ТВ Програма

ТВ програма

BNT 3

  • Сега
    Футбол: Полуфинална среща от европейското първенство за юноши до 19 г.
  • 08:00
    Пътят към Катар 2022 магазинно предаване /17 епизод/
  • 08:30
    Електрическа Одисея магазинно предаване за шампионата за електромобили "Екстрийм Е" /7 епизод/
  • 09:00
    Световно първенство по плувни спортове: плуване /финали/
  • 11:15
    Световно първенство по плувни спортове: плуване /финали/
  • 13:30
    Световно първенство по плувни спортове: водна топка /мъже, четвъртфинална среща/
  • 14:35
    Спортни новини
  • 14:40
    Световно първенство по плувни спортове: водна топка /мъже, четвъртфинална среща/
  • 15:45
    Зала на славата: Илиян Топлодолски
  • 16:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 17:00
    Телепазарен прозорец
  • 17:15
    Рали ТАРГА Тасмания обзор
  • 18:00
    Световно първенство по плувни спортове: скокове във вода /1 м трамплин, мъже/ пряко предаване от Будапеща
  • 19:15
    Ветроходство: Хемпел Световна купа магазинно предаване
  • 19:45
    Гостите на "Банско филм фест" 2021: Стефан и Максим Иванови /България/ разговор с участници в Международния фестивал на планинарското и екстремно кино
  • 20:00
    Световно първенство по плувни спортове: скокове във вода /кула, синхронно, жени/ пряко предаване от Будапеща
  • 21:05
    Братството сериен тв филм /втори сезон, 9 епизод/ /п/ (14)
  • 21:55
    Спортни новини
  • 22:05
    Събота вечер с БНТ
  • 23:00
    Братството сериен тв филм /втори сезон, 10 епизод/ (14)
  • 23:50
    Футбол: Полуфинална среща от европейското първенство за юноши до 19 г.
  • 01:40
    Спортни новини
  • 01:50
    Световно първенство по плувни спортове: скокове във вода /1 м трамплин, мъже/
  • 03:05
    Световно първенство по плувни спортове: скокове във вода /кула, синхронно, жени/
  • 04:10
    Eкстрийм-Е: Саудитска Арабия обзор на първия кръг от шампионата за електромобили "Екстрийм Е"

Сериали

Diema 06:45
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 12 /п/
Viasat History 07:00
Забранена история, сезон 6, еп. 10
Viasat Nature 07:00
Еволюция, сезон 1, еп. 3
bTV Comedy 07:00
"Тролчета - купонът продължава" - сериал, анимация
bTV Lady 07:00
"Почукай на вратата ми" - сериал

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 07:45
ВРАЧЕБНАЯ ТАЙНА серия 65
Film Plus HD 07:00
Тенис: Юлия Путинцева - Айла Томлянович (TEB BNP Paribas Tennis Championship Istanbul, Истанбул; WTA 250 - I четвъртфинал, повторение)
Eurosport 2 07:30
Колоездене: Тур дьо Франс, осми етап, повторение
MAX Sport 2 07:30
Голф: Kaskada Golf Challenge Обзор на турнира

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 07:00
"Раздели и любовни признания", драма, САЩ, 2019; реж. Дрейк Доремъс, с Шейлийн Удли, Джейми Дорнан, Себастиан Стан, Матю Грей Гъблър, Линдзи Слоун, [15+]
Cinemax 07:00
"Летяща риба", драма, Нидерландия, 2020; реж. Ехе Шанга, с Тиара Ричардс, Еверън Джаксън Хуи, Феликс Де Рой, Ванеса Абад, Берт Аенгененд, [12+]
HBO3 07:00
"Отново в играта (2020)", комедия, САЩ, 2020; реж. Джейми Бабит, с Дрю Баримор, Майкъл Зигън, Ти Джей Милър, Холанд Тейлър, Ели Кемпър, [12+]
TV1000 07:00
Бъди до мен, САЩ, приключенски/драма, 1986
bTV Comedy 07:00
"Тролчета - купонът продължава" - сериал, анимация

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}