ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 06:00
    Сколт рокфестивал в Лапландия детски тв филм /Финландия, 2010г./
  • 06:15
    На мястото на татко детски тв филм /Сърбия, 2008г./
  • 06:30
    Горе на черешата детски игрален филм /България, 1984г./, режисьор Мариана-Евстатиева-Биолчева, в ролите: Веселин Прахов, Тодор Трънкаров, Цветана Узунова и др.
  • 07:45
    Телепазарен прозорец
  • 08:00
    Денят започва с Георги Любенов
  • 11:00
    Отблизо /п/
  • 11:55
    Препрочитаме Вазов
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Линия "Токио 2020"
  • 13:00
    Олимпийски игри Токио 2020: Плуване /серии/ пряко предаване
  • 15:00
    Олимпийски игри Токио 2020: Баскетбол /мъже/: Франция - САЩ, Плуване /финали/ пряко предаване
  • 18:00
    Домът на вярата Вярата е предание от сърце на сърце/п/
  • 18:30
    Мисия "Вдъхновител"
  • 18:45
    Спорт ТОТО
  • 19:00
    БНТ на 60 /п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    След новините
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Днес на Игрите обзор на Олимпийските игри Токио 2020
  • 22:00
    Баш майсторът на екскурзия игрален филм /България, 1979г./, режисьор Петър Василев-Милевин, в ролите: Кирил Господинов, Светла Стоева, Наталия Зубарева и др.
  • 23:15
    По света и у нас
  • 23:30
    Панорама на Клод Шаброл и Изабел Юпер: Церемонията игрален филм /копродукция, 1995г./, режисьор Клод Шаброл, в ролите: Изабел Юпер, Сандрин Бонер, Жан-Пиер Касел, Жаклин Бисе и др.(12)
  • 01:25
    БНТ на 60 /п/
  • 02:20
    По света и у нас /п от 20:00 часа/
  • 03:00
    Олимпийски игри Токио 2020
  • 04:30
    Олимпийски игри Токио 2020: Плуване /финали/ пряко предаване

Сериали

bTV Comedy 03:00
"Преспав" /п./ - сериал
Viasat Explorer 03:20
Каубои в студени води, сезон 3, еп. 5
EPIC Drama 03:25
Бялата кралица, сезон 1, еп. 1, Великобритания, 2013
Viasat History 03:30
Последното пътуване на викингите, сезон 1, еп. 4
Viasat Nature 03:30
Спасяване на диви мечки, сезон 3, еп. 8

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 02:55
ЗВЕРОБОЙ-3 серия 30
Film Plus 03:00
Тенис: Анджелик Кербер - Екатерине Гордодзе (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA 500 - повторение)
БНТ 03:00
Олимпийски игри Токио 2020
Eurosport 03:00
Олимпийски игри: Академично гребане, четвърти ден, директно
Eurosport 2 03:00
Олимпийски игри: Скейтборд, стрийт, жени, директно

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 02:45
Черният кадилак Ужаси, Трилър САЩ 2003 88 минути
FilmBox Extra 02:45
Каблуи комедия САЩ 2007
FilmBox Plus 02:45
Прокълнати ужаси, трилър, комедия САЩ, Германия 2005
AXN Black 02:55
В тъмното: Те почукаха на вратата; драма, фантастика, САЩ, 2019
Diema Family 03:00
"Перфектната булка: Сватбен звън" - романтичен филм с уч. на Паскал Хатън, Каван Смит, Лиан Лап, Марк Дакаскос и др. /п/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}