ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:20
    "Комиците и приятели" /п./
  • 05:40
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.5
  • 06:00
    "Трансформърс: Роботи под прикритие" - анимация, сериал, с.3 еп.6
  • 06:30
    "Мис Сладкиш" - сериал, еп.13, 14
  • 07:30
    "Приятели" - сериал, с.6 еп.14
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова
  • 11:00
    "COOLt" - лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Богатствата на България" - документална поредица (2021), с.5 еп.6
  • 13:00
    "Историята на една русалка" - приключенски, драма, семеен (САЩ, 2017), режисьор Дъстин Райкърт, в ролите: Кейтлин Кармайкъл, Сидни Скошия, Джери О`Конъл, Бари Бостуик и др.
  • 15:00
    "Добрият доктор" - сериал, еп.16
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков
  • 18:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект, с.4
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Джак Ричър: Не се връщай" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 2016), режисьор Едуард Зуик, в ролите: Том Круз, Даника Ярош, Патрик Хюсингър, Били Слотър, Сабрина Дженарино, Коби Смълдърс и др.
  • 22:20
    "Ченге за един ден: Мисия Маями" - екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Тим Стори, в ролите: Айс Кюб, Кевин Харт, Оливия Мън, Кен Джонг, Нейдин Веласкес, Тика Съмптър, Глен Пауъл, Бенджамин Брат, Тайрийз Гибсън, Брус Макгил и др.
  • 00:30
    "Отмъщение: Любовна история" - екшън, криминален, драма (САЩ, 2017), режисьор Джони Мартин, в ролите: Никълъс Кейдж, Ана Хъчинсън, Талита Бейтман, Дон Джонсън, Дебора Кара Ънгър, Джошуа Микел, Джо Октърбек и др.
  • 02:30
    "Мис Сладкиш" /п./ - сериал, еп.13, 14
  • 03:20
    "Мармалад" /п./

Сериали

Viasat Nature 04:50
Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 13
bTV Action 05:00
"Монк" - сериал, с.8 еп.16
bTV Comedy 05:00
"Фитнес" /п./ - сериал
bTV Lady 05:00
"Бедната Силвана" - сериал
Viasat History 05:15
Смъртоносни столици, сезон 1, еп. 4

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 04:55
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 400
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Eurosport 05:30
Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, финал
Eurosport 2 05:30
Колоездене: Обиколка на Италия, седми етап
Eurosport HD 05:30
Тенис: Открито първенство на Австралия, жени, финал

Всички предавания

Филми

HBO 2 04:50
"До самия край", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Джей Роуч, с Брайън Кранстън, Антъни Маки, Мелиса Лео, Брадли Уитфорд, Стивън Рут, [12+]
ORT 04:50
"Метро" - игрален филм
Vivacom Arena 04:54
Истинският Люин Дейвис Драма, Музикален 2013
FilmBox Basic 04:55
Внукът на Гагарин Комедия Русия 2007
bTV Action 05:00
"Монк" - сериал, с.8 еп.16

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}