ТВ Програма

ТВ програма

BNT2

  • 05:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 06:00
    Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/избрано/п/
  • 06:30
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
  • 07:25
    Делфините научнопопулярен филм /п/
  • 07:35
    История.bg Българската идея за завладяване на Цариград /избрано/п/
  • 08:35
    Български уроци - народни танци, песни и обичаи /избрано/
  • 09:05
    Ада - пазителката на храна тв новела на Евровизия
  • 09:20
    Благуните Рисунката на Елша /2 част/п/
  • 09:30
    Вълшебното дърво детски сериен филм /6 и 7, последен епизод/
  • 10:30
    Домът на вярата Манастир "Св. св. Козма и Дамян, с. Куклен /избрано/п/
  • 11:00
    Иде нашенската музика /избрано/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /избрано/
  • 13:30
    До Европа и напред /избрано/п/
  • 14:00
    Киното - моя любов, моя песен Международен конкурс за изпълнение на песни от филми /2019 г./първа част/
  • 15:00
    Илия Бешков - човекът, който се превърна в рисунка /120 г.от рождението на художника/ документален филм /2004 г./
  • 15:30
    Варна - 100 години курортен град: "№1 Туризмът" За легендите, гроздето и виното във Варна /БНТ 2 Варна/избрано/
  • 16:00
    Черно-бяло кино: "Шведските крале" игрален филм /1967 г./, режисьор Людмил Кирков, в ролите: Кирил Господинов, Асен Георгиев, Цветана Манева, Хиндо Касимов, Константин Коцев, Евстати Стратев, Никола Рударов, Грета Ганчева, Мариана Аламанчева и др.
  • 17:30
    На концерт с БНТ 2 /БНТ 2 София/избрано/
  • 18:00
    Натисни F1 /избрано/п/
  • 18:15
    Красотата на природата
  • 18:30
    Музика, музика /избрано/
  • 19:00
    Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/
  • 19:30
    Олтарите на България /БНТ 2 София/избрано/
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Благуните: "Куклата на Елша" /2 част/
  • 20:00
    Парсифал опера от Рихард Вагнер, постановка на Софийската опера и балет /1 част/
  • 21:45
    Събота вечер с БНТ /избрано/
  • 22:40
    Най-добри намерения игрален филм /копродукция, 1992 г./, режисьор Били Огъст, в ролите: Самуел Фрьолер, Пернила Аугуст, Макс фон Сюдов, Гита Норби и др. (14)
  • 01:35
    По света и у нас
  • 01:50
    Джинс /избрано/п/
  • 02:20
    По света и у нас /п/
  • 02:35
    Най-добри намерения игрален филм /п/ (14)

Сериали

Viasat Nature 02:40
В зоопарк "Таронга", сезон 1, еп. 1
bTV Comedy 03:00
"Преспав" /п./ - сериал
Viasat Explorer 03:20
Каубои в студени води, сезон 3, еп. 5
EPIC Drama 03:25
Бялата кралица, сезон 1, еп. 1, Великобритания, 2013
Viasat History 03:30
Последното пътуване на викингите, сезон 1, еп. 4

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 02:55
ЗВЕРОБОЙ-3 серия 30
Film Plus 03:00
Тенис: Анджелик Кербер - Екатерине Гордодзе (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA 500 - повторение)
БНТ 03:00
Олимпийски игри Токио 2020
Eurosport 03:00
Олимпийски игри: Академично гребане, четвърти ден, директно
Eurosport 2 03:00
Олимпийски игри: Скейтборд, стрийт, жени, директно

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 02:40
"Черни часове", късометражна драма, Швейцария, 2017; реж. Уенди Пилонел, с Антонио Буил, Изабел Кая, Фредерик Ладенберг, Елиът Шпишър, Натали Жанет, [15+]
MGM 02:40
"Барбароса" - драма / исторически / военен филм, Италия, с Рутгер Хауер, Ф. Мъри Ейбрахам. - 1 част
FilmBox Basic 02:45
Черният кадилак Ужаси, Трилър САЩ 2003 88 минути
FilmBox Extra 02:45
Каблуи комедия САЩ 2007
FilmBox Plus 02:45
Прокълнати ужаси, трилър, комедия САЩ, Германия 2005

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}