ТВ Програма

ТВ програма

AXN Black

  • Сега
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Специален отряд; сезон 3, епизод 17, екшън, приключенски, САЩ, 2019
  • 11:05
    Специален отряд; сезон 3, епизод 18, екшън, приключенски, САЩ, 2019
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Тоталкар; сезон 4, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 14:35
    Тоталкар; сезон 4, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 15:15
    Тоталкар; сезон 4, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 15:50
    Тоталкар; сезон 4, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 16:30
    Морски тюлени; сезон 2, епизод 17, екшън, драма, САЩ, 2018
  • 17:25
    Морски тюлени; сезон 2, епизод 18, екшън, драма, САЩ, 2018
  • 18:20
    Морски тюлени; сезон 2, епизод 19, екшън, драма, САЩ, 2018
  • 19:10
    Морски тюлени; сезон 2, епизод 20, екшън, драма, САЩ, 2018
  • 20:10
    Праведен; сезон 4, епизод 4, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 21:05
    Праведен; сезон 4, епизод 5, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 21:55
    Праведен; сезон 4, епизод 6, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 22:50
    Праведен; сезон 4, епизод 7, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 23:40
    Морски тюлени; сезон 2, епизод 17, екшън, драма, САЩ, 2018
  • 00:35
    Морски тюлени; сезон 2, епизод 18, екшън, драма, САЩ, 2018
  • 01:30
    Морски тюлени; сезон 2, епизод 19, екшън, драма, САЩ, 2018
  • 02:25
    Морски тюлени; сезон 2, епизод 20, екшън, драма, САЩ, 2018
  • 03:15
    В тъмното: Училищен дух; драма, фантастика, САЩ, 2019
  • 04:35
    Светът на невероятния Спайдърмен; сезон 1, епизод 1, САЩ, 2014

Сериали

Viasat History 06:10
Загадки в музея, сезон 12, еп. 4
AXN 06:15
Лоши момичета; сезон 1, епизод 11, екшън, комедия, САЩ, 2019
Viasat Nature 06:15
Болница за слонове, сезон 1, еп. 1
Охота и рыбалка 06:30
Сезон охоты
Viasat Explorer 06:30
Треска за нефрит, сезон 6, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:15
Олимпийски игри: Тенис, мач за бронза, мъже, директно
Eurosport HD 06:15
Олимпийски игри: Тенис, мач за бронза, мъже, директно
Eurosport 2 06:20
Олимпийски игри: Баскетбол, Иран - Франция, мъже
НТВ Сериал 06:30
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 508=зПРОВИДЕЦ ИЗ АКВАРИУМА
National Geographic Wild 06:45
Екстремни животински бебета

Всички предавания

Филми

AXN 06:15
Лоши момичета; сезон 1, епизод 11, екшън, комедия, САЩ, 2019
БНТ 06:15
Ламята детски игрален филм /България, 1974г./, режисьор Тодор Динов, в ролите: Никола Тодев, Георги Парцалев, Петър Слабаков, Васил Михайлов, Домна Ганева и др.
FilmBox Extra 06:25
Хайди Семеен, Детски Германия, Швейцария 2015
FilmBox Plus 06:30
Тяло за двама Комедия Франция 2008
TV1000 06:30
Правилата не важат, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2016

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}