ТВ Програма

ТВ програма

BNT2

  • 05:30
    Опера на открито /БНТ 2 Варна/п/
  • 06:00
    Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
  • 06:30
    №1 Туризмът: Природният оазис на Варна /БНТ 2 Варна/п/
  • 07:00
    Златни искри Европейски фестивал за детска песен - Варна 2016 г.
  • 07:50
    10 000 крачки /БНТ 2 Варна/п/
  • 08:00
    С БНТ на училище: На фокус - 7. клас Български език и литература
  • 09:30
    Насаме с пчелите научнопопулярна поредица
  • 09:40
    Аз съм твоят брат тв филм /1991 г./, режисьор Милен Гетов, в ролите: Искра Радева, Катя Чукова, Атанас Киряков, Пепа Николова
  • 10:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
  • 11:00
    В близък план /п/
  • 11:30
    Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Пазители на традициите предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/
  • 13:00
    Открий ме
  • 13:30
    Библиотеката /п/
  • 14:30
    Джинс
  • 15:00
    Опера на открито /БНТ 2 Варна/п/
  • 15:30
    Най-трудните експедиции с Джеймс Кракнел: Ливингстън в Африка документална поредица /2 епизод/
  • 16:15
    Европа днес
  • 16:30
    Най-тежкият грях /95 години от рождението на писателя Драгомир Асенов/ игрален филм /България, 1982 г./, сценарий Драгомир Асенов, режисьор Иванка Гръбчева, в ролите: Георги Черкелов, Катя Паскалева, Евгения Баракова и др.
  • 18:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
  • 18:55
    Моят плейлист
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Благуните: "Твърдо сварени яйца" /1 част/
  • 20:00
    Домът на вярата Обет към Бога, гр. Нови пазар
  • 20:30
    До Европа и напред /избрано/
  • 21:00
    Споделен мъж игрален филм /Франция, 2017 г./, режисьор Александър Льоклер, в ролите: Дидие Бурдон, Валери Бенетон, Елен Венсан и др. (12)
  • 22:45
    Концерт на "Челисимо" Празници на изкуствата - Аполония 2017
  • 23:50
    По света и у нас
  • 00:05
    Моят плейлист /п/
  • 01:05
    Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 01:35
    Най-трудните експедиции с Джеймс Кракнел: Ливингстън в Африка документална поредица /2 епизод/п/
  • 02:20
    По света и у нас /п/
  • 02:30
    10 000 крачки /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 02:45
    БНТ на 60 /п/
  • 03:45
    Споделен мъж игрален филм /п/ (12)

Сериали

Viasat History 05:15
Смъртоносни столици, сезон 1, еп. 4
Viasat Nature 05:30
Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 12
AXN 05:40
Скорпион; сезон 4, епизод 17, екшън, драма, САЩ, 2017
bTV HD 05:40
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.5
Viasat Explorer 05:40
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Eurosport 05:30
Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, финал
Eurosport 2 05:30
Колоездене: Обиколка на Италия, седми етап
Eurosport HD 05:30
Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, финал
НТВ Сериал 05:40
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 399
Bulgaria ON AIR 06:00
Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./

Всички предавания

Филми

HBO 2 05:15
"Мисия "Проксима"", драма, Франция, 2019; реж. Алис Винокур, с Ева Грийн, Зели Булан-Лемез, Мат Дилън, Алексей Фатеев, Ларс Айдингер, [12+]
Cinemax 2 05:25
"Невинна лъжа", психологическа драма, Канада, 2019; реж. Йона Луис, Калвин Томас, с Кейси Рол, Амбър Андерсън, Мартин Донован, Томас Оладжиде, Конър Джесъп, [12+]
AXN 05:40
Скорпион; сезон 4, епизод 17, екшън, драма, САЩ, 2017
БНТ 05:40
Да завъртим бутилката детски тв филм/Германия, 2017г./
bTV HD 05:40
"Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.5

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}