
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: Ана Бондар - Айла Томлянович (Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem, Рабат; WTA 250 - I четвъртфинал, повторение)
  • 13:15
    Тенис: Астра Шарма - Клеър Лю (Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem, Рабат; WTA 250 - II четвъртфинал, повторение)
  • 14:45
    Тенис: Rothesay International Eastbourne, Истборн - четвъртфинали (WTA 500 - повторение)
  • 19:00
    Тенис: Юлия Путинцева - Айла Томлянович (TEB BNP Paribas Tennis Championship Istanbul, Истанбул; WTA 250 - I четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • Сега
    Gold! Greatest Hits Of The 80s
  • 15:00
    50 Videos That Made The Decade!
  • 19:00
    Forever 80s
  • 21:00
    The Power Of Love!
Пълна програма
  • Сега
    Mmm Bop! Perfect 90s Pop
  • 13:00
    Saved By The 90s!
  • 16:00
    Girl Power Hour!
  • 17:00
    Never Forget The 90s!
Пълна програма
  • Сега
    David Guetta: Hottest Summer...
  • 13:00
    Ibiza Is Open! Non-Stop Bangerz!
  • 16:00
    Ultimate Rap & RnB
  • 17:00
    Non-Stop Bangerz!
Пълна програма
  • Сега
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 13:00
    ТЕЛЕПАЗАР
  • 13:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 14:00
    Портал към щастието с помощта на Сара /езотерично предаване/
Пълна програма
  • Сега
    "Story" - музикална история
  • 13:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 13:30
    "This Is Bulgaria" - музикална импресия
  • 13:40
    "Magic" - музикална магия
Пълна програма
  • Сега
    ОБОЖАНИЕ трилър Франция 2019
  • 14:00
    ВИЕ СТЕ ПОЛУДЕЛИ драма Франция 2019
  • 16:00
    ХРЪТКАТА I-ви сезон 7-ми и 8-ми епизод криминален сериал Украйна 2013
  • 18:00
    НЕ СЕ СТРАХУВАМ драма Италия 2003
Пълна програма
  • Сега
    "Парламентът на живо" - директно излъчване на заседание на НС
  • 13:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 13:25
    "Твоят ден" - избрано
  • 13:55
    "Бизнесът" - рубрика
Пълна програма
  • Сега
    Животински империи 1
  • 12:50
    Водният свят на Африка 1
  • 13:40
    Дивите пейзажи на Африка 2
  • 14:30
    Дивите пейзажи на Африка 2
Пълна програма
  • Сега
    ЕДИН МЪЖ И ЕДНА ЖЕНА романтична драма Франция 1966
  • 14:00
    ЧОВЕКЪТ, КОЙТО БЪРЗАШЕ драма Франция 1977
  • 16:00
    1941 7-ми и 8-ми епизод военен сериал Русия/Украйна 2009
  • 18:00
    ДОБРИ И ЗЛИ кримнална драма Франция 1976
Пълна програма
  • Сега
    Fresh Out The Box
  • 13:00
    Ultra Mix
  • 14:00
    DJ Mixes premiere
  • 15:00
    Totally Indie
Пълна програма
  • Сега
    WORLD OF WATERSPORTS, EP 20
  • 13:00
    SAILING TO TOKYO 2019/2020 EP 1
  • 13:30
    SAILING TO TOKYO 2019/2020 EP 2
  • 14:00
    SHIFTING GEARS
Пълна програма
  • Сега
    City of Birmingham Symphony Orchestra, Sheku Kanneh-Mason and Mirga Gra?inyt?-Tyla at the BBC Proms
  • 13:10
    InterMezzo
  • 14:00
    Ariadne auf Naxos by Richard Strauss at the Festival d'Aix-en-Provence
  • 16:11
    InterMezzo
Пълна програма
  • Сега
    Нешлифовани диаманти (Series 1): Ремонт на исторически дом (Episode 1)
  • 13:00
    Женени за недвижимите имоти (Series 1): Кантон може да е по-добре (Episode 4)
  • 14:00
    101 съвета за начинаещи с Тарек Ел Муса (Series 1): Епизод 4 (Episode 4)
  • 14:30
    101 съвета за начинаещи с Тарек Ел Муса (Series 1): Епизод 5 (Episode 5)
Пълна програма
  • Сега
    The Phantom Father drama, romance Romania 2011
  • 13:15
    Othello history, romance USA, Italy, Morocco, France 1951
  • 14:45
    31 Hours drama, short Romania 2021
  • 15:10
    The Earth Will Tremble real life story, classic, art Italy 1948
Пълна програма
  • Сега
    Esports Balkan League
  • 15:45
    Stream Nation - Hearthstone
  • 17:45
    Esports - DOTA 2
  • 19:20
    Stream Nation - God of War
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Лудогорец - Сутиеска Шампионска лига, първи квалификационен кръг, първи мач (2022-23) /п/
  • 14:00
    "Катар ни очаква" предаване за Мондиал 2022 /п/
  • 14:30
    Баскетбол: Франция - Унгария Квалификации зона Европа, Световно първенство 2023 /п/
  • 16:30
    Баскетбол: Литва - Чехия Квалификации зона Европа, Световно първенство 2023 /п/
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 12:45
Криминалните случаи на г-ца Марпъл, сезон 6, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2011
Viasat Explorer 13:00
Треска за нефрит, сезон 2, еп. 6
bTV Comedy 13:00
"Двама мъже и половина" /п./ - сериал
Diema 13:00
"Снайперисти" - сериал, сезон 1
AXN 13:05
Кандис Реноар; сезон 8, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2020

Всички предавания

Спорт

BNT 3 12:55
Световно първенство по плувни спортове: водна топка /мъже, четвъртфинална среща/
Nova Sport 13:00
Баскетбол: Босна и Херцеговина - България Квалификации зона Европа, Световно първенство 2023 /п/
НТВ Сериал 13:10
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 8
Film Plus HD 13:15
Тенис: Астра Шарма - Клеър Лю (Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem, Рабат; WTA 250 - II четвъртфинал, повторение)
Eurosport 2 13:30
Тенис: Уимбълдън, четвърти кръг, повторение

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 12:45
"Бърдмен, или Неочакваната добродетел на невежеството", комедия, САЩ, 2014; реж. Алехандро Гонсалес Иняриту, с Майкъл Кийтън, Зач Галифианакис, Едуард Нортън, Андреа Райзбъроу, Ейми Райън, [15+]
FilmBox Extra 12:45
Скаутско приключение Екшън, Приключенски САЩ 2010
Cinemax 12:50
"Господин съдия!", криминална комедийна драма, Естония, 2019; реж. Андрес Пуустусмаа , с Майт Малмстен, Март Аванди, Яан Рекор, Сакари Куосманен, Лий Трей, [12+]
bTV Action 13:00
"Братята Систърс" - уестърн, криминален, драма (Франция, Испания, Румъния, Белгия, САЩ, 2018), режисьор Жак Одиар, в ролите: Джон С. Райли, Хоакин Финикс, Джейк Джиленхол, Риз Ахмед, Рутгер Хауер и др.`
Kino Nova 13:00
"Искри в небето" - романтичен филм с уч. на Меган Маркъл, Локлин Мънро, Челси Рейст, Кирстен Робек, Кристофер Жако и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}